Akrep Blog

Kısa Doğum Haritası Analizi

Doğum haritası kısa analiz

Kısa Doğum Haritası Analizi

Bu sayfa altında doğum verilerinizi girerek kısa bir doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Karşılıklı soru cevaplar da olacağı için takıldığınız konularda cevap bulabilirsiniz.

Hangi konularda analiz yapılır?

 • Doğum haritasında ev konumları ve etkileri
 • Doğum haritasında gezegen konumları ve etkileri
 • Doğum haritasında burç konumları ve etkileri
 • Doğum haritanızda bulunan açılar
 • Belirttiğiniz bir gün varsa o güne ait olumlu veya olumsuz açı etkileri (Evlilik günü, nişan günü, iş görüşmesi günü, sınav günü, para beklentisi vs.)

Burç, gezegen ve ev konumlarının yaşamımıza ve geleceğimize ne gibi etkileri olacağına dair kısa analizler yapılır. Bu noktadan sonrasına uzun zaman alacağı, çok fazla ayrıntı içerdiği ve kısa cevaplar verebilecek kadar ilgi ve bilgim olmadığı için girmiyorum.

Geleceğe dair sorulara cevap vermiyorum çünkü her cevap tüm olasılıkları devre dışı bırakıp tek bir noktaya odaklayarak olası iyi sonuçları da etkilemekte. İrade ile etkilenebilecek ve değiştirilebilecek noktalarda sonuçlar yazılan cümlenin dar alanına sıkışacaktır.

Doğum haritası ile ilgili aradığınız her bilgiyi burada veya internet sitelerinde bulabilirsiniz. Lütfen burada sadece konu ile ilgili hiçbir bilginiz yoksa cevap arayın.

Doğum Haritamızı Bilmek Neden Önemli?

Aslında bu konuda yazmak istediğim çok şeyler var ancak bu hakkımı geniş bir zaman dilimine erteliyorum.

Doğum haritasındaki önemli konuları bilmek bizim için neden önemlidir? Sebepleri bilmek sonuçları da etkiler. Olumlu etkiler bırakmak ve sebepleri öğrenmek yaşamımızı kolaylaştırır. Kendi bulacağımız cevapları başka yerlerde ve belki de yanlış yorumlarda aramak zorunda kalmayız.

Bu site altında hiçbir cevap için ücret talep edilmez. Ne kadar biliniyorsa o kadar cevap verilir. Bu site adını kullanarak ücret talep edenlere aldırış etmeyiniz.

Lütfen doğum haritanızla ilgili ayrıntılı cevaplar arıyorsanız profesyonel astrologlardan yardım talep ediniz. Çünkü bir doğum haritasını tüm yönleri ile incelemek, gerçek anlamda incelemek bir insanın genetik kodlarını çözmek kadar ayrıntılı ve zaman isteyen bir uğraş. Her bir konumun etkilerini ortaya koymak için günler gerekebiliyor. Günümüzde hazır verilerden dolayı bir çok analist bu şekilde hesaplama yapmıyor ancak bu çaba bile ciddi zaman gerektiriyor.

Bu nedenle lütfen “haritamı yorumlar mısınız?“, “harita analizi“, “doğum haritası analizi“, “analiz istiyorum” gibi cümleler kurmayın. Bu cümle ile bir haritayı ciddi manada yorumlamak haftalar sürecek bir çaba gerektirir. Çünkü bu cümle kalıbı herşeyi kapsıyor. Sonu gelmeyecek bir ifade ve ne yazılırsa yazılsın hiçbir zaman tatmin olunamaz.

Özellikle istediğiniz alanlar varsa onları belirtirseniz yani alanı daraltırsanız sizin için de benim için de daha iyi olur. Siz aradığınız bulur ben de zamandan tasarruf etmemiş olurum.

Doğum haritası ile ilgili kısa sorularınız için lütfen Soru Sor linkini kullanınız.

Doğrum Haritası İçin Hangi Bilgiler Gerekli?

Doğrum tarihiniz:

Doğum yeriniz:

Doğum saatiniz:

Açı Etkileri İçin Bakmamı İstediğiniz Özel Bir Gün Var mı: (Evlilik günü, nişan günü, iş görüşmesi günü, sınav günü, para beklentisi vs.)

! Lütfen talepte bulunurken veya yorumlarda gerçek ad ve soyadlarınızı girmeyiniz.

Özellikle doğum saatiniz önemli. Olasılık veya ihtimal üzerine saat yazmayın lütfen. Saatten emin olduktan sonra saat yazın. 10 dakikalık farklarda konumlar farklı çıkabilmektedir. Doğum saatiniz ne kadar doğru olursa sonuçlar da o kadar doğru çıkacaktır.

Lütfen Eksik Bilgi Göndermeyin, Ne İstediğinizi Bilerek Yazın

Mesaj yazanların büyük kısmı sadece tarih, sadece saat ve yer veya tarih ve saat yazıp tam olarak ne istediğini de yazmadan gönderiyor. Mesajların çoğu şu şekilde,

20.8.1998 ?

3.7.2001 15:00 olabilir

Bu tarz gönderileri doğrudan siliyorum hiç zahmet edip yazmayın. Lütfen tam olarak ne istediğinizi belirtin. Bakmamı istediğiniz özel bir gün varsa onu da eklemeyi unutmayın. Çok fazla bilgi eklendiği için tamamını buraya yazmam mümkün değil o nedenle buraya yazarken aktif olarak kullandığınız mail adresinizi girmeyi unutmayın.

Doğum yeriDoğum tarihi ve Özellikle Doğum saatinizi net olarak belirtin. Doğum saatinizi tam olarak bilmiyorsanız annenize, yakınlarınıza veya hastane kayıtlarına bakıp netleştirin.

Kısa özette olsa 1-2 saatime maloluyor. Siz özenli olun ki ben de özen göstereyim. Söz özen göstermezseniz “2 saatimi kurtardım, teşekkürler” deyip silerim.

Şu an birikmiş çok fazla talep var. Mümkün olduğunca gün içerisinde en azından 1 tanesini hazırlayıp göndermeye çalışıyorum. Gecikirsem lütfen kusuruma bakmayın. Sırayla gidiyorum.

Doğum Haritanızla İlgili Kısa Bilgi Kaynakları

Doğum Haritasında Olumsuz ve Sert Açılar

Doğum Haritasında Gezegen Etkileri, Hangi Gezegen Nasıl Etkiler?

Hangi ruhsal yeteneklere sahip olduğunuzu öğrenmek ister misiniz? (Astral seyahat, telepati, bioeneji)

Burç konumları, ev konumları ve gezegen konumlarınızı bilmiyorsanız bu konuyu özellikle belirtirseniz size gönderirim. O bilgilerle aşağıdaki kaynaktan yararlanabilirsiniz.

Ruhsal Yetenek Haritası

Hangi burç hangi burçla daha uyumludur?

Burç Uyumları

Doğum haritasında ev konumları ve etkileri. Hangi ev konumu yaşamımızı nasıl etkiler?

Doğum haritasında ev konumları

Gezegenlerin ev konumları hayatımızı nasıl etkiler?

Gezegenlerin Ev Konumları

Yükselen burçların özellikleri

Yükselen Burç Özellikleri

Hangi burç hangi hastalıklara yakalanır ve hangi hastalıklara karşı hassastırlar?

Burçların Hastalıkları

Ay burcumuzun özellikleri ve yaşamımıza etkileri nelerdir?

Ay Burcumuz ve Özellikleri

Burç Grupları

Su grubu burçları

Hava grubu burçları

Toprak grubu burçları

Ateş grubu burçları

Burç Nitelikleri

Öncü Burçlar

Değişken Burçlar

Sabit Burçlar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 65 YORUM
 1. Nhr dedi ki:

  Benim merak ettiğim bir konu vardi cevaplarsanız sevinirim
  Ben nedense bana iyi gelmeyecek benim çok zıttım insanlardan etkileniyorum ve ilişkilerim kötü gidiyor hep bunun sebebi nedir sizce?

  1. Akrep dedi ki:

   Bunun olması çok doğal. Gönderdiklerimin tamamını okuduğunuzda bu kanı sizde de oluşacaktır. Ama biraz daha açayım ben konuyu.
   Sizi şu şekilde tarih edeyim, ruhsal iletişim kanalı hassas ve güçlü… Merkür Koç ve 3. ev Akrep olması hoşlanmadığınız enerjilere karşı refleks geliştirmenize sebep oluyor. Aslında ilişkileriniz kötü gitmiyor. Siz, negatif enerjileri algılayabiliyorsunuz. İnsanları görmeniz onların nasıl insan olduklarını anlamanız için yeterli. Mesela Merkür Koç ve 3. ev Akrep burcunda olduğu için birbirini iten enerjilere yoğun refleks gösterirsiniz, negatif enerji barındıran insanları anında algılayıp kılıç kalkan çekersiniz : ) Çünkü iletişim noktanızda Mars etkisi altında bulunan biri madde seviyesini diğeri madde ötesini kontrol eden iki güçlü ve savaşçı karakterli burç var.

   Eminim çok insanı kırıp geçirmişsinizdir. İnsanlar bir anda patladığınız için sizden çekiniyorlardır. Bakışlarınız onları tedirgin eder. Ama ruhunuz ve duygularınız balık burcu gibi olduğu için aynı zamanda yufka yürekli olursunuz. Kırdığınız her insandan dolayı sonradan pişmanlık duyabilir, onları teselli etmeye çalışabilirsiniz. Hangi tarafın ağır bastığınız bilmiyorum. Nacizane tavsiyem Ruhsal Doğum Haritası (Doğum Haritasında Ruhsal Yetenekler) konusunu incelemeniz. O zaman daha iyi anlayabilirsiniz.

   Aslında bıçağın hangi yüzü olacağınız kendinizi hangi yönde geliştirebileceğinize bağlı. Mümkünse toprakla irtibatlı olmaya çalışın.

 2. Nhr dedi ki:

  Çok teşekkür ederim aldım maili
  Ellerinize emeginize sağlık

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. inşallah yaşamınızı değiştirip dönüştürmenizde faydalı olur.

 3. Rabia dedi ki:

  Teşekkür ederim, aldım maili.

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Umarım faydalı olur.

 4. Ayşe dedi ki:

  Bakmanızı istediğim özel bir gün yok. Mail adresim aktif, gönderebilirsiniz. Yalnız saati yanlış yazmışım.
  29.11.2006 09.20 Tekirdağ, doğrusudur.

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim. İki konumdan dolayı mesleki konuda düşüncemi yazdım. Eğer doğum bilgileriniz doğru ise, o bilgileri dikkate alırsanız ileride sizin için daha iyi olabilir.

 5. Aralnur dedi ki:

  Her iki mail adresim de faal bir şekilde kullanmaktayım 🙂 bu mail adresinde gönderinizi göremedim. astroloji öğrencisi bir abla vardı ondan rica etmiştim hangi mesleklere yönelmem gerekiyor diye o da akrep teması deyip sadece öyle söyledi . Sonra bir başka ablaya sordum o da merkür’ün ikizler olduğu için mars’ım da Koç olduğu için daha böyle hareket ve konuşmaya dayalı meslekler dedi kafam çok karıştı ben tekrardan üniversite sınavlarına hazırlanıyorum da kariyer alanım hiç olmadı hangi işe başvurduysam hepsi yüzüme kapandı. 2018’den beri çok büyük sıkıntılar yaşadım aile sağlığı hem benim iş başvurum vs derken uranüs boğa beni benden aldı . Çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığımız için .

  1. Akrep dedi ki:

   İki yerde cevap yazdım

   https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3740
   https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3741

   Merkür İkizlerde ancak o açılara bakmamış sanırım. Yorumlarda cevapladım. Endişe etmeyin çok iyi durumdanısınız. 6 Aylık açı etkilerini de mail ile gönderiyorum onları inceleyin. Onlara göre hareket edersiniz. İhtiyacınız olduğunda bir tarih verirseniz o tarihlerdeki etkilere de bakarız. Burada sizden önce birinin iş görüşmesi tarihi vardı inşallah okumuştur. Çok güzel fırsatlar çıkıyor insanın karşısına ancak değerlendirilmezse boşa da gidebiliyor. Her sebebin ortaya çıkması için bazen yapılması gerekenler olur. Astrolojik veriler bu nedenle çok önemli. Onları doğru okuyup anlamak ve ona göre değerlendirmek gerekir. Her burcun dua günü ve saati bile farklı.

  2. Akrep dedi ki:

   Mailden bir bölüm daha ekleyim. Bu tarihler arası sizin için önemli. Fırsatları değerlendirmeye çalışın.

   Jüpiter kavuşum MC
   9 Mayıs 2023 tarihinden 17 Mayıs 2023 tarihine kadar

  3. Akrep dedi ki:

   Jüpiter kavuşum Mars
   Bu tarihler arasında uçmaya hazır olun : ) bu etkileri kendiniz için güzel bir ivme olarak değerlendirebilirsiniz.
   21 Nisan 2023 tarihinden 30 Nisan 2023 tarihine

  4. Akrep dedi ki:

   Neptün üçgen Plüton
   isan 2023 başından Ocak 2025 sonuna kadar

   Parapsikoloji, Psikoloji ve Doğa üstü konulara bu tarihler arasında ilginiz artacak. KAD’ınız Akrep burcu olduğu için ruhsal yönden bu süreci iyi değerlendirmeye çalışın.

 6. nhr dedi ki:

  Merhabalar
  Ben haritamı size atmıştım bir sürü kez yorumlamadınız da merak ettim acaba kötü bir durum mu var haritamda cevaplarsanız sevinirim

 7. nhr dedi ki:

  Ya pardon ben bir sürü kez yorum atmıştım neden yorumlamadıgınızı merak ediyorum haritamda kötü bir durum mu var acaba
  19 Mart 2004 17.50 Gaziantep

  1. Akrep dedi ki:

   : ) Doğum haritanıza bu mesajınız üzerine bir kez daha baktım. Sanırım doğum verileriniz gerçekten doğru. Mail adresinize gönderdim. Sıra ile gittiğim için fırsat buldukça sıradaki arkadaşla devam ediyorum. Sıra size yeni gelmişti.

 8. Rabia dedi ki:

  Estağfurullah, işleriniz kolaylaşsın inşallah. Teşekkür ediyorum. 😊

  1. Akrep dedi ki:

   Teşekkür ederim. Analiz bilgilerini mail adresinize gönderdim Rabia Hanım oradan inceleyebilirsiniz. Ben kısa diyorum ama incelemek için 3-4 saat ayırmanızı öneririm.

   Kritik öneme sahip bir tarih olursa ona da bakarız.

 9. Rabia dedi ki:

  Doğru, eksiltili yorum yapmışım, tabiki o şekilde kimsenin haritasına bakılamaz, tarihle ilgili şu anda erken sanırım benim için. Siz eğer müsaitseniz ve uygunsa Nisan başı Haziran sonu arası benim açımdan nasıl olur. Yorumlarsanız sevinirim. Kusura bakmayın, site çok güzel olmuş çoğu şeyi okuyunca Öyle hızlıca yazıverdim bi an.

  1. Akrep dedi ki:

   Estafurullah estafurullah. Bilgiler doğru olduğu sürece sorun değil, vakit buldukça herkese cevap yazıp bilgilendirmeye çalışıyorum. Zamanım kısıtlı olduğu için kısa sürede çok fazla haritaya bakamıyorum. Sıra ile gidiyorum. Talepte bulunan arkadaşlar eksik bilgi yazınca onlara tekrar yazıp tamamlamalarını rica ediyorum. Gecikme o nedenle. Tabiki yazacaksınız ve istekte bulunacaksınız. Bu tür şeyleri dert etmem hiç merak etmeyin. Özellikle bu kadar ince ve hassas düşünenler olunca.
   Sıra gelince size de yazarım. Gecikme için kusuruma bakmayın lütfen.

 10. Rabia dedi ki:

  Kayseri
  23.01.1994
  14.30
  🫂🤗
  Evlilik tarihi

  1. Akrep dedi ki:

   Rabia Hanım, sanırım hangi tarihte evleneceğinizi veya evlenebileceğinizi yazmamı istemişsiniz ama o şekilde analiz yapmıyorum. O şekilde analiz yaparsam burada hiçbir talebi karşılayamam çok zaman alır. Zamanım çok kısıtlı ve inanın burada yaptığım kısa bir analiz için bile en az 2 saat zamanım gidiyor. Siz bir tarih yazarsanız o tarihte evlilik uygun mu değil mi veya evlilik olma ihtimali açılardan yola çıkarak mümkün mü değil mi onu yazabilirim.

   Doğum haritanızı doğru yorumlayabilmeniz için,

   * Ev ve burç konumları
   * Açılarınız
   * Önümüzdeki 6 Aylık gelişmeler
   * ve Sizin belirlediğiniz bir tarihe bakıyorum. (iş görüşmesi, evlilik için uygunluk veya ilişkiler açısından uygunluk, ticari yatırımlar, para konuları, sınav vs.)

 11. Aralnur dedi ki:

  Merhaba ben aral doğum saatini yazınız demişsiniz unutumuşum 17.mayis .1994 10:41sivas Yıldızeli kariyer alanım hakkında.issizim.zekam iyi çalışmıyor mu acaba. Benim haritada bakan akrep temasına yönel diyor akrep teması nedir. ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Birazdan maili gönderiyorum. Ama mailde yazdığım bir cevabı buraya da ekleyim.

   Zekam iyi çalışmıyor mu acaba? Demişsiniz. Aslında Zekanız çok iyi. Merkür İkizler burcunda ve 11. evde. Ancak Satürn Merkür Karesi bu işleyişi olumsuz etkiliyor. Bu konuda negatif düşünce içerisinde olmayın.

   Şu anki haritanızda da Merkür Balık burcunda bu da doğal olarak zihinsel aktivitelerinizi yavaşlatacaktır. Satürn’de Balık burcunda. Merak etmeyin, endişe etmeyin. Sadece kendinizi iyi yönde geliştirmeye bakın. Bu etkiler kalıcı değil. Sadece kendinizi geliştirmeye çalışın.

   Bir yorumunuza cevap olarak Akrep Temasına yönelmenin ne demek olduğunu açıklamıştım. (Buradaymış https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3740)KAD Akrep burcunda. https://www.parapsikoloji.net/dogum-haritasinda-ruhsal-yetenek-konumlari/amp/ buradaki konuları ezberlemeniz lazım. Kendinizi bu yönde geliştirin lütfen. Zekanızla ilgili yaşadığınız kompleksler biraz da bu konuyla ilgili. Ruhsal zekanıza ve yeteneklerinize yönelin lütfen.

 12. Aralnur dedi ki:

  Merhaba ben aral doğum saatini yazınız demişsiniz unutumuşum 17.mayis .1994 10:41sivas Yıldızeli kariyer alanım hakkında.issizim.zekam iyi çalışmıyor mu acaba. Benim haritada bakan akrep temasına yönel diyor akrep teması nedir. ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Her gönderide farklı mail adresi yazmışsınız. Hangisini aktif olarak kullanıyorsanız bu mesaja o mail adresi ile cevap yazar mısınız.
   Haritanıza bakan derken? Doğum haritanıza mı baktırmıştınız? Neden ona sormadınız : ))
   Büyük ihtimalle KAD Akrep burcudur. Kuzey Ay Düğümümüz hangi burçta ise o burcun temsil ettiği alanlara yönelmemiz gerekir. GAD yani Güney ay düğümümüz de bırakmamız gerekenleri gösterir. Mesela GAD boğa ise sizi paraya, keyfe, rahata, tembelliğe ve zevkli olan şeylere yönlendirebilir. Bunları terkedip Akrep burcunun hakim olduğu konulara yönelmeniz gerekir. Ruhsal, mistik ve madde ötesi konulara. Önce kendinizi keşfedip level atlatmalısınız, sonra sırası ile çevrenizdeki insanların enerjilerini düzenleyip onların nasıl değişip dönüşeceklerini göstermelisiniz. Bu konuda size Parapsikoloji sitesini tavsiye edebilirim. Ruhsal yönden gelişip ilerleyebilmeniz için bu tür alanlara yönelip öğrenmeniz gerekir.

   O sitede yer alan Ruhsal Yetenek Haritası konusunu mutlaka inceleyin. Size göndereceğim (inşallah siz eksik bilgileri tamamlayabilir biz de gönderebilirsek) burç, gezegen ve konumlarına bakarak oradaki konularda hangi ruhsal yeteneklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. O yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz.

 13. Edanur dedi ki:

  Merhabalar 14.11.1995 Sakarya/Adapazarı doğumluyum. Doğum saatimi net bilmiyorum bir analiz yapar mısınız? Mailin aktif Teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Maalesef doğum saati net olmadan yapılacak analiz ve yorumların bir anlamı olmaz. Bazı noktalarda 5-10 dakikalık farklar bile çok etkiliyor oluyor. Bilinmeyen bir saat ile ilgili yapılacak yorumlar genel olarak çok doğru olmaz. Öncelikle doğum saatinizi netleştirmeye çalışın lütfen.

 14. Nehir dedi ki:

  19 Mart 2004, 17.50 , Gaziantep
  Calismalarinizi cook begeniyorum yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderiyorum. Özel bir durum belirtmediğiniz için genel olarak kendinizi tanımanıza yardımcı olacak verileri gönderiyorum.

 15. Melike dedi ki:

  17.06.2002 07.15 Pendik, İstanbul

  1. Akrep dedi ki:

   Güneş 25 İkizler 49′ 05″ 12
   Mars 12 Yengeç 53′ 28″ 12
   Satürn 19 İkizler 27′ 20″ 12
   KAD 17 İkizler 49′ 02″ R 12

   Sizi bu sayfaya gelip te bir çözüm aratan konumlar.
   Üzeri ağır toprakla örtülmüş bir enerji, derinleri keşfettikten sonra yüzeye çıkıp insanlara hizmet eder. Derinlerde boğulmak üzere olan insanlara yardım eder.
   Amacınızı öğrenin, kendinizi keşfedin, yetenek ve kabiliyetlerinizi araştırın. Bir çoğu için kötü bir harita olabilir ama bana göre muhteşem.

   Diğer ayrıntıları mail adresinize gönderdim.

 16. Cansu dedi ki:

  24.08.1998 mersin 18.00
  Evet mail adresim güncel. Şu anda işsizim ve iş arıyorum. 19 martta bi banka sınavına gireceğim. Kariyerim ile ilgili analiz yapabilir misiniz? Çok teşekkürler

  1. Akrep dedi ki:

   Cansu hanım bilgileri mail adresinize gönderdim. Oldukça ayrıntılı o yüzden boş bir zamanınızda incelerseniz iyi olur.

   19 Mart günü açılarınızı da mail adresinize birazdan gönderiyorum. Tablo fena görünmüyor. Hatta güzel şeyler olmaması için çok fazla bir neden yok bence. Yalnız Mart ayı sizin için enerjilerin çok yoğun olduğu bir ay gibi. Güzel etkiler de var, kendinizi kontrol edemezseniz olumsuz olabilecek etkiler de var. Mail adresinize hangi konulara dikkat etmeniz gerektiğini ekliyorum. O konulara dikkat edersiniz. 19 Mart’ta aynı gün tam olarak etkin olacak açılar var. Bir açıda 19 Mart sabahı aktif oluyor ki o gün hem zihinsel hem de enerji olarak iyi durumda olabilirsiniz (Eğer doğum saatiniz ve tarihinizde hata yoksa)

   Özellikle şu etkiye dikkat edin, Transit Mercury Sextile Neptune – Mercury 19 Mart 2023 Pazar 03:57:37 Tam etki… O saatte düşüncenize, inancınıza ve bakış açınıza uygun olarak ibadet yapın, dua edin, meditasyon yapın, transa geçin, dilek dileyin, olmasını istediğiniz şeyleri zihninizde canlandırın.. İç görüşmenizin olduğu gün güzel etkiler var. Değerlendirmeye çalışın. Mailinize göndereceğim konulara dikkat etmeyi unutmayın.

 17. Kaan dedi ki:

  03 04 1994. Saat 17.30 ankara evlilikle ilgili bakarsanız sevinirim

  1. Akrep dedi ki:

   3 Nisan 1994 tarihi için…
   Belirli bir tarih belirtmediğiniz için 6 aylık dönemi gönderiyorum. O dönemi incelersiniz. Ayrıntı girmemişsiniz ben de genel göndereyim siz değerlendirirsiniz.

  2. Akrep dedi ki:

   Ayrıntıları mailinize yazdım. Doğum haritanıza göre evlilik geç olabilir (Genel olarak geç, bu geç kavramının sonuna da gelebilirsiniz) Evlendiğinizde işiniz evden uzakta olursa eşinizle iletişiminizi sağlam tutun çünkü size kırılabilir. (İhtimallerden bu gerçekleşirse tabiki)

   Doğum verileriniz doğru ise büyük ihtimalle Balık burcu biri ile evlenebilirsiniz. En azından hayatınızın önemli noktalarında Balık burçları olur.

   Evlilikte gecikmeye takılmayın. Önemli olan iyi bir birliktelik olması.

 18. Tuğçe dedi ki:

  Tuğçe 06.09.2002 09:10 Manisa
  16 temmuzda dikey geçiş sınavına gireceğim eğitim hayatımı merak ediyorum sosyal hizmet okumak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Akrep dedi ki:

   O zaman sadece önümüzdeki 6 ay ve 16 Temmuz aralığına bakıp gönderiyorum mail adresinize.

  2. Akrep dedi ki:

   O gün gerçekten çok güzel etkiler var senin için Transit Mercury Sextile Mercury
   Bu etki 15 Temmuz’da başlıyor ve 16 Temmuz 10:53’te zirve yapıyor. Bu etkiyi çok iyi kullanabilirsin.

   ve

   14 Temmuz’da başlayıp 24 Temmuz’a kadar devam edecek olan Transit Jupiter Trine Sun var. Şanslı bir dönemde olacaksın.

   Ancaaakkk astrolojik etkiler sadece zemin hazırlar. Onları kullanmak tümüyle sana kalır. Eğer yeterli hazırlık yapabilirsen o gün seni destekleyecek etkiler var. Diğer ayrıntıları mail adresine gönderiyorum.

 19. Tuğçe dedi ki:

  Tuğçe 06.09.2022 09:10 Manisa 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Doğum yılınız 2022 mi : )

 20. Aral dedi ki:

  17.Mayis.1994 Sivas Yıldızeli. Kariyer alanım hakkında aydınlatabilir mısınız ? İşsizim. 🙂 Ne zaman yüzüm gülecek

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Lütfen, doğum saatinizi yazar mısınız.

   Sadece doğum haritası, ev, burç ve gezegen konumları ile bunları etkileri.
   Önümüzdeki 6 ay içerisinde alacağınız etkiler.

   Bakmamı istediğiniz özel bir gün var mı? Varsa o günü de ekler misiniz. Bilgileri mail adresinize gönderiyorum. Mail aktif değilse lütfen güncel olanı ekleyin. Çok fazla bilgi oluyor tamamını buraya yazamam.

 21. Ayşe dedi ki:

  29.11.2006 09.00 Tekirdağ

  1. Akrep dedi ki:

   Sadece doğum haritası, ev, burç ve gezegen konumları ile bunları etkileri.
   Önümüzdeki 6 ay içerisinde alacağınız etkiler.

   Bakmamı istediğiniz özel bir gün var mı? Burada yazdığınız mail adresi aktif mi? Yoksa yukarıdaki bilgileri mail adresinize gönderiyorum.

 22. Cansu dedi ki:

  24.08.1998 18.00 mersin

  1. Akrep dedi ki:

   Cansu Hanım, buraya yazdığınız mail adresi kullandığınız bir mail mi? Büyük kısmını mail ile gönderiyorum.
   Ve özellikle bilgi almak istediğiniz bir gün var mı? Sadece o güne ait bilgileri aktarayım. (iş görüşmesi, para beklentisi, sınav günü, vs.)

 23. Kübra dedi ki:

  16.06.2003 adana 08:30

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 24 İkizler 41′ 03″    11
   Ay 18 Oğlak 40′ 42″      6
   Merkür 04 İkizler 52′ 23″    11
   Venüs 07 İkizler 24′ 21″    11
   Mars 29 Kova 37′ 39″      8
   Jüpiter 15 Aslan 14′ 28″      1
   Satürn 01 Yengeç 33′ 35″    11
   Uranüs 02 Balık 47′ 19″ R      8
   Neptün 12 Kova 55′ 59″ R      7
   Pluto 18 Yay 26′ 05″ R      5
   Chiron 16 Oğlak 31′ 37″ R      6
   Lilith 13 Boğa 57′ 57″    10
   Ay Düğümü 29 Boğa 18′ 49″ R    10
   Şans Noktası 28 Kova 39′ 43″      8
   Vertex 18 Yay 41′ 03″      5
          
   Ev Burç Konumları  
   Yükselen 04 Aslan 40′ 05″  
   Ev 2 26 Aslan 12′ 09″  
   Ev 3 22 Başak 01′ 21″  
   Ev 4 23 Terazi 38′ 11″  
   Ev 5 29 Akrep 23′ 55″  
   Ev 6 04 Oğlak 10′ 54″  
   Ev 7 04 Kova 40′ 05″  
   Ev 8 26 Kova 12′ 09″  
   Ev 9 22 Balık 01′ 21″  
   MC (Başucu) 23 Koç 38′ 11″  
   Ev 11 29 Boğa 23′ 55″  
   Ev 12 04 Yengeç 10′ 54″

   İkizler Stelyumu ve 5 Retro bulunuyor. Bu noktaları haritada işaretledim. Bu konumlar ve konumların etkilediği alanlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. “Neden Böyle?”, “Niye böyleyim?”, “Neden hep beni buluyor?” tarzı sorunların kaynağı bunlardır. Eğer bu tür soruları sık sık soruyorsanız bu soruları bir kağıda yazın ve kağıdı toprağa gömün. Mümkün olduğunda olumlu cümleler kurmaya çalışın. “Benim hangi yönümü güçlendirmek için bu sorunlar var?”, “Bu sorunları aşmak için neler yapmam gerekir?” tarzı cümleler kurun. Eğer yapıcı ve çözüm odaklı davranırsanız doğal olarak sıkıntı yaşadığınız alanlarda ileriki dönemlerde herşey daha iyi olacaktır. Bir dağa tırmanan insanla, dağa aşağıdan bakan insan aynı güçte ve tecrübede olabilir mi?

   Güneş İkizler Burcunda: İkizler Burcu Kadını ve Özellikleri

   Ay Oğlak Burcunda: Ay burcumuz bizim duygusal yanlarımızı belirtir. Duygusal yönden oğlak burcu gibi davranırsınız. Biraz soğuk, ruhsuz, acılara dayanıklı, güçlü ve umursamaz olabilirsiniz. Duygularınız bir hedefe yöneldiğinizde daha güçlü olur. Ay Oğlak Burcu Özellikleri

   Merkür İkizler Burcunda: Retro pozisyonunda iletişim alanında sorunlar yaşayabilirsiniz. Normalde İkizler burcunun zihni çok hızlıdır. Anında cevaplar verir ve çok nettir. Herşeyi çok hızlı bir şekilde öğrenir. Öğrenmeyi sever. Herkesle iletişimi iyidir. Çok sayıda arkadaşı olur ancak Retroda iken bu konularda sorunlar yaşanabilir. Kendinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Kompleks yapmadan küçük adımlarla ilerlemeye çalışın. Merkür İkizler Burcunda

   Venüs İkizler Burcunda: Çift eşlilik veya bir sevgide kalamama. Flört etme arzusu. Venüs İkizler Burcunda Genel Özellikleri Retro olduğu için sevgi, aşk ve ilişki konularında dikkatli olmakta yarar var. Düşünerek adım atın. Hatta büyüklerinizin görüşünü almaya özen gösterin. Çünkü sizin göremediğiniz ayrıntıları başkaları daha net görebilir.

   Mars Kova Burcunda: İnsanları şaşırtmaktan keyif alır. Özgürlük düşkünü, Sıradışı yaklaşımları ve düşünceleri nedeni ile çevresi tarafından tam olarak anlaşılamayabilir bu durumda yalnız kalabilir. Kendi düşünce dünyasına uygun insanlar bulmakta zorlanabilir. Mars Kova Burcunda Genel Özellikleri

   Jüpiter Aslan Burcunda: Fiziksel enerjiniz yüksek olur. Jüpiter Aslan 1. ev konumunda olduğu için fiziksel özelliklerinizi ön plana çıkarmak istemenize neden olabilir. Güzel görünmek, kıyafetleriniz ve duruşunuzla ilgi odağı olmak isteyebilirsiniz. Taklit yeteneği ve güzel bir sese sahip olabilirsiniz. Sanatsal etkiler alırsınız. Jüpiter Aslan Burcunda Genel Özellikleri

   Satürn Yengeç Burcunda 11. Evde:  Satürn konumu bize yaşayacağımız sıkıntıları, imtihanları sabır göstererek elde edeceklerimizi belirtir. 11. ev konumu arkadaş çevremizi, özgürlüklerimizi, teknolojiyi, gizli düşmanlıkları, sosyal çevremizi belirtir. Bu alanlarda sıkıntı olabilir. Ancak sabırla ilerlerseniz şu an sorun olarak gördüğünüz herşey ileride size büyük kazançlar olarak geri dönecektir. Bu konuda bakış açısı çok önemlidir. “Sorun” olarak tanımladığınız herşeyi gerçekten sorun olur, “Gerekli” derseniz arayışa yönelerek yaşadıklarınızın anlamını daha kolay bir şekilde çözerek sorunları kısa sürede aşabilirsiniz. Yengeç burcu aileyi ve evi temsil eder. Satürn Yengeç Burcunda

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yetenekler (8. evde bulunması bu özelliği artırabilir), aşırı duygusallık, hayırsever, merhametli ve geleneksel olmayan. Uranüs Balık Burcunda

   Neptün Kova Burcunda: Olaylara, sorunlara ve hayata farklı bakış açıları ve pratik çözümler. Özgür düşünce, Yenilikçi. Neptün Kova Burcunda

   Pluto Yay Burcunda: Felsefi düşünce tarzı. Seyahat etmeyi sever. Gerçekçi. 5. ev konumunda bulunduğu için aşk, sevgi ve şans konularında dalgalanmalar ve değişimler olabilir. Pluto Yay Burcunda

   Şiron Oğlak Burcunda

   Lilith Boğa Burcunda

   Kuzey Ay Düğümü Boğa Burcunda

   Şans Noktası Boğa Burcunda 8. Evde

   Vertex Yay Burcunda: Yakınlaşacağınız insanlar, seveceğiniz, aşık olacağınız, evleneceğiniz veya önemli noktalarda karşı karşıya geleceğiniz insanlar Yay burcu olacak. (Yükseleni, Güneşi vs.)

   Ev Konumları

   1. Ev Yükselen Aslan Burcu: Dış görünüşünüz Aslan burcu olacak ve diğer insanlar size baktığında Aslan burcu özelliklerini görecek. Açılar değişiklik yapmazsa sportif, atletik ve göze çarpan bir görünüme sahip olursunuz. 1. Ev Aslan Burcu

   2. Ev Aslan Burcu: 2. ev maddi kazanç konuları ile ilgili olduğu için gösteri, yöneticilik, organizatörlük gibi alanlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Kazançta sizin için önemli olan egonuzun tatmin olması ve başkalarının bilmesidir. 2. Ev Aslan Burcu

   3. Ev Başak Burcu: İletişim kanalınız, zihinsel fonksiyonlarınız ve zekanız Başak burcu gibi çalışır. Titiz, derli toplu, analitik, neşeli, hareketli… Olumsuz yönü istemeseniz de iletişimde eleştirel bir dile sahip olursunuz. Çünkü ayrıntılar asla gözünüzden kaçmaz. 3. Ev Başak Burcu

   4. Ev Terazi Burcu: 4. ev aile, anne, baba, geçmiş ve toplumla ilgilidir. Bu alanlarda Terazi burcu gibi hareket edersiniz. Aile kurmak sizin için önemlidir. Bu konum erken yaşta evlilik isteği verir. Uyumlu bir anne baba rolü. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını ister. Onları sanatsal faaliyetlere yönlendirmek ister. 4. Ev Terazi Burcu

   5. Ev Akrep Burcu: Aşk, Şans, Çocuklar, Eğlence, Ego, Tutkular ve zevk aldığınız konular bu alanla ilgilidir. Bu konularda Akrep burcu gibi hareket edersiniz. Mesela aşk konusunda son derece tutkulu olabilirsiniz. Aşkı derinden yaşamak istersiniz. Libidonuz yüksektir. Çocuklara karşı kuralcı olabilirsiniz. 5. Ev Akrep Burcu

   6. Ev Oğlak Burcu: 6. ev konumu günlük yaşantımız, sağlık durumumuz, hastalıklarımız, hizmet sektörü, temizlik ve hijyen gibi konuları; zekanın nasıl kullanılacağınız, yapılan işlerin ne kadar iyi olacağını, çalışma ortamını ve analitik yeteneklerimizi ele alır. Bu konumda Oğlak burcu insana Sorumluluk duygusu, sesiz ve sakin bir yapı kazandırabilir. 6. Ev Oğlak Burcu

   7. Ev Kova Burcu: Bu konum evlilik hayatımızı, ortaklıklarımızı, hukuki konuları, güzellik ve estetik anlayışımızı etkiler. Bu konumda Kova burcu bulunduğunda ilişkiler derinleşmeden yüzeysel kalabilir. “Seni arkadaşım gibi görüyorum” ifadesi duyulabilir. Tutkulu bir eşten çok iyi bir arkadaş gibi olur. 7. Ev Kova Burcunda

   8. Ev Kova Burcu: Cinsel yaşamda sıradışı, araştırmacı, özgürlükçü, yeniliklere açıklık.. 8. Ev Kova Burcu

   9. Ev Balık Burcu: Ruhsal algıları güçlü, dini konulara karşı yoğun ilgi, ruhsal yönden tatmin olma isteği.. 9. Ev Balık Burcu

   10. Ev Koç Burcu: Bu konum mesleki yaşamımızı da belirtir. Kendinize ait işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Çalışma ortamında emir almayı sevmezsiniz. Aceleci, hırslı ve otoriter… 10. Ev Koç Burcu

   11. Ev Boğa Burcu: Temkinli, güçlü ve sabırlı. Tutumlu ve Pratik… 11. Ev Boğa Burcu

   12. Ev Yengeç Burcu: Duygusal, sezgisel ve hayal dünyası geniş.. 12. Ev Yengeç Burcu

   Ruhsal Yetenekleriniz

   12. Evde Yengeç Burcu: Derin bir sezgisel güce sahiptirler. Karşılaştıkları insanların nasıl bir yapıya sahip olduklarını anında anlayabilirler. Bilinçaltı analizi ve rüyaların analiz edilmesinde doğuştan yeteneğe sahip olabilirler. Bu konum Psikolog olmak için ideal bir yetenek sunar.

   8. Evde İkizler ve Kova Burcu: Herşeyi yüzeysel de olsa öğrenmeyi seven ikizler burcu bu konumda madde ötesine yoğun ilgi duyar. Hem ikizler ve hem de kova burcu Madde düzeyinde meraklarını gidermek amacıyla öğrenemedikleri konuları madde ötesine yönelerek araştırırlar. Psişik, madde ötesi boyut, medyumların sahip oldukları yetenekler doğal ilgi alanları haline gelir. ikizler burcu 8. evde bulunduğunda bilgi edinme ihtiyacı ölüm ve ötesi konular, ruhsal mekanizmalar ve enerji ile ilgili olacaktır.

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yeteneklerin ortaya çıkmasına etki edebilecek bir konumdur.

   Uranüs 8. Evde: Madde ötesine ilgi. Madde ötesi konuların bilimsel çözüm çabası.

   Psişik Nedir?

   Merkür 11. Evde: Doğa üstü olaylara ve madde ötesine ilgi.

   Kaynak: Ruhsal Harita

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Neptün kare Güneş Nisan 2022 başı Ocak 2024 sonu: Risk almaktan kaçının. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.
   Satürn üçgen Güneş Nisan 2022 sonu Ocak 2023 sonu: Yaşamınızda olumlu yönde gelişme ve ilerlemeler. Bu süre boyunca mümkün olduğunca çok şey başarmaya çalışın. Fırsatlar dönemi diyebiliriz.
   Jüpiter kare Satürn Mayıs 2022 ortası Ocak 2023 ortası: Size faydası olmayan insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Bir süre yalnız ilerleyin ve tecrübeli güvendiğiniz insanlardan öğütler alın. Bu etki size büyük huzursuzluk verebilir. Yeni iş teklifleri veya mesleki alanla ilgili fırsatlar olabilir/kararlar olabilir. Size faydası olacağına inandığınız fırsatları kaçırmamaya çalışın. Net bir fikre sahip olmadığınızda mutlaka güvendiğiniz insanların fikrini sorun.
   Jüpiter üçgen Yükselen Haziran 2022 başı Ocak 2023 sonu: Başkalarından etkilenerek veya yardım alarak büyüme zamanı. Size rehber olabilecek birileri ile temasa geçersiniz. Mutlu olmanızı sağlayacak ilişkiler başlayabilir.
   Jüpiter sekstil Merkür Haziran 2022 başı Ocak 2023 sonu: Yaşamınızı planlayın ve doğru kararlar almaya çalışın. Güzel haberler alabileceğiniz bir dönem. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla temas olabilir. Bu size yarar sağlayacak insanda olabilir.
   Uranüs üçgen Ay Haziran 2022 sonu Mart 2024 başı: Yaşamınızda güzel değişiklikler yapabileceğiniz zaman dilimi. Çalışma hayatınız, eviniz, çevreniz gibi. Bu değişimler sizin yenilenmeniz ve yaşama daha enerjik bir şekilde devam etmeniz için fırsatlar sunar. Sizi yavaşlatan ve size engel olan herşeyi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınız varsa iyi bir fırsattır çünkü bu dönemden sonra daha zor olacaktır.

    

 24. Hasan dedi ki:

  22.08.1996
  İstanbul
  18:00

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 29 Aslan 47′ 02″      7
   Ay 05 Yay 46′ 52″    10
   Merkür 27 Başak 04′ 40″      8
   Venüs 14 Yengeç 02′ 58″      6
   Mars 18 Yengeç 23′ 59″      6
   Jüpiter 08 Oğlak 02′ 46″ R    12
   Satürn 06 Koç 25′ 10″ R      2
   Uranüs 01 Kova 31′ 60″ R      1
   Neptün 25 Oğlak 29′ 25″ R      1
   Pluto 00 Yay 22′ 29″    10
   Chiron 13 Terazi 11′ 58″      8
   Lilith 06 Aslan 46′ 09″      7
   Ay Düğümü (KAD) 08 Terazi 40′ 19″ R      8
   Şans Noktası 29 Koç 21′ 51″      3
   Vertex 27 Aslan 31′ 32″      7
   Ev Burç Konumları
   Yükselen 23 Oğlak 22′ 02″
   Ev 2 08 Balık 40′ 24″
   Ev 3 18 Koç 45′ 40″
   Ev 4 17 Boğa 37′ 31″
   Ev 5 09 İkizler 57′ 55″
   Ev 6 00 Yengeç 21′ 43″
   Ev 7 23 Yengeç 22′ 02″
   Ev 8 08 Başak 40′ 24″
   Ev 9 18 Terazi 45′ 40″
   MC (Başucu) 17 Akrep 37′ 31″
   Ev 11 09 Yay 57′ 55″
   Ev 12 00 Oğlak 21′ 43″

   Haritanızda 5 Retro var. Retro olan konum alanlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sorunları sizin yaşam kalitenizi artırmak için konular birer basamak olarak düşünün. Yaşadığınız her sıkıntıda bir süre durun ve planlı programlı hareket ederek sorunları aşmaya çalışın. Sabrederseniz sonucu sizin için muhteşem olacaktır.

   Güneş Aslan Burcu: Ego kaynaklı. Herkes tarafından beğenilmek ve taktir edilmek ister. Arkadaşlarına karşı cömert, eğlenceyi seven, lüks düşkünü, güzel giyinmeyi seven, güler yüzlü. Organizasyonları seven güler yüzlü yönetici.

   Ay Burcu Yay: Ay burcu bizim duygusal yönlerimizi temsil eder. Duygusal yönden Yay burcu gibisiniz. Yani entelektüel, mantıksal, eleştirel, sözünü sakınmayan.

   Merkür Başak Burcunda: Zeka, zihinsel yapı ve iletişim Başak burcu özelliklerine sahip. İletişim ve diğer insanlarla olan etkileşiminde titiz ve eleştireldir. Analitik bir zeka, yaşamında herşey yerli yerinde olmalı aksi taktirde zihni karışabilir. Mükemmeliyetçi ve güçlü bir hafızaya sahip. Merkür Başak Burcunda

   Venüs Yengeç Burcunda: Duygularını açığa vurabilmesi için kendisini güvende hissetmesi gerekir. Yengeç burcu Ay etkisi altında olduğu için sevgi ve aşk konularında biraz tedirgin olabilir. Şefkat ve sevdiklerini koruma duygusu ön plandadır. Sosyal ortamlarda ön planda olmayı sevmez.

   Mars Yengeç Burcunda: Ailesine ve sevdiklerine özellikle annesine son derece bağlıdır. Duygularını ve öfkesini bastırır ancak eninde sonunda patlar çünkü Mars yoğun bir enerji verir. Muhatap olduğu insanlara sinirlendiğinde sözel olarak saldırabilir veya dedikodusunu yapabilir. Temel amacı karşısındakine kendisini suçlu hissettirmektir. Duyguları bir silah gibi kullanabilir. Sadıktır, sadakatsizliği affetmez.

   Jüpiter Oğlak Burcunda: Bu konumda Jüpiter fazla genişleyemez. Muhafazaker bir yapı verir. Sorumluluk duygusu yüksektir. Dürüst ve güvenilir olabildiği sürece hayatta yükselir. Tedbirli ve tutucudur. İçinden geldiği gibi davranamaz.

   Satürn Koç Burcunda 2. evde: Satürn konumu sıkıntılı olduğumuz alanları ifade eder. İmtihanlar ve sabretmemiz gereken konular bu alanda gelir. Satürn koç burcunda 2. evde olduğu için maddi konular sıkıntılı olabilir. Eğer bir şekilde maddi kazanç konularını çözümleyememişseniz bu konuda sabırlı olmanız ve küçük adımlarla ilerlemeniz daha iyidir. Bu yerleşimden dolayı bir an önce zengin olmak isteyebilir veya para hırsına kapılabilirsiniz. Para bir şekilde sizin hayattaki imtihanınız olacak. Çok kazanıp bir anda kayba da uğrayabilirsiniz veya kazanmak zor olabilir. Para ile ilgili konularda harekete geçmeden önce mutlaka bir süre düşünün. Olumsuz gelişmeler yaşarsanız bilin ki bu zaten sizin bu alanda daha iyi olmanız içindir. Sadece sabredin ve küçük adımlarla ilerleyin.

   Uranüs Kova Burcunda: Sıra dışı, ilginç, herkes gibi olmaktan sıkılan, kendi çizgisini oluşturmaya çalışan, kendi kuralları ile yaşayan, Orijinal ve Pratik. Yenilikçi ve teknoloji meraklısı.

   Neptün Oğlak Burcunda: Muhafazakar ve tutucu bir yapı. Sürekli bir şeylerle meşgul olma isteği. Zorluklar karşısında sabırsız davranma veya pes etme. Ciddi bir görünüm.

   Pluto Yay Burcunda: Gezmeyi sever. Ulaşılması zor idealler. Farklı yerleri keşfetme isteği. Başkalarının cesaret edemediği şeyleri yapma arzusu.

   Vertex: Evleneceğiniz veya önemli zamanlarda birlikte olacağınız, birlikte çalışacağınız insanlar da sizin gibi Aslan burcu olacaktır.

   Ev Konumları

   1. Oğlak Burcu: Dış görünümünüz Oğlak burcu gibidir. Yani soğuk, ciddi, güçlü ve dayanıklı bir yapı. Ancak Uranüs’te bu konumda olduğu için sizi sıkıcı olmaktan kurtarabilir. En azından yaşamınıza farklılıklar katmak için çaba göstermeniz için sizi zorlayabilir.

   2. Ev Balık Burcu: Bu konumda Satürn de bulunuyordu. Maddi kazançlar konusunda zorlanırsanız başkalarına yardımcı olabileceğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Balık burcu karşılıksız yardımı sever. Zaman zaman kimseden karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmaya çalışın. Hayırlı kurumları, kimsesizler vb.

   3. Ev Koç Burcu: İletişim dili emrivaki, sert ve buyurgan.

   4. Ev Boğa Burcu: Sahiplenici ve ailesi ile zaman geçirmeyi seven.

   5. Ev İkizler Burcu: Flörtçü, geç evlilik görülebilir, aşkta şanslı.

   6. Ev Yengeç Burcu: Romantik, tertipli ve düzenli, abartılı duygular.

   7. Ev Yengeç Burcu: Ailesine, eşine ve çocuklarına bağlı, evcimen, romantik, duygusal oyunlarla istediklerini yaptırmaya çalışan.

   8. Ev Başak Burcu: Kolay para kazanma düşüncesi, edebi ve analitik.

   9. Ev Terazi Burcu: Zarif ve estetik. Eğitime önem verir. Denge arayışı.

   10. Ev Akrep Burcu: Kararlı ve hırslı. Mücadeleyi sever. Bireysel işlerde daha başarılı. Akrep burcuna uygun meslekler

   11. Ev Yay Burcu: Enerjik, öğretici, yaşam koçu, gelişim uzmanı, arkadaşlarına yol gösteren.

   12. Ev Oğlak Burcu: Yalnız, Kuralcı ve Otoriter.

    

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Jüpiter üçgen Plüton: Kişisel ve sosyal yaşamda olumlu değişikler için harekete geçiş. Değiştirme, genişletme ve yenileme arzu ve isteği. Dikkatli adımlar atarak ilerlemeye çalışın. Hedefler belirleyin ve onları adım adım geçin. Yüksek enerji ile yapacağınız hatalar tüm yaşamınızı olumsuz etkileyebilir.

   Mayıs 2022 başından Ocak 2023 başına kadar

   Uranüs kavuşum IC: Değişiklikler evresi. Yıkımlar, kırıcı değişimler, Hasarlar ve tamir gerektiren sorunlar. Yaşamınızda, çevrenizde, ilişkilerinizde, meslek ve konumunuzda büyük değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

   Haziran 2022 başından Mayıs 2023 başına kadar

   Jüpiter üçgen Ay: İyimser ve cömert bir dönem. Kendisini daha iyi hissedersiniz. Özellikler duygusal yönden bir rahatlama hissi ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insanlara karşı daha sevecen ve sahiplenici olabilirsiniz. Dini ve manevi konulara ilgi görülebilir.

   Haziran 2022 başından Şubat 2023 başına kadar

   Jüpiter kavuşum Satürn: Kendi eseriniz olan sorunlar, kısıtlamalar ve engellerle yüzleşme dönemi. Bu süreçte mümkün olduğunca yapıcı olmaya çalışın. Sorunları yıkıcı değil yapıcı bir şekilde çözmeye çalışın. Önünüze çıkan sorunlar aslında sizin ilerlemeniz için olumlu iyileşme yapmanız gereken noktaların gösterilmesidir.

   Haziran 2022 ortasıdan Şubat 2023 başına kadar

   Uranüs sekstil Mars: Bireyselliğinizi keşfedin ve neler yapabileceğinize göz atın. Mars bireysel gücünüzü ortaya koyabilmeniz için sizi zorlayabilir.

   Neler yapabileceğinizi test edin. Sınırlarınızı görün. Yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek riskler alın ve kendinizi keşfedin.

   Haziran 2022 sonundan Şubat 2024 sonuna kadar

   Jüpiter kare Jüpiter: Aşırıya kaçma eğilimi zararlı olabilir. Atacağınız adımlarda her zaman kontrollü olmaya özen gösterin. Planlı, programlı ve küçük adımlarla ilerleyin. Özellikle parasal konularda dikkatli olun.

   Haziran 2022 sonundan Şubat 2023 ortasına kadar

 25. m. b. dedi ki:

  20.10.2004 , İstanbul , 15.15

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 27 Terazi 26′ 52″      8
   Ay 22 Oğlak 06′ 14″    12
   Merkür 07 Akrep 16′ 42″      8
   Venüs 19 Başak 46′ 22″      7
   Mars 15 Terazi 41′ 06″      8
   Jüpiter 05 Terazi 24′ 40″      8
   Satürn 27 Yengeç 00′ 54″      6
   Uranüs 03 Balık 04′ 37″ Retro      1
   Neptün 12 Kova 36′ 40″ Retro    12
   Pluto 20 Yay 13′ 17″    10
   Chiron 20 Oğlak 51′ 49″    12
   Lilith 08 Yengeç 40′ 08″      5
   Ay Düğümü 02 Boğa 09′ 26″      2
   Şans Noktası 09 Boğa 20′ 22″      3
   Vertex 09 Başak 40′ 56″      7
          
   Ev Burç Konumları  
   Yükselen 14 Kova 40′ 60″  
   Ev 2 02 Koç 55′ 36″  
   Ev 3 08 Boğa 41′ 41″  
   Ev 4 04 İkizler 00′ 20″  
   Ev 5 25 İkizler 05′ 51″  
   Ev 6 16 Yengeç 35′ 51″  
   Ev 7 14 Aslan 40′ 60″  
   Ev 8 02 Terazi 55′ 36″  
   Ev 9 08 Akrep 41′ 41″  
   MC (Başucu) 04 Yay 00′ 20″  
   Ev 11 25 Yay 05′ 51″  
   Ev 12 16 Oğlak 35′ 51″  

   Ay Oğlak Burcunda 12. Evde: Bu konumda duygularınızı dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Duygularınızı tam olarak ifade edemediğiniz için ya kendi dünyanıza çekilirsiniz veya “öyleymiş” gibi yapıp diğerlerine uymaya çalışırsınız ama bu siz olmazsınız.

   Size bakanlar çok donuk, ciddi ve duygusuz göründüğünüzü söyleyebilirler.

   Merkür Akrep Burcunda: Kesin, Net ve Sert bir iletişim kanalı. Sözünüzü kimseden esirgemezsiniz. İnsanları dilinizle döversiniz. Sakin dururken, sizin gerçekten sakin olduğunuzu düşünen insanlar Merkür Akrep devreye girdiğinde neye uğradıklarını şaşırabilirler. Diliniz size çok şey de kazandırabilir, çok şey de kaybettirebilir. Kontrol edebilirseniz çok etkili bir konuşmacı olabilirsiniz. Kontrol herkesin çekindiği biri haline gelebilirsiniz.

   Merkür Akrep Burcunda

   Üstelik Merkür 8. evde Akrep burcunda, insanların zihinlerinden geçen herşeyi sezebilirsiniz. Bir insana baktığınızda onun ne düşündüğünü, nasıl bir insan olduğunu anlayabilirsiniz. İnsanların enerjileri ve düşüncelerini algılama yeteneğine sahip olduğunuz için kimin gerçekte nasıl bir insan olduğunu onu ilk görüşte de anlarsınız. Çünkü sizin insanların etrafa yaydıkları düşünceleri alabilen güçlü bir alıcınız var.

   Merkür 8. evde

   Merkür Akrep Burcunda: Güçlü sezgiler ve Premonisyon yeteneği. Ruhsal konularda yüksek konsantrasyon. Ruhsal analiz yeteneği. Madde ötesi ve madde boyutunda kanal olma özelliği.

   Ruhsal Harita

   https://www.parapsikoloji.net/premonisyon-onsezi-gelecekteki-olaylari-hissetme/

   Merkür 8. Evde: Doğa üstü olaylara, ruhsal konulara ve madde ötesine ilgi.

   Venüs Başak Burcunda 7. Evde: Evlilikte aşırı eleştirel, titiz, analitik ve kırıcı olabilirsiniz. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda dilinizi kullanmadan önce bir kaç kez düşünmenizde yarara var.

   7. Ev Başak

   Mars 8. Evde Terazi Burcunda: Mars 8. evde; insana cinsellik, madde ötesi olaylar, ölüm gibi konularda aşırılık verebilir. Sınırları zorlayacak deneyimlere açık hale getirebilir. Bu konumdaki Terazi burcu enerjiye uyumsuzluk katacağı için enerjiyi dengelemeye çalışabilirsiniz.

   Haksızlıklara karşı hassas olabilirsiniz. Mars enerjisi Terazi enerjisi ile yansıdığında evlilik için enerjinizi abartılı bir şekilde kullanarak karşı tarafı adeta büyülersiniz. Mars yakıcı bir enerjiye sahiptir. Size bakanlar bu enerjiyi açık bir şekilde hissederler. Ancak Terazi burcu kararsızlık vereceği için harekete geçmede karar vermekte zorlanacağınız için istediklerinizi elde etmekte sorun yaşarsınız. Terazi nezaket burcu olduğu için harekete geçme konusunu abartarak; harekete geçmek için karşı tarafın onayı da beklersiniz. Veya net işaretler beklersiniz.

   Jüpiter 8. Evde Terazi Burcunda: Jüpiter bulunduğu evdeki herşeyi büyütür. Bu büyütme olumlu anlamda da olabilir olumsuz anlamda da. Bu yüzden bakış açınızı her zaman olumlu tutmaya çalışın.

   Bu konum ayrıca güçlü telepatik etkilerde verir.

   Jüpiter 8. Evde: Güçlü Telepati yeteneği. İnsanları doğal telepatik yetenekleri ile kolayca etki altında alabilirler. Madde ötesine, parapsikolojiye, gizemli konulara ve bilinmeye karşı ilgileri yoğundur.

   Ruhsal Harita

   Telepati Nasıl Yapılır?

   Telepati

   Satürn 6. Evde Yengeç Burcunda: Sıkıntılarınız, sorunlarınız, sabretmeniz gereken konular bu alanla ilgili olacak. Yani sağlık, düzen, disiplin, çalışma ortamı, zekayı kullanma gücü, hijyen, temizlik, eleştiriler vb. Hastalıklarla ilgili bu konumda Yengeç burcu olduğu için Yengeç Burcu Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

   Uranüs 1. evde Balık Burcunda:

   Uranüs 1. Evde

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yeteneklerin ortaya çıkmasına etki edebilecek bir konumdur.

   Uranüs Balık Burcunda

   Neptün 12. Evde Kova Burcunda: 

   Neptün 12. Evde

   Neptün 12. Evde: Ruhsal yoğunluğun fazla olduğu konumlar arasındadır. Prekognisyon ve premonisyon özellikleri görülebilir. Medyumluk özelliği verir. Rüyalar büyük oranda gerçekleşir. Sezgileri güçlüdür. Derin trans halini kolayca yaşayabilirler. Madde ötesi konulara ilgileri yoğundur. Edinimlerini başkalarının ruh dünyasını çözümlemede kullanabilirler. Gizemli olaylara ilgi duyarlar.

   Neptün Balık Burcunda

   Neptün Balık Burcunda: Telepati yetenekleri gelişmiştir. Güvendikleri ve duygusal yakınlıkları bulunan insanlarla ruhsal iletişim kurabilirler. Madde ötesi algıları gelişmiştir. Madde ötesi varlıklarla iletişim kurabilecek ruhsal kabiliyetleri vardır. Rüyaları nettir. Mistik konulara yoğun ilgileri vardır. Paranormal yeteneklerin geliştirilmesine müsait bir konumdur.

   Pluto 10. Evde Yay Burcunda: 

   Pluto 10. Evde

   Pluto Yay Burcunda

   Şiron 12. Evde Oğlak Burcunda:

   Şiron 12. Evde: Medyumluk özelliği. Prekognisyon yani ileride olacak olayları büyük oranda rüyalarda görme. Duyu ötesi algılara ve Madde ötesine ilgi.

   Şiron Oğlak burcunda

   Lilith 5. Evde ve Yengeç Burcunda:

   Lilith 5. Evde Yengeç Burcunda

   Şans Noktası Boğa Burcunda ve 3. Evde: 

   Şans Noktası Boğa Burcunda 3. Evde

   Vertex Başak Burcunda: Evleneceğiniz, yakın arkadaş olacağınız, birlikte çalışacağınız insanlar büyük oranda Başak burcu olacak.

   Ev Konumları

   1. Ev Kova Burcu

   2. Ev Koç Burcu: Kazanç sağlayacağınız alanlar kendinize ait iş alanları olursa daha rahat para kazanabilirsiniz. Koç burcu yaşayarak tecrübe edinir, başkalarının önerilerini ve sözlerini dikkate almaz. Başkalarının tecrübe ettiği şeyleri tecrübe ederek zaman kaybetmemeye çalışın.

   3. Ev Boğa Burcu: İletişiminiz ağır ve sakindir. Ancak öfkelenirseniz yakar yıkarsınız. İletişimde inatçı olursunuz. Sabit fikirlilik. Konuşurken acele etmezsiniz. Güzel ve etkili bir ses tonuna sahip olabilirsiniz.

   4. Ev İkizler Burcu: Flörtçü, geç evlilik olma ihtimali, sık ev değiştiren, misafir seven.

   5. Ev İkizler Burcu: Evleneceği ve aşık olacağı insanda zihinsel, düşünce ve iletişim uyumuna bakar. Tutarsız ilişkiler, geç evlilikler görülebilir.

   6. Ev Yengeç Burcu: Hastalıklara karşı hassas, evcimen, düzenli, diğer insanlar üzerinde duygusal baskı oluşturur. Aile bağları güçlüdür.

   7. Ev Aslan Burcu: Romantik, oyuncu, egosu belirgin, ikili ilişkilerde ön planda olmayı seven, grup çalışmalarında başarılı, sevdiği insanlara karşı cömert, aşık olduğu ve evleneceği insanı etkilemek için çılgınca hareket edebilir (açılar destekliyorsa)

   8. Ev Terazi Burcu: Erken yaşta evliliği düşünebilir. Çünkü Terazi burcu 7. evin yani evlilik evin yöneticisidir. Gerçekten sevdiği biri varsa aklına ilk gelen şey evlilik olacaktır. Sosyal konuma önem verir.

   9. Ev Akrep Burcu: Çok iyi ve ayrıntılara önem veren bir araştırmacı. Gizli saklı olan tüm bilgileri açığa çıkarmayı sever. Meraklı, keşfetmeyi sever. İnanç konusunda ya çok derindir ya da çok yüzeysel.

   10. Ev Yay Burcu: Emir almayı veya yönetilmeyi sevmez. Özgür olmayı sever, başkalarına rehberlik eder. Entelektüel bir kişilik. Kesinlikle özgürlüğünün kısıtlanmayacağı bir meslekte çalışmalıdır.

   11. Ev Yay Burcu: Çok iyi bir organizatör. Yaşam koçu ve gelişim uzmanı. Farklı kültürlere karşı ilgili.

   12. Ev Oğlak Burcu: Yalnız, Kuralcı, Ciddi, Otoriter, Duygularını kolay kolay dışa vurmaz. Hedefleri onun için değerlidir. (Hedef sahibi olması, olabilmesi önemli)

    

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Plüton karşıt Satürn: Şubat 2021 sonundan Kasım 2023 başına kadar
   Plüton kare Güneş: Mart 2021 ortasıdan Kasım 2023 sonuna kadar
   Satürn sekstil Plüton: Mart 2022 başından Aralık 2022 ortasına kadar
   Jüpiter üçgen MC: Mayıs 2022 sonundan Ocak 2023 sonuna kadar
   Jüpiter karşıt Jüpiter: Haziran 2022 başından Şubat 2023 başına kadar
   Uranüs üçgen Venüs: Ağustos 2022 başından Nisan 2024 başına kadar

   Plüto karşıt Satürn: Maddesel olan herşeyi, ilişkileri, size fayda sağlamayan prensipleri, daha önce size güç veren tutunduğunuz değerleri bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Kasım 2023 başına kadar… bu zaman aralığında bazen güçlenecek bazen hafifleyecek ancak kesinlikle bir değişim sürecindesiniz ve size zaman zaman ağır gelebilir.

   Duygularınızı fazla bastırmamaya çalışın.

   Plüto kare Güneş: Sahip olduğunuz düşünce ve enerjilerin, kişiliğinizi oluşturan değerlerin sınanacağı dönem. Bu zamana kadar nasıl bir insan olduğunuz, bu yaşamda ne için varolduğunuzla ilgili net bir fikriniz oluşmamışsa zorlanacağınız bir dönem olabilir. Fikirleriniz, düşünceleriniz, hayata bakış açınız ne kadar güçlü?

   Bu açı enerjilerinin olduğu dönemlerde yaralanmalara da sebep olabilecek saldırı, kaza veya kavgalar olabilir. Bunu unutmamaya çalışarak Kasım 2023 sonuna kadar fiziksel sorun yaşama olasılığınız olan her durumdan kaçınmaya çalışın.

   Satürn sekstil Plüto: Büyük başarılar elde edebileceğiniz bir zaman dilimi olabilir. Çünkü sorumluluğunu aldığınız işleri başarılı bir şekilde tamamlayabilecek güçlü bir enerji akışı olacak. Eğer ciddi bir hedef sahibi olamamış veya kendinizi bir hedefe kanalize edememişseniz sürekli “bir şeyler yapmalıyım ama ne?” derken bulabilirsiniz. Bu enerji ne yazık ki boşa akabilir. Aralık 2022 ortasına kadar fırsatları değerlendirmeye ve sorumluluklardan kaçmamaya çalışın.

   Jüpiter üçgen MC: Bu dönemi çok iyi değerlendirmeye çalışın çünkü geleceğinize ışık tutabilir. Jüpiter üçgen açılar 10. evinizde yani mesleki geleceğinizle de ilgili size güçlü olumlu enerjiler verecek. Ocak 2023 sonuna kadar akan bu güzel enerjileri iyi değerlendirmeye çalışın.

   Başkalarına liderlik edebilirsiniz, organizasyonlar yapabilirsiniz, iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz, sizin yararınıza olduğuna inandığınız herşeyi değerlendirebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız her olumlu faaliyet özgüveninizi artıracaktır.

   Jüpiter karşıt Jüpiter: Bu etkilerde biraz dikkat etmek gerekir. Çünkü Şubat 2023 başlarına kadar özgüveniniz aşırı yüksek olabilir. Özgüveniniz yüksekken atacağınız adımlara dikkat etmekte fayda vardır. Atacağınız adımlar gerçekten sizin için iyi olacağına emin olduğunuz konularla ilgili olmalıdır. Aksi taktirde olumlu adımların sonuçlarının büyük olması gibi yapacağınız hataların sonuçları da olumsuz yönde büyük olacaktır.

   Uranüs üçgen Venüs: Nisan 2024 tarihine kadar günlük yaşamınızın sıradanlığını yıkmak için aşk kanalını kullanmak isteyebilirsiniz. Sınırları birlikte aşmak için farklı ve sıradışı birine ihtiyaç duyabilirsiniz. Odak noktalarınız “Özgürlük ve farklılık” olacaktır.

    

 26. arzu dedi ki:

  11.08.2004 antalya/finike 9.30

  1. Akrep dedi ki:

   Diğer insanlarla iletişim ve etkileşim sorunu yaşıyor musunuz?

 27. Esra dedi ki:

  18.09.2002 sabah 9.30 gibi(9.25-9.40)

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım. Doğum yerinizi de yazar mısınız

 28. Aynur dedi ki:

  Merhaba, 29.05.1979 saat 11:00 Teşekkürler ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Aynur Hanım. Doğum yerinizi de yazar mısınız

 29. Gamze dedi ki:

  06.08.2000 saat 12 ile 13 arası

  1. Akrep dedi ki:

   12:30 mu? Net bir saat söylerseniz daha iyi olur çünkü aradaki zaman farkı konumları çok etkiler. Doğum saatinizi netleştirip yazmaya çalışın.
   Doğum yeri neresi?

 30. girisim1 dedi ki:

  21.11.97
  Kocaeli
  10.20 gibi

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev Konumu
   Güneş 29 Akrep 10
   Ay 21 Aslan 7
   Merkür 19 Yay 11
   Venüs 15 Oğlak 1
   Mars 09 Oğlak 12
   Jüpiter 15 Kova 1
   Satürn 14 Koç 3
   Uranüs 05 Kova 1
   Neptün 27 Oğlak 1
   Pluto 05 Yay 11
   Chiron 10 Akrep 10
   Lilith 27 Başak 8
   Ay Düğümü 16 Başak 8
   Şans Noktası 05 Terazi 8
   Vertex 20 Aslan 7

    

   EV Burç Konumları
   Yükselen 12 Oğlak
   Ev 2 25 Kova
   Ev 3 06 Koç
   Ev 4 07 Boğa
   Ev 5 01 İkizler
   Ev 6 21 İkizler
   Ev 7 12 Yengeç
   Ev 8 25 Aslan
   Ev 9 06 Terazi
   MC (Başucu) 07 Akrep
   Ev 11 01 Yay
   Ev 12 21 Yay

    

   İç dünyan Akrep – Dışa bakan yanın, diğer insanların seni gördükleri kısım Oğlak burcu.

   Akrep burcu 10. Evde yani meslek yaşamın Akrep burcu özellikleri ile ilgili olursa (bireysel, gizemli, sıra dışı, madde ötesi, psikoloji) daha başarılı olabilirsin.

   https://www.akrepblog.com/10-ev-akrep-burcu.html

   İki burcu kısaca özetleyecek olursak, Mistik, gizemli, kesinlikle yalnız ama hedeflerine odaklanmış; azimli, kararlı ve güçlü. Gücünü yaşadığı veya yaşacağı acılar, sıkıntılar ve yalnızlıktan; tecrübelerinden alacak. Çünkü herkesin gülüp oynadığın dönemde o hedeflerine ulaşabilmek için çaba gösterecek ama herkes yaşlanmaya başladığında ise o gençliğin tadını çıkaracak.

   Ay Burcu: Yani duyguları Aslan burcu özelliklerine sahip. Sevimli ama kesinlikle oyuncu bir duygusal yapıya sahip. İnsanlara A kapısını gösterip D kapısından dışarı çıkar. Kimse kandırıldığını anlayamaz. Duygusal yönden tatmin edilmeyi bekleyen bir egoya sahip. Ömür boyu prensip edineceği cümle “Bir gün herkes beni taktir edecek, bir gün herkes beni tanıyacak ve herkes alkışlayacak”

   Duygusal yönden cömerttir. Ay burcu 7. Evde. Yani evlenirken duygularının Aslan burcu gibi çalıştığını unutmamalısın. Asil, cömert ama gururlu. Eğlenmeyi seven. Romantik.

   Merkür: Yani iletişim, zeka, zihinsel faaliyetler kanalı Yay burcunda çalışır. İletişimi tipik entelektüel havasındadır. Birikimlerini diğer insanlarla paylaşmayı, insanları organize etmeyi, gezip gördüklerini anlatmayı sever. Özellikle ileriki yaşlarda deneyimlerini insanlarla paylaşmaktan hoşlanır.

   Kesinlikle çok acımasız bir eleştirmendir. Gördüğü aksaklıkları ve sorunları karşısındakinin kırılıp kırılmayacağına bakmadan pat diye söyler.

   Etkili bir konuşmacı olabilir. Yüz ifadesi, ses tonu ve enerjisi insanlara kendisini dinlettirir.

   Merkür 11. Evde yani geniş bir arkadaş çevresini etkileme potansiyeli.

   https://www.akrepblog.com/merkur-11-evde.html

   Venüs: Sevgi ve aşk yönü Oğlak burcunda. “Hımmm çok işim var. Vaktin yoksa gidebilirsin.”

   Mars: Oğlak burcunda. Enerjisi, savaş verdiği ve mücadele ettiği alanlar hedefleri ve çalışma hayatı ile ilgili.

   Ama.. Mars 12. Evde olduğu için enerjisini tam olarak kullanmakta zorlanabilirsin. Kendine güven kazanman gerekir. Güneş Akrep burcunda olduğu için yöneticisi Mars’ın güçlendirilmesi önemli. Aksi taktirde bilinçaltında savaş verebilirsin. Gergin, takıntılı, dışa vurulamayan duygular.. İçte içe yanan bir insan… Kendi iç dünyasında yanarak küllerinden yeniden doğmak..

   Jüpiter: Kova burcunda. Sosyaldir. Sosyaliteyi güçlendirir ve büyütür. Arkadaşlıklar senin için çok önemlidir. Orijinal ve sıra dışı bir arkadaşsın. İnsanları, toplumu ve toplum kurallarını değiştirmeye hazır mısın? Zaten kendi kurallarınla yaşarsın.

   Jüpiter 1. Evde. Pratik zeka. Son anda sorunlardan kurtulan. Kılpayı sıyıran. Ego fazla büyürse sıkıntı olabilir.

   Satürn: Koç burcunda ve 3. Evde. Sert bir dil. Empatik olmayan sadece “ben istersem olacak” tarzında bir üslup. Ağır, soğuk ama inatçı bir ısrar.

   Ne çekerse dilinden çeker, bu yönünü düzeltmezse buradan çekecek. Satürnün bulunduğu konumlar burnumuzun sürttüğü veya sürttürüleceği konumlardır. Israrla ve bilinçli bir şekilde hareket edilirse tabiki zamanla ortaya muhteşem bir iletişim üslubu çıkacaktır.

   Uranüs: Kova burcunda ve 1. Evde. Stelyumla ilgili notu aşağıya düşüyorum. Özetle: Kesinlikle sıra dışı, ilginç, herkes gibi olmaktan sıkılan, kendi çizgisini oluşturmaya çalışan, kendi kuralları ile yaşayan, Orijinal ve Pratik. Yenilikçi ve teknoloji meraklısı.

   Neptün: 1. Evde. Sezgisel, psişik etkiler, hayal dünyası geniş. Dışarıdan hayalperest olarak algılanabilen. Ruhsal, empatik, sezgisel. Sanatsal yönü güçlü.

   Chiron: Akrep burcunda ve 10. Evde. Güçlü önsezi yeteneği. https://www.parapsikoloji.net/premonisyon-onsezi-gelecekteki-olaylari-hissetme/

   Vertex: Hayatında önemli aşamalarda, önemli noktalar veya yakın arkadaşın, sevgilin, değer verdiklerin Aslan burcu olacak. Evlenme ihtimali yüksek olan burç Aslan burcu. Mutlaka Güneşi aslan burcu olacak diye bir kural yok. Aslan burcu etkisi taşıyacak.

   1. Ev Yükselen: Oğlak Azimli kararlı, hedefine odaklı. Yüksek sorumluluk sahibi. Otokontrolü yüksek. Herkes yaşlanırken gençleşecek olan. Hedef: Başarı https://www.akrepblog.com/1-ev-oglak-burcunda.html

   2. Ev kova: Maddi konular kova burcu alanı ile ilgili. Sıradışı işlerden para kazanma, arkadaş çevrensiden para kazanma, https://www.akrepblog.com/2-ev-kova-burcu.html

   3. Ev koç: İletişimde sert üslup. Emir kipi. Tavizsiz tutum. https://www.akrepblog.com/3-ev-koc-burcu.html

   4. Ev Boğa: Ailesini seven. Ailesine bağlı. Ailevi konularda tutucu. https://www.akrepblog.com/4-ev-boga-burcu.html

   5. Ev ikizler: Aşkta şanslı. Geç evlenebilir. Flörtçü. https://www.akrepblog.com/5-ev-ikizler-burcu.html

   6. Ev İkizler: Sağlık konusunda ikizler burcu hassasiyetine sahip. Hareketli, sürekli meşgul. Dağınık ve düzensiz. Hazırcevap. Hızlı. https://www.akrepblog.com/6-ev-ikizler-burcu.html

   7. Ev yengeç: Kırılgan ve kaprisli. Romantik. Huzurlu bir evlilik yaşamı arzusu. Evlilik hayatında duygusal aşırılıklar. https://www.akrepblog.com/7-ev-yengec-burcu.html

   8. Ev Aslan: Cinsel yönden güçlü. Ateşli. Sevgisini cömertçe gösteren.Enerjik. https://www.akrepblog.com/8-ev-aslan-burcu.html

   9. Ev Terazi: Birden fazla diplomaya sahip olabilirler. Eğitime önem verir. https://www.akrepblog.com/9-ev-terazi-burcu.html

   10. Ev Akrep: Kararlı ve hırslı. İstediğini ne pahasına olursa olsun elde etmeye çalışır. İş hayatında ciddiyet, disiplin ve mücadeleci. Başkalarının kendisine müdahale etmesine tahammülü olmayan. https://www.akrepblog.com/10-ev-akrep-burcu.html

   11. Ev Yay: Organizatör, öğretmeyi seven, iyi bir eğitmen, iyi bir kişisel gelişim uzmanı, iyi bir rehber. https://www.akrepblog.com/11-ev-yay-burcu.html

   12. Ev yay: Maceracı, özgürlüğü seven. Olumlu. https://www.akrepblog.com/12-ev-yay-burcu.html

    

   Notlar:

   1. Evde stelyum var. Mutlaka öğren. Sabrı ve içsel kontrolü. Yönetemezsen, yönetilirsin.

   2. Satürn retro. Hatalarını zor kabul edersin. Herkese güvenmezsin. Karamsar ve gereğinden fazla şüphecisin. Katı ve ilgisiz olabilirsin. Aile ile sorunlar yaşama olasılığı.  Ama mesela üniversite için uzak şehre gitmek gerektiğinde aileden de zor koparsın. Fedakarlık yapmak ailede sana düşebilir. Başladığın işleri yarım bırakmamayı öğrenmelisin.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.