Doğum Haritasında 12. Ev

Doğum Haritasında 12. Ev ve etkileri, 12. ev nasıl etkiler? On ikinci ev ve burçlar

Doğum Haritasında 12. Ev ve 12. Ev Konuları

Doğum haritasında 12. ev özetle hayallerimiz ve iç dünyamızı belirtir. Ruh sağlığımız, korkularımız, bilinçaltımız, endişe ve kaygılarımız, gizli olan konular, güvensizlik, ruhsal açılımlar, mistik yanlarımız, aydınlanma, edebiyat, sanat, zayıf yanlarımız, gizli düşmanlarımızı, sırlarımız, bizi kuşatan maddi ve manevi hapishanelerimiz ve üzerimizdeki kısıtlamaları ele alır.

İnsanın manevi kapasitesi, ilahi yanları, ruhsal yapısı, kişinin kendini aşma çabası, gayreti ve ruhsal yetenekleri bu konumla ilgilidir. Maddesel değil içsel genişlemeleri konu alır.

12. evin sahibi Balık Burcu ‘dur

12. evin yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter ‘dir.

12. ev burçları ve yaşamımızı nasıl etkiler? Doğum haritasında 12. ev konumu ve bu konumdaki burcun ruhsal yeteneklerimiz, içsel genişleme ve ruh sağlığımız üzerindeki etkileri nelerdir? 12. ev konuları nelerdir?

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.