Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Terazi yükseleni yaşamımızı nasıl etkiler? Yükselen terazi burcu özellikleri nelerdir? Yükseleni terazi olan insanlar ve ayırt edici özellikleri nelerdir?

Yükselen burcumuz bizlerin dışa yansıyan yönünü belirler. Güneş burcumuz ne olursa olsun bizi tanıyanlar aslında yükselen burcumuzun kişiliğimize kattığı özelliklerle bizi tanırlar. İç dünyamızda farklı bir kişi olabiliriz ama başkaları için biz yükselen burcu özelliğimizle yaşantımızı sürdürürüz.

Yükselen Terazi “Genel Özellikleri”

Denge, uyum ve güzelliği severler. Adaletsizliğin olduğu her yerde yenilikler getirmeye eğilimli kişilikleri, bilge bir insan olarak görünmelerine neden olur. Zarif ve düzenli olmaktan yanadırlar. Çabuk sinirlenir fakat kolay yatışırlar. Her türlü güzelliğe, müzik ve edebiyata hayrandırlar. Bulundukları her topluluğa uyan, yararlı olan iyi insandırlar. Yalnız yaşamaktan hoşlanmazlar. İşleri ile ilgili konularda tutkulu olmalarına karşın temiz olmayan işlere pek girmezler. Her ne kadar açık sözlü ve içten olsalar da gerçek durumlarını açıkladıkları pek seyrektir. Şahit oldukları, ya da içlerinden gelen şeyleri kaleme almak hoşlarına gider.

Düşünceleri soyut ve felsefidir. Grup çalışmalarına çok ilgi duyar, kendilerini göstermek isterler. Uyumlu düşünceleri olan kişileri bir araya getirerek birlik oluşturmayı pek güzel başarırlar. Başkalarının haklarını savunmak söz konusu olunca sanki bir savaşçı kesilirler. Büyük uğraş gerektirmeden kazanılan paraya ilgi duyan kişilerdir. Genellikle para için evlenir, çoğu kez bundan pişman olurlar. Başka ülkelerde çalışmaktan ya da deneylerini geliştirmek için gezmekten zevk alırlar. Savurganlığa varan eli açık ve çok ince bir ev sahibidirler. Onlar için önemli olan arkadaşlarını krallar gibi ağırlamak.

Yükselen Terazinin “Karakteristik Özellikleri”

Yükselen Terazi burcu, diplomatik, ve sosyal bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkendir.

  • Uyum,
  • sevecenlik,
  • güler yüzlülük
  • nezaket
  • estetik duyarlılık,

Yükselen Terazi’nin en belirgin karakteristikleri arasındadır. Terazi, denge ve adaleti sembolize eder. Yükselen Terazi’nin en önemli pozitif özelliği, kuvvetli adalet duygusunun davranış biçimine hakimiyetidir. Çok boyutlu düşünebilme ve görebilme yeteneği, adil davranışlarının temelini oluşturur. Bu çok önemli yetenek, ünlü politikacılar arasında Yükselen Burç Terazi’nin yaygın olmasının nedenidir.

Ufukta yükselen Terazi, oldukça kuvvetli bir pazarlık kabiliyeti ve kurallar çerçevesinde kalan, saldırganlığa varmayan, tartışma yeteneği kazandırır. Politik davranış biçimi ve kuvvetli ikna yeteneği, Yükselen Terazi’nin en önemli avantajları arasındadır. Kolayca uyumlu davranışlar göstermesi ve işbirliği yapabilmesi, iş yaşamında olduğu kadar, sosyal hayatta da sevilen bir insan olmasında etkilidir.

Yükselen Terazi “Fiziksel Özellikleri”

Günlük yaşamında uyum ihtiyacı çok yoğun olan Yükselen Terazi, konforsuz ve huzursuz ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz. Yükselen Terazi, estetik görünüşü de önemseyen bir yapıda olduğu için, kendi fiziksel görüntüsü kadar, içinde bulunduğu ortamın da düzenine ve görünüşüne önem verir. Gelişkin denge yaratma yeteneğiyle, birlikte olduğu insanın yaşamına ve içinde bulunduğu ortama da düzen ve güzellik getirir.

Yükselen terazi burcu insanları, hemen herkesle uyumlu ve geçimli bir ilişki içinde olmak isterler. İnsanları memnun ve mutlu etmek, Venüs tarafından yönetilen Yükselen Terazi’nin mutluluk kaynaklarındandır. Ortayolu bulmak, aracılık etmek, Yükselen Terazi için önemlidir. Kendisinin olduğu gibi, diğer insanlarında ilişkilerinde gerginlikler olmasını istemez.

Yükselen Terazi’nin en önemli negatif özelliği, zaman zaman gerçek düşüncelerini ve duygularını nazik olmak, karşısındakini incitmemek ya da kaybetmemek adına saklamasıdır. Onaylanmak ihtiyacı ve yalnızlık korkusu yoğun olduğu için, insanların duymak istediklerini söylemek gerektiğini düşünür.

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Venüs etkisi altındadır

– Çekici
– Tatlı bir gülüşe sahip
– Etkileyici
– Flörtçü
– Estetik
– Güzel olanı sever
– Sosyal aktivitesi yüksek
– Çok sayıda arkadaş sahibi
– Dert dinlemeyi sever
– Giyinmeyi çok iyi bilir
– Kelimeleri çok iyi kullanır
– Tatlı dili ile herkesi etkileyebilir
– Sanatçı
– Evlenmek hayattaki ilk amacıdır
– Güzel ve etkileyici bir vücut yapısı
– Kararsız
– Yalan söyler
– İnsanları yanıltabilir
– Amacı kendisinin ve herkesin dengesini sağlamaktır
– Barıştan yana

 

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri ve Etkisi

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Terazi Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları

 

www.akrepblog.com

Yazarı ve kaynağı belirsiz. Yazı yeniden düzenlenerek uyarlanmıştır. Kaynağını bilen lütfen iletsin.

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mali dedi ki:

    Özellikle kadınları tam bir erkek avcısı 🙂 Bir de üzerinde Mars etkisi varsa hayatınızda görebileceğiniz en enerjik ve karşı konulmak kadın portresi çıkar karşına

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.