İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği, İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? İkizler Burcu Erkeği Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

İkizler burcu erkeği nasıl bir erkektir, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak ikizler burcu erkeği yakışıklı bir erkek midir? İkizler burcu erkeğinin kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak ikizler erkeği nasıldır?

İkizler Burcu Erkeği Kişiliği Nasıldır?

Aşık olmak size hoş, sıcak bir güvenlik duygusu verir. Her zaman, birinin ne zaman kendisine ihtiyaç duysanız yanınıza koşacağını, bundan sonra hiç yalnız yürümeyeceğinizi bilmenin harikulade rahatlığını duyarsınız. Daha önce duyduğunuz tüm kuşkular erir gider. Ancak, eğer aşık olduğunuz kişi bir merküri erkeği değilse… O’ nunla yaşanan bir romans, o “sıcacık güven duygusunu” yok edebilir. Aslında ikizler burcu erkeğini Pazartesi bir somun ekmek almaya gönderir ve Perşembe’ye kadar geri dönmesini beklemezseniz, kendisine çok daha iyi uyum sağlamış olursunuz. O’nun geldiğini görünceye kadar sakın kendisini aramayın, gitmek istediği zaman da paltosunun eteklerine yapışmayın. İkizler burcu erkeği, bir yere veya birine uzun süre bağlı kalamaz.

Bir kez İkizler burcu erkeğinin, yerinde duramayan, ne yapacağı belli olmayan karakterini kabul etmeye hazırlandıktan sonra, ilişkinizin yürümesi için iyi bir şans kazandınız demektir. Ama, eğer şu “birinin her zaman yanınıza koşacağını bilmenin harikulade rahatlığına” kavuşmakta ısrar ederseniz, hiç şansınız yok. Bu adamın nerede olacağını kesin olarak belki de hiç bilemeyeceksiniz; ve bu da aşkınızın eriyip gitmesi kuşkularını tekrar canlandırabilir, ikizlere aşık olduğunuz zaman yalnız yürüyemeyeceğiniz doğrudur.

Hiç kuşkusuz yalnız yürümeyeceksiniz. Yanınızda birlikte yürüyeceğiniz en az iki kişi olacak ikisi de İkizler’in ta kendisi. Biliyorsunuz, O, İkizler Burcunda doğmuştur. Bu ikizler burcu erkeği, hiçbir zaman birbirinin eşi olan ikizler değildir. O’ nun çift yapısı birbirinden tamamıyla farklı iki kişilikten oluşur. Hatta kendisiyle ilişki kurduğunuz ikizler burcu erkeği, aslında üçüz veya dördüz de olabilir. Eğer öyle ise, kendisiyle yalnız olduğunuz zaman bile, size hatırı sayılır bir kalabalık eşlik edecek demektir.

İkizler Burcu Erkeği ve Sosyal İletişim Becerisi

Tipik bir ikizler burcu erkeği, her ev sahibesinin gözdesidir. O, insanlardan hoşlanır. Ne kadar çok olursa, o kadar mutlu olur. Tatlı konuşmayan bir ikizler burcu insanı hemen hemen yok gibidir. Eşsiz bir zevki vardır, zekice esprilerle doludur ve komplimanları sıcak bir içtenliğin şaheserleridir. Genellikle, kusursuz sosyal davranışların ustası olarak, bir partinin çeşitli eğlencelerle hareketlenmesini sağlar.

Şu, çerçöp toplama oyununu bilirsiniz; hani insanlar çift çift ayrılarak, ünlü bir film yıldızının başından bir tutam saç, polis şefinin masasından bir parça sünger kağıdı gibi saçma sapan şeyleri toplarlar da, en çok şey toplayan çift, ödül kazanır ya! işte, ikizler burcu erkeğinin en çok sevdiği eğlence çeşidi budur. Çünkü, bol bol oradan oraya dolaşma fırsatını elde ederek, mümkün olan en çok sayıda her çeşit insanla tanışma olanağını bulur. Bunlar da O’nun bayıldığı şeylerdir.

Eğer ikizler burcu erkeği ile ilk kez, o büyüleyici çift kişiliğini oynadığı sosyal bir faaliyette tanışmışsanız, hiç şansınız yok demektir. Onun şimdiye kadar karşılaştığınız en heyecan verici, en ilginç, en zeki erkek olduğuna inanacaksınız. Bu gözleminizi hiç kimse tartışamaz. Herhalde öyledir. Heyecanlanmanıza ve etkilenmenize şaşmamak gerekir.

Ancak, O’ nun isminizi değiştirmesine izin vermeden önce, kaprisleri rüzgar gibi değişen ve daha balayına bile bitmeden hayattaki amaçları tümüyle değişebilecek olan bir erkekle, ne olacağı belli olmayan bir geleceğe katlanabileceğinizden emin olmanız gerekir, ikizler burcundan Walt Whitman bir vakitler şu satırları yazmıştı: “Kendimle çelişkiye mi düşüyorum?… Bende birçok kişilik var.” Farkında olsun ya da olmasın, Whitman, Merküri karakterini özetliyordu.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatında Sizi Yorabilir?

Günün birinde sizin ikizler burcu erkeği, omuzunda gevezelik edip duran bir maymunla ziyaretinize gelerek sirke gitmeyi önerebilir. Gelirken size çiçekler, parfüm, bir plak veya bir iki kitap getirecektir. Kendi yazdığı bir kitabı da getirebilir. Siz O’ nun neşeli davranışı karşısında mutluluktan güneş gibi ışıldar, parlak zeki şakalarına kahkahalarla güler ve o canlı, nazik, ilgili çekiciliği altında mum gibi erirken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Dünyada başka hiç kimsenin yapamayacağı biçimde, yüzlerce değişik şekilde, “Seni Seviyorum,” diyecektir.

Ertesi gün telefon ederek, hiçbir anlaşılır nedene dayanmadan, randevunuzu iptal edecektir. Bu durumda aklınıza her türlü şey gelebilir. Sizi sevdiğini söylerken sadece şaka mı yapıyordu? Başka birini mi görmeye gidecek? Başı dertte mi? Korkularınız doğru olabilir. Ama, yanlış da olabilir. Bir hafta sonra, alaycı imalarla dolu, sıkıntılı ve sinirli bir halde tekrar ortaya çıkar. Sabırsız, eleştirici ve huysuzdur. Ayakkabılarınızı, rujunuzu, edebi zevkinizi eleştirir, ve birlikte mutlu olup olamayacağınız konusunda ciddi kuşkuları vardır. Ya da suratsız, canı sıkkın, dalgın, mesafeli ve soğuktur. Niçin diye sormanın hiçbir yararı yoktur, akla yakın bir cevap alamazsınız.

İkizler Burcu Erkeği Sizi Kolayca Etkisi Altına Alabilir

Bu denemeden sağ salim kurtulabilirseniz, sonraki birkaç gün sizi ikizler burcu erkeğinizle ve Onun bilgisi ve çeşitli ilgileriyle tamamen ipnotize olmuş bir halde sanat galerisini, tiyatroyu, müzeyi, kütüphaneyi ya da operayı gezerken bulacaktır. O da olağanüstü müşfik, geleceğiniz konusunda tatlı, renkli hayaller ve düşsel umutlarla dolu olacaktır. Sonra evlenme teklif eder. Birdenbire. Şimşek gibi çabuk. Daha önceki tüm gök gürültülerini, fırtına bulutlarını ve sağanak yağmuru unutarak, fikrini değiştirmesine fırsat vermeden ” evet” dersiniz –işte olanlar oldu– bir bilmeceyle nişanlandınız.

Evet, bilmece dedim. Eğer başka bir şey bekliyorsanız, örneğin, Venedik’teki romantik bir kanalda süzülen bir gondol gibi hayatınız ve aşkınız da sessizce kayıp giderken, size nazikçe Joan’ m Derby’ sini oynayacak dengeli ve sabırlı bir erkek umuyorsanız, dönme dolap gibi hep aynı yöne gidiyorsunuz demektir. Daireler çiziyorsunuz. Pirinç çıngırağa asılmaya bakmadan, hemen inin oradan. İkizler burcu erkeği, güzel canlı müziğin sizi baştan çıkarıp da, sürekli değişen renklerin, gölgeler ve hüzünlü grilerle karışarak güneş şansına, mutlu maviye dönüştüğü renkli dünyanın peşine düşürmesine sakın izin vermeyin. Şifa bulmaz bir romantikseniz, kusursuz bir uyum arıyorsanız, küçümsenemeyecek bir tehlike içindesiniz demektir.

Her An Değişim Halindedir

Doğum haritasının geri kalan kısmı ne derse desin, İkizler erkeğiniz doğduğu anda Güneş İkizler burcundaysa, bu adam yarın, bugün olduğu gibi olmayacak, dünden de hiçbir sürekli anı taşımayacaktır. Ne şekilde olursa olsun değişecektir. Neyse ki bu değişiklikler her zaman daha iyiye doğru olabilir ve O sürekli olarak daha yüksek bir hedefe yönelebilir. Ama şans payı her zaman vardır. Eğer kumar oynamaktan hoşlanıyorsanız, pek ala da on ikiden vurabilirsiniz ve Onunla kafaca ve ruhsal olarak güzel bir uyum sağlayabilir, evliliğinizin altın yıldönümünü de birlikte kutlayabilirsiniz. Siz de bunu bildiğinizden emin olmalısınız.

Yaşayacağınız olumsuz deneyimler herhalde sizi bir ikizler burcu erkeği ile gönül ilişkisine atılmaktan alıkoymayacak. Çaresiz bir şekilde aşık olan ve bunu kendi anlaşılmaz nedenleri yüzünden zekice gizleyen bir ikizler’ in soğuk davranışlarından acı çeken bazı kızların yaralarına merhem bulunabilir mi? ikizler burcu erkeği, kendi gerçek arzularını gizlemek, başkalarının sorularına kaçamak cevaplar vermek ve kendi niyetlerini ikili davranışlarla örtmek için bilinç altı bir zorunluluk duyarlar. Genel olarak, aklınızı karıştırmaya çalışırlar. Sonra da gerçek bir ikizler tutarsızlığı ile tam bir dönüş yaparak, içtenlikleri ve açık sözlülükleri ile nefesinizi keserler.

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Eğer çok fazla yaklaşmazsanız, bir ikizler burcu erkeğini sevmek kolay ve eğlencelidir. O’ nun yalnız kendisine ait olan ve başka hiçbir insanoğluyla, hatta sizinle bile asla paylaşmayacağı bir iç yapısı vardır. Davranışlarınızı serin ve hafif tutun; çok ihtiraslı, ya da dramatik davranmayın. O’nu bıktırmayın, O’ na her zaman heyecan verin. O zaman ikizlerle aranızdaki gönül ilişkisi çok özel bir gönül ilişkisi olabilir. İkizler burcu erkeğinin değişkenliğine karşı çıkmayın. Siz de O’ nunla birlikte değişin. O’ nun kadar atik olun ve yaşamla ilgilenin. Aksi halde, aşkınız, sıradan bir ilişki olmaktan Öteye geçemez.

İkizle burcu erkeği, her şeyin üstünde, bir kafa arkadaşı aramaktadır. Kendi zeka düzeyinde, hatta zaman zaman daha üstün birini istemektedir; çünkü ikizler burcu erkeği bir egoist değildir. O bir realisttir ve her şeyini zeka yarısında kazanmaktadır. Hayatta en son istediği şey paspas gibi kişiliksiz bir köleyle veya ahmak bir fareyle evlenmektir. Bırakın, kadınca görünüşünüzün yanısıra parlak zekanız da ortaya çıksın. Bu, bazı erkekleri korkutabilir, ama ikizler’ i korkutmayacaktır. Aksine, bu O’nu doğru yöne yani size yöneltecektir.

Evi Şapkasını Astığı Yerdir

İkizler burcu erkeği, eski arkadaşlarını yenileri için başından savmak eğilimindedir, ama bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kendi kişilikleri öylesine acımasızca değişir ve gelişir ki, zamanına göre kendileriyle aynı ilgilere sahip olan kişileri aramaları doğaldır, ikizler burcu erkeği, şapkasını nereye asarsa, orası onun evidir. Eski anılara, yerlere, insanlara ve şeylere derin ve sürekli bir bağlılık duymaz. Uzun bir yalnızlık döneminde acı gözyaşları dökebilir; ama, bu gözyaşları geçmişe duyduğu büyük özlemden değil, kendi yalnızlığı için akar. O, topluluğu sever ve uzun süre yalnız kalmaktan nefret eder, hatta korkar.

Eğer O’ na her zaman yanında olacak, ama O’ na dayanmayacağı gibi O’ nun da kendisine dayanmasını istemeyecek bir eş olacağınız mesajını iletirseniz, o zaman belki uzun süreli kontrat imzalamayı düşünebilir. Ama, şu sakıncaları aklınızdan çıkarmayın: Bir çok ikizler burcu erkeği, birden fazla kez evlenirler; ancak bu birden fazla evlenme, olgunluk çağını beklemeden çok genç yaşta evlenirlerse, olabilir. Her ikizler’in iki eşi yoktur, ama hemen hemen başka her şeyleri iki tane olur. Belki iki araba, iki daire, iki üniversite derecesi, iki iş, iki amaç, iki evcil hayvan, iki traş bıçağı, iki hobi, iki büyük iş hedefi, ikiye katlanmaktan hoşlanır.

İkizler Burcu Erkeği ve Para Yönetimi

Mali konularda, ikilik gene ortaya çıkar. İkizler burcu erkeği önce son derece cömert, sonra da birdenbire cimri olabilir. Eğer O’nun ikiz davranışlarının ortalamasını alacak olursanız, cömertlik ağır basar. ikizler burcu erkeği para veya bilgi biriktirmek hevesinde değildir. Her ikisini de emer, değerlendirir ve daha iyi bir şekilde geri verirler. O, hızlı çalışan, parlak zekasının verimliliği sayesinde, yeni, orijinal fikirler üretip bunları başkalarının hizmetine sunan bir iletişimcidir.

ikizler burcu erkeği özellikleri nasıl bir ilişki ister

İkizler Burcu Erkeği Sadık mıdır? Aldatır mı?

İkizler burcu erkeği eşine ve sevgilisine sadık mıdır?

Bu soruyu çok yanlış bir burç erkeği için soruyorsunuz. İkizler burcu erkeğinin sözlüğünde bu tür kavramların sizin kadar önemli olduğu düşüncesini bir kenara bırakmalısınız.

İkizler burcu erkeği, sadık mıdır? aldatır mı? size sadık kalır mı? Kendi anlayışına göre; evet, kalacak. İkizler burcu erkeği söz konusu olunca, bu soruya verilecek bin türlü cevap vardır. İkizler burcu erkeği, konuşmayı ve insan içine karışmayı sever. Sonra O, kadınların gözünde, acaip şekilde çekici bir adamdır, o yüzden zaman zaman fısıltılar, kuşkular olabilir. Ancak şuna güvenebilirsiniz: Eğer sizin O’ na güveniniz varsa, İkizler’in ruhuna kök salmış olan adalet duygusu, O’ nun davranışlarında dürüstlükten ayrılmasına izin vermeyecektir.

Burada gerçek bir sadakat ve gerçek bir güvenden söz ediyorum. Gizliden gizliye kuşku duyulan cinsinden değil. İkizler burcu erkeği, gizlice kuşku duyduğunuzu her zaman hissedebilir. Merküri kafaları çoğunlukla, gizli düşüncelerinizi sanki radyo yayını yapıyormuşunuz gibi algılar. Bununla birlikte, ikizler burcundan bir kocanın evli olduğu için bütün kadınlara soğuk davranmasını beklemek hiç de iyi bir fikir değildir. Kadınlar oyunun bir parçasıdır ve ikizler o oyunu oynamak zorundadır.

Onlar ortalıkta oldukça, O da onlarla konuşacak hatta belki gülüşecek ve iç ki bile içecektir. İkizler burcu erkeği için karşısındakinin cinsiyetine bakmadan, insanlarla iletişim kurmak doğal bir olaydır. Bu, onlarla romantik bir ilişki kurmak zorunda olduğu anlamına gelmez.

Herkesle Her Zaman Yakın Olabilir

ikizler burcunun pek çoğunun herkesle dostluklar kurduğu doğrudur; gene de, ne duymuş olursanız olun, her zaman mutlaka bir nedeni vardır. Hangi alanda olursa olsun, güvenilmemek ve yanlış anlaşılmak bir Merküri erkeğini son derece üzer. Bu ikizler burcu erkeğini düş kırıldığına uğratır ve mutsuz eder. Böyle mutsuz bir ikizler burcu erkeği de, karmakarışık olan duygularından kurtulmak için, oraya buraya kaçabilir.

Kafaca izole edildiğini hissetmekten kurtulup, hiç kimseye birşey kanıtlamak zorunda olmadığını anladıktan sonra, gereksiz deneyimler ve kaçışlar yapmak zorunluğunu duymaktan da kurtulacaktır, ikizler erkeğiyle kafaca kusursuz bir uyum içinde olan bir kadının, hiçbir zaman ruhsal ve fiziksel bir sadakatsizlikten korkmasına gerek yoktur. Bu erkekler için bu o kadar doğrudur ki, sanki kesilip biçilmiş kesin bir kuraldır.

Ama mantıksız bir şekilde hareketlerinin kısıtlanmasına da izin vermez, ikizlere birisi gülümsediği zaman, isterse o bir çocuk, büyük, erkek ya da kadın olsun, O’nun bu gülümseyişine cevap vermemesini beklemek, güneşin ışık saçmamasını beklemektir. O’ nun neşeli, arkadaş canlısı yapısı sürekli olarak arkadaşlık arar. Arkadaşça davrandığı kişi banliyö trenindeki kondüktör de olabilir, köşe başındaki sandviççi de çalışan garson kız da… O’nun boğazını sıkmaya çalışmayın. Birisi ikizler erkeğinin ruhunu hapsetmeye kalkışırsa, O, rüzgar kadar anlaşılmaz ve ne yapacağı belli olmayan biri olabilir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Babadır?

İkizler burcu erkeği bir baba olarak nasıldır?

Çocukların yetişmesiyle yakından ilgilenecek, ama sert bir disiplinci olmayacaktır. Daha ana okuluna bile başlamadan, çocuklarına pek çok şey öğretecektir. Çocuklar babalarıyla sırdaş olmaktan çok hoşlanacaklardır; çünkü onların sırlarını öğrendiği zaman şok geçirmeyecek ve yargılarında katı olmayacaktır. İkizler burcu erkeği, karşısındakini baskı altına almadan nasıl seveceğini bilir, ikizler erkeğiyle çocuklar arasında genellikle çok yakın bir ilişki vardır; belki size çelişkili gelebilir ama, bu ilişki biraz gevşektir. Çocuklarına karşı sevgiyle dolu, heyecan verici ve neşeli bir baba olmakla birlikte, kendisi de rutinden pek hoşlanmadığı için, onların rutinlere uymasında ısrar etmeyebilir.

Aynı zamanda, birgün eleştirdiği davranışlarını ertesi gün beğenebilir; bu da çocukların aklını karıştırabilir. Onlara iyi bir konferans çekmekte hiç de güçlük çekmediği halde, tokatlama ve gerçekten ciddi bir disiplin kurma işi, sizin payınıza düşer, ikizler burcundan babalar, çocuklarını şımartma eğilimindedir.

ikizler erkeğinin hayal dünyası O’nu yanıltabilir ve arada sırada tutamayacağı bir söz vermesine neden olabilir. O’ na sözünde durmanın önemini anlatmak zorunda kalacaksınız. Tüm iyi niyetlerine karşın, düşünmeden aceleyle verdiği sözlerin bazılarını tutmayabilir. Eğer çocuklar O’ nu herhangi bir şekilde bağlamazsa, ya da çeşitli faaliyetlerine engel olmazlarsa, onları çok sevecektir.

Size bir uyarı: ikizler baba çocuklarını fiziksel olarak cezalandırmaz ama, birdenbire batıcı, iğneleyici, alaycı konuşma huyu onların küçük kalplerinde derin yaralar açabilir veya ömür boyu unutulmayacak bir güceniklik oluşturabilir. Aynı zamanda, doğal ikizler soğukluğunu kapatmak için bilinçli bir gayret sarfetmedikçe, çocuklar öpme, kucaklama gibi sevgi gösterilerinden de yoksun kalabilirler. Çocukların ikizler burcundan olan babalarını gereksiz şekilde eve bağlamamalarına dikkat edin. Siz bir yere giderken, kocanız açıkça istemedikçe, O’ nun evde kalıp çocuklara bakmasını istemeyin. O zaman, ister tek çocuğu olsun, isterse düzineyle, babalığı severek benimseyecektir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

İkizler Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

ikizler burcundan bir kocayla hiçbir zaman üzüntü çekmeyeceğiniz bir konu da, kıskançlıktır. Çünkü ikizler’ in aşırı sahip çıkma huyları yoktur. Arada sırada kuşku kulağına bir şeyler fısıldasa da, O bunlara kulak asmaz (doğum haritasında ters yıldız etkileri yoksa ). Herkesin bir dereceye kadar kıskanç olması doğaldır, kuşkusuz; ancak bu duygu ikizler’ de aşırı değildir. Bu adam için aşk, sadece fiziksel bir ilişki değildir.

Çok hassas olan duyu organlarıyla herkesten daha çok işitir, daha çok görür ve daha çok hisseder. O’ nun aşkı öyle havalı, uçan cinsten bir aşktır ki, başka burçlardaki erkekçe ihtirastan yoksunmuş gibi görünür. Ancak, sizi saçlarınızdan yakalayarak ormana sürükleyecek vahşi bir mağara adamı aramıyorsanız, ikizler erkeği yeterli bir aşık olmanın da ötesinde, size çok şey verecektir. Duygularını romantik, hayal dolu sözlerle anlatacak ve kalbinizin açlığını kendi idealizminin alışılmamış güzelliğiyle dolduracaktır.

Şunu unutmayın ki, Merküri’ nin tipik duygusal soğukluğu, eğer O’ nunla aynı müziği işitiyorsanız ve aynı düşleri görüyorsanız, büyük ölçüde ısınacaktır. O’nda fiziksel ihtirasın yoğunluk kazanması için, aklıyla ruhunun tam bir uyum içinde birleşmesi gerekir. Bu her zaman olacak bir şey değilmiş gibi görünebilir, ama O’ nun kalbine giden tek gerçek yoldur.

İkizler Burcu Erkeği Aramıyorsa Ne Yapmalısınız?

İkizler burcu erkeği sizi aramıyorsa ve hava grubundan bir burç değilseniz büyük ihtimalle terkedilip unutulduğunuzu düşünmeye başlamışsınızdır bile. İkizler burcu size çok çekici ve neşeli gelebilir ancak bilmeniz gereken çok önemli bir nokta var. İkizler burcu erkeği her anını sizinle geçirmek için programlı değildir. Eğer bir ikizler erkeği ile hayatınızı birleştirmek istiyorsanız bu gibi durumlara alışık olmalısınız.

Siz kıskanabilirsiniz, merak edip endişeye kapılabilirsiniz. Ama bu duygular büyük ihtimalle sadece size has olacaktır. Siz en iyisi ikizler burcu erkeğini bulduğunuzda karşınıza alın ve anlatmayı deneyin. İkizler burcu erkeği aramıyorsa bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Onun dünyasında sevdiği bir insan bile olsa, zamanının tamamını bir insanla geçirmek gibi bir kavram yoktur. Her burcun farklı özelliklerde olduğunu unutmayın.

“Tamamlanmamış sözlere” Alışmalısınız

Eğer” sözüne alışmak zorundasınız. O, “Eğer seni sevseydim, şöyle yapabilirdik…” “Eğer seni sevseydim, şöyle olabilirdi…” diyecek ve bazen cümleyi asla tamamlamayacaktır. O’ nu bütün kalbinizle dinlemek ve cümleyi O’ nun yerine siz tamamlamak zorundasınız. “Eğer” sözünü çıkarıp atın. İkizler burcu erkeği, bu sözü yalnızca bir siper veya güvenlik önlemi olarak kullanmaktadır. Sert, eleştirici dırdırlar ve bitmez tükenmez duygusal sahneler, ikizlerin hassas aşkını hiç kuşkusuz köreltecektir.

Bir parça cıvayı elinizde sıkıştırmaya çalışın. Ne olur? Hemen dağılır ve sımsıkı sıktığınız parmaklarınızın arasından kaçışan yüzlerce parlak gümüş topa dönüşür. Bir ikizler burcu erkeği, kendisini çok iyi tanıdığını sanan eşini terketmeden önce, boşandıktan sonra karısının O’ nun kağıtları arasında bulduğu şu dizeleri yazmıştı:

“Düşüme girdin ve dalgınlığımın yumuşak halısı üzerinde Altları çivili çizmelerle yürüdün…”

ikizlerin her zaman aynı anda iki aşkı olduğunu sık sık bir yerlerde okumuş, ya da duymuşunuzdur. O’ nun çift karakteri konusunda sık sık tekrarlanan bu yanıltıcı söz, aslı olmayan üzüntülere yol açabilir. Bu tarifi ben değiştirebilir miyim? ikizler’ in iki aşka ihtiyacı vardır. Bunun mutlaka iki kadın olması gerekmez. Bu bir bilmecedir. Eğer O’ nu gerçekten tanıyorsanız, bilmecenin cevabını da bileceksiniz.

 

İkizler burcu kadınını tanımak ister misiniz? İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir

www.akrepblog.com

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 12 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.