Yengeç Oğlak Uyumu, Yengeçle Oğlak Anlaşabilir mi?

Yengeç Oğlak Uyumu, Yengeçle Oğlak Anlaşabilir mi?

Yengeç Oğlak Uyumu

Yengeç Burcu Oğlak Burcu Uyumu. Yengeç ve oğlak nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

 

Yengeç Oğlak “Uyum Analizi”

Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılıdır. Siz de öncü bir burç olduğunuz için için onu anlar ve destek olursunuz. Astrolojik olarak uyumlu bir çift olursunuz. Her ikinizde aşırı sosyal değilsiniz ve gerekmedikçe fazla kalabalıktan hoşlanmazsınız.

Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, sağlam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir geleceğe sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiğinizden bu konuda anlaşırsınız.

Yengeç burcu evcildir. Oğlak burcu da tam bir işkoliktir. İşten arta kalan zamanlarında sizinle evde zaman geçirmeyi sevecektir.

Yengeç Oğlak Uyumu “İletişim”

Oğlakla yengecin uyumu ikisi arasındaki iletişimi kolaylaştırabilir mi?

Oğlak başta size soğuk ve donuk gelebilir ancak birlikte başbaşa kaldığınızda hiçte öyle olmadığını görebilirsiniz. Her ikinizde fazla konuşmazsınız. Gerekeni gerektiği kadar yaparsınız. Yaşamınızda sadece uyumlu olduğunuz insanlar olur. Siz ailenize aşırı düşkün olduğunuz için bunu fazla abartmamaya çalışın.

Oğlak işteki başarıları ile bir çok hayranı olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktır. Bu da sizin ihtiyacınız olan güven duygusunu oluşturacaktır.

Siz bu ilişkide evinizin ve ileride çocuklarınızın efendisi olurken, Oğlak insanının hayalindeki ev hayatını sağlayacaksınız. Oğlak ise daima çalışacaktır. Onu zamanla daha çok işkolik olduğunu görseniz de şikayetçi olmayacaksınız.

Yengeç Oğlak Uyumu “Cinsel Uyum”

Yengeç Oğlak Cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yönden anlaşabilirler mi?

Sevgili Yengeç, siz su elementi olarak bu ilişkiye sezgilerinizi ve duygusallığınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinizle çok uyumlusunuz. Oğlak ağırdan alacak ve size çok zaman ayıracaktır, siz de derin duygularınızla karşılık vereceksiniz.

Ruhsal yönden birbirinizle iyi anlaştığınız için ev hayatı tam istediğiniz gibi olabilir. Yalnız doğum haritasında farklı konumların olduğunu da unutmamalısınız. Güneş burcu bir insanın tüm özelliklerini temsil etmemektedir.

Eğer hemen her konuda anlaşabiliyorsanız ufak tefek sorunlara sabredin. Küçük sorunlar zamanla aşılabilecek sorunlardır. Birlikteliklerin temelinde iletişim yatmaktadır. İletişim sorunu yaşamıyorsanız bu birlikteliğe fırsat verin.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Yengeç ve Oğlak burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Yengeç Oğlak aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

 • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
 • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
 • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
 • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
 • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Yengeç oğlak uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Oğlak burcu erkeği ve kadını

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Oğlak Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Oğlak Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Oğlak Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. tawan dedi ki:

  erkek erkek veya kadın kadın diye de değerlendirirseniz çok güzel olur

  1. Akrep dedi ki:

   Erkek erkek, kadın kadın derken? Arkadaşlık olarak mı?

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.