İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

İkizler Burcu Kadını, İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? İkizler Burcu Kadını Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

İkizler burcu kadını nasıl bir kadındır, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak ikizler burcu kadını güzel bir kadın mıdır? İkizler burcu kadınının kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak ikizler kadını nasıldır?

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kişiliğe Sahiptir?

Brigham Young, her erkeğe bir kaç kadın gerektiğini savunduğu zaman, gizlice hep bunun heyecan verici bir fikir olduğunu mu düşünmüştünüz? Gizliden gizliye hep Doğulu hükümdarların haremine imrenmiş miydiniz? Romantik Walter Mitty’ nin hayalleriyle yetinmek zorunda değilsiniz. İkizler burcundan bir kızla evlenin, olsun bitsin.

İkizler Burcu Kadını Kişiliği

Tabi, bir küçük sorun var. ikizler burcu kadını ile harem arasındaki fark, bu kızın açıkça cinsel zevklere pek ilgi duymamasıdır. O’nun, kendini ihtirasa ya da herhangi başka şeye ciddi şekilde kaptıracak kadar uzun süre bir yerde durması zordur. O’nun zihni sürekli olarak orada burada dolaşır durur, ve aynı anda bir sürü yorum ve eleştiri yapar. Ancak, biraz daha derine bakın. Bir ikizler burcu kadını içinde bir yere gizlenmiş olan romantik biri vardır.

Zihinsel, ruhsal ve fiziksel zevklerini tam bir uyum içinde uyarabilirseniz, yoğun bir cinsel ihtirasa sahip olacak biri… ikizler burcu kadını kişiliği içinde bulunan çeşitli kadınların size verdiği mutluluğu bozmadan, O’nun bu yönünü nasıl geliştireceğiniz konusu sorun oluşturabilir. Bir ikizler kızının birkaç kadına bedel olduğunu söyleyebilirim. Ancak, bunları sınıflandırmak için gerekli olan yüksek matematik ile uğraşıp uğraşmamak sizin bileceğiniz iş. Her bireysel olay birbirinden farklıdır.

İkizler Burcu Kadını İlişkileri Nasıldır?

Bu kadının yaşı, O’ndan ne bekleyebileceğiniz konusunda önemli bir ipucudur, çünkü, olgunluğa erişinceye kadar, gönül ilişkileri ikizler burcu kadını için oyundan başka bir şey değildir, inanılmaz derecede maymun iştahlı ve ne yapacağı belli olmayan biri olabilir.

Önceleri sizin gülümseyişiniz, sesiniz ve hatta yürüyüş biçiminizle kendinden geçebilir. Sonra bu kendinden geçiş tersine döner ve çoraplarınızdan saçınızın biçimine kadar her şeyinizi öylesine zekice ve keskin bir alaycılıkla eleştirir ki, aldığınız yaralar için tentürdiyot gerekebilir. Şimdi, bu sizin bir ikizler kadınına talip olmanıza engel olmasın. Unutmayın bir yerine en az iki kadın alıyorsunuz; bu da pek kolayca vazgeçilecek bir alışveriş olmasa gerek.

İkizler Burcu kadınları göründükleri kadar kalpsiz değillerdir. Sahip oldukları çok hareketli hayal gücüyle pek çok hayal kurarlar. Romantizm, bunları ifade ettikleri en kolay yoldur, ikizler burcu kadınının başka kadınlardan en az iki kat daha fazla anlatacak şeyleri vardır. Bir ikizler erkeği yapımcı, şarkıcı, avukat, aktör, satıcı ve aynı zamanda birkaç yönetim kurulunun başkanı olabilir ve kendisini sonsuza kadar çeşitli şekillerde ifade edebilir. Ama bir kadın bu kadar olanaklara sahip değildir, olursa da biraz kaprisli sayılır.

Kim demiş Merküri kızları meslek sahibi olmazlar diye. Olurlar. Hem de hemen hemen hepsi. Ama bugünkü toplumsal koşullar altında bir meslek, ikizler burcu kızına on binlerce teorisini denemesi ve duygusal jimnastiklerini yapması için romantik bir ilişki kadar çok olanak vermez.

İkizler Burcu Kadını Güzel midir?

Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. İkizler burcu kadını güzel midir? Güzel olmasa da o kadar hareketli, cana yakın, enerjik ve neşelidir ki ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile bu enerjik yapısı ile sizi etkilemesini çok iyi bilir. İkizler burcu Merkür etkisi altındadır ve herkesle çok hızlı uyum sağlama yeteneğinden dolayı herkese kur yapıyormuş gibi algılanabilir. Bakış açınıza göre tüm ikizler burcu kadınları tabiki güzel olamayabilir ama ikizler burcu kadınlarının hemen hepsi kesinlikle çok enerjik, cana yakın ve etkileyicidirler.

İkizler burcu kadını güzelliği ile sizi etkiler mi onu bilemem ancak enerjik yapısı, güler yüzü ve hoş sohbetleri ile bunu çok iyi becerdiğini söyleyebilirim.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Bağlanmakta Zorlanabilir

ikizler kızının sizin öfkenize değil şefkatinize ihtiyacı vardır. O’nun kendisini bir kişiye adaması gerçekten çok zordur. Bir erkeğin zihinsel yeteneklerine ve zekasına hayran olurken, öte yandan O’nun Edebiyat ve Fen’e antipati duymasına, müzik ve şiire ilgisiz kalmasına dikkat eder. Yeterince yapıcı olan, baleden ve edebiyat dünyasından hoşlanan bir erkek O’nun çift kişiliğini yeniden canlandırır. Tam bir müzeyi gezerlerken, İkizler kızının öbür tarafı o erkeğin hayatını kazanacak kadar becerikli olup olmadığını merak etmeye başlar. Sanırım siz de Haziran’ da doğanların içinde bulundukları çelişkilere karşı daha büyük sempati ve anlayış duymaya başlamışınızdır.

İyi Rol Yapabilir

İkizler Burcu Kadın’ının hakkını yemeyin. Kendi karmaşık karakterinin neden olduğu şaşkınlığı size yük etmeden, genellikle kendisine saklamayı bilir. Hayat dolu ve neşeli bir arkadaştır. Çoğunlukla (keyfi yerinde olduğu zaman) canlı kişiliğiyle pırıl pırıl parlar, zekice imaları ve esprileriyle sizi eğlendirir ve dünyadaki hemen hemen bütün konularda akıllıca konuşur. Romantik bir ilişkinin gerektirdiği tüm duygusal davranışlardan hoşlanır ve sizi fethetmekte güçlük çekmez. Tanıdığınız başka hiçbir kadın sizi daha renkli bir şekilde severek ve böylesine etkileyici bir çekicilikle mutlu edemez.

Çok kadınca bir havayla kirpiklerini titretmeyi bilir, ama sıra hayatını kazanmaya gelince de hiçbir zaman çaresiz biri değildir. Tuzağına düşen zavallı erkeğin aklını başından ve banka defterinden alacak kadar kusursuz bir şekilde hafif parti kızı rolü oynayabilir. Ancak kolaylıkla halim selim ve bacasına tutkun bir eş kişiliğine dönebildiği gibi, büyük filozofları inceleyen ve politika ve şiir konularını zekice konuşan ciddi bir entelektüele; sonra birdenbire korkulan, gözyaşları ve sinir küpü davranışlarıyla çiğ bir kadın kişiliğine dönebilir. İkizler burcu kadını, hiç kuşkusuz donuk boş veya monoton bir kadın değildir.

Birbirinden Farklı Kişilikler

Bunun bir abartma olduğunu düşünüyorsanız, Marilyn Monroe’ yu anımsayın. Cari Sandburg’ dan kuaförüne kadar, tanıdığı her erkek, O’nu iyi tanıdığını sanan bir başka erkekten tamamıyla farklı bir kişilik olarak görürdü.

Marilyn’in, baştan çıkarıcı aşk ilahesine benzediği bir fotoğrafını, kalın çerçeveli gözlükleri ve makyajsız yüzüyle, Rus yazarları konusunda konferans verecek birine benzediği bir başka fotoğrafının yanına koyun, sonra bunlara üçüncü ve dördüncü fotoğrafları ekleyin; birinde önünde mutfak önlüğüyle, atletik yeteneklerine ve sıcak, insancıl karakterine hayran olduğu kocası için peynirli sufle yapmayı öğrenirken görülsün; öbüründe, entelektüel yönlerine ve edebi yeteneğine çok derin bir saygı ve hayranlık duyduğu bir başka kocasının yanında akıllı uslu yürüyor olsun.

Bunlara iki foto daha ilave edin. Bunların birinde, üçüncü bebeğini de kaybettikten sonra, kederle, özlemle dolu yüzü gözyaşlarıyla ıslanan bir kadın, öbüründe, bikinisi içinde Riviera’ da yakışıklı bir Fransız film yıldızıyla gülüşen biri olsun. Bunlar, özellikle poz vererek çekilen resimler değildir. Bırakın reklam amacı gütmeyi, resimler çekilirken bu kadın dönüp bakmamıştır bile… Bu, ikizler kadınının yapısında bulunan bütün başka kadınların fotoğraf makinesiyle tespit edilişinin en güzel örneğidir, ikizler burcu kadını çok çeşitli kişiliklerini, büyük çoğunlukla, başkalarına göstermek istediği kişiliğin arkasına gizler.

Merküri kızı “gerçekten aşık” olmak ister, ama bu O’nun gözünü korkutur, cesaret edemez. Anne olmayı da çok ister, ama çoğunlukla bu da O’nun gözünü korkutur. Karşılaştığı her erkekte başka bir güzellik bulur; ama ikizler burcu kadını, mutlu olmak için aradığı tüm güzellikleri kendinde toplayan erkeği bulmaya çalışır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Harika Bir Arkadaş Olabilir

İkizler kızında harika bir arkadaşlık bulacaksınız. Merküri kızı denizin dibine dalmaktan sürat yarışlarına, bisiklete binmekten badminton oynamaya kadar her türlü merakınızda size arkadaşlık edecektir. İkizler burcu kadını, bütün sporlara ilgi gösterdiği ve kırbaç gibi keskin bir zekaya sahip olduğu halde, bir pudra ponponu kadar yumuşak ve kadınca görünmeyi de bilir. Yeni bir konu merakını uyandırdığı zaman, ikizlerin keskin zekası açıkça kendini gösterir.

O’nun Merküri zekası, sizin yapıcı fikirlerinizin en zor anlaşılan yanlarını görmesini sağlayacak, ve ikizler burcu kadını da herhalde bu fikirleri geliştirmek üzere kendi düşündüğü bazı projeleri öne sürecektir. O’ndan kararlılık, değişmezlik beklemediğiniz sürece tümüyle büyüleyici bir arkadaş olacaktır.

Yalnız, hakça sizi uyarmak gerekir ki; bu kız size aşık olduğuna içtenlikle inanırken, aynı zamanda başka erkekleri de çekici bulabilir. Her zaman sizin yanınızda ya da yakınınızda olmazsa, herhangi bir başka burçta doğan kadından çok daha çabuk unutabilir.

Değişikliği kabul etmek, hatta onu aramak ikizlerin doğal yapısı gereğidir. Sürekli hareket halinde olma tutkusunu kontrol altına almayı; sabırlı ve tutarlı olmayı öğreninceye kadar, ikizler burcu kadını kendi yaşamını da sizinkini de karmakarışık edebilir, ikizler burcunda doğan kadınlara aşık olan erkekler şükretsinler ki; bu kadınların çoğu çok geç olmadan, kendi yaratılışlarının daha anlayışlı yanında karar kılarak akıllarını başlarına toplamayı başarırlar.

Bir kez ikizler kızına evlenme teklif ettikten ve O da bunu kabul ettikten sonra, bir tek kadınla evlilik hayatı yaşamaya mahkum olan başka erkeklere acıyabilirsiniz, ikizler burcu kadını ile evlenince birkaç eşiniz birden olacak demektir.

İkizler Burcu Kadını ve Evlilik Hayatı

İkizler burcu kadını nasıl bir eş olur?

Bir numaralı eşiniz O’ndan istediğiniz her şeye uymayı başaracaktır

Sadakat istiyorsanız, O’nun gerçek aşkını kazanacak kadar ilginç olmanız koşuluyla, size sadık da kalabilir. Yani, şu zihinsel, ruhsal ve fiziksel uyumu sağlayacaksınız; fiziksel uyum, diğerlerinin karışımına kırmızı biber gibi sonradan eklenecek. Şehir dışında yeni bir iş alırsanız, bu eşiniz hiçbir zaman surat asmayacaktır. Hüneri, zevki ve renk duyusu sayesinde, becerikli ve zeki elinin hafif bir dokunuşuyla yeni evinize çok güzel bir görünüm kazandırabilir.

Ayrıca, serüveni sevdiği için, geleceğinizin güvenliği ile kumar oynuyorsunuz diye dırdır etmeye kalkışmayacaktır. Yeni ufuklara açılmanın heyecanı O’nun daha çok ilgisini çeker, O’nda şaşılacak kadar iyi bir iş kafası vardır ve tüm orijinal fikirlerinizi destekleyecektir. Fazla bir gelire ihtiyacınız olduğu zaman, çalışmaktan çekinmeyeceğine güvenebilirsiniz; kazandığı parayı nasıl harcayacağını da oldukça iyi bilir. Her ne kadar uçarıymış gibi bir izlenim oluştursa da, göründüğü kadar uçarı değildir. Tüm o parlak küçük konuşmaların altında; O, bir düşünür, hem de çok zeki bir düşünürdür.

iki numaralı eşiniz huysuz biridir

Bunu böylece bilmelisiniz. Nöbetleşe, hırçın ve küstah olduğu zamanlarda alaycı da olabilir. İkizler burcu kadını hırçın mıdır? Bu bölümde yer alan ikizler kadınlarında hırçınlık görebilirsiniz. Aynı zamanda, zeka yönünden size meydan okuyabilir. Ama, bir erkek de uyarılmak, canlandırılmak ihtiyacındadır, öyle değil mi? Hodri meydan! Zekice bir tartışmada O’nu bastırın bakalım. (Aslında bu O’nun gizlice istediği bir şeydir ya…) Bu eş yaşam koşullarıyla kolay kolay sarsılmayacaktır; kesin ön yargıları da yoktur.

Bir protesto yürüyüşüne veya toplu oturmaya katılıp gece yansına kadar eve gelmeyebilir. Ot bir konuşma yapmak veya gece okulunda bir kaç fazla kredi elde etmek için dışarıda olduğu sırada siz de bunlara katılırsanız ne olur yani? Hiç olmazsa, kimlerle olduğunuz, nerede olduğunuz, ne yaptığınız konusunda kuşku dolu sorularla canınızı sıkmaz. Siz de O’ nu sorguya çekmeyin. Siz onurlu bir insansınız. O da öyle. Bu kadın oldukça bağımsız bir bireycidir.

Üç numaralı eşiniz, rutin ev işlerinden bıkan ve canı sıkılan bir kadın olacaktır

O, hayal kurarken, okurken ya da bir tiyatro oyunu yazarken, yataklar yapılmadan, mutfaktaki bulaşıklar yıkanmadan kalacaktır. Akşam yemeğinde size bir kutu konserve fasulye verecek, teneke kutuyu açmak zahmetine bile kapanmayacaktır. Ama Onunla en kısacık saatlerde en tatmin edici konuşmaları yapabileceksiniz. Yaşamın sizde neden olduğu düş kırıklıklarını sempatiyle karşılayacaktır. Hem duygusal hem entelektüel özlemlerinize cevap verecek, Budizm hakkında ne düşündüğünüzü merak edecek ve bir şarkı yazmaya kalkışmanız O’nu heyecanlandıracaktır. Kısacası, O oldukça iyi bir arkadaştır.

Toz alması, yemek pişirmesi ve bunun gibi tüm saçmalıklarla uğraşması için başının etini yiyip durmadığınız için, size de çok büyük sevgi ve şefkat gösterecektir. Bu eşiniz çek defterinizi arada sırada karmakarışık edebilir. Ancak, aniden bir kamp yapmayı veya tatil beldelerinde birkaç gün geçirmeyi teklif ettiğiniz zaman, örneğin, bunun bütçenizi nasıl etkileyeceği, Siyam kedisini kimin besleyeceği, siz yokken banyonun musluğu sızıntı yaparsa ne olacağı gibi bir takım aptalca itirazlarda bulunmadan, hevesle bavulunu hazırlayacaktır.

Dört numaralı eşiniz neşeli ve güzel yüzlü bir anne olacaktır

Çocukların kendisini sınırlamasına izin vermeyecektir; çünkü herhalde onların üstlerine fazla düşmeye fırsat bulamayacak kadar çok projenin peşinde olacaktır. Çocuklar da O’nun bağımsızlığını taklit edecek ve bunun yararını göreceklerdir. Biri çıkar da, çocukları için ne kadar zaman harcadığını sorarsa, herhalde şöyle cevap verecektir: “Bizim ailede ne kadar zaman harcandığı sorun değildir. Önemli olan ne kadar sevgi duyulduğudur.” Haklıdır da.

Bir gün öfkelendiği bir olayı, sonradan yumuşayarak hoş gördüğü için, çocuklar her zaman O’nun sözünü dinlemeyebilirler, ama anneleriyle yaptıkları uzun konuşmalara çocuklar bayılırlar. Annelerinin düş gücü çocuklarınkine uyar ve birbirlerinden çok hoşlanırlar. Belki hoş görülü bir annedir, ama çocukların okul durumlarıyla yakından ilgilenir ve iyi notlar almalarında ısrar eder. Giysilerini asmazlarsa gene de sınıflarını geçebilirler, ama ev ödevlerini yapmazlarsa, geçemezler.

Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Beş numaralı eşiniz, çok iyi bir ev sahibidir

Tüm o mumlar, çiçekler ve gümüşler olayının uzmanı olacaktır. Amirinizden Başbakana kadar herkesi evinize akşam yemeğine getirebilirsiniz; eşiniz o kadar nazik ve çekici olacaktır ki, konuklarınız eve gitmeyi hiç istemeyeceklerdir. O, yaşamını fazla gayret sarf etmeden yeterli şekilde düzenleyecek, moda dergisinden çıkmış gibi giyinecek, ve tiyatroyu sevecektir, O’nu sanat galerilerine ve konserlere götürebilirsiniz her türlü sosyal faaliyette evindeymiş gibi rahat olacaktır.

Herkes gıpta ile size bakacak ve böylesine tatlılıkla kolunuza asılan göz alıcı kadının kim olduğunu merak edeceklerdir. O çok romantik ve süper kadınca olacaktır. Belki doğum gününüz için size bir şiir bile yazar. O’na kadife giysiler, pahalı parfümler almak isteyeceksiniz; çünkü, O’nun o zarif hali ve tavrı karşısında kendinizi köy ağası gibi hissedeceksiniz. Yurt dışına bir geziden söz edecek olursanız, gözleri parlayacaktır. O, kültürlü bir kızdır.

İşte böyle… ikizler eşinizin oluşturduğu hareminizdeki bazı kızları atlamış olabilirim. Şehirdeki bütün kocalar sizi her gün değişik bir kadınla görünce hasetlerinden çatlayacaklar. Bunu nasıl başardığınızı soracak olurlarsa, yüz vermeyin. Poligami yasalara aykırıdır, biliyorsunuz. ikizler burcu kadını eşiniz, uçakla gidebileceği hiçbir yere trenle gitmeyecektir. Konuşabileceği hiçbir yerde sessiz kalmayacaktır. Yardım edebileceği hiçbir yerde başını çevirip geçmeyecektir. Ve koşabileceği hiçbir yerde yürümeyecektir.

Kafası öyle çok düşünceyle ve yüreği öyle çok umutla doludur ki, bunların hesabını tutmak için bir bilgisayara ihtiyacı vardır. Yoksa, asıl bugünden yarına koşabilecek, kendisiyle birlikte hayaller kurabilecek birine mi ihtiyacı vardır? Eğer bu erkek sizseniz, yakınında olup olmadığınızı anlamak için omuzunun üstünden dönüp bakmaya cesaret edemeyecektir, içindeki derin ve anlaşılmaz bir korku, dönüp arkasına bakmasına bile engel olur.

Sonunda O’nun hızına erişebildiğiniz zaman, O’nu sizin hızınıza indirin. Elini sımsıkı tutar ve hiçbir zaman bırakmazsanız, bunu başarabilirsiniz. Her ne kadar Merküri’nin Kuzey rüzgarları O’nu ters yönde etkilerse de, gizliden gizliye, bir süre dinlenmenin ne denli özlemini çektiğini bilemezsiniz. Acele edin ve O’na yetişmeye çalışın. Size ihtiyacı var.

 

İkizler burcu erkeğini tanımak ister misiniz? İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

 

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 12 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nurgül dedi ki:

    Okuduklarım, tamamen ben. Teşekkürler

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.