Akrep Blog

Kısa Doğum Haritası Analizi

Doğum haritası kısa analiz

Kısa Doğum Haritası Analizi

Bu sayfa altında doğrum verilerinizi girerek kısa bir doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Karşılıklı soru cevaplar da olacağı için takıldığınız konularda cevap bulabilirsiniz.

Hangi konularda analiz yapılır?

  • Doğum haritasında ev konumları ve etkileri
  • Doğum haritasında gezegen konumları ve etkileri
  • Doğum haritasında burç konumları ve etkileri

Burç, gezegen ve ev konumlarının yaşamımıza ve geleceğimize ne gibi etkileri olacağına dair kısa analizler yapılır. Bu noktadan sonrasına uzun zaman alacağı, çok fazla ayrıntı içerdiği ve kısa cevaplar verebilecek kadar ilgi ve bilgim olmadığı için girmiyorum.

Geleceğe dair sorulara cevap vermiyorum çünkü her cevap tüm olasılıkları devre dışı bırakıp tek bir noktaya odaklayarak olası iyi sonuçları da etkilemekte. İrade ile etkilenebilecek ve değiştirilebilecek noktalarda sonuçlar yazılan cümlenin dar alanına sıkışacaktır.

Doğum haritası ile ilgili aradığınız her bilgiyi burada veya internet sitelerinde bulabilirsiniz. Lütfen burada sadece konu ile ilgili hiçbir bilginiz yoksa cevap arayın.

Doğum haritasındaki önemli konuları bilmek bizim için neden önemlidir? Sebepleri bilmek sonuçları da etkiler. Olumlu etkiler bırakmak ve sebepleri öğrenmek yaşamımızı kolaylaştırır. Kendi bulacağımız cevapları başka yerlerde ve belki de yanlış yorumlarda aramak zorunda kalmayız.

Bu site altında hiçbir cevap için ücret talep edilmez. Ne kadar biliniyorsa o kadar cevap verilir. Bu site adını kullanarak ücret talep edenlere aldırış etmeyiniz.

Lütfen doğum haritanızla ilgili ayrıntılı cevaplar arıyorsanız profesyonel astrologlardan yardım talep ediniz.

Doğum haritası ile ilgili kısa sorularınız için lütfen Soru Sor linkini kullanınız.

Doğrum Haritası İçin Hangi Bilgiler Gerekli?

Doğrum tarihiniz

Doğum yeriniz

Doğum saatiniz

Özellikle doğum saatiniz önemli. Olasılık veya ihtimal üzerine saat yazmayın lütfen. Saatten emin olduktan sonra saat yazın. 10 dakikalık farklarda konumlar farklı çıkabilmektedir. Doğum saatiniz ne kadar doğru olursa sonuçlar da o kadar doğru çıkacaktır.

Lütfen Eksik Bilgi Göndermeyin, Ne İstediğinizi Bilerek Yazın

Mesaj yazanların büyük kısmı sadece tarih, sadece saat ve yer veya tarih ve saat yazıp tam olarak ne istediğini de yazmadan gönderiyor. Mesajların çoğu şu şekilde,

20.8.1998 ?

3.7.2001 15:00 olabilir

Bu tarz gönderileri doğrudan siliyorum hiç zahmet edip yazmayın.

Doğum yeriDoğum tarihi ve Özellikle Doğum saatinizi net olarak belirtin. Doğum saatinizi tam olarak bilmiyorsanız annenize, yakınlarınıza veya hastane kayıtlarına bakıp netleştirin.

Kısa özette olsa 1-2 saatime maloluyor. Siz özenli olun ki ben de özen göstereyim. Söz özen göstermezseniz “2 saatimi kurtardım, teşekkürler” deyip silerim.

Şu an birikmiş çok fazla talep var. Mümkün olduğunca gün içerisinde en azından 1 tanesini hazırlayıp göndermeye çalışıyorum. Gecikirsem lütfen kusuruma bakmayın. Sırayla gidiyorum.

Arkadaşlar mevcut talepleri tamamlayıncaya kadar sayfayı yorumlara kapatıyorum.

Doğum Haritanızla İlgili Kısa Bilgi Kaynakları

Hangi burç hangi burçla daha uyumludur?

Burç Uyumları

Doğum haritasında ev konumları ve etkileri. Hangi ev konumu yaşamımızı nasıl etkiler?

Doğum haritasında ev konumları

Gezegenlerin ev konumları hayatımızı nasıl etkiler?

Gezegenlerin Ev Konumları

Yükselen burçların özellikleri

Yükselen Burç Özellikleri

Hangi burç hangi hastalıklara yakalanır ve hangi hastalıklara karşı hassastırlar?

Burçların Hastalıkları

Ay burcumuzun özellikleri ve yaşamımıza etkileri nelerdir?

Ay Burcumuz ve Özellikleri

Burç Grupları

Su grubu burçları

Hava grubu burçları

Toprak grubu burçları

Ateş grubu burçları

Burç Nitelikleri

Öncü Burçlar

Değişken Burçlar

Sabit Burçlar

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.