Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Ay ikizler Burcunda Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Ay ikizler Burcunda

Ay ikizler Burcunda Olumlu ve Olumsuz Etkileri, Ay ikizlerde Nasıl Etki Eder? Sağlığımızı ve Çocukları Nasıl Etkiler? Ay ikizler erkeği ve ay ikizler kadını özellikleri nelerdir?

Ay ikizler burcunda insanı nasıl etkiler?

Ay burcu ikizler olanların özellikleri aldıkları etkilerle nasıl şekillenir?

  • Kişiye güzel konuşma yeteneği,
  • iletişim becerisi,
  • çok yönlülük, hareket, zeka, pratiklik,
  • espritüellik, nüktedanlık, havailik

gibi merküri konulara doğuştan yatkınlık verebilir. Ay ikizler burcunda, çok fazla duygusal gereksinmeci değildir. Fikirler, iletişim, araştırma, espritüellik, zeka, düşünceler gibi konuların daha bir önemle altı çizilmiştir.

Duygusal dünyanın simgesi olan ay, ikizler burcunda biraz havaileşip yüzeyselleşebilir. Gün boyunca hiçbirşey yapmadan uğraşmak, yapılmayacak bir sürü şeyi bulmaya çalışmak Ay’ları İkizler burcunda olanların logosu diye kullanılabilir. tembel olduklarından değil, aksine aşırı derecede hareketli ve üretken olduklarından, birçok şeyi sürekli kendilerine dert ederler.

Sonuçta Ay’ı bu durumda olan bir kimse oturmuş, rahat halinde bulmak çok ender bir olaydır. Her duyguyu incelemeye, her heyecanı tartıp ölçmeye ve her durumu tartışmaya bayılırlar. iş olsun diye sık sık tartışma çıkarır veya karşıt bir görüş savunurlar tüm bunlar olumlu yönden yaşama ilginçlik katarsa da, olumsuz yönde çözüm gerektiren bir buhran, ortaya çıkacak sarsıcı bir olay onlardan her zaman beklenebilir. İçlerinden geçen her şeyi açıklamaya gereksinim gösterirler entelektüel düzeyde meraklı insanlardır.

Ay ikizler Burcunda Parlak Zeka Etkisi

Ay ikizler burcunda olanlar, Çok canlı bir zekaya sahiptirler, her şeyle ilgilenirler ve iletişim yetenekleri iyi gelişmiştir. Fikir alışverişlerini ve derin diyaloglara girmeyi çok severler. meraklıdırlar ve başkalarının yaşamları ile yakından ilgilenirler. Kolay inanmayıp şüpheci bir tavır sergilerler. Yüreklerine giden yolun üzerine mutlaka akıllarını koyarlar.

Duygularını analiz edip, sorgulayıp, deşerler ve mümkün olduğunca düzeltmeye çalışırlar İkizler; erkeksi, değişken, bir hava burcudur. Hızlı tepki veren, zihinsel enerjiyle dolu, yaratıcı fikirleri olan ve çevresindeki herkesi her şeyi merak eden biridir. Bu özellikler Ay’ın sezgisel güçlendirici etkileriyle yoğunlaşınca her türlü iletişimde mükemmel bir başarı ortaya çıkar. Her konuyu doğal olarak çok hızlı bir şekilde duyumsar.

Ay ikizler burunda olanlar Tepkilerini hemen gösterir. 24 saat bir gün için yeterli gelmeyebilir. Hayatındaki herkesin özel hayatına aşırı ilgili, meraklı ve aşırı eleştiricidir. Evi kitaplar ve ansiklopedilerle dolu olabilir. Öğrenmeye, bilmeye karşı büyük bir çekimi vardır. Renkli, ilgi çekici ve zihinsel yönden doyurucu bir dosttur. Ama duygusal açıdan dengeli biri sayılmaz.

Ay ikizler Burcunda Değişken Ruh Hali

Ay’ın iniş çıkışlı ruh hali ve İkizlerin sürekli değişen yapısı bir araya gelince duygulardaki aşırı değişiklikler iç huzuru sağlamayı zorlaştırır. Kimi zaman soğuk ve duyarsız olmakla suçlanabilir. Bunun nedeni ise zeki, parlak ve ilgi çekici görünmek için duygulardan çok zekayı ön plana koymasından kaynaklanır. Onun için duygusal bir ilişkinin doyurucu olması için zihinsel olarak iyi olması gerekir.

İkizlerin çift yapısı aşkta ona, sevginin de çifter çifter gelmesine neden olur. Ancak tamamen istediği gibi birini bulduğunda çapkınlığı bırakabilir. Mantık her zaman ağır bastığı için duygular yüzeysel kalır. Bu kişiyle beraber olmak kıskançlıktan da uzak durmayı gerektirir. Bir ilişki içindeyken, bir çok kişiyle entelektüel derin sohbetlere girebilir. Bu, kıskanç bir sevgili için zorlayıcı olabilir. İkizler aşkta oyundan hoşlanır. Karşı taraf, kaleyi fethettiğini zannederken, İkizler başka bir diyara yelken açmış olabilir. Kendilerini gösterebilecekleri bir işte sıkılmadan çalışabilir fakat dikkatini toparlaması oldukça zordur. Bir konuyla uğraşırken başka bir konu da onu çekebilir ve konudan konuya atlayarak bazen bir işi tamamlayamayabilir.

Ay ikizler Burcunda Meslek Seçimine Etkisi

Gazetecilik, yazarlık, öğretmenlik, pazarlama gibi çok gezip görüp öğrenmeyi, konuşmayı gerektiren mesleklerde çok başarılı olabilir. El becerisi gerektiren işlerde de başarılı olabilir. Toplantı ve eğlencede mükemmel arkadaştır. Her zaman her toplulukta merkez olmak ve konuşmayı yönetmek ister. Çekici kişiliklerle birlikte olmayı çok sever. Aynı anda üç beş kişiyle konuşabilir. Hayatı dolu dolu ve büyümeyi reddedercesine yaşar. Yeni bir şeye başlamak için her zaman sevinç ve istek duyar. Onu yaşatan şey zihinsel uyarı ve değişikliktir. Bu olmayınca mutsuz olur.

Sorunlarla yüzleşmekten kaçınır ve hep erteler. Bu sebepten de duygularında derinlere inemez. Duygularını dile getirmeye meyilli bir insandır. Bunu yaparken entelektüel bir lisan kullanır. Mizacını kelimelerine yansıtır. Bazen de kendinin veya başkalarının derin hislerinden ve duygusal ihtiyaçlarından habersiz görünebilir. Karar vermek ve bunlara sadık kalmak, duygusal taahhütlerde bulunmak öğreneceği zor derslerdir.

Ay ikizlerde Entelektüel Etkiler

Güçlü yönlerine bakarsak; Entelektüel düzeyde meraklı bir insan görürüz. Hemen her konuda söyleyecek bir sözü olan ve düşüncelerini paylaşmak isteyen biridir. Sohbetinde candan davranır. Konuşurken kendisini dinlemekten hoşlanır. Başkalarını dinlerken kendi söyleyeceklerini düşünür. Her insanla anlayacağı dilden konuşur. Bazen edindiği bilgileri göstermek için öğrenmek ister.

Akıllı, meraklı, oyuncu, dışa dönük, neşeli her şeyi öğrenmek isteyen biridir. Fakat bir konu üzerine belirli bir süre eğildikten sonra ilgisini çeken, merak ettiği başka bir konuya atlar ve bilgileri yüzeyde kalır. Başkalarının yaşamlarıyla yakından ilgilenir. Kendi sorunlarından çok başkalarınınki ile ilgilenmeye ve onları çözmeye daha meraklıdır. Her sorunun nedeni ve çözümü için verecek mantıklı ve haklı cevapları vardır. Başkalarının fikirlerini kolayca benimseyip kendi düşüncesiymişçesine savunabilir.

Ay ikizlerde Her Türlü Hisse Adapte Olabilir

Durmaksızın karşısındakiler tarafından gerçek duygularının fark edilmesine izin vermeyecek şekilde düşünce zincirleri örebilir. Duygularını devamlı olarak rasyonelize ettiği için hiçbir zaman tamamen içten olamaz. Duyguları ile tepkileri arasında bilinçli düşünceleri yer aldığı sürece kendilerini güvende hisseder. Her türlü hisse kolay adapte olur. Bazen sadece doğru olduğu için hissetmesi gereken duyguları hisseder ve sosyal olarak kabul edilir olabilmek için o anda uygun görünen reaksiyonları gösterir.

Ay ikizler Burcunda Karaktere Etkileri

Duygusal olarak çözümselsiniz. Konuşkansınız. Kıvrak zekânız var. Meraklısınız. Sürekli teşvik ararsınız. Bilginizi paylaşmaya isteklisiniz. Her zaman olayı kavramaz veya detaylara dikkat etmezsiniz. Düalist. Sır saklarsınız. Dış görünüşte mutlusunuz fakat içinizde yalnızlık duyguları olabilir. Sırları, gizemli olayları ve bulmacaları seversiniz. Nazik bir sinir sisteminiz var. Doymak bilmeyen bir okuyucusunuz. Ani kararlar verirsiniz. Fazla inceleme fiziksel zevkinizi bozabilir. Her hangi bir şeyin üzerinde konsantre olmakta zorluk çekersiniz. Çevrenizde değişikliğe ihtiyaç duyarsınız.

Ay ikizlerde Sağlığımızı Nasıl Etkiler?

Ay ikizler burcunda olan insanların sağlıkla biraz ilgilenmesi gerekir. Aslında bu tiplerin bünyeleri zayıf değildir. Kolay kolay mikrop kapan, hastalanan kişiler değillerdir. Fakat dirençleri de öyle fazla sayılmaz. İç organlar sağlam olmakla birlikte öyle her duruma karşı koruyacak güçte olamazlar.

Merkür elleri, kolları, sinir sistemini, akciğerleri ve göğüs kafesini yönetir. İkizler deki ay da bu görevleri üstlenir. Akciğerler sağlamdır, ama sigara vb. ile onları rahatsız etmek anlamına gelmez tabi. Ay olumlu açılar yapıyorsa sağlıktan şikayet olmayacaktır. Aksi halde bronşit, öksürük, zatürre, tüberküloz vb. şikayetler görülebilir. Yine sert etki alan ikizlerdeki ay astıma yol açabilir. Ayları ikizlerde bulunan kimselerin kendilerini soğuktan korumaları gerekmektedir. Sinir sistemi de duyarlıdır.

Temiz hava, dengeli beslenme, iyi uyku, bağırsakların çalışması sinir sistemini korur.

Ay ikizler Burcunda Çocukları Nasıl Etkiler?

Ay ikizler burcunda olan kıpır kıpır, zeki, meraklı, her şeyle ilgili çocuk. Kitap kurdu. Konuşmayı ve okumayı erken yaşta öğrenir. Fazla şefkatli ve fiziksel açıdan ilgili anneden sıkılır. Küçük yaşta aile bebeğin duygusal ihtiyaçlarına karşı soğuktur ve çocuk ağladığında ya da annesinin hoşlanmadığı bir başka duyguyu ifade ettiğinde anne uzaklaşma eğilimi gösterir.

Neticede çocuk bütün duygusal isteklerini kesip onlardan uzak durmayı öğrenir. Aile genellikle duygularla ancak entelektüel düzeyde başa çıkabilir ve çocuktan bu duyguların açıklamasını veya mantıklı hale getirmesini istemiş olabilir (fakat bu imkansızdır, çünkü duyguların mantıkla pek işi yoktur). Duygusal düzeyde mesafeli büyür. Dolayısıyla erken yaşta aileden ayrılır.

 

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

 

Ay ikizler Burcunda Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Ayşem Aksoy – Astroloji Dergisi

Son Güncelleme 21 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Meltem dedi ki:

    Ay burcum ikizlerde. Duygusal yönden çok inişli çıkışlıyım. Sabah ayrı akşam ayrı insan ortaya çıkıyor gibi. Birini sevmekte zorlanıyorum. Tam bu olur diyorum, seviyorum ama bir ay sonra bir başkası çıkıyor ondan hoşlanmaya başlıyorum. duygularımı kontrol etmekte gerçekten çok zorlanıyorum.

    resmen canıma okudu diyebilirim. belki aldığım olumsuz açıların etkisidir bilemiyorum. ama zor bir konum

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.