Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

Terazi Burcu Kadını, Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Terazi Burcu Kadını Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Terazi burcu kadını nasıl bir kadındır, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak terazi burcu kadını güzel bir kadın mıdır? Terazi burcu kadınının kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak terazi kadını nasıldır?

Terazi Burcu Kadını Kişiliği Nasıldır?

Terazi kadını; yumuşacık, bembeyaz bir tavşan kadar nefis bir yaratık olabilir, kibar bir inandırıcılıkla fısıldayarak konuşabilir, ipekler ve danteller giyebilir ve saçları mis gibi parfüm kokabilir. Hatta tek elinizle kaldırabileceğiniz bir yapma bebek gibi görünebilir (yükselen burcu Boğa veya Yay olanlar çok daha ağırca olabilirler). Ancak, tüm kadıncılığına, tatlı tavırlarına ve nefis zarafetine karşın, bu kız şaşırtıcı bir rahatlıkla pantolonlar giyer ve bunlar da O’na bayağı yakışır.

Kafası erkekçe bir mantıkla çalışır ve her tartışmada sizinle başabaş yarışabilir. Hatta bazen sizi geçebilir de; bununla birlikte, Terazi burcu kadının kadınca yanı, genellikle, balayını güvenle geçirinceye dek size yetişmesine izin vermeyecek kadar akıllıdır. Balayında sizi satrançta yenmemeye dikkat edecektir, ama keskin zekasını sonsuza kadar o yumuşacık gamzelerinin arkasına da gizlemeyecektir. Eninde sonunda, nasıl olsa beyin gücünün ne düzeyde olduğunu size gösterecektir.

Terazi burcu kadınlarının çoğu, karşılarına en ufak bir fikir tartışması olanağı çıktığı zaman keskin zekalarını göstereceklerdir. Bu, neden düğmeli yaka giymemeniz gerektiğinden, işinizde terfi etmenize engel olan şeyin ne olduğuna kadar herşey olabilir, (işinizde yükselmenize engel olan şeyin kısmen kendi hatanız, kısmen de amirinizin hatası olduğunu düşünecektir. Teraziye göre herşey sonunda eşitlenir.) Eğer Onunla tartışmaya girmek istemezseniz, Terazi burcu kadını kendi kendisiyle tartışacaktır.

Terazi kızı kendi başına bir kavgayı başlatabilir, büyük bir gösteriş içinde kendi başına sürdürebilir ve kendi başına bitirebilir. Sizin tek katkınız “Ama neden?” veya “Ben öyle düşünmüyorum,” demeniz olabilir, ama bu sözünüz bazen O’nun bir saat veya daha fazla süren parlak bir monoloğa başlaması için aradığı şeydir. Ne var ki, bu monolog süresince O’nun çekiciliği karşısında ölebilirsiniz.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Tatlı Gülümsemesi İle Sorunları Çözecektir

Her üç cümlede bir Terazi burcu kadını o dayanılmaz tatlı gülümseyişiyle gülecek ve siz sonunda kolayca fikrinizi değiştireceksiniz; tıpkı O’nun kolayca erkeğin ayrıcalığını elinden alarak cinsiyet değiştirdiği, ve sonra da gene o yumuşacık aşk tavşanına döndüğü gibi. Terazi burcu kadını Açık, berrak bir mantıkla sizi kendine inandıracaktır. Fazla bir kaybınız olmaz gururunuzdan başka; o tatlı Terazi tebessümünün büyüsü altında zaten ona da pek aldırmayacaksınız.

Terazi burcu kadını genellikle haklıdır, çünkü son kararlarını hep Yargıtay kararları gibi dikkatle düşünerek verir. Terazi burcu kadınları iki görüş arasında sözlü bir karşılaştırma yapmak için fazla teşvik istemezler. Politik yönden aktif bir mevsim, tumturaklı söz söyleme ve tartışma yeteneklerini geliştirmesi için O’na pek çok olanak sağlar. Terazi burcu kadını, hangi tarafı ve hangi adayı tutacağına karar verince, harika bir siyasi propagandacı olur.

Terazi Burcu Kadını İyi Bir Romantizm ve Arkadaş

Tipik Terazi insanının hiçbir noktayı gözden kaçırmadığından emin olmak için her şeyi iki kez tartma merakı bir yana, romantik aşk veya arkadaşlık ya da her ikisini birden arayan bir erkek için Terazi burcu kadını, ideal kadındır. O’nun tartışma merakı, içtenlikle adil bir karara varma arzusuna dayanır. Daha kötüsü de olabilirdi. Hiç olmazsa, başka burçlarda doğan bazı kadınlar gibi tartışırken yalnızca kendi koyduğu kuralları geçerli saymıyor veya inatçılıkla bütün fikirlere karşı çıkmıyor. Ayrıca Terazi burcu kadını, kendi fikirlerinin çoğunu, havayı biraz yumuşatacak şekilde diplomatik bir nezaketle savunuyor.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Venüs kızlarının çoğu evlenmeden önce de, sonra da çalışırlar. Satın alabileceği güzel şeyler için, para kazanmak isterler. Terazi kuşunun lüks yuvası için pek çok güzel tüylere ihtiyacı vardır. Terazi burcu kadını,

 • Güzel giysileri,
 • Pahalı parfümleri,
 • Çiçekleri ve
 • Klasik müziği

Çok sever ve birisi o’nun erkeksi olduğunu mu söylemişti? Evet, ben söyledim, O’nun bir yanı öyledir. Ama, böylesine güzel saç modelleri altında O’nun makul düşünen kafasını pek fark edemezsiniz. Çoğunlukla, onları ruhsal ve fiziksel olarak gerçekten hasta eden düzensiz çevrelerin sefaletinden ve çirkinliğinden kurtulabilmeleri için, Terazi kadınlarının büyük paralara ihtiyacı vardır. Ancak, O’nun çalışmasının ve para kazanmak istemesinin başka bir nedeni daha vardır. Erkeği.. Terazi kadının şu geçici dünyada her şeyden daha çok değer verdiği bir tek şey varsa, o da, sevmek, onurlandırmak ve yönetmek için seçtiği erkektir.

Terazi Burcu Kadını Güzel midir?

Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. Terazi burcu kadını güzel midir? Terazi, Venüs etkisi altındadır ve bir çoğu fiziksel olarak etkileyici bir güzelliğe sahiptir. Güzel olmasa da o kadar etkili bir gülüşü ve enerjisi vardır ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile cana yakınlığı ve gülüşü ile içinize işlemesini çok iyi bilir. Bakış açınıza göre tüm terazi burcu kadınları tabiki güzel olmayabilir ancak terazi burcu kadınlarının hemen hepsi dışa yansıyan enerjileri, tatlı dili ve tebessümü ile sizi etkileyecektir.

Terazi burcu kadını güzelliği ile sizi etkiler mi onu bilemem ancak güler yüzü ve işveli yapısı ile bunu çok iyi becerdiğini söyleyebilirim.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri nasıl bir eştir

İyi Bir Eş ve Arkadaş Arar

Terazi burcu kadını, tek başına oynamaktan nefret eder. Gerek iş hayatında, gerekse romantik yaşamında O’nun en derinden ihtiyaç duyduğu şey arkadaşlıktır. Yalnız çalışmayı sevmez ve kesinlikle yalnız yaşayamaz. Astrologları ziyaret eden Terazi Burcu kadınlarının gerçekten önem verdikleri yalnızca iki sorunları vardır. Birini değilse, ötekini mutlaka sorarlar. Ya: “Gerçekten seveceğim erkeğe ne zaman rastlayacağım?” yahut da, “Benimle iş kuracak birini ne zaman bulacağım?”

Terazi kızına göre evlilik ortaklaşa bir iştir ve bir şirket kadar kesin kuralları vardır. Birliğin başkanı sizsiniz; bu onur size verilmiştir. Terazi burcu kadını, kendi kadınca, koruyucu tarzıyla sizi yanlışlar yapmaktan koruyacak olan yönetim kurulu başkanıdır. O’nun yapısı ekip çalışması için yaratılmıştır. Sizin ilgi duyduğunuz bütün işlere ve faaliyetlere olabildiğince katılmak isteyecektir.

Kocasının yanında severek konuklarını ağırlayacaktır ve kocası mesleğini değiştirmek, başka bir şehre taşınmak veya yeni arkadaşlar edinmek istediği zaman onun gösterdiği yolu izleyecek kadar kadıncadır. Bunların hepsi kocasının bileceği işlerdir. Kendisi yalnızca yolu açmak ve kocasının atak davranışlarla yanlış bir şey yapmamasına ve düşüncesizce kararlar vermemesine dikkat etmek için oradadır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Eştir?

Gerçekten Terazi kızının hakkını vermek zorundasınız. Tipik Terazi burcu kadını, kocasının boynuna bağlı bir taş olmayı hiç istemez. Aksine, onun yolunun üstündeki bütün taşlan temizlemek ister. Terazi burcu kadını, yüzeyde içinden olduğu kadar hükmedici değildir. Çoğunlukla kibar davranır (eğer yükselen burcu Koç değilse ve eğer siz doğumunda iki güçlü etki birden almış olan bir kadınla evliyseniz, başınız iyice dertte demektir.)

Sıradan bir Terazi burcu kadını çok zekidir ve kocasının iş sorunlarım çözmede gerçekten yardımı olabilecek harika analiz gücüne sahiptir. O, duygularının, tarafsız kararlar vermesine ve dengeli görüşlerine engel olmasına izin vermez ve genellikle size bankerinizden daha iyi öğütler verir. Doğal olarak O’nun bu alanlardaki yetenekleri, birçok kusurunu örtebilir. Yalnızca bununla da kalmaz, eğer tipik bir Venüs kızıysa, zeka incilerini; çekici ve hoş bir gümüş tepsi içinde size sunacaktır. O, demir eline kadife bir eldiven giymiştir ve sizi öyle nazikçe yanlış yoldan çevirerek, doğru yola sokar ki, bu dönüşün tümüyle kendi fikriniz olduğuna yemin edebilirsiniz.

Bir Koç, Akrep, Aslan veya Boğa erkeği normal olarak, Terazi Burcundan olan bir kadını kaide üstüne koyup ona çiçekler serpiştireceklerdir. Bu hakça bir iş olur, çünkü kadında aynı şeyi onlar için yapacaktır. Uygun bir evlenme yapmış olan Terazi burcu kadını ile kocasının aşk yuvasını ziyaret eden yabancılar, karşılarında, yılan gelip herşeyi mahvetmeden önceki Adem’le Havva’yı gördüklerini sanırlar. (Birbiriyle evlenen Teraziler, değişmez şekilde, ya muhabbet kuşları, ya da birbirine hırlayan düşmanlar olurlar. Bir aşırı uçtan öbürüne giderler; bazen kalıcı olarak, bazen gün aşırı.)

Terazi Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Terazi burcu kadını kıskanç mıdır? Terazi kadını eşini kıskanır mı? Sosyal ortamın bu güzel kadını uzak baktığınızda hiç te kıskanç bir kadın gibi durmaz. Ancak sahiplendiği bir erkeğin başka bir kadınla ilgilenmesi veya bir kadının erkeğine kur yaptığını görmesi onu çıldırtabilir. Terazi kadını ikili ilişkilerinde kıskanç değildir ancak evlenmek istediği bir erkek veya evli olduğu erkek onun başka kadınlardan uzak tutması gereken bir erkektir.

Terazi burcu kadınının sosyal ortamlarda kolay iletişim kurulabilen bir kadın olması onun eşini kıskanmayacağı anlamına gelmez. Yani onun yanında eşiyle veya sevgilisiyle o kadar da rahat hareket edemezsiniz. Erkeğine yakın temasta bulunulduğunu görmesi hemen olay mahalline gelerek  tebessümle “neler oluyor burada bakayım” demesi yakın teması sona erdirir. Çünkü aslında tebessümünün arkasında “uzaklaşın buradan” mesajı yattığını herkes anlar. Sonrasında elinde bir paspasla “kimdi o kadın, ne işi vardı seninle” cümleleri ile seranat devam eder.

Bir akrep kadını kadar şiddetli kıskançlık krizlerine şahit olmazsınız ama “evlilik” kelimesi ile özdeşleştirdiği bir erkeği asla başka kadınlarla serbest bırakmaz.

Özel Yaşamınızı Araştırmaz

Bir Terazi burcu kadınıyla birlikte yaşamanın birçok nimetleri vardır. Bir kere, hiçbir zaman sizin mektuplarınızı açmayacaktır. O, hiçbir zaman bu kadar onursuzca bir şey yapmaz. Hiçbir zaman iş hayatınızdaki sırlarınızı arkadaşlarınıza açmaz veya sizi amirinizin önünde utandırmaz. Herhalde, ilk karşılaştığınızda kalbinizi eriten o tebessümüyle amirinizi de dize getirecektir.

Mars durumlarından etkilenen bazı Terazi kadınları zaman zaman kendilerini aşırı duygusallığa kaptırabilirler, veya sağlıklarına zarar verecek kadar çok yiyip içebilirler, ama bunların sayısı çok azdır. Hatta arada sırada bir Venüs kadını kendi kefelerinin dengesini kendisi bozsa bile, er veya geç, gene o normal harikulade uyumlu haline dönecektir. O’nun bir melek mi, yoksa şeytan mı olduğunu merak ettiğiniz anlar olacak, ancak melekler çoğunlukla O’nun yanında savaşırlar.

Herhalde, O’nun size olan aşkının fiziksel kamu olmayışından yakınmayacaksınız, çünkü Terazi burcu kadını eski bir dantel kadar duygusal olduğu gibi, bir kadının olması gerektiği kadar da sevecendir. Her ne kadar kumru gibi ötüşmelerinde sevişmelerinde içtense de, o tatlı bakışları, yumuşak dokunuşları, sıcak kucaklamaları sık sık öpüşmeleri aynı zamanda gizli erkekçe yanını örten oldukça etkili bir duman perdesidir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri nasıl bir annedir, nasıl bir aşıktır

Terazi Burcu Kadını Aile Hayatı

Eviniz, dergilerdeki duvardan duvara halı reklamlarına benzeyebilir.

 • Renkler uyumlu, mobilyalar zevkli olacaktır.
 • Duvardaki resimler düzgün görünecek, yemekler genellikle zamanında yenecektir.
 • Sofrada çiçekler, iyi cins porselenler, mum ışıkları, hafif müzik, ve dengeli bir menü olacağına güvenebilirsiniz.

O’nun parlak zekasını da dikkate alırsanız, başka isteyebileceğiniz hiçbir şey kalmaz. Kadın olmak, O’nun ömür boyu süren işi olacaktır; ve yolun bir yerinde mutlaka kusursuzluğa erişecektir. O’nun erkekçe yanı nadiren sizi rahatsız edecektir. Ama, sağa sola bağıran, yaşamındaki kadınların köle gibi boyun eğmelerini, “evet” veya “hayır” dan başka bir şey söylerlerse başlarını kaybetmekten korkan zavallılar olmalarını isteyen şu çekilmez erkeklerden biriyseniz, o başka.

Sizin Terazi eşiniz kesinlikle “evet” veya “hayır” dan fazlasını söyleyecektir. Terazi burcu kadını , konuşmayı sever. Ancak, aynı zamanda iyi bir dinleyicidir; özellikle iyi bir dinleyiciye ihtiyacınız olduğu zaman. Bu kadın aynı anda hem sert, hem yumuşaktır; doğrusu böyle hassas bir denge hareketini başarabilmek her kadının harcı değildir.

Tadı davranışları, gözünüzü ateş bürüdüğü zaman sizi yatıştırma yeteneği O’nun zayıf ve çaresiz olduğunu; veya bir kriz patlak verdiğinde gönül alıcı ve kadınca davranacağını sanmanıza yol açabilir. Eğer öyleyse, çok yanılıyorsunuz demektir. Bu sevgili, kadınca küçük yaratık dokuz kat çelikten yapılmıştır. Şu ilk günlerdeki satranç oyunlarında kurnazca ve cesurca sizi yanıltmayı planlayarak sürekli kendisini yenmenize izin verdiğini anlamadınız diye, sonsuza kadar gözü kapalı kalmamalısınız. Bundan sonra aile yaşamınızda bir tehlike baş gösterdiği zaman gözlerinizi dört açarak, tekneyi kayalara bindirmekten kimin koruduğunu görmeye çalışın.

İyi Bir Yardımcıdır

Bunu gerçekten kimin yaptığını, demek istiyorum. Bu gerçeğin sizin erkekliğinizi elinizden alması gerekmez. Denizde çırpıntı başladığı zaman, dümende eşinizin yardımcı eline ne kadar ihtiyacınız olduğunu sizden başka hiç kimse bilmeyecek. Terazi burcu kadını, bununla hiçbir zaman övünmeyecek ve sorumluluğun büyük bir kısmından başka elinizden hiçbir şeyi almayacaktır.

O’nun böylesine güvenilir olmasına minnet duymalısınız. Ayrıca, bahçeye çıkarken veya süpermarkete giderken pantolon giydiği zaman ne kadar şirin görünüyor, değil mi? Partilere şık organze giysiler, özel yaşamında yumuşacık ipekler giyecek kadar sağ duyulan olduğu sürece, kadınların pantolon giymelerinde bir sakınca yoktur. Terazi burcu kadını bu sağ duyuya sahiptir. O’nun en değerli hazinelerinden biri, keskin zekasını son derece kadınca yapısının arkasına gizleme yeteneğidir.

Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Annedir?

Terazi burcundan anne çocuklarını çok sevecek ve şefkatle büyütecektir, ama onlar kesinlikle sizden sonra geleceklerdir. Onlar ikinci derecede ortaklardır, şirketin başkanı sizsiniz ve eşiniz bu temel gerçeği hiçbir zaman unutmayacaktır. Onlar annelerinin kalbinin büyük bir bölümüne sahip olacaklar, ancak Terazi burcu kadını, çocuklar gelmeden önce size vermiş olduğu köşeyi çalmalarına asla izin vermeyecektir.

Çocukların oyunu sizin dinlenmenize engel olursa eşiniz çocuklara oldukça sert davranacaktır; eğer sizin sözünüzü dinlemezlerse, kendi sözünü dinlemedikleri zamandan daha çok öfkelenecektir. Çocuklarınız bebekler kadar tatlı ve temiz, büyükler kadar derli toplu ve terbiyeli olacaklardır.

Ancak, siz onları şımartırsanız ve O da evin efendisi siz olduğunuz için buna karışmazsa, o zaman durum değişir. Bu O’nun sizin ellerinize bıraktığı kararlardan biridir, o yüzden yanlış bir karar vermekten kaçınır. Terazi burcundan bir anne normal olarak müşfiktir, gene de gerektiğinde oldukça serttir.

Terazi burcu kadını çocuklarını hiçbir zaman ihmal etmez; ama gerçek şudur ki, anne olmayı ilk planda sizi daha çok mutlu edebilmek için istemiştir: Çocuklar dua etmeyi öğrendikleri zaman, onlara ilk öğreteceği dua, “Allah babacığımızı korusun” olacaktır. Terazi burcu kadını, çocukların babalarına saygısızlık etmelerine asla izin vermeyecektir. öte yandan, biraz sabrınız taştığı zaman, çocukların gözyaşlarına yumuşak bir yastık olacak, çok sinirlendiğiniz zaman arkasına dönünce onlara el altından şeker vermeyi ihmal etmeyecektir.

Zaman Zaman Dengesi Bozulabilir

Terazi kızının çok şeker yediği ve şişmanladığı doğrudur. Eğlenmeye gittiği zaman oradan ayrılmayı bilmez. Biraz patronca davrandığı zamanlar olabilir, kulağınızı sağır edecek kadar çok konuştuğu zamanlar da… Ancak, böyle şeyler geçici olarak duygusal dengesi bozulduğu zamanlarda olur. Arada sırada sallanan kefeler, eninde sonunda sallanmaları bitip dengede duracaklardır.

Birisi ayağını kefelerden birine koyup orada durmadıkça, Terazi kefeleri sonunda her zaman kendi dengelerini bulurlar. Eğer kefenin biri biraz aşağıdaysa, içine biraz sevgi koyun, yükselecektir. Eğer diğerindeki fazla keder ağır çekerse, anlayışla yükünü hafifletin, O’nun o güzel uyumu geri dönecektir.

Başka hangi kadın O’nu eğlenmeye götürdüğünüz zaman prensesler gibi görünür de, sonra eve gelince çizmelerini ayaklarına, kırmızı ekoseli oduncu ceketini sırtına geçirdiği gibi şöminede yakmak için kütükleri kesmenize yardım edebilir. O’nun prenses gibi görünmek için yeterince tatlılığı, odun kesmek için de yeterince gücü vardır. O’nun adına uygun şarkıları ıslıkla çalacaksınız. Şayet şarkı besteleyenler O’nun için bir şarkı bestelemeyi unutmuşlarsa, siz kendi melodinizi güzel, güçlü bir ritimle vals temposunda besteleyin ve onu kadınınıza ithaf edin. Fortissimo.

 

Terazi burcu erkeğini tanımak ister misiniz? Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

 

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 20 Şubat 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mesut Mert dedi ki:

  Terazi burcu kadını, çok dengeli ve adil bir kişiliğe sahiptir. Onlar genellikle çok zeki ve zekice oldukları için çok iyi analiz yapabilirler. Ayrıca, Terazi kadınları oldukça estetik ve güzel şeyleri sevdikleri için çok iyi giyinirler ve modaya önem verirler. Onlar ayrıca çok duyarlı ve duygusal oldukları için, ilişkilerinde çok sadık ve sevecen olurlar. Ancak, Terazi kadınları aynı zamanda çok kararlı ve inatçı olabilirler ve kendilerine karşı çok katı olabilirler.

  İşte terazi kadını bu yazdıklarıma çok benziyor

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.