Hakkımızda

Hakkımızda AkrepBlog.com

Hakkımızda

Astroloji ve doğum haritası insanın kendisini tanımasında büyük bir öneme sahiptir. Bu alandaki bilgiler paylaşılıp daha fazla insana ulaştıkça bu alanın değeri daha fazla insan tarafından anlaşılmaktadır.

Amacımız doğum haritasındaki önemli noktaları anlaşılır, kısa ve öz bir şekilde sunmaya çalışarak kendisini tanımaya çalışan insanlara yardımcı olmaya yönelik bir platform oluşturmaktır.

Profesyonel değiliz, astrolog değiliz lütfen bu ortamda büyük ve profesyonel beklentilere girmeyin, sadece kendimizi keşfetme yolunda edindiğimiz bilgileri paylaşarak insanın kendisini keşfetmesinin ne kadar değerli ve paha biçilemez olduğunu; insanın kendisini keşfettikçe değer kazandığını, yaşamdaki neden sonuç ilişkileri çözüldükçe yaşam kalitesinin arttığını daha fazla insanın deneyimlemesini istiyoruz.

Soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.