Ücretsiz Doğum Haritası Yorumu

Doğum haritası kısa analiz

Kısa Doğum Haritası Analizi – Ücretsiz Doğum Haritası Yorumu

Ücretsiz doğum haritası hesaplama işlemleri hakkında yardım talep edebilirsiniz. Ücretsiz doğum haritası çıkarabileceğiniz çok fazla site var bizim farkımız sadece açıları da yansıtıyor oluşumuz. Doğum haritası yorumlama işlemleri biraz uzun sürebilir o nedenle sabırlı olmanızı dilerim. Doğum haritası analizi için mümkün olduğunca odaklandığınız konu ile birlikte belirtin. Doğum haritası yorumlama ücretsiz yapılmaktadır. Ancak profesyonel bir sonuç ta beklemeyin. Bunun için günlerce tek bir haritaya odaklanmak gerekiyor (hazır çıktı verenleri kastetmiyorum).

Doğum haritası ücretsiz servislerini kullanarak temel bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayfada, aşağıda belirttiğim ayrıntılarla ilgili taleplerde bulunursanız daha verimli oluruz.

Bu sayfa altında doğum verilerinizi girerek kısa bir doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Karşılıklı soru cevaplar da olacağı için takıldığınız konularda cevap bulabilirsiniz.

Hangi konularda analiz yapılır?

 • Doğum haritasında ev konumları ve etkileri
 • Doğum haritasında gezegen konumları ve etkileri
 • Doğum haritasında burç konumları ve etkileri
 • Doğum haritanızda bulunan açılar
 • Belirttiğiniz bir gün varsa o güne ait olumlu veya olumsuz açı etkileri (Evlilik günü, nişan günü, iş görüşmesi günü, sınav günü, para beklentisi vs.)

Arkadaşlar o kadar yoğun sorular soruyorsunuz ki, bunları tam olarak istediğiniz gibi cevaplayabilmem için benim herşeyi bırakıp tüm zamanımı doğum haritası analizine ayırmam gerekiyor. Lütfen sadece yukarıda belirttiğim ve kısa sürede bakıp yardımcı olabileceğim konulara ağırlık verin. Sorduğunuz çoğu soruyu nette zaten bulabilirsiniz. “Evlenecek miyim, olacak mı, olur mu, düzelir mi?” tarzı soruların cevaplarını bulabilmek için yeterli zamanım yok. Bu tür soruların cevaplarını bulabilmek için çok fazla olasılığı gözden geçirmek gerekiyor. Gelecekle ilgili konulara çok fazla girmek te istemiyorum çünkü astroloji ortaya çıkan etkileri bulmak ve sorunları analiz etmek için idealdir. Ötesine geçildiğinde insanın bilinçaltını ve düşüncesini etkilemek olur ki olasılıklar arasından seçim yapmanıza da sebep olabilir yazılanlar. Bu tür konularda lütfen profesyonel hizmet veren astrologlardan yardım alın.

Burç, gezegen ve ev konumlarının yaşamımıza ve geleceğimize ne gibi etkileri olacağına dair kısa analizler yapılır. Bu noktadan sonrasına uzun zaman alacağı, çok fazla ayrıntı içerdiği ve kısa cevaplar verebilecek kadar ilgi ve bilgim olmadığı için girmiyorum.

Geleceğe dair sorulara cevap vermiyorum çünkü her cevap tüm olasılıkları devre dışı bırakıp tek bir noktaya odaklayarak olası iyi sonuçları da etkilemekte. İrade ile etkilenebilecek ve değiştirilebilecek noktalarda sonuçlar yazılan cümlenin dar alanına sıkışacaktır.

Doğum haritası ile ilgili aradığınız her bilgiyi burada veya internet sitelerinde bulabilirsiniz. Lütfen burada sadece konu ile ilgili hiçbir bilginiz yoksa cevap arayın.

Doğum Haritamızı Bilmek Neden Önemli?

Aslında bu konuda yazmak istediğim çok şeyler var ancak bu hakkımı geniş bir zaman dilimine erteliyorum.

Doğum haritasındaki önemli konuları bilmek bizim için neden önemlidir? Sebepleri bilmek sonuçları da etkiler. Olumlu etkiler bırakmak ve sebepleri öğrenmek yaşamımızı kolaylaştırır. Kendi bulacağımız cevapları başka yerlerde ve belki de yanlış yorumlarda aramak zorunda kalmayız.

Bu site altında hiçbir cevap için ücret talep edilmez. Ne kadar biliniyorsa o kadar cevap verilir. Bu site adını kullanarak ücret talep edenlere aldırış etmeyiniz.

Lütfen doğum haritanızla ilgili ayrıntılı cevaplar arıyorsanız profesyonel astrologlardan yardım talep ediniz. Çünkü bir doğum haritasını tüm yönleri ile incelemek, gerçek anlamda incelemek bir insanın genetik kodlarını çözmek kadar ayrıntılı ve zaman isteyen bir uğraş. Her bir konumun etkilerini ortaya koymak için günler gerekebiliyor. Günümüzde hazır verilerden dolayı bir çok analist bu şekilde hesaplama yapmıyor ancak bu çaba bile ciddi zaman gerektiriyor.

Bu nedenle lütfen “haritamı yorumlar mısınız?“, “harita analizi“, “doğum haritası analizi“, “analiz istiyorum” gibi cümleler kurmayın. Bu cümle ile bir haritayı ciddi manada yorumlamak haftalar sürecek bir çaba gerektirir. Çünkü bu cümle kalıbı her şeyi kapsıyor. Sonu gelmeyecek bir ifade ve ne yazılırsa yazılsın hiçbir zaman tatmin olunamaz.

Özellikle istediğiniz alanlar varsa onları belirtirseniz yani alanı daraltırsanız sizin için de benim için de daha iyi olur. Siz aradığınızı bulur ben de zamandan tasarruf etmiş olurum.

Doğum haritası ile ilgili kısa sorularınız için lütfen Soru Sor linkini kullanınız.

Doğrum Haritası İçin Hangi Bilgiler Gerekli?

Doğrum tarihiniz:

Doğum yeriniz:

Doğum saatiniz:

Açı Etkileri İçin Bakmamı İstediğiniz Özel Bir Gün Var mı: (Evlilik günü, nişan günü, iş görüşmesi günü, sınav günü, para beklentisi vs.)

Hangi konuya bakılmalı, Analiz edilecek konu:

! Lütfen talepte bulunurken veya yorumlarda gerçek ad ve soyadlarınızı girmeyiniz.

Özellikle doğum saatiniz önemli. Olasılık veya ihtimal üzerine saat yazmayın lütfen. Saatten emin olduktan sonra saat yazın. 10 dakikalık farklarda konumlar farklı çıkabilmektedir. Doğum saatiniz ne kadar doğru olursa sonuçlar da o kadar doğru çıkacaktır.

Lütfen Eksik Bilgi Göndermeyin, Ne İstediğinizi Bilerek Yazın

Mesaj yazanların büyük kısmı sadece tarih, sadece saat ve yer veya tarih ve saat yazıp tam olarak ne istediğini de yazmadan gönderiyor. Mesajların çoğu şu şekilde,

20.8.1998 ?

3.7.2001 15:00 olabilir

Bu tarz gönderileri doğrudan siliyorum hiç zahmet edip yazmayın. Lütfen tam olarak ne istediğinizi belirtin. Bakmamı istediğiniz özel bir gün varsa onu da eklemeyi unutmayın. Çok fazla bilgi eklendiği için tamamını buraya yazmam mümkün değil o nedenle buraya yazarken aktif olarak kullandığınız mail adresinizi girmeyi unutmayın.

Doğum yeriDoğum tarihi ve Özellikle Doğum saatinizi net olarak belirtin. Doğum saatinizi tam olarak bilmiyorsanız annenize, yakınlarınıza veya hastane kayıtlarına bakıp netleştirin.

Kısa özette olsa 1-2 saatime maloluyor. Siz özenli olun ki ben de özen göstereyim. Söz özen göstermezseniz “2 saatimi kurtardım, teşekkürler” deyip silerim.

Şu an birikmiş çok fazla talep var. Mümkün olduğunca gün içerisinde en azından 1 tanesini hazırlayıp göndermeye çalışıyorum. Gecikirsem lütfen kusuruma bakmayın. Sırayla gidiyorum.

Vaktim olmadığında geç dönüş yapıyorum kusura bakmayın. Lütfen burada belirtilenler dışında talepte bulunmayın. Geç te olsa (hayatta olduğum sürece) herkese geri dönüş yapılacaktır.

Doğum Haritanızla İlgili Kısa Bilgi Kaynakları

Doğum Haritasında Olumsuz ve Sert Açılar

Doğum Haritasında Gezegen Etkileri, Hangi Gezegen Nasıl Etkiler?

Hangi ruhsal yeteneklere sahip olduğunuzu öğrenmek ister misiniz? (Astral seyahat, telepati, bioeneji)

Burç konumları, ev konumları ve gezegen konumlarınızı bilmiyorsanız bu konuyu özellikle belirtirseniz size gönderirim. O bilgilerle aşağıdaki kaynaktan yararlanabilirsiniz.

Ruhsal Yetenek Haritası

Hangi burç hangi burçla daha uyumludur?

Burç Uyumları

Doğum haritasında ev konumları ve etkileri. Hangi ev konumu yaşamımızı nasıl etkiler?

Doğum haritasında ev konumları

Gezegenlerin ev konumları hayatımızı nasıl etkiler?

Gezegenlerin Ev Konumları

Yükselen burçların özellikleri

Yükselen Burç Özellikleri

Hangi burç hangi hastalıklara yakalanır ve hangi hastalıklara karşı hassastırlar?

Burçların Hastalıkları

Ay burcumuzun özellikleri ve yaşamımıza etkileri nelerdir?

Ay Burcumuz ve Özellikleri

Burç Grupları

Su grubu burçları

Hava grubu burçları

Toprak grubu burçları

Ateş grubu burçları

Burç Nitelikleri

Öncü Burçlar

Değişken Burçlar

Sabit Burçlar

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 199 YORUM
 1. Akrep dedi ki:

  Son 5 kayıt daha alıp burayı mevcut kayıtlar tamamlanıncaya kadar yorumlara kapatıyorum. Şu an sırada bekleyen 75 kayıt var. 80 Olduğunda tüm kayıtlar tamamlanıncaya kadar yorumlara kapatılacak.

 2. Akrep dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen tekrar tekrar yazmayın. İlk mesajda ayrı sonraki mesajda ayrı talepler ve bilgiler oluyor herşeyi sil baştan almak zorunda kalıyorum.
  Burayı takip ediyorum merak etmeyin, sayfada da belirttiğim gibi geri dönüş yapmam zaman alabilir. Fırsat bulduğumda haritalarınıza bakabiliyorum.

  Eksik bilgi içeren mesajları, sayfayı okumadan yazılan talepleri onaylamadan siliyorum.
  Yorum bölümünün altında bilgilendirme kutularını işaretlerseniz mesajınız onaylandığında veya cevap yazıldığında mail adresinize mail gelecektir.

  Herhangi bir tarihin açı etkilerini öğrenmek (olumlu – olumsuz etkiler), karar vermek için doğru tarihi belirlemek veya işyeri açmak, evlilik tarihi gibi.. Günlük Burç Yorumu ve Açı Etkileri sayfasına yazabilirsiniz. Analiz gerekmediği için buradan daha hızlı dönüş yapabilirim.

 3. Nazife dedi ki:

  Merhaba 3 nisanda yazmıştım size ama acaba mailimemi düşmedi yorumunuz . Teşekkür ederim iyi bayramlar

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Kusura bakmayın henüz bakamadım. Bugünlerde çok yoğunum. Siteye girip sadece kısa süre kalabiliyorum. Hızlı dönüş yapabileceğim mesajlara ağırlık veriyorum. Vakit buldukça devam ederim. Gecikme için kusura bakmayın. Geçte olsa bakıp dönüş yaparım. Mesajınıza cevap verdiğimde buradan da yazıyorum. Ana sayfada veya burada yorumlar kısmında yeni mesajlar görülecektir.

 4. rüya dedi ki:

  merhaba yoğunluktan benim haritam gözden kaçmış olabilir tekrar yazmak istedim, kolaylıklar diliyorum size aynı zamanda teşekkür ediyorum hizmetiniz için:) 20.09.1998 bursa saat 19.00 ben daha çok aşk/evlilik alanımda neler görünüyor onu merak ediyorum olumlu/olumsuz durumlar vs

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, https://www.akrepblog.com/soru-sor#comment-3938 burada yazmıştım.

 5. D Ö dedi ki:

  Merhaba, merak ettiğim spesifik bir soru yok ama aşk ve kariyer hayatım hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. (22.08.2002 – 18.00 – Denizli) Şimdiden teşekkür ederim değerli vaktiniz için <3

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Aşk ve kariyer hayatınızda hangi tarihte sizleri neler beklediğini mail adresinize yazdım.

 6. Sude Dilay dedi ki:

  merhaba 24/08/2002 12:30 Elazığ
  ben eğitim hayatımla ilgili bilgi almak istiyorum bide aşk hayatımla ilgili sürekli sonu mutsuz güvensiz biten ilişkilerim oluyor merak ediyorum bunun sebebini yanıtlarsanız çok sevinirim 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, Mail adresinize gönderildi.

 7. Papaoutai dedi ki:

  Benim yorumum hala gelmedi 🥹
  23.01.2000
  Erzurum
  10.00 diğer mesajda uzunca yazmıştımm

  1. Akrep dedi ki:

   19 Mayıs’ta mail adresinize yazmıştım.

 8. Sude D dedi ki:

  Merhaba; Doğum yerim=Elazığ, Doğum saatim=12:30, Doğum tarihim=24/08/2002 ben şu konu hakkında bilgi almak istiyorum, uzun zamandır sevdiğim ama karşılığını alamadım gelgitli bi ilişki ama bi sonu olsun istiyorum bi yere varmıyor çünkü ay kusura bakmayın lafı uzattım biraz yani genel olarak aşk hayatımla ilgili bilgi almak istiyorum. Bide kritik bi süreçten geçiyorum yks sınavına hazırlanıyorum eğitim hayatım ne olacak nasıl ilerlemeliyim bunlar hakkında bilgi almak istiyorum. Ay kusura bakmayın gerçekten birden uzattım lafı kısacası aşk hayatım ve eğitim hayatım hakkında bilgi almak istiyorum

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Mail adresinize dikkat etmeniz gereken yılları ve ayrıntıları yazdım. 20 Mart 2026 tarihine kadar kartopunu yuvarlamaya devam edin. Biriken herşeyi o yıldan sonra ödül olarak almaya başlayabilirsiniz.

 9. b dedi ki:

  merhabalar, 28.09.1999 7.30-09.00 arası doğmuşum. Son zamanlarda astrolojiye ilgim çok arttı ve bu sebeple doğum haritama olan merakım da üst seviyeye ulaştı. ruhumda yaşanan çalkantılar, ani öfke patlamaları ve ani neşe ve mutluluklar, karar verememe, kendini sevmeyle sevmeme arasında bir yerde kalmış durumdayım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum, sevgilerrr<3

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Doğum yerinizi yazmamışsınız.

 10. Salim dedi ki:

  Emeğinize sağlık teşekkürler

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Faydası olmasını dilerim.

 11. Canan dedi ki:

  Merhaba ben Canan ,29 Haziran 1983 sabah saat 7.27 Sivas doğumluyum. Zahmet vermezsem benim için haritami yorumlar mısınız?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Canan Hanım. Belirli bir konu belirtmediğiniz için size en faydalı olacak bilgileri ilettim. 29 Haziran 2023 tarihinden itibaren Satürn evresine gireceksiniz. Bu evre biraz yıpratıcı olabilir ancak her evrenin kendine göre güzellikleri ve getirileri olacaktır. Ayrıntıları mail adresinize yazdım.

 12. Enes dedi ki:

  ***, Doğum saatim 15:03 , Doğum Yeri: ***
  Gelecekte hangi meslekleri yapabilirim zengin bir siyasetçi olabilir miyim yada milyarder bir iş adamı yada yurtdışında mi yaşamalıyım.Hayatim nereye gidecek bunu bilmek istiyorum maddi güç olarak Degerli yorumlarını merak ediyorum.

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize yazdım.

 13. Papaoutai dedi ki:

  Öncelikle Merhabalar kolay gelsin böyle bir hizmeti bizlere ücretsiz sunduğunuz için teşekkür ederim şimdiden🩶 23.01.2000 Erzurum doğumluyum 10.00 da dünyaya gelmişim. Hangi alanlarda başarılı olabileceğimi , haritamda zor açıların var olup olmadığını hayatımı nasıl daha kolaylaştırabileceğimi, gezegen konumlarımı öğrenmek istiyorum. Yıllardır süren bitmeyen bir ilişkim var 2015 te birlikte olduk ve çok toksik bir ilişkiydi sonu gelmeyen ama birliktede olamadığımız bir ilişkiydi sürekli gel gitlerin olduğu çok yıpratan bir süreçti. Bunun haritamla bir ilgisi olabilir mi. Kendiside 8 nisan 2000 doğumlu Ve para konusunda sıkıntılar yaşıyorum hep kıt kanaat mı geçineceğim bu konuyuda merak ediyorum. Çok teşekkürler emeğinize sağlık

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba teşekkür ederim.

   Şu an Satürn evresinde olduğunuz için sıkıntılısınız. Biraz sabredin lütfen. Ne zamana kadar? Bu etkiler 19 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecek. 19 Ağustos 2023 – 28 Haziran 2025 arası Jüpiter evresine geçiyorsunuz. Yani şu an yaptığınız herşey, tepkileriniz, yatırımlarınız, sabrınız, sorun ve sıkıntılar karşısında aldığınız tavırlar, oluşturduğunuz düşünceler vs. Bunların hepsinin karşılığını 19 Ağustos’tan sonra almaya başlayacaksınız (doğum verileriniz ve saatiniz tam doğru ise.)

   Diğer tüm sorularınızın cevaplarını uzun olduğu için mail adresinize gönderdim. Biraz uzun boş vaktinizde ayrıntılı bir şekilde inceleyip notlar alırsanız iyi olur.

 14. Apollania dedi ki:

  Merhabalar. Doğum tarihi 25.08.2000 doğum saati 20.55 Konya doğumluyum. Çok uzun zamandır bir ilişkim yok. Gelecekteki aşk hayatımla ilgili yorumlarınızı almak isterim

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba,

   Ayrıntıları mail adresinize yazdım. 30 Ocak 2024 – 17 Ekim 2025 aralığı sizin için önemli. Dikkat etmeniz gereken noktaları lütfen dikkate alın.

 15. Sefita dedi ki:

  Mailinizi aldım çok çok teşekkür ederim tek tek inceleyeceğim ve anlaşıldığımı hissettim ilk defa ayrıca teşekkür ederim. Umarım ileride daha detaylı bir görüşme yapabiliriz.

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Dilerim yaşamınıza bir katsı sağlar.
   Takıldığınız noktalarda her zaman yazabilirsiniz. Hayatta olduğum sürece geç te olsa bakar cevap veririm.

 16. Deniz dedi ki:

  Merhaba, emekleriniz için teşekkür ediyorum. Ben de kariyer ve hayat yolu, amacımla ilgili neler söyleyebileceğinizi merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler. 19.11.1990 Aydın 14:14

  1. Akrep dedi ki:

   Önceki mesajda cevaplanmıştı.

 17. rüya dedi ki:

  merhaba 20 eylül 1998 bursada doğdum doğum saatim 19.00 özellikle 7.ev yani evlilik-eş evi hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum, emeğinize sağlık şimdiden..

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba.

   Ayrıca neşeli bir duyuru yapmanız veya bir kutlama için davetiye göndermeniz de mümkün. Bu, evlenme niyetinizi veya belki de yeni bir çocuğun veya projenin doğumunu duyurmayı içerebilir.

   Bu dönemin hangi yıllara ait olduğunu ve oldukça ayrıntılı diğer analizleri mail adresinize gönderdim. Lütfen tamamını dikkatli bir şekilde inceleyin.

 18. sıla dedi ki:

  merhabalar, 20.09.1987 . ankara . 14:20 ,, evlenmeyi planlarken ayrılık yaşıyorum , haritam evlilik vadediyormu acaba , şimdiden çok tesekkür ederim

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba.

   Mail adresinize tüm ayrıntıları yazdım. Mailde yazdığım son kısmı buraya ekliyorum.

   23 Şubat 2025 – 7 Haziran 2026

   Bu dönem Ay Venüs Dönemi

   Eğer tarihlere kadar evlilik olmazsa ciddi anlamda gündeminize gelebilir.

   Bu dönemde herhangi bir olumlu ve sevgi dolu bağın gelişmesi muhtemeldir

   Her ne olursa olsun. Hayata gülümseyin. Şu an içinde bulunduğunuz Ay-Mars dönemi sizi gerebilir. Merak etmeyin sakın tüm hayatınız bu şekilde geçmeyecek.

   Mutlulukla kalmanızı dilerim.

 19. Mavsa dedi ki:

  Merhaba, doğum bilgilerim 31/03/1980 8;15 ist
  Benim merakım ikilemlerim ve kararsızlığım, bazı kişilere karşı çok toleranslı davranışım doğum haritamlamı ilgili..
  Ayrıca rüyalarım ve hislerim güçlü olması bu konuda haritamda olan etkiler nelerdir. Nasıl kullanabilirim.. Şimdiden yardımınız için çok teşekkürler… Sağlıcakla kalın..

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba,

   Evet herşeyimiz doğum haritamızla ilgili.
   İkilem ve kararsızlık Terazi burcu etkisi ile ilgili. Haritanızda Terazi burcuna bakalım,

   Ay Terazi burcunda
   Pluto Terazi burcunda

   Ay duygularımızla ilgili. Duygusal yapımız terazi burcunun etkisi atlında olduğu için içerisinde duygu olan hemen her konuda bir terazi burcu gibi hareket edersiniz. Yani kararsız ve net olamama, sık karar değiştirme, birisine ne yapmanız gerektiği ile ilgili soru sorsanız da onun cevabında da tatmin olmazsınız ve gene döner dolaşır ilk aldığınız kararı uygularsınız.

   Ayrıca açılarınıza baktığımızda Venüs ile Uranüs arasında karşıt bir açı var. Bu açının etkisi nedir?

   Bu açı herhangi bir ilişkiyi karmaşıklaştırır, çünkü bu insanlar ilişkileri kelimenin tam anlamıyla kişisel özgürlük ve bütünlük kaybı olarak görürler. Zihinsel olarak kararsızdırlar ve duyguları sürekli değişir. Genellikle yaşamları boyunca çok sayıda ilişkiye girerler. Sanat yaratırken alışılmamış, geçinilmesi zor, eksantrik ve orijinaldirler. Parayla başa çıkma yöntemlerinde de aynı derecede kararsızdırlar. Maceracıdırlar ve dengesiz bir aşk hayatı yaşarlar.

   25 Ekim 2021’den 22 Mayıs 2023’e kadar Satürn-Jüpiter evresinde bulunuyorsunuz. Bu dönem sizin için önceki döneme göre daha rahat olabilir.
   Bu dönemde de gene diyet ve egzersiz konuları olabilir hayatınızda..

   22 Mayıs 2023 – 16 Aralık 2024 tarihleri arasında Satürn – Mars evresine gireceksiniz.

   (Bu noktadan itibaren diğer ayrıntıları mail adresinize gönderdim.)

   Bu arada ruhsal yeteneklerinizi, dikkat etmeniz gereken noktaları ve neler yapmanız gerektiğini de belirtmeye çalıştım.

 20. Ebru dedi ki:

  Merhaba , daha öncede yazmıştım. Doğum tarihi 13.07.1995 11.00 Sivas , Suşehri. İlişkilerde yanlış tercihler yapıyorum düzelme vs olacak mı? Evlilik tarihi, iş hayatımla ilgili düzelmeler ve sağlığım ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Zorlu bir dönemi geride bıraktınız. Merak etmeyin bir çok şey düzelecek. Ancak geçmişte yaşadığınız sıkıntılara karşı ne kadar sabrettiniz? Ne kadar ders çıkardınız? Ne kadar tecrübe biriktirdiniz? Çünkü sorunlu dönemlerimizde yaşadıklarımıza karşı takındığımız tutum ve tavırlar rahatlama dönemlerinde bize yansıyacak. Şu an 2 Eylül 2024 tarihine kadar sürecek nefes alma dönemine girdiniz.

   Mail adresinize biraz uzun bir yazı gönderiyorum lütfen çok dikkatli inceleyin ve ona göre hareket edin. Takıldığınız noktaları oradan sorabilirsiniz. Sorularınız net olursa ben de ona göre hızlı dönüş yapabilirim. Yaşamımızda olan hiçbir şey sebepsiz değildir, aldığımız alacağımız kararlar her dönemi nasıl geçireceğimizi de belirler.

 21. Seda dedi ki:

  eğitim ve aşk hayatım hakkında merak ediyorum
  10.04.2003 10.30 Erzurum

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, (Doğum tarihiniz ve saatiniz tam olarak doğru ise) 26 Aralık 2024 tarihine kadar biraz huzursuz bir dönem yaşayabilirsiniz. Bu sürece Şubat 2023 tarihinde girdiniz. Bu evrede yaşamınızda bir şeyleri değiştirmeye çalışacaksınız. Yaşamınıza zarar vermeden yenilik yapmaktan çekinmeyin. Değişimi reddetmeyin. Küçük ama emin adımlar atın. Sakin ve düşünerek ilerlemeye çalışın. Bu süreçte akrabalarınız ve arkadaşlarınız sizden yardım isterse onlara yardımcı olmaya çalışın. Hayatınızı mümkün olduğunca renklendirmeye çalışın. Durursanız ve arkanıza bakarsanız karmaşa ve endişe içinde kalabilirsiniz.

   Kariyer seçimi ile ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir bu fırsatları değerlendirmeye çalışın. Bekarsanız eğer yaşamınızda farklı seçimler yapmanız için birisi ile tanışabilirsiniz. Evli iseniz eşinizle farklı iletişim kurma yolları öğrenmeniz gerekebilir. Her iki durumda da sevdiğiniz insanı etkileyen kararlar vermeniz gerekebilir. Veya tam tersi de olabilir. Her halukarda aldığınız veya aldığı kararların sizi etkileyeceği biri olabilir.

   26 Aralık 2024’ten 4 Kasım 2026’ya kadar olan süreç sizin için biraz daha sakin geçebilir ancak yaşamınızla ilgili ciddi kararlar alabileceğiniz bir dönem olabilir.

   İş teklifi, başka bir eve, yere veya ülkeye taşınma (uzun bir yolculuk), daha fazla sorumluluk üstlenme. Bu dönemde kendi işinizi kurmaya da karar verebilirsiniz.

   Bu dönemde meydana gelecek değişimler Satürn etkisi ile sorumluluklarınızı artıracağı için bu size biraz korku verebilir ancak korkunun üzerine gidin ve güçlenin.

   13 Eylül 2028’den 23 Temmuz 2030’a kadar olan dönemde Kendi kariyer yolunuzu takip etme, kendi başınıza hareket etme, seyahat etme, kendi ailenizi veya işinizi kurmanın veya sizi yeni alanlara iten herhangi bir girişimin zamanı.. ebeveyn veya eş ile ilgili değişimler…

 22. Nagihan dedi ki:

  Merhaba doğum tarihim 10 Aralık 1996 saat 07:00. Kariyerlerle ilgili yorumlarınızı merak ediyorum . 30 Aralık 1996 eşimin doğum tarihi ilişki olarak yorumlayabilir misiniz

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, maalesef yorumlayamıyorum çünkü doğum yerlerinizi girmemişsiniz.

 23. Sefita dedi ki:

  Merhaba 11.11.1985 saat 06.45 istanbul bakırköy doğumluyum. Evlilik hayatım (eşim 22.06.1979 doğumlu saatini bilemiyoruz maalesef) aile ilişkilerim, gezegen, ev ve burç konumlarımı, ruhsal yetenek haritamı merak ediyorum. Fazla mı yazdım bilemiyorum yanlışım varsa affola. Zor bir süreçten geçiyorum ve süreci yönetmek adına bilginize talibim… Sevgiler

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. İyi ki yazmışsınız. Gerçekten ağır etkilerin olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Mümkün olduğunca bilmeniz gereken noktaları göndermeye çalıştım. Lütfen hepsini çok dikkatli bir şekilde inceleyin, notlar alın ve anlamaya çalışın. O kadar yoğun enerjilere ve ruhsal derinliğe sahipsiniz ki bunları anlamadığınız sürece yaşamınızı huzurlu bir şekilde sürdürmeniz gerçekten zor olabilir. Ama merak etmeyin, hepsi geçecek ve siz çok iyi olacaksınız. Bu dönemde lütfen bir karar almayın, sabredin ve mailde gönderdiklerimi yapmaya çalışın.

 24. muazzez dedi ki:

  hayırlı günler. merak ettiğim özel bir gün yok ama eğitim ve aşk konularındaki yorumlarınızı merakla bekliyorum. 25.02.2002, 03:00, Elazığ. şimdiden teşekkür ederim emekleriniz için.

  1. Akrep dedi ki:

   Hayırlı Günler Muazzez Hanım.

   Günlük burç analizi ile birlikte mail adresinize gönderdim. Takıldığınız bir nokta olursa oradan yazarsınız. “eğitim ve aşk konularındaki yorumlarınızı” çok geniş bir kavram olduğu için ben mümkün olduğunca sizi ilgilendiren kısımları; sorunları, olabilecek olanları, dikkat etmeniz gereken kısımları vs. ekledim.

 25. Deniz dedi ki:

  Merhaba, öncelikle bu harika siteyi hazırladığınız için çok teşekkür ediyorum. Burada herkese böyle bir yardımda bulunuyor oluşunuz ise çok kıymetli, beni çok duygulandırdı herkesle tek tek ilgilenmeniz. Ben de sizden naçizane hayat yolumla, gitmem gereken yön, kariyer ile ilgili bir görüş almak isterim. 19.11.1990 Aydın doğumluyum, doğum saatim 14:14 tahmini. Şimdiden teşekkür ediyorum.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba teşekkür ederim, yaşamınızda olumlu değişimlere vesile olabiliyorsa ne mutlu bana.

   Birazdan ayrıntıları mail adresinize gönderiyorum. Şu an geride bıraktığınız evreyi şu şekilde özetleyeyim “Şu anda hayatınız, hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde değişmek üzere

   Sanırım yaşadığınız bu dönem size buraya gelip cevap aramanıza sebep olmuş. Güneş Akrep Yükselen Balık burcusunuz. Bana göre çok değerli bir ikili.

   3 Mart 2023’ten 15 Haziran 2024’e kadar yaşamınızı Satürn etkisinde geçireceksiniz. Bu evreyi mümkün olduğunca en iyi şekilde geçirmeye çalışın. Dikkat etmeniz gerekenleri biraz uzun olduğu için mail adresinize gönderiyorum.

   Sonraki evre yani 15 Haziran 2024’ten 27 Eylül 2025 arası jüpiter dönemi. Yani her darlık sonrası rahatlama dönemi vardır. O tarihlere kadar sabırlı olun ve kendinizi mümkün olduğunca geliştirmeye çalışın.

   Şu an yaşadığınız dönemi şu şekilde değerlendirebiliriz “hayatınızın yapıları değişebilir

 26. Oli dedi ki:

  Merhabalar, 05.07.2004 – kktc lefkoşa – saat 22.30
  İlişki, okul ve kariyer hakkında kısa bilgilendirme yapabilir misiniz bir de 17 18 haziranda sınavım var onunla ilgili de bir şey söylerseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, Lefkoşa’ya selamlar.

   Ayrıntılı olarak konu konu gönderdim. 17-18 Haziran açı etkilerini dikkatli bir şekilde incelersin.

   Sınavında başarılar dilerim.

 27. Ahmet Kozan dedi ki:

  Merhaba iyi günler kolay gelsin hocam 29.07.1996 yılı Kayseri ili Kocasinan ilçesi saat 01.15 te doğmuşum. Size zahmet haritamı yorumlar mısınız acaba Evlilik hakkında az çok bilgi istiyorum henüz hiç aday yok olası evlilik yılları ne zaman acaba şimdiden çok teşekkür ederim… ☺️ 😊

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Tekrar tekrar yazdığınızda biraz karışıyor burası. Daha önce yazmıştım. https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3875

 28. ikizler dedi ki:

  Merhaba ,
  09/06/1981 ,dogum yerim İstanbul/Şişli ,doğum saatim sabah 5 ..
  Şimdiden emekleriniz için teşekkürler

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Lütfen saati tam olarak netleştirmeye çalışın. Sonuçlarda çok farkediyor.

 29. Nazife dedi ki:

  02.09.1991
  İstanbul
  03.00
  18.09.2022
  İstanbul
  15.00
  Merhaba doğum tarihim ve güzellik merkezi açılış tarihlerimi ilettim size.Tek sorum maddiyat.Dükkanımla ve benimle ilgili para akışı açıları var ise dikkat etmem gereken tarihler,yapabileceklerim hakkında yardımlarınızı rica ederim.Mailim aktiftir.Şimdiden teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Nasibiniz ve kısmetiniz bol olsun.

   Tüm ayrıntılara bakmadım ama kuruluş tarihi olarak enerjileri olumsuz etkileyen olumsuz açılarla başlamışsınız sanırım.

   Çalışanlar, koşullar, yönetim, prestij ve popülerlik, işletmenin enerjisi ve gücü olumsuz etkileniyor olabilir. Şu şekilde özetleyeyim, hayalinizde 350 beygir gücünde bir araç inşa etmişsiniz ancak startı o kadar zorlu bir rampada vermişsiniz ki enerji hayalinizdeki portre için yeterli gelemeyebilir. İşin içerisinde Pluto enerjisi de var ki bu sürekli değişim ve dönüşüm gerektirebilir. Güzellikler değişim ve dönüşüm talep edebilir.

   Diğer ayrıntıları birazdan mail adresinize gönderiyorum onları dikkatli bir şekilde incelersiniz.

 30. Kader dedi ki:

  Teşekkür ederim emeğinize sağlık

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Faydalı olmasını dilerim.

 31. zeliha dedi ki:

  Merhabalar , bu yararlı hizmetiniz için çok teşekkürler , bende sormak istiorum ve şimdiden minnettarım, 20.09.1987 14.20 ankara, evlilik yuva konuları ne zaman gündemime gelir birde iş değişikliği istiorum uygun görünüyormu , teşekkürler 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Zeliha Hanım.

   Mail adresinize muhtemel tarihleri, dikkat etmeniz gereken noktaları, etkilerin tetiklenmesine engel olan olumsuzlukları ve evlenme ihtimalinizin yüksek olduğu burcu mail adresinize gönderdim.
   Unutmayın kesin ve net bir tarih yoktur. İhtimaller ve etkilerin olduğu tarihler vardır. Onları siz iradenizle değerlendirirsiniz veya ötelersiniz. Evliliğe engel olumsuz etkilere dikkat edin lütfen.

 32. Filiz dedi ki:

  Merhaba benim de doğum haritama bakmanızı rica ederim. İskenderun 22.11.1975 saat 16:45 özellikle aşk evlilik ile ilgili durumumu merak ediyorum. Partner bilgisi ise 14.11.1971 saat 20:20 Fethiye . Teşekkür ederim

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba birazdan mail adresinize gönderiyorum. İkinizin toplam puanı 32. 30 altı puana sahip ilişkilerde sıkıntı daha fazla olur genelde. Bazı konumlar ikiniz için sabır gerektirebilir. İki tarafın da eksikleri doldurduğu alanlar var.

   Her ikiniz de zaten tekrar evlenseniz de gene kendiniz gibi başka bir akrep burcu ile evleneceksiniz. O konuda ikiniz de birbirinizi bulmuşsunuz. Ama seçenekler içerisinden birbirinizi bulmuşsunuz.

   İkisi de Akrep olan insanların ilişkileri bana göre harikadır. Karanlık gökyüzündeki iki yıldızın karanlığa dalıp ta o derinlikten hiç çıkmak istememeleri gibi bir şey. Ama bir akrep burcu olarak siz de bilirsiniz ki zaman zaman fırtınalar da olacak, sürekli durgun denizde yüzmek sıkıcıdır. Bu fırtınalı havalarda birbirinizi “fırtınaya hazırlıksız yakalanmanın” sorumlusu ilan edip tartışmak yerine, ruhlarınızın sıcaklığında demirlerseniz muhteşem olabilir.

   Eksikleri ve sorunları saymak istemiyorum önemli noktaları mail adresinizde bulacaksınız, bir sonraki seçenek te başka sorunlar olacak çünkü.

   Ama iki nokta önemli onları belirtmek istedim.

   Ay burcu duygularımızı ifade eder. Sizin ay burcunuz Yengeç.. Ayrıntılara şurada bakabilirsiniz Ay Yengeç Burcunda
   Partrenizin Ay Terazi.. Ay Terazi Burcunda

   İkisini bir arada görsem asla “olur olur” diyemeyeceğim ama farklılıkların güzelliğini bildiğim için bir şey demediğim iki unsur. Su ve Hava.
   Duygusal olarak birbirinizi hiçbir zaman anlayamayacaksınız veya tam olarak doyuma ulaşamayacaksınız. O duygusal olarak havadar olacak siz ise hep derinlik arayacaksınız.

   Üstelik ikisi arasında kare açı var. Bu açı ne kadar güçlü? Açı gücü: 2.17 Yani çok güçlü denilemez. Etkiler ama 0.10 kadar etkili olmaz. Açı gücü sıfıra yakın olursa çok etkiler. Açı etki gücünden dolayı fazla sorun olmayabilir. (Ama tabiki sadece bir insanın doğum haritası bile o kadar muazzam değişkenlere sahip ki… Çok net olmamak gerekir)

   Mars.. Yani Akrep burcu için herşey…
   Sizin Mars: 1. evinizde ve Yengeç burcunda. Duygularla birleşen ve fiziğinize yansıyan bir enerji. Enerji gözlerinizden ve auranızdan görülebilir.
   Partner Marsı: 9. evde ve Balık burcunda. Partnerin güçlü sevgilere sahip Premosinyon yani önsezi yeteneğine sahip olabilir. Enerjisini hislere ve düşüncelere aktarabilir. Bir olay olmadan hissedebilir. Zihninizden geçenlerden dolayı bir farklılık oluşursa bunları dahi hissedebilir.

   Marsların açısına bakalım
   Mars-Üçgen-Mars 3.67

   Tamam başka bir şeye bakmaya gerek yok : )

   Ayrıntıları mail adresinizde bulabilirsiniz.

 33. Nilsu dedi ki:

  Mailinizi aldım, emeğiniz için kalben teşekkür ederim. Yolumun sizinle kesişmiş olmasını hoş bir tevafuk olarak değerlendiriyorum. İyi ki varsınız. Yorumlarınız beni cesaretlendirdi fakat ilim sahibi (kendini bilen) sizin gibi bir yol gösterene ihtiyacım var. Kendimi geliştirmek adına.. Eğer ki mümkün olursa hususi olarak mail ile iletişime geçebilir miyiz? İrşad edilecek talebenin hocası ayağına gelirmiş derler.. 🙂 Sevgilerimle.

  1. Akrep dedi ki:

   Kalben rica ederim. Maddenin insanın üzerini örttüğü bu zamanda bu konularda bir insana bile faydalı olabilmek büyük lütuftur. İnsanların Ruhsal yetenekleri olan insanlara ihtiyaçları var.

   Estafurullah benim yol gösterme konusunda bir iddiam yok. Ben talep edenlere kapı aralamaya çalışıyorum sadece. Ama tabiki bir insanın yaşamına olumlu anlamda etki etmek adına bildiklerimi paylaşırım sizinle. Size yazdığım mail adresine yazabilirsiniz. Merak ettiklerinizi veya aklınızda olanları sorun müsait olunca bakarım ben.

 34. Ebru dedi ki:

  Merhaba,
  Doğum tarihi : 13.07.1995
  Doğum saati : 11.00
  Doğum yeri : Suşehri , Sivas

  Bu zamana kadar sağlıklı bir ilişki kuramadım. Mesafe olarak benden uzak kişileri tercih ettim. Yakınımda birinin olmasından korkuyorum. Hayatıma gerçek anlamda biri alabilecek miyim? Evlilik tarihini bilmek istiyorum. Yeni başlangıçlar yapmaktan korkuyorum her konuda (iş , ilişki vs.) bunu aşabilecek miyim ? Sağlığımı geri kazanacak mıyım?
  Çok fazla oldu sanırım 🙂

  Şimdiden çok teşekkür ederim 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Biraz uzun sürdü ama tamamladım. Biraz uzun olduğu için mail adresinize gönderdim. Oradan bakabilirsiniz.

 35. Ahmet dedi ki:

  Merhaba iyi günler kolay gelsin. İsmim Ahmet 29.07.1996 yılı Kayseri ili Kocasinan ilçesi doğumluyum doğum saatim: 01.15, bekarım kız arkadaşım yok ve ailem tarafından evlilik ile ilgili üzerimde çok yoğun bir baskı var henüz doğru insan karşıma çıkmadı sizden evlilik üzerine yorumlarınızı bekliyorum hangi tarihte olacak veya kaderimde evlilik var mı varsa kaç yaşımda olacak, çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler 😊

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba,

   Şu an tanıdığım, bekar olan ve adı da Ahmet olan 5. kişisiniz sanırım. Hiç araştırmadım ama isimle bir bağlantı var sanırım.

   Evlilik konusunda,

   7. evinizde gezegen yok ve Erkeklerde 7. ev boş olduğunda Ay ve Marsa bakıyoruz ve açılar. Marsınız 2. evde. Bu konumda daha çok para ve maddi konularda hırs verir. Mars 2. evde
   Ay oğlak burcunda ve 8. evde. Oğlak burcunda olan ay sizi duygusal açıdan dışarıdan bakıldığında biraz soğuk gösterebilir. Ay Oğlak Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

   7. evinizdeki Yay burcu var. Gene bu konumda geç evliliğe sebep olabilir. Birinde sabit kalmak zor olabilir. Bu konum için daha çok “daldan dala atlayan” ifadesi kullanılır.

   Yükselen ikizler burcu
   Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri
   1. Ev İkizler Burcunda

   Dışarıdan bakanlar sizi Aslan burcu gibi değil de daha çok ikizler burcu gibi algılarlar. Şu ifadeyi duyarsanız şaşırmayın “ama ben seni hep kardeşim gibi gördüm” Duygularınız da oğlak burcu etkisi altında olduğu için ya fazla soğuk veya fazla arkadaş görebilirler.

   Bunun dışında doğum haritanızda 6 sabit yıldız var. Bunlar içerisinde ikisi evliliği geciktirici etki verir. Bir tanesi “ideal eş arama” etkisi verir ki. Eşiniz olacak insanın sizin ve herkesin gözünde çok değerli olmasını istersiniz. Haliyle bu da evliliği geciktirebilir çünkü o ideal eş hiçbir zaman bulunmaz. Bir şeyi unutmayın. “Herkes bir başkasının eksiğini tamamlamak için vardır”

   Haritanın geneline baktığımda ben şu izlenimi edindim açıkçası

   – Zeki, kararsız
   – Özgürlük daha çok özgürlük.
   – Başarı, kazançlar

   Evlilik olmaz mı? Böyle bir düşünceye kapılmayın. Doğum haritanızda bu konuyu kompleks haline getirmenize neden olacak etkiler de var. Geç olabilir, zor olabilir ama “olmaz” demek yanlış bir ifade olur. Tarih vermiyorum çünkü tarihler sadece etki verir. Bu etkileri değerlendirmek sizin iradenizle ilgilidir. Ama çok isterseniz etkilerin yoğun olacağı tarihleri verebilirim. Ama şu anki durumunuzda bu sizde aşırı beklenti oluşturabilir. Oluruna bırakın ve bu konuyu kompleks haline getirmeyin.

 36. Duru dedi ki:

  Tarih: 25.05.2002 Yer:Bartın/Merkez Türkiye Saat:03.27 Doğum haritasında ev ve gezegen konumları ve etkilerine bakabilirsen sevinirim bu konuda hiçbir şey bilmiyorum 🥴Onun dışında genel olarak haritama baktığında gözüne çarpan olumlu veya olumsuz etkisi olabilecek birkaç açıdan da söz edebilirsen çok minnettar olurum şimdiden teşekkür ederimm☘️🌼

  1. Akrep dedi ki:

   Uzun olduğu için mail adresinize gönderdim. Ek olarak haritanızda 6 sabit yıldız var. Onların isimlerini de gönderdim.

 37. Üm dedi ki:

  06.10.1994 / 16:53 / Gümüşhane
  — aktif bir işim var, aynı zamanda borsa ve kripto ile ilgileniyorum. Borsa ve kriptoya devam etmeli miyim ? Bir de evlilik durumu olarak 2 Nisan 2023 te bir beyfendi ile görüşeceğim, o güne dair bir şey deme durumunuz olabilir mi, teşekkür ederim

  1. Akrep dedi ki:

   Para ve maddi kazançlarla ilgili evinizde yani 2. evinizde Boğa burcu var (bakınız 2. Ev Boğa Burcu)
   Venüs ve Jüpiter kavuşum halinde.
   Güneş burcunuz Terazi ancak daha çok Akrep burcu özellikleri göstermeniz muhtemel çünkü haritanızın en güçlü burcu Akrep ve 6 konumda Akrep burcu bulunuyor.
   Su elementi ağırlıklı (sezgisel, ruhsal, ruhsal yetenekler. Bunları finanslar alanda kullanabilirsiniz. Ama şans faktörünüz çok güçlü değil)
   Sırasıyla Pluto, Mars ve Satürn güçlü gezegenleriniz.

   Ancak size asıl yön verecek olanlar doğu haritanızdaki yıldızlar. 3 yıldız etkisi altındasınız ki yoğun akrep burcu etkisi ile bu yıldızlar birleştiğinde ortaya çıkan enerjiyi bir hedefe kanalize edebilirseniz inanıyorum ki uzun vadede ortaya çok güzel şeyler çıkacaktır. Kısaca cesur, lider ve yenilikçi etkiler var. Ancak bazı etkilerin ortaya çıkabilmesi için sıkı bir disiplinle çalışmak gerekebilir.

   Konuya gelecek olursak, şu an içinde bulunduğunuz iş doğum haritanıza uygun ancak KAD yani ileride olmanız gereken noktaya göre düzenleme yapabilirsiniz. Çünkü KAD akrepsiniz. Akrep parayı niçin ister? Güç ve kontrolü elinde bulundurmak için. Onun dışında para hayattaki temel hedefi değildir.

   Şu an bulunduğunuz pozisyon sizi tatmin etmeyebilir çünkü aldığınız etkiler size “lider ol, cesur ol, daha büyük işler yap” şeklinde fısıldıyor olabilir.

   2 Nisan buluşması için kusuruma bakmayın daha önce görsem sırayı bozup cevaplardım. 1 Nisan’da alacağınız etkiler daha iyi görünüyordu. Ancak sonrasına da sarkan etkiler varmış. Umarım iyi geçmiştir. Bu tür istekleri Günlük Burç Yorumları başlığı altında yazarsanız daha hızlı geri dönüş yaparım.

 38. Ayca dedi ki:

  05.11.2000 saat 14:00 İzmir

  1. Akrep dedi ki:

   Özellikle istediğiniz bir nokta var mı? Yoksa sadece genel bilgileri mi göndereyim?

 39. Müge dedi ki:

  23.06.1983 Kıbrıs/Mağusa Sabah 10.15

  Maddi konularda olumlu bir gelişme var mı merak ediyorum. 3 çocuğum var (balık19, boğa3, oğlak1) bir ay önce köye taşındık, hayallerimin yarısına kavuştum. Kalan yarısı için epey bir para gerekiyor 😅 Kolaylıklar diliyorum 🌷

  Ayrıca belirtmek istiyorum, yükselenim konusunda bazı kişiler/siteler aslan bazıları da başak diyor. Beni tanısaydınız yükselenin başak derdiniz emin olun 🤭 Eleştirel yönüm fazla maalesef ve ayrıca zayıf ve minyon bir yapım var. Düzen takıntılıyım, evimin geneli dağınıktır ancak her dolapta her çekmecede düzenleyiciler var. 😉
  Sevgiler

  1. Akrep dedi ki:

   Teşekkür ederim.🌷

   Allah bağışlasın. Dilerim köy hayatı size daha iyi gelir.

   Etki alacağınız tarihler şunlar (bu arada 20 Mart tarihinde bir etki vardı inşallah güzel sonuçlanmıştır)

   13 Ağu, 2024 10. ev (meslek kariyer) İkizler burcunda
   6 Ara, 2024 ve 4 Nis, 2025 aynı açı

   Sonrasında 2028 tarihine kadar tekrarı yok. 2028, 2036, 2037 tarihlerinde tekrar ediyor.

   Para gelen bir açı

   5 Oca, 2023 6. evinizde (hizmet sektörü, sağlık) kova burcunda
   Aynı açının tekrarı
   11 Kas, 2023 2. evde (para, maddi konular, para gelen noktalar) Terazi burcunda (estetik, evlilik, güzellik, sanat)

   19 Şub, 2024 6. evde (5. ocak tekrarı)
   31 Ağu, 2024 2. evde (11. kasım tekrarı)

   bu şekilde 2024, 2025, 2026 ve yoğun olarak 2027 yılında mevcut.

   4 farklı programdan baktım 4’üde yükseleninizi.

   Eleştirel olmanız başak konumu ile ilgili değil. Başak burcu sizde 2. evde.
   Ama ilerletilmiş haritanızda yani şu an Merkür Başak burcunda o eleştirel bir dil vermiştir size. Onun haricinde doğum haritanızdaki Merkür ile Lilith arasındaki bir açıdan da kaynaklanıyor olabilir.
   Satürn 3. evinizde olduğu için o da doğal olarak iletişiminizi etkileyecektir.
   Minyon yapıda olmanız da gene yükselen aslan burcu ile ilgili. Çünkü yükselen koç ve aslan genelde orta boylu olurlar. (doğum haritasına göre değişir)
   Düzen konusunda 6. ev düzen tertiple ilgili. Bu ev konumu Başak burcunun evidir. Doğum haritanızda bu konumda Lilith ve kova burcu var. Ancak kova burcu etkisi evi dağınık (hava grubu burcu çünkü) dolapları düzenli yapabilir : ))

 40. Tatar dedi ki:

  Birçok yerde bilgi aramama rağmen tatmin edici bir yorum alamadığım için bir de size sormak istedim. Sorum KAD ile ilgili. Doğum tarihi: 14.11.1984 Doğum Yeri: Ankara Doğum Saati:06.30 Yani Güneş, Yükselen Akrep – Ay burcu Yengeç. Anlayacağınız su yoğunluğu had safhada. Kuzey Ay Düğümüm ise Boğa Akrep aksında. Aldığım bilgiye göre ben akrep’ten boğa’ya doğru bir tekamül yolculuğundayım. Bunun hakkında kısa bir yorumunuz olur mu?Sevgiler, iyi çalışmalar.

  1. Akrep dedi ki:

   Evet KAD sizde Boğa burcunda ve 7. evde. Daha önce cevap yazmıştım ama ani kesinti nedeniyle maalesef sayfaya yansımamış sanırım.

   Doğum haritasında Kuzey Ay Düğümü (KAD) 7. evde ve Boğa burcunda olan bir insan, genellikle ilişkilerinde önemli dersler alması gereken bir kişidir. KAD, kişinin hayatında gelişmek ve ilerlemek için bir yön gösterici olarak işlev görür.

   Bu konumda olan biri, genellikle ilişkilerde denge, uyum ve işbirliği konularında öğrenme fırsatlarına sahip olabilir. İlişkilerinde karşısındaki insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamak, duygusal zekası ve empati yetenekleri açısından önemlidir. Ayrıca, kişinin bir partnerle paylaşabileceği ortak değerler ve amaçlar bulma konusunda da dikkatli olması gerekir.

   Boğa burcunda olan bir kişi, genellikle güvenlik, stabilite ve konfor arayışında olabilir. Ancak, KAD bu kişiyi yeni deneyimlere ve bağlantılara açık olmaya teşvik edebilir. İlişkilerinde kıskançlık veya sahiplenme gibi olumsuz duygulara kapılmamaya çalışmalıdır.

   Alışkanlıkları konusunda ise, Boğa burcu genellikle tutucu bir enerjiye sahip olabilir, ancak KAD bu kişiyi gelişmek için yeni şeyler denemeye teşvik eder. Bu nedenle, kişi kendini sadece alışık olduğu şeylerle sınırlamaktan kaçınmalı ve yeni deneyimlere açık olmalıdır.

   Ayrıca, KAD’nin 7. evde olması, kişinin ilişkilerde bağımsızlığına da dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kendi özgürlüğünü korumak ve partnerinin de özgürlüğüne saygı duymak önemlidir.

   Bir kişinin doğum haritasındaki diğer faktörler de dikkate alınarak, bu genel öneriler kişinin kendine özgü durumuna ve ihtiyaçlarına uyarlanabilir.

   Eğer imkanınız varsa ve maddi durumunuz da yerinde ise sizin yerinizde olsam toprak ile iç içe olabileceğim bir yere yerleşmeye çalışırdım. Boğa burcu toprağa dokunmalı, bireysel yeteneklerini sergileyebileceği bir el sanatı sahibi olabilmeli. Marangozluk, resim, müzik, ahşap oymacılığı, motifler, bahçe işleri. Kahve tonlarının ve yeşilin hakim olduğu bir ortam.. Diğer insanların fazla müdahale edemeyeceği, sakin ve huzurlu bir ortam. Ancak istediğinizde sosyal aktivitelere dahil olabileceğiniz bir ortam.

   KAD için ne diyebiliriz? Bu yaşam bizim hem ruhen hem de zihnen gelişmemiz gereken, yeteneklerimizi ortaya koyarak diğer insanlara da yararlı olmamız gereken bir boyut. Kendimizi geliştirebildiğimiz oranda mutlu ve huzurlu olabiliriz. Yaşamımızı ikiye ayıracak olursak.
   1- Tanıma, bilme, gözlemleme ve hazırlık evremiz
   2- Terk etmemiz gerekenler, Üstlenmemiz ve yapmamız gerekenlerin olduğu dönem diyebiliriz. KAD bu 2. sahayı oluşturuyor.

 41. Şule dedi ki:

  18 Eylül 1996
  Bursa saat: 14:20

  10-11 haziran evlilik için açılara bakar mısınız rica etsem. Açılar olumlu mu, destekleyici mi?

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim.

 42. Aynur dedi ki:

  22.11.2002 Osmaniye merkez
  20.00 ile 20.30 arası biliyorum saatini evlilik ve finansal konularda kendimi merak ediyorum yorumlarsanız çok mutlu olurum ☺️

  1. Akrep dedi ki:

   Lütfen net bir saat yazıp cevaplar mısınız.

 43. Devrim dedi ki:

  Tarih:21.08.2003 Yer:üsküdar, istanbul
  Saat: tam 03.00. Benim merak ettiğim bir konu var herhangi bir ortama girdiğim de(kütüphane, iş yeri, toplu taşıma) farketmeksizin çok fazla dikkat çektiğim. Etrafa çok fazla maskülen çekici bir enerji yaydığım söylenir. Bu konu hakkında beni aydınlatırmısınız

  1. Akrep dedi ki:

   Güneş: Aslan
   Venüs: Aslan
   Ay: İkizler Burcunda ve 11. Evde
   Akrep Burcu: 5. Evde

   Bunlara ek olarak siz de iki yıldız var.
   İkizler takım yıldızında bulunan Alhena ve
   Koç takım yıldızında bulunan Capulus

   Güneş ve Venüs aynı ev konumunda ve burçtalar. Her ikisi Aslan burcu ile birleştiğinde başlı başına bir çekici enerji yarar. Şöyle düşünün, güneş enerjisi Venüs’le birleşince süslenir, allanır pullanır, sanatsal bir ahenk kazanır. Gören insanlar bir sanat eserine bakar gibi bakarlar.

   Ayrıca cezbedici enerjisi en yüksek boyutta olan iki burç; İkizler burcu duyguları yani iç dünyanızdan dışa yansıyan enerjiye cezbedici bir hale getirir. 11. evde olduğu için (arkadaşlıklar ve sosyal çevre) bu da aynı bir çekicilik katar.
   Akrep burcu 5. evde yani bizim dikkat çekme mekanizmamızın olduğu şans, aşk ve sosyal faaliyetler etkisinin bulunduğu 5. evde.

   Alhena misyon sahibi olma etkisi, Capulus koç burcu enerjisi erkeksi, yakıcı, yıkıcı, kışkırtıcı, cinsel dürtüleri harekete geçirici, agresif etkiler (enerji) yayar.

   Ayrıca Venüs Plüto arasında varolan bir açı da cinselliği ve cinsel çekiciliği harekete geçirir.

 44. ESRA dedi ki:

  merhaba daha önce çok yorum attım ama hiç bakılmadı nedeni kötü olduğu için mi anlamadım 27.01.2004 saat 04.00 istanbul gaziosmanpaşa lütfenn bakarmısınız

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba, çok yorum atanlar nedeni ile aynı doğum verilerine tekrar tekrar bakmak zorunda kalıyorum o yüzden de size ancak sıra gelebildi : )
   Bilgileri mail adresinize gönderdim. Geniş bir zaman diliminde bakarsınız. Herhangi bir konu belirtmediğiniz için Kendinizi tanımanıza yardımcı olacak genel bilgileri ve yaşamınızda önümüzdeki 6 ay içerisinde meydana gelecek açılar ve bu açıların 2024 yılına kadar olan etkilerini ve hangi konulara dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili bilgileri gönderdim.

 45. 22tggg dedi ki:

  Merhaba 08.11.1995 saat 18.20 inceleme yapmanız mümkün mü

  1. Akrep dedi ki:

   Hayır mümkün değil çünkü doğrum yerini yazmamışsınız

 46. semran dedi ki:

  13 temmuz 1980 saat 17:59

  1. Akrep dedi ki:

   Doğum yeri?

 47. Funda dedi ki:

  3 sene önce bir cafe açtık. İlk 2 senesi pandemi ile geçti ama yine de şükür. Nisan başı tamam mı devam mı diyeceğiz. İhale var ama öncelik bize.. Ama içimizde isteksizilik var. Fakat ortada sıfırdan ortaya çok güzel bir şey çıktı, büyük emek var. Devam etmemizi isteyen destek çok ama bu isteksizlik ne 😔
  ben Funda. Yay burcuyum 16.12.1974 22.20 d. Saati eşim ise koç burcu 11.04.1976 13.30
  Bu arada sistemi bilmiyorum yazdım ama amacım yol göstermeniz mesela şuna baktırın ya da sizi anladım şuna bakmamız lazım ücreti şöyle demeniz de yeterli.. Daha önce bir kaç paylaşımınızı görmüştüm ama ilk defa iletişim kurdum.. Demek ki zamanı gelmiş. Şimdiden teşekkür ederim

  1. Akrep dedi ki:

   Funda hanım doğum yerlerinizi yazmamışsınız. Onları da yazar mısınız lütfen.
   Bir de iş yerini açtığınız tarihi yer adıyla birlikte tam olarak yazar mısınız. (Bu bilgileri ben silip mailden size dönüş yaparım. Ücret almıyorum. Astrolojik olarak bir şey varsa onlar söylerim. Bununda dışında farklı bir konu varsa soru cevap ile ortaya çıkarmaya çalışırız bir kaç bilgi aktarırım onları yaparsınız.)

   İsteksizlik olması için astrolojik olarak cafenin transit haritasında enerjiyi kesek bir açı olabilir veya hiç olmaması gereken bir tarihte açmışsınızdır, psişik etkiler olabilir… Yay ve Koç işletme için harika bir birleşim… Bu isteksizliğin olması çok mümkün değil (doğum haritası ayrıntıları nedir bilmiyorum) Cafeyi daha önce başkaları işletmiş miydi? İlk siz mi açmıştınız? Orada başka bir iş yeri varsa benzer durumları onlar da yaşamışlar mı?

 48. Kbra dedi ki:

  Çocugum çok zıt ve aksi rica etsem doğum haritası baktirabilirmiyim E. y. 05.03.2020 15:12 Isparta

  1. Akrep dedi ki:

   Aslında sıra sizde değildi ama görürsem çocuk olunca her zaman bozarım. Çünkü çocuklarla ilgili farkındalıklarımız onlar ne kadar küçükken gerçekleşirse onlar için de sizin için de o kadar iyi olur.

   Ay Karşıt Mars
   Lilith Koçta
   Ay Mars (0°02’)
   KAD Yengeçte
   KAD 12. Evde
   Ay ve Yengeç 12. Evde

   Doğum haritasına ilk bakıldığında aslında çok uysal, uyumlu, duygusal bir çocuk var ama ayrıntılar da değişiyor.

   Özellikle 12. ev konumlarında dolayı dikkatli olun. Ona yardımcı ve destek olmanız lazım. Onun nasıl bir insan olacağı, hayatta ne kadar verimli, başarılı, huzurlu ve mutlu olacağı biraz da size bağlı. Eğer kendinizi onun frekansına kaptırırsanız sizi bir girdabın içerisine sürükler ve orada siz de kaybolursunuz. Kendinize de ona da zarar verirsiniz. Güzel etkileri var ama bu etkilerin iyi bir şekilde desteklenmesi gerekiyor.

   Diğer ayrıntıları mail adresinize gönderdim. Takıldığınız bir konu olursa yazarsınız.

   Balık Burcu Çocuğu Özellikleri
   Burada bazı ayrıntıları bulabilirsiniz.

 49. Nilsu dedi ki:

  Tekrar merhaba, doğum haritasında ki ruhsal yetenekler için buraya mesaj bırakmıştım. Henüz bilgilendirme gelmedi, geliyor mu onu da bilmiyorum fakat burada güncel yazışmalar olduğunu görünce tekrar hatırlatmak istedim. Teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Bunu şimdi gördüm. Göndermiştim. (sırayı karıştırmamak adına yazıyorum)

 50. İly dedi ki:

  Merhaba doğum günüm 25 Temmuz 2003. Doğum saatim 21.00 ve doğum yerim Gaziantep. Yorumlarınızı çok merak ediyorum özellikle kariyer ve aşk ilişkileri yorumlarınızı dört gözle bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba mail adresinize gönderdim. Yazdığım tarihlere dikkat edersiniz.

 51. Begüm dedi ki:

  Tarih: 21.04.1999
  Yer: Gölcük, Kocaeli, Türkiye
  Saat: 09.15
  Okul ve iş konularında neler var merak ediyorum. Gününü öğrenmek istemek değil ama merak ediyorum aşk, evlilik ve partner meselelerininde de neler var haritamda diye. Ama tabi günü varsa evlilik gününü bilmek isterimm :):):). Erkek arkadaşım da 15.11.1997 kartal istanbul doğumlu ama saatini bilmiyorum:(. Bu bilgilere göre bi şey çıkarsa öğrenmeyi çok isterim. Emeğinize sağlık şimdiden❤️

  1. Akrep dedi ki:

   11 Ekim 2028 jüpiter ile Venüs Arasında Terazi burcunda iken üçgen açı var.
   Diğer en yakın benzer açı kova burcunda 16 Ocak 2033 yılında

   21 Şubat 2023 tarihinde 60’lık açı gerçekleşmiş.
   15 Ağustos 2026 tarihinde Aslan burcunda 60’lık açı var.
   14 Haziran 2034 tarihinde Koç burcunda 60’lık açı var iki gezegen arasında.

   Mars ile Jüpiter arasındaki en yakın üçgen açı 3 Temmuz 2025 tarihinde Yengeç burcunda 1. evinizde. Yengeç burcu ev ve aile ile de ilgilidir.
   Mars arkadaşınızın yönetici gezegeni olduğu için de önemli.

   Benzer açı balık burcunda 21 Mayıs 2033 ve 31 Temmuz 2034 tarihinde 10 evde. 10. Meslek ve Kariyerle ilgili.

   Bu veriler arkadaşınızın doğum saatini net olursa karşılaştırılarak netleştirilebilir. Doğum haritanıza göre akrep burcu ile kadersel bir birliktelik olmuş. Ancak nasıl sonuçlanacağı iradenize kalan kısmı ile sizlere bağlı.

   Not: Sonuçlar yöntemlere göre değişebilir. Anlık hatalara göre farklı şekillenebilir. Gece saat 3 çünkü. Bu tarihler sadece konum etkileri ile ilgili ve sonucu irade belirler. Hangi etki ağır basar ve siz o etkiyi değerlendirmeye karar verirseniz o daha etkili olur. O yüzden tarihlere çok fazla takılmayın. Sadece olasılıkları ekledim. (Bir de kadersel etkiler var onlara girmiyorum)

   Eğitim hayatı, iletişim, düşünme ve öğrenme alanlarında yüksek bir potansiyele sahip olabilirsin. Üretken ve sanatsal yönlerin de güçlü olabilir.

   Zeka ve öğrenme kabiliyetlerin yüksek olabilir, bu nedenle bir bilim insanı, öğretmen, yazar, editör veya gazeteci olmak için uygun etkilere sahipsin. Sanatsal yönlerin güçlü olduğundan, bir sanatçı veya tasarımcı olarak da başarılı olabilirsin.

   Kariyer için uygun tarihler olarak, 2023, 2024, 2027 ve 2028 yılları özellikle önemli olabilir. Bu yıllar, kariyerinde önemli değişiklikler veya ilerlemelerin olabileceği zamanlar olabilir.

    29 Ocak 2024 tarihinde çok güzel etkiler var. 2024’te Eylül ve Aralık ayları da aynı şekilde. 2027 yılı da 2024 yılına benzer.

   Arkadaşının doğum saati olmadığı için net bir şeyler söylemek zor. Ancak Boğa ile Akrep uyumludur.

   Bu yorumu bir kaç kez tamamlayamadığım için bırakmak zorunda kaldım. Yanlışlar olabilir kusura bakma.

  2. Akrep dedi ki:

   İlişkiler konusunda dikkat etmeniz geren bir nokta var. Mars Neptün’le uyumsuz. Bu durum eş-bağımlı ilişkilere dahil olma eğilimi verebilir. Siz ya da eşiniz bilerek ya da bilmeyerek kurban ya da kurtarıcı rolünü oynarsınız. Eşitliğe dayanmayan herhangi bir ilişkinin sonunda başarısızlığa mahkum olduğunu anlamalısınız.

  3. Akrep dedi ki:

   Neptün’le Güneşiniz uyumsuz. “Hayır” demeyi ne kadar erken öğrenirseniz sizin için o kadar iyi olur.

   Neptün Satürn uyumsuzluğu var. Bu da size korkularınızdan ve sorumluluklarınızdan kaçma eğilimi verebilir, veya vermiştir. Bu etkiyi de eğer almışsanız ne kadar erken etkisiz hale getirebilirseniz eğitim ve kariyer hayatınızda ilerlemeniz o kadar kolay olur.

   Tamamını yazmayım güzel bir etki ile kapatayım. Jüpiter’iniz Uranüs ile uyumlu. Bu durum sizin Olağandışı fırsatlar ile hayatta güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Yüce hedefleriniz ve idealleriniz var ve biraz eksantriksiniz. Diğerleri sizi zamanınızın biraz ilerisinde olarak görebilir. Rutin veya tekrarlayan işler sizin için son derece sıkıcıdır.

 52. Nhr dedi ki:

  Benim merak ettiğim bir konu vardi cevaplarsanız sevinirim
  Ben nedense bana iyi gelmeyecek benim çok zıttım insanlardan etkileniyorum ve ilişkilerim kötü gidiyor hep bunun sebebi nedir sizce?

  1. Akrep dedi ki:

   Bunun olması çok doğal. Gönderdiklerimin tamamını okuduğunuzda bu kanı sizde de oluşacaktır. Ama biraz daha açayım ben konuyu.
   Sizi şu şekilde tarif edeyim, ruhsal iletişim kanalı hassas ve güçlü… Merkür Koç ve 3. ev Akrep olması hoşlanmadığınız enerjilere karşı refleks geliştirmenize sebep oluyor. Aslında ilişkileriniz kötü gitmiyor. Siz, negatif enerjileri algılayabiliyorsunuz. İnsanları görmeniz onların nasıl insan olduklarını anlamanız için yeterli. Mesela Merkür Koç ve 3. ev Akrep burcunda olduğu için birbirini iten enerjilere yoğun refleks gösterirsiniz, negatif enerji barındıran insanları anında algılayıp kılıç kalkan çekersiniz : ) Çünkü iletişim noktanızda Mars etkisi altında bulunan biri madde seviyesini diğeri madde ötesini kontrol eden iki güçlü ve savaşçı karakterli burç var.

   Eminim çok insanı kırıp geçirmişsinizdir. İnsanlar bir anda patladığınız için sizden çekiniyorlardır. Bakışlarınız onları tedirgin eder. Ama ruhunuz ve duygularınız balık burcu gibi olduğu için aynı zamanda yufka yürekli olursunuz. Kırdığınız her insandan dolayı sonradan pişmanlık duyabilir, onları teselli etmeye çalışabilirsiniz. Hangi tarafın ağır bastığınız bilmiyorum. Nacizane tavsiyem Ruhsal Doğum Haritası (Doğum Haritasında Ruhsal Yetenekler) konusunu incelemeniz. O zaman daha iyi anlayabilirsiniz.

   Aslında bıçağın hangi yüzü olacağınız kendinizi hangi yönde geliştirebileceğinize bağlı. Mümkünse toprakla irtibatlı olmaya çalışın.

 53. Nhr dedi ki:

  Çok teşekkür ederim aldım maili
  Ellerinize emeginize sağlık

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. inşallah yaşamınızı değiştirip dönüştürmenizde faydalı olur.

 54. Müberra dedi ki:

  23.07.1999 – 16.45 – Turgutlu/Manisa ,iş ve evlilik odaklı bakabilir misiniz?

  1. Akrep dedi ki:

   Şiron Akrep burcunda olduğu için güven ve paylaşıma dayalı evlilik kurmanız zor olabilir. 7. evinizde gezegen yok. 7. evde ikizler burcu var. Evlilik konusunda sabırlı olmanızı öneririm. Ayrıntılı 7. Ev İkizler Burcu konusundan okuyabilirsiniz.

   Marsınız Akrep burcunda ve 11. evde. Yani arkadaşlık, sosyal çevre, beklentiler, yenilikler vs. akrep burcu gibi davranırsınız. Eğer bu konum aktif ise çevrenizdeki insanlar sizden isteseler de istemeseler de çekinirler. Mesafeli olmayı tercih ederler. Bu durum doğal olarak evlilik konularında da etki eder. Ancak 7. evinizdeki İkizler burcu ile bu konumdaki Akrep burcunun etkilerini farkedenler, o enerjiyi görenler sizden nedenini bilemeseler de çok etkilenirler. Mıknatıs gibi onları çekersiniz. Ama 7. evdeki ikizler sürekli bir daldan diğerine konma eğilimi veriyorsa, vermeye başlamışsa, sizi sürekli dürtüyorsa bir ilişkide sürekli ve ciddi ilerlemeniz zor olacaktır.

   Doğum haritanıza göre büyük olasılıkla bir engel olmazsa yengeç burcu biri ile evlenme ihtimaliniz yüksek. (Transit haritaya göre şu an Başak burcu ve toprak unsurları ile daha sık karşılaşabilirsiniz)

   İş Konusunda
   Yükselen Yay ve Jüpiter yönetici. Bir şey yapmak istediğinizde fazla engelle karşılaşmazsınız. Önemli olan ne istediğinizi bilmek. Saygıyla karşılanacak bir alanda çalışabilirsiniz.
   10. Başak hizmet sektörü tam bu konuma göredir. Ayrıntılar için 10. Ev Başak Burcu

   Jüpiter 5. evde, öğretmen, politikacı, dinle ilgili alanlar, aktör, şarkıcı, komedyen…

 55. Salim dedi ki:

  21.03.1990
  İstanbul
  09.00
  21.03.2019 da evlendim evliliğimin gidişatı ve kariyerimle ilgili haritama bakabilirmisiniz

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim.

 56. Gamze dedi ki:

  04.11.2001 23:30 İstanbul Bakırköy yeni bir aşk ve son ilişkim eski sevgiliye bakar mısınız lütfen 🙁

  1. Akrep dedi ki:

   Olası Tarihler

   14 Şub, 2023 tarihinde güçlü bir etki almışsınız. Tanışma olabilir, bir başkası görmüş olabilir, etkileşim olmuş olabilir veya sizde yoğun istek olmuş olabilir

   Bunun benzeri tarihler şunlar

   16 Haz, 2023
   14 Şub, 2024 *
   16 Haz, 2024
   13 Şub, 2025 *

   Sonrasında 2028’e kadar bu etkiler tekrar ediyor.

   Her yıl 16 Haziran ve 14 Şubat’ta

   10 Kas, 2026
   13 Oca, 2027
   2 Tem, 2027
   25 Şub, 2031

   20 May, 2025
   22 Mar, 2033

   6 Mar, 2023 tarihinde 8. evinizden etki almışsınız biraz Mars Akrep enerjisi. O tarihte bir ilişkinin olursa ilişkinin derinliğini düüşneceksiniz. Ciddi bir ilişki için karar verilecek tarihlerden biri olabilir
   Bunun devamı akrep burcu eşliğinde 8 Kas, 2023 4. evinizde *
   Bu iş veya terfi ile ilgili, ilişkilerle de ilgili olabilir. Bu etki olduğunda kibirden uzak durun.

   Bunlar da Mart ve Kasım etkileri olarak 2028 tarihine kadar devam ediyor.
   5 Mar, 2024 (6 2023 marttaki ile aynı etkiler)

   7 Kas, 2024 (8 Kasım 2023 teki ile aynı)

   6 Mar, 2025
   7 Kas, 2025

   Bu şekilde 7 Kasım 2028 tarihine kadar her 5-6 Mart ve 7-8 Kasım tarihlerinde

   Eski? Eskiye takılı kalan sadece onu kıskandırmak için yeniyi arar. Eskiyi bırakın ki yeni olsun. Aksi halde tüm etkiler eski üzerinden devam eder. (Bunlar öneri sadece, kendi hayatınızla ilgili kararı kendiniz vermelisiniz)

   Jüpiter Yengeç burcunda. Bu konuma dikkat edin. Güzel etkileri var ama herkesi mutlu etmeye çalışırken kendinizi unutmayın. Fazla hassas, fazla duygusal ya da fazla kibar iseniz kendinize zarar verecek ölçüleri kaçırmayın.

 57. Kader dedi ki:

  22.12.1993
  İstanbul
  09.00
  16.08.2021
  İstanbul
  17.25
  Bir oğlum var ve şu an çalışmıyorum onun ve kendimin geleceği için kariyer olarak birşeyler yapmak istiyorum ama neyi ne zaman nasıl yapacağım bilemiyorum.Bu konuyla ilgili hiç değilse fikir oluşması için rica ederim.Teşekkürler…Mail adresim aktiftir.

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim. Mümkün olduğunca işinize yaracağını umduğum bilgileri yazmaya çalıştım. Umarım faydası olur.

 58. ESRA dedi ki:

  27.01.2004 saat 04.00 istanbul gaziosmanpaşa daha önce de yazdım ama geri dönüş alamadım kariyer ve meslek anlamında ayrıntılı yorum alabilirsem çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

  1. Akrep dedi ki:

   Gönderildi.

 59. Nilsu dedi ki:

  Merhaba, gününüz bereketli geçsin. Eğer müsaitliğiniz olursa muhtemel ruhsal yetenekler hakkında bilgi alabilir miyim? Mail adresinde ki 8 rakamı (8) adet. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgilerimle,
  02.03.1982
  10:20
  İstanbul

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Nilsu Hanım. Teşekkür ederim sizin sadece gününüz değil ömrünüz de bereketli geçsin inşallah.

   5 konumda ruhsal yetenek belirleyip onları mail adresinizle gönderdim.

 60. Edanur dedi ki:

  Bana dönüş yapmanızı merakla bekliyorum

  1. Akrep dedi ki:

   Dönüş yapamıyorum çünkü doğum saatinizi yazmamışsınız.

 61. Rabia dedi ki:

  Teşekkür ederim, aldım maili.

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Umarım faydalı olur.

 62. Ayşe dedi ki:

  Bakmanızı istediğim özel bir gün yok. Mail adresim aktif, gönderebilirsiniz. Yalnız saati yanlış yazmışım.
  29.11.2006 09.20 Tekirdağ, doğrusudur.

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim. İki konumdan dolayı mesleki konuda düşüncemi yazdım. Eğer doğum bilgileriniz doğru ise, o bilgileri dikkate alırsanız ileride sizin için daha iyi olabilir.

 63. ESRA dedi ki:

  27.01.2004 saat 04.00 istanbul gaziosmanpaşa merhaba özellikle kariyer ve meselk hayatımı merak ediyorum bu sene tekrardan üniversite sınavına gireceğim geçen sene ilk defa girdim ve istediğim gibi gelmedi bu sene ne olacak ve hangi mesleği yapacağım merak ediyorum şimdiden teşekkür ederimm

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba,

   Kariyerinizle ilgili

   Güçlü etkiler
   1 Haz, 2029
   30 Eki, 2029

   Olumlu etkiler
   22 Haz, 2023
   24 Kas, 2023
   5 Şub, 2024
   31 Ağu, 2027
   1 Eyl, 2033
   2 Haz, 2035

   Diğer ayrıntıları mail adresinize gönderiyorum. Sınavınızda başarılar dilerim.

   Meslek ile ilgili Doğum Haritasına Bakarak Meslek Tercihi Nasıl Yapılır? konusuna da bakabilirsiniz. Ev, gezegen ve burç konumlarınızı mail adresinize gönderdim.

 64. Edanur dedi ki:

  Merhabalar, 14.11.1995 Sakarya Adapazarı doğumluyum. İş ve eş konularımı oldukça merak ediyorum. Çok güzel bir site olmuş başarılarınızın devamını dilerim. Mail adresimi aktif kullanıyorum. Teşekkürler..

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba teşekkür ederim. Doğum saatinizi yazmamışsınız Eda Hanım.

 65. Aralnur dedi ki:

  Her iki mail adresim de faal bir şekilde kullanmaktayım 🙂 bu mail adresinde gönderinizi göremedim. astroloji öğrencisi bir abla vardı ondan rica etmiştim hangi mesleklere yönelmem gerekiyor diye o da akrep teması deyip sadece öyle söyledi . Sonra bir başka ablaya sordum o da merkür’ün ikizler olduğu için mars’ım da Koç olduğu için daha böyle hareket ve konuşmaya dayalı meslekler dedi kafam çok karıştı ben tekrardan üniversite sınavlarına hazırlanıyorum da kariyer alanım hiç olmadı hangi işe başvurduysam hepsi yüzüme kapandı. 2018’den beri çok büyük sıkıntılar yaşadım aile sağlığı hem benim iş başvurum vs derken uranüs boğa beni benden aldı . Çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığımız için .

  1. Akrep dedi ki:

   İki yerde cevap yazdım

   https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3740
   https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3741

   Merkür İkizlerde ancak o açılara bakmamış sanırım. Yorumlarda cevapladım. Endişe etmeyin çok iyi durumdanısınız. 6 Aylık açı etkilerini de mail ile gönderiyorum onları inceleyin. Onlara göre hareket edersiniz. İhtiyacınız olduğunda bir tarih verirseniz o tarihlerdeki etkilere de bakarız. Burada sizden önce birinin iş görüşmesi tarihi vardı inşallah okumuştur. Çok güzel fırsatlar çıkıyor insanın karşısına ancak değerlendirilmezse boşa da gidebiliyor. Her sebebin ortaya çıkması için bazen yapılması gerekenler olur. Astrolojik veriler bu nedenle çok önemli. Onları doğru okuyup anlamak ve ona göre değerlendirmek gerekir. Her burcun dua günü ve saati bile farklı.

  2. Akrep dedi ki:

   Mailden bir bölüm daha ekleyim. Bu tarihler arası sizin için önemli. Fırsatları değerlendirmeye çalışın.

   Jüpiter kavuşum MC
   9 Mayıs 2023 tarihinden 17 Mayıs 2023 tarihine kadar

  3. Akrep dedi ki:

   Jüpiter kavuşum Mars
   Bu tarihler arasında uçmaya hazır olun : ) bu etkileri kendiniz için güzel bir ivme olarak değerlendirebilirsiniz.
   21 Nisan 2023 tarihinden 30 Nisan 2023 tarihine

  4. Akrep dedi ki:

   Neptün üçgen Plüton
   isan 2023 başından Ocak 2025 sonuna kadar

   Parapsikoloji, Psikoloji ve Doğa üstü konulara bu tarihler arasında ilginiz artacak. KAD’ınız Akrep burcu olduğu için ruhsal yönden bu süreci iyi değerlendirmeye çalışın.

 66. nhr dedi ki:

  Merhabalar
  Ben haritamı size atmıştım bir sürü kez yorumlamadınız da merak ettim acaba kötü bir durum mu var haritamda cevaplarsanız sevinirim

 67. nhr dedi ki:

  Ya pardon ben bir sürü kez yorum atmıştım neden yorumlamadıgınızı merak ediyorum haritamda kötü bir durum mu var acaba
  19 Mart 2004 17.50 Gaziantep

  1. Akrep dedi ki:

   : ) Doğum haritanıza bu mesajınız üzerine bir kez daha baktım. Sanırım doğum verileriniz gerçekten doğru. Mail adresinize gönderdim. Sıra ile gittiğim için fırsat buldukça sıradaki arkadaşla devam ediyorum. Sıra size yeni gelmişti.

 68. Tarık Ziya dedi ki:

  30.04.1999 İstanbul 05.00 İlişki Hayatı (Arkadaşlık ve cinsellik başta olmak üzere, aşk, evlilik, yakın çevre ile ilişkiler) Çok teşekkür ederim ^-^

  1. Akrep dedi ki:

   Başlıklar aşağıdaki gibi. Ayrıntıları Mail adresinize gönderdim.

   İlişkiler

   Chiron 8. Evde
   Güneş Karşıt Ay (5°54’, Yaklaşan)
   Venüs Üçgen Uranüs (3°42’, Uzaklaşan)

   Aşk

   Venüs İkizlerde
   K.Düğüm Aslanda
   K.Düğüm 5. Evde

   Evlilik

   Mars 7. Evde
   Chiron 8. Evde

   Arkadaşlıklar, Yakın Çevre

   Venüs Üçgen Uranüs (3°42’, Uzaklaşan)
   Güneş Boğada
   Venüs İkizlerde
   Venüs 3. Evde
   Mars 7. Evde
   Uranüs 11. Evde
   Neptün 11. Evde
   Venüs Üçgen Uranüs (3°42’, Uzaklaşan)

 69. Rabia dedi ki:

  Estağfurullah, işleriniz kolaylaşsın inşallah. Teşekkür ediyorum. 😊

  1. Akrep dedi ki:

   Teşekkür ederim. Analiz bilgilerini mail adresinize gönderdim Rabia Hanım oradan inceleyebilirsiniz. Ben kısa diyorum ama incelemek için 3-4 saat ayırmanızı öneririm.

   Kritik öneme sahip bir tarih olursa ona da bakarız.

 70. Rabia dedi ki:

  Doğru, eksiltili yorum yapmışım, tabiki o şekilde kimsenin haritasına bakılamaz, tarihle ilgili şu anda erken sanırım benim için. Siz eğer müsaitseniz ve uygunsa Nisan başı Haziran sonu arası benim açımdan nasıl olur. Yorumlarsanız sevinirim. Kusura bakmayın, site çok güzel olmuş çoğu şeyi okuyunca Öyle hızlıca yazıverdim bi an.

  1. Akrep dedi ki:

   Estafurullah estafurullah. Bilgiler doğru olduğu sürece sorun değil, vakit buldukça herkese cevap yazıp bilgilendirmeye çalışıyorum. Zamanım kısıtlı olduğu için kısa sürede çok fazla haritaya bakamıyorum. Sıra ile gidiyorum. Talepte bulunan arkadaşlar eksik bilgi yazınca onlara tekrar yazıp tamamlamalarını rica ediyorum. Gecikme o nedenle. Tabiki yazacaksınız ve istekte bulunacaksınız. Bu tür şeyleri dert etmem hiç merak etmeyin. Özellikle bu kadar ince ve hassas düşünenler olunca.
   Sıra gelince size de yazarım. Gecikme için kusuruma bakmayın lütfen.

 71. Mehriban dedi ki:

  06.05.2005 Bakü 13.00

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim. Mailde de belirttim bazı belirgin ruhsal yetenekleriniz var Ruhsal Yetenek Haritası nı gönderdiğim bilgilerle kontrol ederek mutlaka inceleyin.

 72. Rabia dedi ki:

  Kayseri
  23.01.1994
  14.30
  🫂🤗
  Evlilik tarihi

  1. Akrep dedi ki:

   Rabia Hanım, sanırım hangi tarihte evleneceğinizi veya evlenebileceğinizi yazmamı istemişsiniz ama o şekilde analiz yapmıyorum. O şekilde analiz yaparsam burada hiçbir talebi karşılayamam çok zaman alır. Zamanım çok kısıtlı ve inanın burada yaptığım kısa bir analiz için bile en az 2 saat zamanım gidiyor. Siz bir tarih yazarsanız o tarihte evlilik uygun mu değil mi veya evlilik olma ihtimali açılardan yola çıkarak mümkün mü değil mi onu yazabilirim.

   Doğum haritanızı doğru yorumlayabilmeniz için,

   * Ev ve burç konumları
   * Açılarınız
   * Önümüzdeki 6 Aylık gelişmeler
   * ve Sizin belirlediğiniz bir tarihe bakıyorum. (iş görüşmesi, evlilik için uygunluk veya ilişkiler açısından uygunluk, ticari yatırımlar, para konuları, sınav vs.)

 73. Aralnur dedi ki:

  Merhaba ben aral doğum saatini yazınız demişsiniz unutumuşum 17.mayis .1994 10:41sivas Yıldızeli kariyer alanım hakkında.issizim.zekam iyi çalışmıyor mu acaba. Benim haritada bakan akrep temasına yönel diyor akrep teması nedir. ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Birazdan maili gönderiyorum. Ama mailde yazdığım bir cevabı buraya da ekleyim.

   Zekam iyi çalışmıyor mu acaba? Demişsiniz. Aslında Zekanız çok iyi. Merkür İkizler burcunda ve 11. evde. Ancak Satürn Merkür Karesi bu işleyişi olumsuz etkiliyor. Bu konuda negatif düşünce içerisinde olmayın.

   Şu anki haritanızda da Merkür Balık burcunda bu da doğal olarak zihinsel aktivitelerinizi yavaşlatacaktır. Satürn’de Balık burcunda. Merak etmeyin, endişe etmeyin. Sadece kendinizi iyi yönde geliştirmeye bakın. Bu etkiler kalıcı değil. Sadece kendinizi geliştirmeye çalışın.

   Bir yorumunuza cevap olarak Akrep Temasına yönelmenin ne demek olduğunu açıklamıştım. (Buradaymış https://www.akrepblog.com/kisa-dogum-haritasi-analizi#comment-3740)KAD Akrep burcunda. https://www.parapsikoloji.net/dogum-haritasinda-ruhsal-yetenek-konumlari/amp/ buradaki konuları ezberlemeniz lazım. Kendinizi bu yönde geliştirin lütfen. Zekanızla ilgili yaşadığınız kompleksler biraz da bu konuyla ilgili. Ruhsal zekanıza ve yeteneklerinize yönelin lütfen.

 74. Aralnur dedi ki:

  Merhaba ben aral doğum saatini yazınız demişsiniz unutumuşum 17.mayis .1994 10:41sivas Yıldızeli kariyer alanım hakkında.issizim.zekam iyi çalışmıyor mu acaba. Benim haritada bakan akrep temasına yönel diyor akrep teması nedir. ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Her gönderide farklı mail adresi yazmışsınız. Hangisini aktif olarak kullanıyorsanız bu mesaja o mail adresi ile cevap yazar mısınız.
   Haritanıza bakan derken? Doğum haritanıza mı baktırmıştınız? Neden ona sormadınız : ))
   Büyük ihtimalle KAD Akrep burcudur. Kuzey Ay Düğümümüz hangi burçta ise o burcun temsil ettiği alanlara yönelmemiz gerekir. GAD yani Güney ay düğümümüz de bırakmamız gerekenleri gösterir. Mesela GAD boğa ise sizi paraya, keyfe, rahata, tembelliğe ve zevkli olan şeylere yönlendirebilir. Bunları terkedip Akrep burcunun hakim olduğu konulara yönelmeniz gerekir. Ruhsal, mistik ve madde ötesi konulara. Önce kendinizi keşfedip level atlatmalısınız, sonra sırası ile çevrenizdeki insanların enerjilerini düzenleyip onların nasıl değişip dönüşeceklerini göstermelisiniz. Bu konuda size Parapsikoloji sitesini tavsiye edebilirim. Ruhsal yönden gelişip ilerleyebilmeniz için bu tür alanlara yönelip öğrenmeniz gerekir.

   O sitede yer alan Ruhsal Yetenek Haritası konusunu mutlaka inceleyin. Size göndereceğim (inşallah siz eksik bilgileri tamamlayabilir biz de gönderebilirsek) burç, gezegen ve konumlarına bakarak oradaki konularda hangi ruhsal yeteneklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. O yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz.

 75. Nafi B. dedi ki:

  26.10.1997 Doğum saati:8.30 Adana/Seyhan Kariyer ile alakalı yorumlarsanız sevinirim.Yer değişikliği yaşayacağım yer ile alakalı olarak da bakarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Çok geniş bir alanda yazdığınız ve ayrıntılara yer vermediğiniz için mail adresinize mümkün olduğunca sizi ilgilendiren ve kariyerinizle ilgili olduğuna inandığım notlar gönderdim. Lütfen onları dikkatli inceleyin. Çünkü sizin için geleceğinizi ilgilendiren bir dönemden geçeceksiniz. Bu dönemi iyi değerlendirmeniz önemli. Ben kendimce önemli olduğuna inandığım kısımları belirttiğim ama siz mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde inceleyip notlar alın ve hareket planınızı buna göre şekillendirin. Unutmayın, astroloji alacağımız etkileri belirler. Kesin olanı (kadersel olanlar hariç) biz belirleriz. Bir dönem atacağınız adımlar geleceğinizi büyük oranda şekillendirecektir.

 76. Tarık Ziya dedi ki:

  30.04.1999 İstanbul 05.00 Teşşekür ederim ^^ yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Size yorum yapmadığımız bir alan kaldı mı ki 🙂
   Bir alan belirtmediğiniz için göndereceklerim daha önce burada yazdıklarımla hemen hemen aynı olacaktır. Bir yorumunuz daha vardı. Ona geldiğimde gönderirim. İki kez mesaj göndermenin cezasını çekin : ))

 77. Edanur dedi ki:

  Merhabalar 14.11.1995 Sakarya/Adapazarı doğumluyum. Doğum saatimi net bilmiyorum bir analiz yapar mısınız? Mailin aktif Teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Maalesef doğum saati net olmadan yapılacak analiz ve yorumların bir anlamı olmaz. Bazı noktalarda 5-10 dakikalık farklar bile çok etkiliyor oluyor. Bilinmeyen bir saat ile ilgili yapılacak yorumlar genel olarak çok doğru olmaz. Öncelikle doğum saatinizi netleştirmeye çalışın lütfen.

 78. OSMAN E. Y. dedi ki:

  13.11.1983
  İstanbul
  10.30

  Teşekkürler 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Mail adresinize gönderdim.

 79. melahat k. dedi ki:

  30.11.1976 saat 19.10
  MERSİN toroslar

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim Melahat hanım.

 80. Nisanur dedi ki:

  21.10.2002 21.30 İstanbul

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderdim.

 81. Nehir dedi ki:

  19 Mart 2004, 17.50 , Gaziantep
  Calismalarinizi cook begeniyorum yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler

  1. Akrep dedi ki:

   Mail adresinize gönderiyorum. Özel bir durum belirtmediğiniz için genel olarak kendinizi tanımanıza yardımcı olacak verileri gönderiyorum.

 82. Melike dedi ki:

  17.06.2002 07.15 Pendik, İstanbul

  1. Akrep dedi ki:

   Güneş 25 İkizler 49′ 05″ 12
   Mars 12 Yengeç 53′ 28″ 12
   Satürn 19 İkizler 27′ 20″ 12
   KAD 17 İkizler 49′ 02″ R 12

   Sizi bu sayfaya gelip te bir çözüm aratan konumlar.
   Üzeri ağır toprakla örtülmüş bir enerji, derinleri keşfettikten sonra yüzeye çıkıp insanlara hizmet eder. Derinlerde boğulmak üzere olan insanlara yardım eder.
   Amacınızı öğrenin, kendinizi keşfedin, yetenek ve kabiliyetlerinizi araştırın. Bir çoğu için kötü bir harita olabilir ama bana göre muhteşem.

   Diğer ayrıntıları mail adresinize gönderdim.

 83. Cansu dedi ki:

  24.08.1998 mersin 18.00
  Evet mail adresim güncel. Şu anda işsizim ve iş arıyorum. 19 martta bi banka sınavına gireceğim. Kariyerim ile ilgili analiz yapabilir misiniz? Çok teşekkürler

  1. Akrep dedi ki:

   Cansu hanım bilgileri mail adresinize gönderdim. Oldukça ayrıntılı o yüzden boş bir zamanınızda incelerseniz iyi olur.

   19 Mart günü açılarınızı da mail adresinize birazdan gönderiyorum. Tablo fena görünmüyor. Hatta güzel şeyler olmaması için çok fazla bir neden yok bence. Yalnız Mart ayı sizin için enerjilerin çok yoğun olduğu bir ay gibi. Güzel etkiler de var, kendinizi kontrol edemezseniz olumsuz olabilecek etkiler de var. Mail adresinize hangi konulara dikkat etmeniz gerektiğini ekliyorum. O konulara dikkat edersiniz. 19 Mart’ta aynı gün tam olarak etkin olacak açılar var. Bir açıda 19 Mart sabahı aktif oluyor ki o gün hem zihinsel hem de enerji olarak iyi durumda olabilirsiniz (Eğer doğum saatiniz ve tarihinizde hata yoksa)

   Özellikle şu etkiye dikkat edin, Transit Mercury Sextile Neptune – Mercury 19 Mart 2023 Pazar 03:57:37 Tam etki… O saatte düşüncenize, inancınıza ve bakış açınıza uygun olarak ibadet yapın, dua edin, meditasyon yapın, transa geçin, dilek dileyin, olmasını istediğiniz şeyleri zihninizde canlandırın.. İç görüşmenizin olduğu gün güzel etkiler var. Değerlendirmeye çalışın. Mailinize göndereceğim konulara dikkat etmeyi unutmayın.

 84. Kaan dedi ki:

  03 04 1994. Saat 17.30 ankara evlilikle ilgili bakarsanız sevinirim

  1. Akrep dedi ki:

   3 Nisan 1994 tarihi için…
   Belirli bir tarih belirtmediğiniz için 6 aylık dönemi gönderiyorum. O dönemi incelersiniz. Ayrıntı girmemişsiniz ben de genel göndereyim siz değerlendirirsiniz.

  2. Akrep dedi ki:

   Ayrıntıları mailinize yazdım. Doğum haritanıza göre evlilik geç olabilir (Genel olarak geç, bu geç kavramının sonuna da gelebilirsiniz) Evlendiğinizde işiniz evden uzakta olursa eşinizle iletişiminizi sağlam tutun çünkü size kırılabilir. (İhtimallerden bu gerçekleşirse tabiki)

   Doğum verileriniz doğru ise büyük ihtimalle Balık burcu biri ile evlenebilirsiniz. En azından hayatınızın önemli noktalarında Balık burçları olur.

   Evlilikte gecikmeye takılmayın. Önemli olan iyi bir birliktelik olması.

 85. Tuğçe dedi ki:

  Tuğçe 06.09.2002 09:10 Manisa
  16 temmuzda dikey geçiş sınavına gireceğim eğitim hayatımı merak ediyorum sosyal hizmet okumak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Akrep dedi ki:

   O zaman sadece önümüzdeki 6 ay ve 16 Temmuz aralığına bakıp gönderiyorum mail adresinize.

  2. Akrep dedi ki:

   O gün gerçekten çok güzel etkiler var senin için Transit Mercury Sextile Mercury
   Bu etki 15 Temmuz’da başlıyor ve 16 Temmuz 10:53’te zirve yapıyor. Bu etkiyi çok iyi kullanabilirsin.

   ve

   14 Temmuz’da başlayıp 24 Temmuz’a kadar devam edecek olan Transit Jupiter Trine Sun var. Şanslı bir dönemde olacaksın.

   Ancaaakkk astrolojik etkiler sadece zemin hazırlar. Onları kullanmak tümüyle sana kalır. Eğer yeterli hazırlık yapabilirsen o gün seni destekleyecek etkiler var. Diğer ayrıntıları mail adresine gönderiyorum.

 86. Tuğçe dedi ki:

  Tuğçe 06.09.2022 09:10 Manisa 🙂

  1. Akrep dedi ki:

   Doğum yılınız 2022 mi : )

 87. Aral dedi ki:

  17.Mayis.1994 Sivas Yıldızeli. Kariyer alanım hakkında aydınlatabilir mısınız ? İşsizim. 🙂 Ne zaman yüzüm gülecek

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Lütfen, doğum saatinizi yazar mısınız.

   Sadece doğum haritası, ev, burç ve gezegen konumları ile bunları etkileri.
   Önümüzdeki 6 ay içerisinde alacağınız etkiler.

   Bakmamı istediğiniz özel bir gün var mı? Varsa o günü de ekler misiniz. Bilgileri mail adresinize gönderiyorum. Mail aktif değilse lütfen güncel olanı ekleyin. Çok fazla bilgi oluyor tamamını buraya yazamam.

 88. Ayşe dedi ki:

  29.11.2006 09.00 Tekirdağ

  1. Akrep dedi ki:

   Sadece doğum haritası, ev, burç ve gezegen konumları ile bunları etkileri.
   Önümüzdeki 6 ay içerisinde alacağınız etkiler.

   Bakmamı istediğiniz özel bir gün var mı? Burada yazdığınız mail adresi aktif mi? Yoksa yukarıdaki bilgileri mail adresinize gönderiyorum.

 89. Cansu dedi ki:

  24.08.1998 18.00 mersin

  1. Akrep dedi ki:

   Cansu Hanım, buraya yazdığınız mail adresi kullandığınız bir mail mi? Büyük kısmını mail ile gönderiyorum.
   Ve özellikle bilgi almak istediğiniz bir gün var mı? Sadece o güne ait bilgileri aktarayım. (iş görüşmesi, para beklentisi, sınav günü, vs.)

 90. Kübra dedi ki:

  16.06.2003 adana 08:30

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 24 İkizler 41′ 03″    11
   Ay 18 Oğlak 40′ 42″      6
   Merkür 04 İkizler 52′ 23″    11
   Venüs 07 İkizler 24′ 21″    11
   Mars 29 Kova 37′ 39″      8
   Jüpiter 15 Aslan 14′ 28″      1
   Satürn 01 Yengeç 33′ 35″    11
   Uranüs 02 Balık 47′ 19″ R      8
   Neptün 12 Kova 55′ 59″ R      7
   Pluto 18 Yay 26′ 05″ R      5
   Chiron 16 Oğlak 31′ 37″ R      6
   Lilith 13 Boğa 57′ 57″    10
   Ay Düğümü 29 Boğa 18′ 49″ R    10
   Şans Noktası 28 Kova 39′ 43″      8
   Vertex 18 Yay 41′ 03″      5
          
   Ev Burç Konumları  
   Yükselen 04 Aslan 40′ 05″  
   Ev 2 26 Aslan 12′ 09″  
   Ev 3 22 Başak 01′ 21″  
   Ev 4 23 Terazi 38′ 11″  
   Ev 5 29 Akrep 23′ 55″  
   Ev 6 04 Oğlak 10′ 54″  
   Ev 7 04 Kova 40′ 05″  
   Ev 8 26 Kova 12′ 09″  
   Ev 9 22 Balık 01′ 21″  
   MC (Başucu) 23 Koç 38′ 11″  
   Ev 11 29 Boğa 23′ 55″  
   Ev 12 04 Yengeç 10′ 54″

   İkizler Stelyumu ve 5 Retro bulunuyor. Bu noktaları haritada işaretledim. Bu konumlar ve konumların etkilediği alanlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. “Neden Böyle?”, “Niye böyleyim?”, “Neden hep beni buluyor?” tarzı sorunların kaynağı bunlardır. Eğer bu tür soruları sık sık soruyorsanız bu soruları bir kağıda yazın ve kağıdı toprağa gömün. Mümkün olduğunda olumlu cümleler kurmaya çalışın. “Benim hangi yönümü güçlendirmek için bu sorunlar var?”, “Bu sorunları aşmak için neler yapmam gerekir?” tarzı cümleler kurun. Eğer yapıcı ve çözüm odaklı davranırsanız doğal olarak sıkıntı yaşadığınız alanlarda ileriki dönemlerde herşey daha iyi olacaktır. Bir dağa tırmanan insanla, dağa aşağıdan bakan insan aynı güçte ve tecrübede olabilir mi?

   Güneş İkizler Burcunda: İkizler Burcu Kadını ve Özellikleri

   Ay Oğlak Burcunda: Ay burcumuz bizim duygusal yanlarımızı belirtir. Duygusal yönden oğlak burcu gibi davranırsınız. Biraz soğuk, ruhsuz, acılara dayanıklı, güçlü ve umursamaz olabilirsiniz. Duygularınız bir hedefe yöneldiğinizde daha güçlü olur. Ay Oğlak Burcu Özellikleri

   Merkür İkizler Burcunda: Retro pozisyonunda iletişim alanında sorunlar yaşayabilirsiniz. Normalde İkizler burcunun zihni çok hızlıdır. Anında cevaplar verir ve çok nettir. Herşeyi çok hızlı bir şekilde öğrenir. Öğrenmeyi sever. Herkesle iletişimi iyidir. Çok sayıda arkadaşı olur ancak Retroda iken bu konularda sorunlar yaşanabilir. Kendinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Kompleks yapmadan küçük adımlarla ilerlemeye çalışın. Merkür İkizler Burcunda

   Venüs İkizler Burcunda: Çift eşlilik veya bir sevgide kalamama. Flört etme arzusu. Venüs İkizler Burcunda Genel Özellikleri Retro olduğu için sevgi, aşk ve ilişki konularında dikkatli olmakta yarar var. Düşünerek adım atın. Hatta büyüklerinizin görüşünü almaya özen gösterin. Çünkü sizin göremediğiniz ayrıntıları başkaları daha net görebilir.

   Mars Kova Burcunda: İnsanları şaşırtmaktan keyif alır. Özgürlük düşkünü, Sıradışı yaklaşımları ve düşünceleri nedeni ile çevresi tarafından tam olarak anlaşılamayabilir bu durumda yalnız kalabilir. Kendi düşünce dünyasına uygun insanlar bulmakta zorlanabilir. Mars Kova Burcunda Genel Özellikleri

   Jüpiter Aslan Burcunda: Fiziksel enerjiniz yüksek olur. Jüpiter Aslan 1. ev konumunda olduğu için fiziksel özelliklerinizi ön plana çıkarmak istemenize neden olabilir. Güzel görünmek, kıyafetleriniz ve duruşunuzla ilgi odağı olmak isteyebilirsiniz. Taklit yeteneği ve güzel bir sese sahip olabilirsiniz. Sanatsal etkiler alırsınız. Jüpiter Aslan Burcunda Genel Özellikleri

   Satürn Yengeç Burcunda 11. Evde:  Satürn konumu bize yaşayacağımız sıkıntıları, imtihanları sabır göstererek elde edeceklerimizi belirtir. 11. ev konumu arkadaş çevremizi, özgürlüklerimizi, teknolojiyi, gizli düşmanlıkları, sosyal çevremizi belirtir. Bu alanlarda sıkıntı olabilir. Ancak sabırla ilerlerseniz şu an sorun olarak gördüğünüz herşey ileride size büyük kazançlar olarak geri dönecektir. Bu konuda bakış açısı çok önemlidir. “Sorun” olarak tanımladığınız herşeyi gerçekten sorun olur, “Gerekli” derseniz arayışa yönelerek yaşadıklarınızın anlamını daha kolay bir şekilde çözerek sorunları kısa sürede aşabilirsiniz. Yengeç burcu aileyi ve evi temsil eder. Satürn Yengeç Burcunda

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yetenekler (8. evde bulunması bu özelliği artırabilir), aşırı duygusallık, hayırsever, merhametli ve geleneksel olmayan. Uranüs Balık Burcunda

   Neptün Kova Burcunda: Olaylara, sorunlara ve hayata farklı bakış açıları ve pratik çözümler. Özgür düşünce, Yenilikçi. Neptün Kova Burcunda

   Pluto Yay Burcunda: Felsefi düşünce tarzı. Seyahat etmeyi sever. Gerçekçi. 5. ev konumunda bulunduğu için aşk, sevgi ve şans konularında dalgalanmalar ve değişimler olabilir. Pluto Yay Burcunda

   Şiron Oğlak Burcunda

   Lilith Boğa Burcunda

   Kuzey Ay Düğümü Boğa Burcunda

   Şans Noktası Boğa Burcunda 8. Evde

   Vertex Yay Burcunda: Yakınlaşacağınız insanlar, seveceğiniz, aşık olacağınız, evleneceğiniz veya önemli noktalarda karşı karşıya geleceğiniz insanlar Yay burcu olacak. (Yükseleni, Güneşi vs.)

   Ev Konumları

   1. Ev Yükselen Aslan Burcu: Dış görünüşünüz Aslan burcu olacak ve diğer insanlar size baktığında Aslan burcu özelliklerini görecek. Açılar değişiklik yapmazsa sportif, atletik ve göze çarpan bir görünüme sahip olursunuz. 1. Ev Aslan Burcu

   2. Ev Aslan Burcu: 2. ev maddi kazanç konuları ile ilgili olduğu için gösteri, yöneticilik, organizatörlük gibi alanlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Kazançta sizin için önemli olan egonuzun tatmin olması ve başkalarının bilmesidir. 2. Ev Aslan Burcu

   3. Ev Başak Burcu: İletişim kanalınız, zihinsel fonksiyonlarınız ve zekanız Başak burcu gibi çalışır. Titiz, derli toplu, analitik, neşeli, hareketli… Olumsuz yönü istemeseniz de iletişimde eleştirel bir dile sahip olursunuz. Çünkü ayrıntılar asla gözünüzden kaçmaz. 3. Ev Başak Burcu

   4. Ev Terazi Burcu: 4. ev aile, anne, baba, geçmiş ve toplumla ilgilidir. Bu alanlarda Terazi burcu gibi hareket edersiniz. Aile kurmak sizin için önemlidir. Bu konum erken yaşta evlilik isteği verir. Uyumlu bir anne baba rolü. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını ister. Onları sanatsal faaliyetlere yönlendirmek ister. 4. Ev Terazi Burcu

   5. Ev Akrep Burcu: Aşk, Şans, Çocuklar, Eğlence, Ego, Tutkular ve zevk aldığınız konular bu alanla ilgilidir. Bu konularda Akrep burcu gibi hareket edersiniz. Mesela aşk konusunda son derece tutkulu olabilirsiniz. Aşkı derinden yaşamak istersiniz. Libidonuz yüksektir. Çocuklara karşı kuralcı olabilirsiniz. 5. Ev Akrep Burcu

   6. Ev Oğlak Burcu: 6. ev konumu günlük yaşantımız, sağlık durumumuz, hastalıklarımız, hizmet sektörü, temizlik ve hijyen gibi konuları; zekanın nasıl kullanılacağınız, yapılan işlerin ne kadar iyi olacağını, çalışma ortamını ve analitik yeteneklerimizi ele alır. Bu konumda Oğlak burcu insana Sorumluluk duygusu, sesiz ve sakin bir yapı kazandırabilir. 6. Ev Oğlak Burcu

   7. Ev Kova Burcu: Bu konum evlilik hayatımızı, ortaklıklarımızı, hukuki konuları, güzellik ve estetik anlayışımızı etkiler. Bu konumda Kova burcu bulunduğunda ilişkiler derinleşmeden yüzeysel kalabilir. “Seni arkadaşım gibi görüyorum” ifadesi duyulabilir. Tutkulu bir eşten çok iyi bir arkadaş gibi olur. 7. Ev Kova Burcunda

   8. Ev Kova Burcu: Cinsel yaşamda sıradışı, araştırmacı, özgürlükçü, yeniliklere açıklık.. 8. Ev Kova Burcu

   9. Ev Balık Burcu: Ruhsal algıları güçlü, dini konulara karşı yoğun ilgi, ruhsal yönden tatmin olma isteği.. 9. Ev Balık Burcu

   10. Ev Koç Burcu: Bu konum mesleki yaşamımızı da belirtir. Kendinize ait işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Çalışma ortamında emir almayı sevmezsiniz. Aceleci, hırslı ve otoriter… 10. Ev Koç Burcu

   11. Ev Boğa Burcu: Temkinli, güçlü ve sabırlı. Tutumlu ve Pratik… 11. Ev Boğa Burcu

   12. Ev Yengeç Burcu: Duygusal, sezgisel ve hayal dünyası geniş.. 12. Ev Yengeç Burcu

   Ruhsal Yetenekleriniz

   12. Evde Yengeç Burcu: Derin bir sezgisel güce sahiptirler. Karşılaştıkları insanların nasıl bir yapıya sahip olduklarını anında anlayabilirler. Bilinçaltı analizi ve rüyaların analiz edilmesinde doğuştan yeteneğe sahip olabilirler. Bu konum Psikolog olmak için ideal bir yetenek sunar.

   8. Evde İkizler ve Kova Burcu: Herşeyi yüzeysel de olsa öğrenmeyi seven ikizler burcu bu konumda madde ötesine yoğun ilgi duyar. Hem ikizler ve hem de kova burcu Madde düzeyinde meraklarını gidermek amacıyla öğrenemedikleri konuları madde ötesine yönelerek araştırırlar. Psişik, madde ötesi boyut, medyumların sahip oldukları yetenekler doğal ilgi alanları haline gelir. ikizler burcu 8. evde bulunduğunda bilgi edinme ihtiyacı ölüm ve ötesi konular, ruhsal mekanizmalar ve enerji ile ilgili olacaktır.

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yeteneklerin ortaya çıkmasına etki edebilecek bir konumdur.

   Uranüs 8. Evde: Madde ötesine ilgi. Madde ötesi konuların bilimsel çözüm çabası.

   Psişik Nedir?

   Merkür 11. Evde: Doğa üstü olaylara ve madde ötesine ilgi.

   Kaynak: Ruhsal Harita

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Neptün kare Güneş Nisan 2022 başı Ocak 2024 sonu: Risk almaktan kaçının. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.
   Satürn üçgen Güneş Nisan 2022 sonu Ocak 2023 sonu: Yaşamınızda olumlu yönde gelişme ve ilerlemeler. Bu süre boyunca mümkün olduğunca çok şey başarmaya çalışın. Fırsatlar dönemi diyebiliriz.
   Jüpiter kare Satürn Mayıs 2022 ortası Ocak 2023 ortası: Size faydası olmayan insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Bir süre yalnız ilerleyin ve tecrübeli güvendiğiniz insanlardan öğütler alın. Bu etki size büyük huzursuzluk verebilir. Yeni iş teklifleri veya mesleki alanla ilgili fırsatlar olabilir/kararlar olabilir. Size faydası olacağına inandığınız fırsatları kaçırmamaya çalışın. Net bir fikre sahip olmadığınızda mutlaka güvendiğiniz insanların fikrini sorun.
   Jüpiter üçgen Yükselen Haziran 2022 başı Ocak 2023 sonu: Başkalarından etkilenerek veya yardım alarak büyüme zamanı. Size rehber olabilecek birileri ile temasa geçersiniz. Mutlu olmanızı sağlayacak ilişkiler başlayabilir.
   Jüpiter sekstil Merkür Haziran 2022 başı Ocak 2023 sonu: Yaşamınızı planlayın ve doğru kararlar almaya çalışın. Güzel haberler alabileceğiniz bir dönem. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla temas olabilir. Bu size yarar sağlayacak insanda olabilir.
   Uranüs üçgen Ay Haziran 2022 sonu Mart 2024 başı: Yaşamınızda güzel değişiklikler yapabileceğiniz zaman dilimi. Çalışma hayatınız, eviniz, çevreniz gibi. Bu değişimler sizin yenilenmeniz ve yaşama daha enerjik bir şekilde devam etmeniz için fırsatlar sunar. Sizi yavaşlatan ve size engel olan herşeyi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınız varsa iyi bir fırsattır çünkü bu dönemden sonra daha zor olacaktır.

    

 91. Hasan dedi ki:

  22.08.1996
  İstanbul
  18:00

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 29 Aslan 47′ 02″      7
   Ay 05 Yay 46′ 52″    10
   Merkür 27 Başak 04′ 40″      8
   Venüs 14 Yengeç 02′ 58″      6
   Mars 18 Yengeç 23′ 59″      6
   Jüpiter 08 Oğlak 02′ 46″ R    12
   Satürn 06 Koç 25′ 10″ R      2
   Uranüs 01 Kova 31′ 60″ R      1
   Neptün 25 Oğlak 29′ 25″ R      1
   Pluto 00 Yay 22′ 29″    10
   Chiron 13 Terazi 11′ 58″      8
   Lilith 06 Aslan 46′ 09″      7
   Ay Düğümü (KAD) 08 Terazi 40′ 19″ R      8
   Şans Noktası 29 Koç 21′ 51″      3
   Vertex 27 Aslan 31′ 32″      7
   Ev Burç Konumları
   Yükselen 23 Oğlak 22′ 02″
   Ev 2 08 Balık 40′ 24″
   Ev 3 18 Koç 45′ 40″
   Ev 4 17 Boğa 37′ 31″
   Ev 5 09 İkizler 57′ 55″
   Ev 6 00 Yengeç 21′ 43″
   Ev 7 23 Yengeç 22′ 02″
   Ev 8 08 Başak 40′ 24″
   Ev 9 18 Terazi 45′ 40″
   MC (Başucu) 17 Akrep 37′ 31″
   Ev 11 09 Yay 57′ 55″
   Ev 12 00 Oğlak 21′ 43″

   Haritanızda 5 Retro var. Retro olan konum alanlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sorunları sizin yaşam kalitenizi artırmak için konular birer basamak olarak düşünün. Yaşadığınız her sıkıntıda bir süre durun ve planlı programlı hareket ederek sorunları aşmaya çalışın. Sabrederseniz sonucu sizin için muhteşem olacaktır.

   Güneş Aslan Burcu: Ego kaynaklı. Herkes tarafından beğenilmek ve taktir edilmek ister. Arkadaşlarına karşı cömert, eğlenceyi seven, lüks düşkünü, güzel giyinmeyi seven, güler yüzlü. Organizasyonları seven güler yüzlü yönetici.

   Ay Burcu Yay: Ay burcu bizim duygusal yönlerimizi temsil eder. Duygusal yönden Yay burcu gibisiniz. Yani entelektüel, mantıksal, eleştirel, sözünü sakınmayan.

   Merkür Başak Burcunda: Zeka, zihinsel yapı ve iletişim Başak burcu özelliklerine sahip. İletişim ve diğer insanlarla olan etkileşiminde titiz ve eleştireldir. Analitik bir zeka, yaşamında herşey yerli yerinde olmalı aksi taktirde zihni karışabilir. Mükemmeliyetçi ve güçlü bir hafızaya sahip. Merkür Başak Burcunda

   Venüs Yengeç Burcunda: Duygularını açığa vurabilmesi için kendisini güvende hissetmesi gerekir. Yengeç burcu Ay etkisi altında olduğu için sevgi ve aşk konularında biraz tedirgin olabilir. Şefkat ve sevdiklerini koruma duygusu ön plandadır. Sosyal ortamlarda ön planda olmayı sevmez.

   Mars Yengeç Burcunda: Ailesine ve sevdiklerine özellikle annesine son derece bağlıdır. Duygularını ve öfkesini bastırır ancak eninde sonunda patlar çünkü Mars yoğun bir enerji verir. Muhatap olduğu insanlara sinirlendiğinde sözel olarak saldırabilir veya dedikodusunu yapabilir. Temel amacı karşısındakine kendisini suçlu hissettirmektir. Duyguları bir silah gibi kullanabilir. Sadıktır, sadakatsizliği affetmez.

   Jüpiter Oğlak Burcunda: Bu konumda Jüpiter fazla genişleyemez. Muhafazaker bir yapı verir. Sorumluluk duygusu yüksektir. Dürüst ve güvenilir olabildiği sürece hayatta yükselir. Tedbirli ve tutucudur. İçinden geldiği gibi davranamaz.

   Satürn Koç Burcunda 2. evde: Satürn konumu sıkıntılı olduğumuz alanları ifade eder. İmtihanlar ve sabretmemiz gereken konular bu alanda gelir. Satürn koç burcunda 2. evde olduğu için maddi konular sıkıntılı olabilir. Eğer bir şekilde maddi kazanç konularını çözümleyememişseniz bu konuda sabırlı olmanız ve küçük adımlarla ilerlemeniz daha iyidir. Bu yerleşimden dolayı bir an önce zengin olmak isteyebilir veya para hırsına kapılabilirsiniz. Para bir şekilde sizin hayattaki imtihanınız olacak. Çok kazanıp bir anda kayba da uğrayabilirsiniz veya kazanmak zor olabilir. Para ile ilgili konularda harekete geçmeden önce mutlaka bir süre düşünün. Olumsuz gelişmeler yaşarsanız bilin ki bu zaten sizin bu alanda daha iyi olmanız içindir. Sadece sabredin ve küçük adımlarla ilerleyin.

   Uranüs Kova Burcunda: Sıra dışı, ilginç, herkes gibi olmaktan sıkılan, kendi çizgisini oluşturmaya çalışan, kendi kuralları ile yaşayan, Orijinal ve Pratik. Yenilikçi ve teknoloji meraklısı.

   Neptün Oğlak Burcunda: Muhafazakar ve tutucu bir yapı. Sürekli bir şeylerle meşgul olma isteği. Zorluklar karşısında sabırsız davranma veya pes etme. Ciddi bir görünüm.

   Pluto Yay Burcunda: Gezmeyi sever. Ulaşılması zor idealler. Farklı yerleri keşfetme isteği. Başkalarının cesaret edemediği şeyleri yapma arzusu.

   Vertex: Evleneceğiniz veya önemli zamanlarda birlikte olacağınız, birlikte çalışacağınız insanlar da sizin gibi Aslan burcu olacaktır.

   Ev Konumları

   1. Oğlak Burcu: Dış görünümünüz Oğlak burcu gibidir. Yani soğuk, ciddi, güçlü ve dayanıklı bir yapı. Ancak Uranüs’te bu konumda olduğu için sizi sıkıcı olmaktan kurtarabilir. En azından yaşamınıza farklılıklar katmak için çaba göstermeniz için sizi zorlayabilir.

   2. Ev Balık Burcu: Bu konumda Satürn de bulunuyordu. Maddi kazançlar konusunda zorlanırsanız başkalarına yardımcı olabileceğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Balık burcu karşılıksız yardımı sever. Zaman zaman kimseden karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmaya çalışın. Hayırlı kurumları, kimsesizler vb.

   3. Ev Koç Burcu: İletişim dili emrivaki, sert ve buyurgan.

   4. Ev Boğa Burcu: Sahiplenici ve ailesi ile zaman geçirmeyi seven.

   5. Ev İkizler Burcu: Flörtçü, geç evlilik görülebilir, aşkta şanslı.

   6. Ev Yengeç Burcu: Romantik, tertipli ve düzenli, abartılı duygular.

   7. Ev Yengeç Burcu: Ailesine, eşine ve çocuklarına bağlı, evcimen, romantik, duygusal oyunlarla istediklerini yaptırmaya çalışan.

   8. Ev Başak Burcu: Kolay para kazanma düşüncesi, edebi ve analitik.

   9. Ev Terazi Burcu: Zarif ve estetik. Eğitime önem verir. Denge arayışı.

   10. Ev Akrep Burcu: Kararlı ve hırslı. Mücadeleyi sever. Bireysel işlerde daha başarılı. Akrep burcuna uygun meslekler

   11. Ev Yay Burcu: Enerjik, öğretici, yaşam koçu, gelişim uzmanı, arkadaşlarına yol gösteren.

   12. Ev Oğlak Burcu: Yalnız, Kuralcı ve Otoriter.

    

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Jüpiter üçgen Plüton: Kişisel ve sosyal yaşamda olumlu değişikler için harekete geçiş. Değiştirme, genişletme ve yenileme arzu ve isteği. Dikkatli adımlar atarak ilerlemeye çalışın. Hedefler belirleyin ve onları adım adım geçin. Yüksek enerji ile yapacağınız hatalar tüm yaşamınızı olumsuz etkileyebilir.

   Mayıs 2022 başından Ocak 2023 başına kadar

   Uranüs kavuşum IC: Değişiklikler evresi. Yıkımlar, kırıcı değişimler, Hasarlar ve tamir gerektiren sorunlar. Yaşamınızda, çevrenizde, ilişkilerinizde, meslek ve konumunuzda büyük değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

   Haziran 2022 başından Mayıs 2023 başına kadar

   Jüpiter üçgen Ay: İyimser ve cömert bir dönem. Kendisini daha iyi hissedersiniz. Özellikler duygusal yönden bir rahatlama hissi ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insanlara karşı daha sevecen ve sahiplenici olabilirsiniz. Dini ve manevi konulara ilgi görülebilir.

   Haziran 2022 başından Şubat 2023 başına kadar

   Jüpiter kavuşum Satürn: Kendi eseriniz olan sorunlar, kısıtlamalar ve engellerle yüzleşme dönemi. Bu süreçte mümkün olduğunca yapıcı olmaya çalışın. Sorunları yıkıcı değil yapıcı bir şekilde çözmeye çalışın. Önünüze çıkan sorunlar aslında sizin ilerlemeniz için olumlu iyileşme yapmanız gereken noktaların gösterilmesidir.

   Haziran 2022 ortasıdan Şubat 2023 başına kadar

   Uranüs sekstil Mars: Bireyselliğinizi keşfedin ve neler yapabileceğinize göz atın. Mars bireysel gücünüzü ortaya koyabilmeniz için sizi zorlayabilir.

   Neler yapabileceğinizi test edin. Sınırlarınızı görün. Yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek riskler alın ve kendinizi keşfedin.

   Haziran 2022 sonundan Şubat 2024 sonuna kadar

   Jüpiter kare Jüpiter: Aşırıya kaçma eğilimi zararlı olabilir. Atacağınız adımlarda her zaman kontrollü olmaya özen gösterin. Planlı, programlı ve küçük adımlarla ilerleyin. Özellikle parasal konularda dikkatli olun.

   Haziran 2022 sonundan Şubat 2023 ortasına kadar

 92. m. b. dedi ki:

  20.10.2004 , İstanbul , 15.15

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev
   Konumları
   Güneş 27 Terazi 26′ 52″      8
   Ay 22 Oğlak 06′ 14″    12
   Merkür 07 Akrep 16′ 42″      8
   Venüs 19 Başak 46′ 22″      7
   Mars 15 Terazi 41′ 06″      8
   Jüpiter 05 Terazi 24′ 40″      8
   Satürn 27 Yengeç 00′ 54″      6
   Uranüs 03 Balık 04′ 37″ Retro      1
   Neptün 12 Kova 36′ 40″ Retro    12
   Pluto 20 Yay 13′ 17″    10
   Chiron 20 Oğlak 51′ 49″    12
   Lilith 08 Yengeç 40′ 08″      5
   Ay Düğümü 02 Boğa 09′ 26″      2
   Şans Noktası 09 Boğa 20′ 22″      3
   Vertex 09 Başak 40′ 56″      7
          
   Ev Burç Konumları  
   Yükselen 14 Kova 40′ 60″  
   Ev 2 02 Koç 55′ 36″  
   Ev 3 08 Boğa 41′ 41″  
   Ev 4 04 İkizler 00′ 20″  
   Ev 5 25 İkizler 05′ 51″  
   Ev 6 16 Yengeç 35′ 51″  
   Ev 7 14 Aslan 40′ 60″  
   Ev 8 02 Terazi 55′ 36″  
   Ev 9 08 Akrep 41′ 41″  
   MC (Başucu) 04 Yay 00′ 20″  
   Ev 11 25 Yay 05′ 51″  
   Ev 12 16 Oğlak 35′ 51″  

   Ay Oğlak Burcunda 12. Evde: Bu konumda duygularınızı dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Duygularınızı tam olarak ifade edemediğiniz için ya kendi dünyanıza çekilirsiniz veya “öyleymiş” gibi yapıp diğerlerine uymaya çalışırsınız ama bu siz olmazsınız.

   Size bakanlar çok donuk, ciddi ve duygusuz göründüğünüzü söyleyebilirler.

   Merkür Akrep Burcunda: Kesin, Net ve Sert bir iletişim kanalı. Sözünüzü kimseden esirgemezsiniz. İnsanları dilinizle döversiniz. Sakin dururken, sizin gerçekten sakin olduğunuzu düşünen insanlar Merkür Akrep devreye girdiğinde neye uğradıklarını şaşırabilirler. Diliniz size çok şey de kazandırabilir, çok şey de kaybettirebilir. Kontrol edebilirseniz çok etkili bir konuşmacı olabilirsiniz. Kontrol herkesin çekindiği biri haline gelebilirsiniz.

   Merkür Akrep Burcunda

   Üstelik Merkür 8. evde Akrep burcunda, insanların zihinlerinden geçen herşeyi sezebilirsiniz. Bir insana baktığınızda onun ne düşündüğünü, nasıl bir insan olduğunu anlayabilirsiniz. İnsanların enerjileri ve düşüncelerini algılama yeteneğine sahip olduğunuz için kimin gerçekte nasıl bir insan olduğunu onu ilk görüşte de anlarsınız. Çünkü sizin insanların etrafa yaydıkları düşünceleri alabilen güçlü bir alıcınız var.

   Merkür 8. evde

   Merkür Akrep Burcunda: Güçlü sezgiler ve Premonisyon yeteneği. Ruhsal konularda yüksek konsantrasyon. Ruhsal analiz yeteneği. Madde ötesi ve madde boyutunda kanal olma özelliği.

   Ruhsal Harita

   https://www.parapsikoloji.net/premonisyon-onsezi-gelecekteki-olaylari-hissetme/

   Merkür 8. Evde: Doğa üstü olaylara, ruhsal konulara ve madde ötesine ilgi.

   Venüs Başak Burcunda 7. Evde: Evlilikte aşırı eleştirel, titiz, analitik ve kırıcı olabilirsiniz. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda dilinizi kullanmadan önce bir kaç kez düşünmenizde yarara var.

   7. Ev Başak

   Mars 8. Evde Terazi Burcunda: Mars 8. evde; insana cinsellik, madde ötesi olaylar, ölüm gibi konularda aşırılık verebilir. Sınırları zorlayacak deneyimlere açık hale getirebilir. Bu konumdaki Terazi burcu enerjiye uyumsuzluk katacağı için enerjiyi dengelemeye çalışabilirsiniz.

   Haksızlıklara karşı hassas olabilirsiniz. Mars enerjisi Terazi enerjisi ile yansıdığında evlilik için enerjinizi abartılı bir şekilde kullanarak karşı tarafı adeta büyülersiniz. Mars yakıcı bir enerjiye sahiptir. Size bakanlar bu enerjiyi açık bir şekilde hissederler. Ancak Terazi burcu kararsızlık vereceği için harekete geçmede karar vermekte zorlanacağınız için istediklerinizi elde etmekte sorun yaşarsınız. Terazi nezaket burcu olduğu için harekete geçme konusunu abartarak; harekete geçmek için karşı tarafın onayı da beklersiniz. Veya net işaretler beklersiniz.

   Jüpiter 8. Evde Terazi Burcunda: Jüpiter bulunduğu evdeki herşeyi büyütür. Bu büyütme olumlu anlamda da olabilir olumsuz anlamda da. Bu yüzden bakış açınızı her zaman olumlu tutmaya çalışın.

   Bu konum ayrıca güçlü telepatik etkilerde verir.

   Jüpiter 8. Evde: Güçlü Telepati yeteneği. İnsanları doğal telepatik yetenekleri ile kolayca etki altında alabilirler. Madde ötesine, parapsikolojiye, gizemli konulara ve bilinmeye karşı ilgileri yoğundur.

   Ruhsal Harita

   Telepati Nasıl Yapılır?

   Telepati

   Satürn 6. Evde Yengeç Burcunda: Sıkıntılarınız, sorunlarınız, sabretmeniz gereken konular bu alanla ilgili olacak. Yani sağlık, düzen, disiplin, çalışma ortamı, zekayı kullanma gücü, hijyen, temizlik, eleştiriler vb. Hastalıklarla ilgili bu konumda Yengeç burcu olduğu için Yengeç Burcu Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

   Uranüs 1. evde Balık Burcunda:

   Uranüs 1. Evde

   Uranüs Balık Burcunda: Psişik yeteneklerin ortaya çıkmasına etki edebilecek bir konumdur.

   Uranüs Balık Burcunda

   Neptün 12. Evde Kova Burcunda: 

   Neptün 12. Evde

   Neptün 12. Evde: Ruhsal yoğunluğun fazla olduğu konumlar arasındadır. Prekognisyon ve premonisyon özellikleri görülebilir. Medyumluk özelliği verir. Rüyalar büyük oranda gerçekleşir. Sezgileri güçlüdür. Derin trans halini kolayca yaşayabilirler. Madde ötesi konulara ilgileri yoğundur. Edinimlerini başkalarının ruh dünyasını çözümlemede kullanabilirler. Gizemli olaylara ilgi duyarlar.

   Neptün Balık Burcunda

   Neptün Balık Burcunda: Telepati yetenekleri gelişmiştir. Güvendikleri ve duygusal yakınlıkları bulunan insanlarla ruhsal iletişim kurabilirler. Madde ötesi algıları gelişmiştir. Madde ötesi varlıklarla iletişim kurabilecek ruhsal kabiliyetleri vardır. Rüyaları nettir. Mistik konulara yoğun ilgileri vardır. Paranormal yeteneklerin geliştirilmesine müsait bir konumdur.

   Pluto 10. Evde Yay Burcunda: 

   Pluto 10. Evde

   Pluto Yay Burcunda

   Şiron 12. Evde Oğlak Burcunda:

   Şiron 12. Evde: Medyumluk özelliği. Prekognisyon yani ileride olacak olayları büyük oranda rüyalarda görme. Duyu ötesi algılara ve Madde ötesine ilgi.

   Şiron Oğlak burcunda

   Lilith 5. Evde ve Yengeç Burcunda:

   Lilith 5. Evde Yengeç Burcunda

   Şans Noktası Boğa Burcunda ve 3. Evde: 

   Şans Noktası Boğa Burcunda 3. Evde

   Vertex Başak Burcunda: Evleneceğiniz, yakın arkadaş olacağınız, birlikte çalışacağınız insanlar büyük oranda Başak burcu olacak.

   Ev Konumları

   1. Ev Kova Burcu

   2. Ev Koç Burcu: Kazanç sağlayacağınız alanlar kendinize ait iş alanları olursa daha rahat para kazanabilirsiniz. Koç burcu yaşayarak tecrübe edinir, başkalarının önerilerini ve sözlerini dikkate almaz. Başkalarının tecrübe ettiği şeyleri tecrübe ederek zaman kaybetmemeye çalışın.

   3. Ev Boğa Burcu: İletişiminiz ağır ve sakindir. Ancak öfkelenirseniz yakar yıkarsınız. İletişimde inatçı olursunuz. Sabit fikirlilik. Konuşurken acele etmezsiniz. Güzel ve etkili bir ses tonuna sahip olabilirsiniz.

   4. Ev İkizler Burcu: Flörtçü, geç evlilik olma ihtimali, sık ev değiştiren, misafir seven.

   5. Ev İkizler Burcu: Evleneceği ve aşık olacağı insanda zihinsel, düşünce ve iletişim uyumuna bakar. Tutarsız ilişkiler, geç evlilikler görülebilir.

   6. Ev Yengeç Burcu: Hastalıklara karşı hassas, evcimen, düzenli, diğer insanlar üzerinde duygusal baskı oluşturur. Aile bağları güçlüdür.

   7. Ev Aslan Burcu: Romantik, oyuncu, egosu belirgin, ikili ilişkilerde ön planda olmayı seven, grup çalışmalarında başarılı, sevdiği insanlara karşı cömert, aşık olduğu ve evleneceği insanı etkilemek için çılgınca hareket edebilir (açılar destekliyorsa)

   8. Ev Terazi Burcu: Erken yaşta evliliği düşünebilir. Çünkü Terazi burcu 7. evin yani evlilik evin yöneticisidir. Gerçekten sevdiği biri varsa aklına ilk gelen şey evlilik olacaktır. Sosyal konuma önem verir.

   9. Ev Akrep Burcu: Çok iyi ve ayrıntılara önem veren bir araştırmacı. Gizli saklı olan tüm bilgileri açığa çıkarmayı sever. Meraklı, keşfetmeyi sever. İnanç konusunda ya çok derindir ya da çok yüzeysel.

   10. Ev Yay Burcu: Emir almayı veya yönetilmeyi sevmez. Özgür olmayı sever, başkalarına rehberlik eder. Entelektüel bir kişilik. Kesinlikle özgürlüğünün kısıtlanmayacağı bir meslekte çalışmalıdır.

   11. Ev Yay Burcu: Çok iyi bir organizatör. Yaşam koçu ve gelişim uzmanı. Farklı kültürlere karşı ilgili.

   12. Ev Oğlak Burcu: Yalnız, Kuralcı, Ciddi, Otoriter, Duygularını kolay kolay dışa vurmaz. Hedefleri onun için değerlidir. (Hedef sahibi olması, olabilmesi önemli)

    

   Transitler Bu Tarihlere Dikkat Edin

   Plüton karşıt Satürn: Şubat 2021 sonundan Kasım 2023 başına kadar
   Plüton kare Güneş: Mart 2021 ortasıdan Kasım 2023 sonuna kadar
   Satürn sekstil Plüton: Mart 2022 başından Aralık 2022 ortasına kadar
   Jüpiter üçgen MC: Mayıs 2022 sonundan Ocak 2023 sonuna kadar
   Jüpiter karşıt Jüpiter: Haziran 2022 başından Şubat 2023 başına kadar
   Uranüs üçgen Venüs: Ağustos 2022 başından Nisan 2024 başına kadar

   Plüto karşıt Satürn: Maddesel olan herşeyi, ilişkileri, size fayda sağlamayan prensipleri, daha önce size güç veren tutunduğunuz değerleri bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Kasım 2023 başına kadar… bu zaman aralığında bazen güçlenecek bazen hafifleyecek ancak kesinlikle bir değişim sürecindesiniz ve size zaman zaman ağır gelebilir.

   Duygularınızı fazla bastırmamaya çalışın.

   Plüto kare Güneş: Sahip olduğunuz düşünce ve enerjilerin, kişiliğinizi oluşturan değerlerin sınanacağı dönem. Bu zamana kadar nasıl bir insan olduğunuz, bu yaşamda ne için varolduğunuzla ilgili net bir fikriniz oluşmamışsa zorlanacağınız bir dönem olabilir. Fikirleriniz, düşünceleriniz, hayata bakış açınız ne kadar güçlü?

   Bu açı enerjilerinin olduğu dönemlerde yaralanmalara da sebep olabilecek saldırı, kaza veya kavgalar olabilir. Bunu unutmamaya çalışarak Kasım 2023 sonuna kadar fiziksel sorun yaşama olasılığınız olan her durumdan kaçınmaya çalışın.

   Satürn sekstil Plüto: Büyük başarılar elde edebileceğiniz bir zaman dilimi olabilir. Çünkü sorumluluğunu aldığınız işleri başarılı bir şekilde tamamlayabilecek güçlü bir enerji akışı olacak. Eğer ciddi bir hedef sahibi olamamış veya kendinizi bir hedefe kanalize edememişseniz sürekli “bir şeyler yapmalıyım ama ne?” derken bulabilirsiniz. Bu enerji ne yazık ki boşa akabilir. Aralık 2022 ortasına kadar fırsatları değerlendirmeye ve sorumluluklardan kaçmamaya çalışın.

   Jüpiter üçgen MC: Bu dönemi çok iyi değerlendirmeye çalışın çünkü geleceğinize ışık tutabilir. Jüpiter üçgen açılar 10. evinizde yani mesleki geleceğinizle de ilgili size güçlü olumlu enerjiler verecek. Ocak 2023 sonuna kadar akan bu güzel enerjileri iyi değerlendirmeye çalışın.

   Başkalarına liderlik edebilirsiniz, organizasyonlar yapabilirsiniz, iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz, sizin yararınıza olduğuna inandığınız herşeyi değerlendirebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız her olumlu faaliyet özgüveninizi artıracaktır.

   Jüpiter karşıt Jüpiter: Bu etkilerde biraz dikkat etmek gerekir. Çünkü Şubat 2023 başlarına kadar özgüveniniz aşırı yüksek olabilir. Özgüveniniz yüksekken atacağınız adımlara dikkat etmekte fayda vardır. Atacağınız adımlar gerçekten sizin için iyi olacağına emin olduğunuz konularla ilgili olmalıdır. Aksi taktirde olumlu adımların sonuçlarının büyük olması gibi yapacağınız hataların sonuçları da olumsuz yönde büyük olacaktır.

   Uranüs üçgen Venüs: Nisan 2024 tarihine kadar günlük yaşamınızın sıradanlığını yıkmak için aşk kanalını kullanmak isteyebilirsiniz. Sınırları birlikte aşmak için farklı ve sıradışı birine ihtiyaç duyabilirsiniz. Odak noktalarınız “Özgürlük ve farklılık” olacaktır.

    

 93. arzu dedi ki:

  11.08.2004 antalya/finike 9.30

  1. Akrep dedi ki:

   Diğer insanlarla iletişim ve etkileşim sorunu yaşıyor musunuz?

 94. Esra dedi ki:

  18.09.2002 sabah 9.30 gibi(9.25-9.40)

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım. Doğum yerinizi de yazar mısınız

 95. Aynur dedi ki:

  Merhaba, 29.05.1979 saat 11:00 Teşekkürler ?

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba Aynur Hanım. Doğum yerinizi de yazar mısınız

 96. Gamze dedi ki:

  06.08.2000 saat 12 ile 13 arası

  1. Akrep dedi ki:

   12:30 mu? Net bir saat söylerseniz daha iyi olur çünkü aradaki zaman farkı konumları çok etkiler. Doğum saatinizi netleştirip yazmaya çalışın.
   Doğum yeri neresi?

 97. girisim1 dedi ki:

  21.11.97
  Kocaeli
  10.20 gibi

  1. Akrep dedi ki:
   Gezegen Burç Konumları Ev Konumu
   Güneş 29 Akrep 10
   Ay 21 Aslan 7
   Merkür 19 Yay 11
   Venüs 15 Oğlak 1
   Mars 09 Oğlak 12
   Jüpiter 15 Kova 1
   Satürn 14 Koç 3
   Uranüs 05 Kova 1
   Neptün 27 Oğlak 1
   Pluto 05 Yay 11
   Chiron 10 Akrep 10
   Lilith 27 Başak 8
   Ay Düğümü 16 Başak 8
   Şans Noktası 05 Terazi 8
   Vertex 20 Aslan 7

    

   EV Burç Konumları
   Yükselen 12 Oğlak
   Ev 2 25 Kova
   Ev 3 06 Koç
   Ev 4 07 Boğa
   Ev 5 01 İkizler
   Ev 6 21 İkizler
   Ev 7 12 Yengeç
   Ev 8 25 Aslan
   Ev 9 06 Terazi
   MC (Başucu) 07 Akrep
   Ev 11 01 Yay
   Ev 12 21 Yay

    

   İç dünyan Akrep – Dışa bakan yanın, diğer insanların seni gördükleri kısım Oğlak burcu.

   Akrep burcu 10. Evde yani meslek yaşamın Akrep burcu özellikleri ile ilgili olursa (bireysel, gizemli, sıra dışı, madde ötesi, psikoloji) daha başarılı olabilirsin.

   https://www.akrepblog.com/10-ev-akrep-burcu.html

   İki burcu kısaca özetleyecek olursak, Mistik, gizemli, kesinlikle yalnız ama hedeflerine odaklanmış; azimli, kararlı ve güçlü. Gücünü yaşadığı veya yaşacağı acılar, sıkıntılar ve yalnızlıktan; tecrübelerinden alacak. Çünkü herkesin gülüp oynadığın dönemde o hedeflerine ulaşabilmek için çaba gösterecek ama herkes yaşlanmaya başladığında ise o gençliğin tadını çıkaracak.

   Ay Burcu: Yani duyguları Aslan burcu özelliklerine sahip. Sevimli ama kesinlikle oyuncu bir duygusal yapıya sahip. İnsanlara A kapısını gösterip D kapısından dışarı çıkar. Kimse kandırıldığını anlayamaz. Duygusal yönden tatmin edilmeyi bekleyen bir egoya sahip. Ömür boyu prensip edineceği cümle “Bir gün herkes beni taktir edecek, bir gün herkes beni tanıyacak ve herkes alkışlayacak”

   Duygusal yönden cömerttir. Ay burcu 7. Evde. Yani evlenirken duygularının Aslan burcu gibi çalıştığını unutmamalısın. Asil, cömert ama gururlu. Eğlenmeyi seven. Romantik.

   Merkür: Yani iletişim, zeka, zihinsel faaliyetler kanalı Yay burcunda çalışır. İletişimi tipik entelektüel havasındadır. Birikimlerini diğer insanlarla paylaşmayı, insanları organize etmeyi, gezip gördüklerini anlatmayı sever. Özellikle ileriki yaşlarda deneyimlerini insanlarla paylaşmaktan hoşlanır.

   Kesinlikle çok acımasız bir eleştirmendir. Gördüğü aksaklıkları ve sorunları karşısındakinin kırılıp kırılmayacağına bakmadan pat diye söyler.

   Etkili bir konuşmacı olabilir. Yüz ifadesi, ses tonu ve enerjisi insanlara kendisini dinlettirir.

   Merkür 11. Evde yani geniş bir arkadaş çevresini etkileme potansiyeli.

   https://www.akrepblog.com/merkur-11-evde.html

   Venüs: Sevgi ve aşk yönü Oğlak burcunda. “Hımmm çok işim var. Vaktin yoksa gidebilirsin.”

   Mars: Oğlak burcunda. Enerjisi, savaş verdiği ve mücadele ettiği alanlar hedefleri ve çalışma hayatı ile ilgili.

   Ama.. Mars 12. Evde olduğu için enerjisini tam olarak kullanmakta zorlanabilirsin. Kendine güven kazanman gerekir. Güneş Akrep burcunda olduğu için yöneticisi Mars’ın güçlendirilmesi önemli. Aksi taktirde bilinçaltında savaş verebilirsin. Gergin, takıntılı, dışa vurulamayan duygular.. İçte içe yanan bir insan… Kendi iç dünyasında yanarak küllerinden yeniden doğmak..

   Jüpiter: Kova burcunda. Sosyaldir. Sosyaliteyi güçlendirir ve büyütür. Arkadaşlıklar senin için çok önemlidir. Orijinal ve sıra dışı bir arkadaşsın. İnsanları, toplumu ve toplum kurallarını değiştirmeye hazır mısın? Zaten kendi kurallarınla yaşarsın.

   Jüpiter 1. Evde. Pratik zeka. Son anda sorunlardan kurtulan. Kılpayı sıyıran. Ego fazla büyürse sıkıntı olabilir.

   Satürn: Koç burcunda ve 3. Evde. Sert bir dil. Empatik olmayan sadece “ben istersem olacak” tarzında bir üslup. Ağır, soğuk ama inatçı bir ısrar.

   Ne çekerse dilinden çeker, bu yönünü düzeltmezse buradan çekecek. Satürnün bulunduğu konumlar burnumuzun sürttüğü veya sürttürüleceği konumlardır. Israrla ve bilinçli bir şekilde hareket edilirse tabiki zamanla ortaya muhteşem bir iletişim üslubu çıkacaktır.

   Uranüs: Kova burcunda ve 1. Evde. Stelyumla ilgili notu aşağıya düşüyorum. Özetle: Kesinlikle sıra dışı, ilginç, herkes gibi olmaktan sıkılan, kendi çizgisini oluşturmaya çalışan, kendi kuralları ile yaşayan, Orijinal ve Pratik. Yenilikçi ve teknoloji meraklısı.

   Neptün: 1. Evde. Sezgisel, psişik etkiler, hayal dünyası geniş. Dışarıdan hayalperest olarak algılanabilen. Ruhsal, empatik, sezgisel. Sanatsal yönü güçlü.

   Chiron: Akrep burcunda ve 10. Evde. Güçlü önsezi yeteneği. https://www.parapsikoloji.net/premonisyon-onsezi-gelecekteki-olaylari-hissetme/

   Vertex: Hayatında önemli aşamalarda, önemli noktalar veya yakın arkadaşın, sevgilin, değer verdiklerin Aslan burcu olacak. Evlenme ihtimali yüksek olan burç Aslan burcu. Mutlaka Güneşi aslan burcu olacak diye bir kural yok. Aslan burcu etkisi taşıyacak.

   1. Ev Yükselen: Oğlak Azimli kararlı, hedefine odaklı. Yüksek sorumluluk sahibi. Otokontrolü yüksek. Herkes yaşlanırken gençleşecek olan. Hedef: Başarı https://www.akrepblog.com/1-ev-oglak-burcunda.html

   2. Ev kova: Maddi konular kova burcu alanı ile ilgili. Sıradışı işlerden para kazanma, arkadaş çevrensiden para kazanma, https://www.akrepblog.com/2-ev-kova-burcu.html

   3. Ev koç: İletişimde sert üslup. Emir kipi. Tavizsiz tutum. https://www.akrepblog.com/3-ev-koc-burcu.html

   4. Ev Boğa: Ailesini seven. Ailesine bağlı. Ailevi konularda tutucu. https://www.akrepblog.com/4-ev-boga-burcu.html

   5. Ev ikizler: Aşkta şanslı. Geç evlenebilir. Flörtçü. https://www.akrepblog.com/5-ev-ikizler-burcu.html

   6. Ev İkizler: Sağlık konusunda ikizler burcu hassasiyetine sahip. Hareketli, sürekli meşgul. Dağınık ve düzensiz. Hazırcevap. Hızlı. https://www.akrepblog.com/6-ev-ikizler-burcu.html

   7. Ev yengeç: Kırılgan ve kaprisli. Romantik. Huzurlu bir evlilik yaşamı arzusu. Evlilik hayatında duygusal aşırılıklar. https://www.akrepblog.com/7-ev-yengec-burcu.html

   8. Ev Aslan: Cinsel yönden güçlü. Ateşli. Sevgisini cömertçe gösteren.Enerjik. https://www.akrepblog.com/8-ev-aslan-burcu.html

   9. Ev Terazi: Birden fazla diplomaya sahip olabilirler. Eğitime önem verir. https://www.akrepblog.com/9-ev-terazi-burcu.html

   10. Ev Akrep: Kararlı ve hırslı. İstediğini ne pahasına olursa olsun elde etmeye çalışır. İş hayatında ciddiyet, disiplin ve mücadeleci. Başkalarının kendisine müdahale etmesine tahammülü olmayan. https://www.akrepblog.com/10-ev-akrep-burcu.html

   11. Ev Yay: Organizatör, öğretmeyi seven, iyi bir eğitmen, iyi bir kişisel gelişim uzmanı, iyi bir rehber. https://www.akrepblog.com/11-ev-yay-burcu.html

   12. Ev yay: Maceracı, özgürlüğü seven. Olumlu. https://www.akrepblog.com/12-ev-yay-burcu.html

    

   Notlar:

   1. Evde stelyum var. Mutlaka öğren. Sabrı ve içsel kontrolü. Yönetemezsen, yönetilirsin.

   2. Satürn retro. Hatalarını zor kabul edersin. Herkese güvenmezsin. Karamsar ve gereğinden fazla şüphecisin. Katı ve ilgisiz olabilirsin. Aile ile sorunlar yaşama olasılığı.  Ama mesela üniversite için uzak şehre gitmek gerektiğinde aileden de zor koparsın. Fedakarlık yapmak ailede sana düşebilir. Başladığın işleri yarım bırakmamayı öğrenmelisin.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.