Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

Aslan Burcu Kadını, Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Aslan burcu kadını nasıl bir kadındır, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak aslan burcu kadını güzel bir kadın mıdır? Aslan burcu kadınının kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak aslan kadını nasıldır?

Aslan burcu kadınında hoşunuza gitmeyen bir tek şey olacaktır. O da, eski erkek arkadaşlarının hepsinden kalan anıları ve resimleri koyduğu defterdir. O’na o defteri yaktırmaya çalışmanın hiçbir yararı yoktur, çünkü dişi Aslan burcu kadını çok hassas ve anılara bağlıdır.

Aslan Burcu Kadını Kişiliği ve Tavırları

Aslan burcu kadını, bir bahçe şebboyu değildir. O bir ay çiçeğidir. Tuhaf şekilde popülerdir, ve eğer bundan sonraki yaşamında sizin isminizi taşımak alçak gönüllülüğünü göstermesini istiyorsanız, pek çok rakibiniz olacaktır. Büyük olasılıkla, başka kadınlara kraliçe gibi tepeden bakarak, grubunun sosyal lideri olacak, ancak insanın silahını elinden alan böylesine içtenlik ve böylesine güzel bir gülüş karşısında, buna pek aldıran olmayacaktır. Galiba başka kadınlar O’nun insanları yönetmek ve onların tavırlarına, adetlerine ve davranışlarına karışmak için doğduğunu seziyorlar. Zaten otoritesini elinden almaya çalışmanın hiçbir yararı olmaz.

Aslan kadınına verdiği canlılık, akıllılık, zarafet, güzellik ve üç kadına yetip de artacak kadar cinsel çekicilikle, etkileyici bir kadındır. Eğer aşağılık duygusu duyuyorsanız, en iyisi gözlerinizi tüyleri daha az parlak bir kuşa çevirin. Sakın Aslan burcu kadınını, her sözüne bağlanıp kalacak küçük uslu bir kız gibi ehlileştireceğinizi sanmayın.

Aslan kadınının, ayaklarına kapanıp kendisine kölesi olacağını sanan bir erkek, yanılıyor demektir. Eğer sizinle uzlaşıyorsa, size saygı gösteriyorsa, arkadaşınız olmayı istiyorsa ve kendisine duygusal yönden sahip olmanıza izin veriyorsa, kendinizi şanslı saymalısınız. Tanrı aşkına; zaten kendisini sevmenize izin vermekle, düpedüz size şövalyelik payesini vermiş olmuyor mu? Doğrusu, çok daha kötüsü olabilirdi. Bir dişi Aslan burcu kadını çok fazla kadındır. O lüks bir varlıktır, ucuzluk reyonlarında bulunmaz.

Aslan Burcu Kadını Güzel midir?

Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. Aslan burcu kadını güzel midir? Güzel olmasa da o kadar güzel bir gülümsemesi vardır ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile gülüşü ile içinize işlemesini çok iyi bilir. Bakış açınıza göre tüm aslan burcu kadınları tabiki güzel olamayabilir ama benim tanıdığım aslan burcu kadınlarının hemen hepsi çok güzel gülüyorlardı.

Aslan burcu kadını güzelliği ile sizi etkiler mi onu bilemem ancak yüzündeki masum tebessüm ile bunu çok iyi becerdiğini söyleyebilirim.

Aslan Burcu Kadını Çok İyi Rol Yapabilir?

Şunu akılda tutmakta yarar var ki, bir Aslan burcu kadını fırtına çıkarabilir ve bir kase jöle kadar tatlı ve zararsız görünebilir. O’nun fısıltı gibi bir sesi, tatlı, nazik tavırları ve kirpiklerini kırpıştırdıkça pırıl pırıl parlayan güzel gözleri vardır. Bir Aslan burcu kadını serin, durgun bir göl kadar rahat ve sakin görünebilir. Aman, dikkat! Bu O’nun iyi bir etki bırakmak için oynadığı bir roldür.

Aşk öykünüzün yıldızı olmaktan çıkartarak, O’na bir yedek oyunculuk veya ikinci derecede bir rol verin, çok geçmeden O’nun hiç de utangaç ve uysal biri olmadığını anlayacaksınız. Kuşkusuz, kul köle olduğunuz Aslan burcu kadınlarının çoğu, herhangi bir saçmalığa katlanamayacak kadar mağrur ve kibirli olduklarını açıkça göstereceklerdir. Tırnaklarını gizleyen, ama onları her gün aynı şekilde bileyen öbür cinsten bir dişi Aslanla ilişki kurma yanılgısına düştüğünüzü görmeyi doğrusu hiç istemezdim.

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? O’na Nasıl Davranmak Gerekir?

Bu kıza kur yaparken atacağınız ilk adım, ona hediyeler vermektir. Bunlar pahalı olduğu ve kusursuz bir zevkle seçildiği ve siz de bunları uygun giysiler içinde kendisine verdiğiniz sürece, ne oldukları fazla önemli değildir. Sonra O’na değişik şekillerde kompliman yapmalısınız. Lütfen orijinal ve üretken olmaya dikkat edin. Bayağı ve kaba bir dil ya da argo kullanırsanız, saraydan dışarı tekrar köylülerin arasına atılırsınız; sizden de buz gibi soğur.

Bir kraliçeye ilanı aşk ettiğinizi unutmayın. O, şımartılmadan, beğenilmeden yaşayamaz, ama şunu da aklınızdan çıkarmayın ki, sizin her halinizle erkekçe olmanızdan hoşlanır, korkak bir kılıbığa dönmenizi hiç istemez. Aslan burcundan bir kadın güçlü bir erkek olmazsanız, sizi sevemez. Aynı şekilde, tenezzül ediyormuş, lütfediyormuş gibi davranışlarla kendisine hakaret etmenize de izin vermeyecektir. Kendi inanışına göre Aslan burcu kadını, kesinlikle zayıf bir cins değildir.

Atletik Bir Bedene Yapısı

Aslan burcu kızlarının çoğu atletiktir ve spordan hoşlanırlar, ama siz O’nu futbol alanı yerine tiyatroya götürürseniz, daha akıllıca bir iş yapmış olursunuz. Sahne ve sahne ışıklan hiç kuşkusuz O’nu mıknatıs gibi çekecek ve tümüyle değiştirecektir. (Biletlerinizi salonun ön sıralarından alırsanız daha iyi olur. Balkonu aklınızdan çıkarın). Sizin Aslan kızının nasıl davranmasını istiyorsanız, oyundaki kadın kahramanın öyle davrandığı bir oyunu seçin. Ortanın üstünde bir olasılıkla, bilinçsiz olarak aynı rolü O da oynayacak ve en ufak bir değişiklik yapmayacaktır.

Oyundan sonra, O’nu hamburgerciye götürerek, sizi çok sevdiği için, tezgahta oturup patates kızartması yemekle yetineceğini sanmayın. O’nu daha seyrek de olsa, daha göz alıcı yerlere götürün, ille de gözü parada olan bir insan değildir; aslında, genellikle cömerttir. Sık sık herkesin kendi parasını ödediği buluşmalar yağdıracaktır. Ama ucuz ve fakir görünüşlü yerlerde rahatsız olur.

Dünyadaki en fakir Aslan burcu kadını bile pencerelerine dökümlü perdeler, parmaklarına yüzükler ve başka süs eşyaları alabilecek kadar para biriktirmeyi başarır. Arada sırada sırf merakını gidermek için fakir mahallelere gider, ama kalabalıktan uzak durmak üzere, sadece gözlemci olarak. Maddi olanaksızlıklar O’nu bunalıma sürükler, fiziksel olarak da hasta eder. Kılıksız gezerseniz ve O’na kulübede oturmayı önerirseniz hiç şansınız yok demektir.

Aslan Burcu Kadını Ne Kadar Cömerttir?

Arada sırada tutan kendini beğenmişliği ve gösteriş merakı için dişi Aslan burcu kadınını suçlamayın. Kendisini sıradan kalabalıkların üstünde görmek O’nun doğal yapısı gereğidir, insanlar buna pek içerlemezler, çünkü içtenlikle sevilen ve sayılan bir Aslan burcu kadını, kadınların en iyi yüreklisi ve en cömert olabilir; çocuklara, çaresizlere ve yalnızlara kadınca bir şefkat gösterir.

O’nun doğuştan hakkı olan tahtından inmesini gerçekten bekleyemezsiniz. Eğer tipik bir Güneş çocuğuysa, o kadar cana yakın ve göz kamaştırıcıdır ki, insanların çoğu O’nun sıradan biri olmadığını severek kabul ederler. Doğrusunu isterseniz, öyledir de. Aslan burcu kadını, zeki kurnaz, güçlü, yetenekli olduğu kadar, aynı zamanda kadıncadır da… Aklı başında olan hiç kimse de, bunlara sıradan şeyler diyemez.

Aslan Burcu Kadınına Nasıl Davranmalı?

Biraz kompliman yapıp pohpohlayarak sizin Aslan hanımefendiden istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Artık O’nun zayıf tarafını öğrenmiş bulunuyorsunuz. Eğer Onunla evlenmek niyetindeyseniz, size bir sır daha vereyim: Aslan burcu kadını, eninde, sonunda altın kafesinden bıkacak ve ormandaki diğer kediler ne yapıyorlar diye görmeye çıkacaktır.

Bir çatı ve dört duvar arasına hapsolmak kısa sürede O’nun bütün keyfini kaçırabilir. Bırakın mesleğinde çalışsın. Yoksa O’nun sürekli davetler vermesine ve evini dekore etmek için har vurup harman savurmasına izin verecek kadar paranız yoksa, sade bir ev kadını olmaya zorlamak, O’nu dalında kuruyan bir çiçek gibi solduracaktır.

Bakımlı Olmayı Sever

Aslan burcu kadını genellikle, eş olarak bir mücevher gibidir. O’nu, eski püskü bir bornozla, başında bigudiler ve yüzünde kremle özensiz bir kılıkta dolaşırken pek göremezsiniz. Güzelliğine özen göstermeyi de ihmal etmez. Tipik bir dişi Aslan, aynanın önünde saatlerini ve kozmetikler için de servetini harcayacaktır; ama sizin bu stratejiyi değil de sonucunu görmenizi ister. Kuaförünün tüm ailesini sizin geçindirdiğinizi hissettiğiniz zamanlar olabilir.

Bir Aslan burcu kadınının kocası O’na yalvarıp yakaracak hale gelir: “Şekerim, güzellik salonlarında bu kadar para harcamak zorunda mısın?” Ama, dişi Aslanlar kendi saçlarını kendileri yapmaktan pek hoşlanmazlar. Bir şampuan ve iyi bir bakım ona lüks içinde yaşadığını hissettirir; lüks içinde yaşadığını hissetmek de her Aslan için çok şey demektir.

Yükselen burcu Yengeç, Başak veya Oğlak olmadıkça, Aslan eşinizin yaptığı harcamaları dikkatle izlemek zorundasınız. Güzel giysiler, eve mobilyalar ve arkadaşlara hediyeler almak için para harcamaya gelince, Aslanlar kolayca sınırı aşabilirler. Eşinizin gardırobu aşırı zengin olabilir. O, güzel tuvaletler, elmaslar altınlar ya da şık sokak giysileri içinde çok tatlı görünür. Ancak, tipik bir Aslan kızıysa, sade ve spor giysileri tercih edecektir.

Aslan Burcu Kadını ve Giyim Zevki

O, süslü püslü giyecekler yerine, pahalı kumaştan iyi dikilmiş giysileri sever. Yumuşak kaşmirler, iyi cins İtalyan yün örgüler ve İngiliz tvid kumaşlar en çok sevdiği şeylerdir. Biraz pahalı olsa da, kusursuz bir zevki vardır. Arada sırada aşırı giden ve şıklığı unutup, cicili bicili rüküş kılıklar giyen bir Aslan burcu kadınına da rastlayabilirsiniz; ancak O, Aslanların genel bir kural haline gelen geleneksel nefis giyim ve moda zevkinin sadece bir istisnasıdır.

Amirinizi eve akşam yemeğine getirdiğiniz zaman, eşiniz harika bir ev sahibi olacaktır. Amiriniz bu kadının kalbini kazandığınız için sizin bir dahi olduğunuzu düşünecek. Amirinizin eşi de herhalde O’nu çok beğenecek, çünkü dişi Aslana erkekler kadar kadınlar da bayılır ve her iki cins de onun dostça gülümsemesinden ve cana yakın kişiliğinden çok etkilenirler. O’nun parlak güneşinde duran herkes sıcaklığı hisseder. Aslanlar pek nadiren gölge yaparlar.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Annedir?

Anne olarak Aslan burcu kadını, çocuklarının üstüne cömertçe sevgi ve şefkat yağdıracaktır. O’nun için çocuklarının kusurlarını görmek kolay değildir, ama kusurlarını gördüğü zaman da sertleşecektir. Yaptıklarının takdir edilmemesine dayanamadığı için, çocukları O’na saygı gösteremezlerse, kraliçeye has bir sessizliğe bürünüp surat asacaktır. Aslan annelerin birçoğu sopayı da esirgemeden, tuhaf bir şekilde çocuklarını şımartırlar.

Düşününce insana oldukça çelişkili gelir. Yavrularıyla alt alta, üst üste oynayıp sıçrar, onlarla yakın arkadaş gibi uzun uzun konuşur; ama aynı zamanda onlara kamçısını şaklatınca askerler gibi dikkat kesilmeyi, terbiyeli davranmayı ve büyüklerinin sözünden dışarı çıkmamayı da öğretir.

Öte yandan, onların çok fazla para harcamalarına göz yumması, lüks şeyler istemelerini hoş görmesi tehlikesi de vardır. Bir bakıma, diyebilirsiniz ki, O çocuklarını kral ailesinin, pek çok sevilen, ama özellikle başkalarının yanında hallerine tavırlarına dikkat etmeleri istenen, sevgili küçük bireyleri gibi yetiştirir. Onların başarılarıyla son derece gururlanacaktır. Ve de, onları incitmeye ve haksızca yargılamaya kalkışanların Tanrı yardımcısı olsun.. Bütün bunların yanısıra, çocuklarını baskı altında boğmayacaktır.

Bağımsız ve Özgür

Aslan burcu kadını, her saniye çocuklarının üstüne düşmeyecek kadar bağımsız bir insandır. O, kendi hayatını yaşayacak ve dikkatli bir gözle uzaktan yavrularını izleyecektir. Aslan burcu kadılarının bir çoğu çalışan annelerdir, ama çocukları pek ilgisizlik çekmezler, iş kafasına sahip Aslanlar, genellikle, annelikle işi kusursuz bir şekilde dengelemeyi başarırlar. Aslan kızı kimi zaman tüm vakarını ve dengesini kaybederek oynayıp sıçrayan oyuncu bir dişi aslan olur.

Sağlıklı bir hayvan gibi kahkahalarla kükrer, ama o an geçtikten sonra o ipek sesi ve kraliçe havası geri döner. Çirkin bir imayı ve kaba bir soruyu hiç kimse Aslan burcu kadını kadar nefretle karşılayamaz. O, yabancıların fazla samimiyetinden hiç hoşlanmaz. Her ne kadar kendisi, yakınlarıyla olduğu zaman maskaralık yapar ve şaşılacak kadar rahat davranırsa da, yabancıların hadlerini bilmelerini ister.

Aslan Burcu Kadını Sadık mıdır?

Sadakat konusunda Aslan burcu kadını size şu eski deyişi anımsatacaktır: “Bu bana, bu sana, bu da aşka ve neşeye — bir dakika gecikmeden ben de dürüst olurum — sen olduğun sürece.” Bu kadar söz yeter.

O’nun bir oda dolusu hayran erkeğin ilgi merkezi olmaktaki ustalığını kıskanmayın. Dişi Aslan süzülüp geçerken başlar her zaman O’na doğru döner. Erkeklerin kendisine kur yapmalarını çok doğal bulur. O, erkeklerin komplimanlarına cesaret verebilir ve hafif, masum flörtleşmeleri hoş görüyle karşılayabilir, çünkü alkışlanmaya ve pohpohlanmaya duyduğu derin ihtiyacın altında yeterince kadınca olmadığı gibi garip bir korku yatar.

O, sürekli olarak, arzulanan bir kadın olduğuna kendini inandırmak zorundadır. En yakın arkadaşınıza gülümseyerek yeni spor ceketine bayıldığını söylemesi, sizi artık sevmediği anlamına gelmez. Ama sakın siz O’nun en iyi arkadaşına yeni etekliğini beğendiğinizi söylemeye kalkışmayın. Bu tümüyle farklı bir oyundur. Eğer O, sizin sekreterinize telefonda “Bayan Adı-ne-ise” den daha samimi bir şekilde hitap ettiğinizi duyarsa, mırlayan kediciğiniz tırmalayabilir.

Kendini Beğenmişlik mi?

Kuşkusuz, bu haksızlıktır. Ama eğer tüm o harika parlak renkli tüylere gururla sahip olmak istiyorsanız, siz de bazı özverilerde bulunmak zorundasınız. Ne de olsa, bir tavus kuşuna sahip olmak bir guguk kuşuna ya da kumruya sahip olmakla aynı şey değildir.

O’nun kendini beğenmişliğini şakaya alın. O, herhalde kendince önemli biridir, çünkü Aslan burcu kadınları para için değilse, prestij için erkeklerle boy ölçüşmeye pek karşı koyamazlar. Sizin dişi Aslan burcu kadını, aktristten cerraha kadar her şey olabilir.

Ve işte size Aslan burcu kızıyla güzel bir ilişki kurmanın anahtarı: Sizi baskı altına almasına izin vermeyin siz de O’ndan üstün olmaya çalışmayın. O’nun giyinme odasının kapısına kocaman parlak bir yıldız yapıştırın ve kendi egonuzu da pohpohlayın. Siz yaman adamsınız, biliyorsunuz. Böyle mağrur bir dişi Aslanın elini kazanacak kadar yaman… Sahi, söyler misiniz, bunu nasıl başardınız?

 

Aslan burcu erkeğini tanımak ister misiniz? Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

 

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 12 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Buğra dedi ki:

    🙂 evet aynen anlatıldığı gibiler. Gülerek okudun çoğu yerini. Şirinler, sempatikler ama kesinlikle pençeleri de var

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.