Yükselen Aslan Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

Yükselen Aslan Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükselen aslan burcu özellikleri nelerdir? Aslan yükseleni yaşamımızı nasıl etkiler? Yükseleni aslan olan insanlar ve ayırt edici özellikleri nelerdir?

Yükselen burcumuz bizlerin dışa yansıyan yönünü belirler. Güneş burcumuz ne olursa olsun bizi tanıyanlar aslında yükselen burcumuzun kişiliğimize kattığı özelliklerle bizi tanırlar. İç dünyamızda farklı bir kişi olabiliriz ama başkaları için biz yükselen burcu özelliğimizle yaşantımızı sürdürürüz.

Yükselen Aslan “Genel Özellikleri”

Aslan yükseleni yaşamımızı nasıl etkiler? Yükselen aslan burcu özellikleri nelerdir?

Tutkulu, kendine güvenen, korkusuz kişilerdir. İş yaşamında ve her alanda yüksek bir konuma gelirler. Çok enerjiktirler ve bu enerjileri ile hiç bir engel tanımadan saptadıkları hedefe doğru inançla yürürler. Onlar tıpkı bir Aslan gibi, yaşadıkları toplumun soylu kişileridirler. Komut verme eğilimleri vardır.

Eli açık, yürekli ve iyidirler. Karşılarındaki kişileri etki altına alma güçleri vardır. Konuşma yaparken takındıkları heyecanlı ve tutkulu tavırlar çekici olmalarına neden olur. Kendi yuvalarının tek sahibi olmak tutku halindedir onlarda.

Sağlıklı ve iyi oturmuş bir aile yaşamının kendilerine neler kazandırdığını çok iyi bilirler. Artistik yetenekleri gelişmiştir ve artistik yetenekleri olan kişiler ilgilerini çeker. Özgürlüklerine düşkündürler ve bulundukları yerde tek yetkili olmak isterler. İnsanlarla dostça yaşamak, bunu da kesintisiz sürdürmek isterler. Açıklanamayan bazı gizli güçlerin kendilerini yönettiğine inanırlar.

Yükselen Aslanda “Gurur ve Huzursuzluk”

Kendilerinde kralların sahip olduğu kutsal haklara benzer bazı hakların olduğunu kabul ederler. Zeki, neşeli insanlar ilgilerini çeker. Zaman zaman önemsenmedikleri duygusuna kapılıp somurturlar. Fazla gururlu olduklarından bunun nedenini açıklayamaz, huzursuz olurlar.

Ufukta yükselen Aslan burcu, bonkörlük, sıcakkanlılık ve güç gibi özelliklerin kişiliğe ve davranış biçimine hakim olmasına neden olur. Kraliyet burcu olan Aslan, ufuktayken, bireyin davranışlarına asalet ve kontrollü olabilme yeteneği katar. Yükselen burcu Aslan olanlar, her şey yolunda giderken, açık olmayı seven, aktif ve etrafına ışık saçan bir kişilik sergilerler. Dışadönüklük, kendinden emin davranışlar, koruyuculuk, Yükselen Aslan’ın aranılan, sevilen ve saygı duyulan bir insan olmasında rol oynayan en önde gelen özellikleridir.

Yükselen Aslan “Güç ve Egemen Olma”

Güç ve idare etme tutkusu, Yükselen Aslan’ın hiç gerek yokken bile, dominant bir kişilik sergilemesinde etkendir. Kendini aşmak isteği, saygı ve itibar görme arzusu ve kendi yapabilirliklerinden tekrar tekrar emin olmak tutkusu, bu tür davranışların ortaya çıkmasında önemli bir role sahiptir.

Yükselen Aslan yoğun bir özgüvene sahip olmasına rağmen, kolayca negatif bir ruh hali içine de girebilir. Kendisinin her zaman en iyiye ve güzele layık olduğunu düşünen Yükselen Aslan insanları, umutsuz ve çaresiz kalmaktan nefret ederek, kendi içlerine kapanmayı tercih ederler.

Yükselen Aslanda “Sadakat”

Güneş tarafından yönetilen Yükselen Aslan burcu, etrafındaki insanların hayatına vazgeçilmez bir enerji kaynağı olarak nüfuz etmeyi sever. Ateş elementinden olan Aslan, sıcak ve samimi, sevgiye düşkün bir yapıdadır. Sadakat ve vefa en önemli pozitif özellikleri arasındadır. Zaman zaman abartmaya, aşırı uçlarda dolaşmaya ve blöf de yapmaya eğilimli olması söz konusudur.

Kendisi için yapılan hiç bir şeyi gözardı etmeyen Yükselen Aslan insanı, gururunu korumak adına, zayıflıklarını saklamayı tercih eder. Yapılan iyiliklerin karşılığını fazlasıyla vermeyi, kendisi için temel bir gereksinim olarak kabul eder. Babalık duygusu ile de özdeşleştirilen Aslan burcu, ufukta yükseldiği zaman, yaratıcılık, sanata karşı yetenek gibi çok olumlu özelliklerin de kişilikte görülmesine nedendir. Yükseleni Aslan burcu olan insanlar, dikkat çekici şekilde giyinmeyi ve farkedilmeyi isterler.

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Güneş etkisi altındadır

– Ego merkezli
– İlgi çekmek için her şeyi yapabilir
– Herkes kendisine hayran olsun ister
– Gösterişi sever
– Enerjiktir
– Sporla ilgilidir
– Bedeni estetik ve atletiktir
– Sakindir ama sinirlenirse kükreyebilir
– Lüksü sever
– Cömerttir
– Arkadaşları için tüm parasını harcayabilir
– Romantiktir
– Lüks arabaları sever
– Lüks bir restoranda yemek yemeyi tercih eder
– Sevdiklerine karşı ilgilidir
– Elinde para tutmaz hemen harcar.

 

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri ve Etkisi

Ay Aslan Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Aslan Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları

 

www.akrepblog.com

Yazarı ve kaynağı belirsiz. Yazı yeniden düzenlenerek uyarlanmıştır. Kaynağını bilen lütfen iletsin.

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.