Akrep Blog

Yengeç Oğlak Uyumu, Yengeçle Oğlak Anlaşabilir mi?

29.01.2019
972

Yengeç Oğlak Uyumu, Yengeçle Oğlak Anlaşabilir mi?

Yengeç Oğlak Uyumu

Yengeç Burcu Oğlak Burcu Uyumu. Yengeç ve oğlak nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

 

Yengeç Oğlak “Uyum Analizi”

Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılıdır. Siz de öncü bir burç olduğunuz için için onu anlar ve destek olursunuz. Astrolojik olarak uyumlu bir çift olursunuz. Her ikinizde aşırı sosyal değilsiniz ve gerekmedikçe fazla kalabalıktan hoşlanmazsınız.

Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, sağlam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir geleceğe sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiğinizden bu konuda anlaşırsınız.

Yengeç burcu evcildir. Oğlak burcu da tam bir işkoliktir. İşten arta kalan zamanlarında sizinle evde zaman geçirmeyi sevecektir.

Yengeç Oğlak Uyumu “İletişim”

Oğlakla yengecin uyumu ikisi arasındaki iletişimi kolaylaştırabilir mi?

Oğlak başta size soğuk ve donuk gelebilir ancak birlikte başbaşa kaldığınızda hiçte öyle olmadığını görebilirsiniz. Her ikinizde fazla konuşmazsınız. Gerekeni gerektiği kadar yaparsınız. Yaşamınızda sadece uyumlu olduğunuz insanlar olur. Siz ailenize aşırı düşkün olduğunuz için bunu fazla abartmamaya çalışın.

Oğlak işteki başarıları ile bir çok hayranı olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktır. Bu da sizin ihtiyacınız olan güven duygusunu oluşturacaktır.

Siz bu ilişkide evinizin ve ileride çocuklarınızın efendisi olurken, Oğlak insanının hayalindeki ev hayatını sağlayacaksınız. Oğlak ise daima çalışacaktır. Onu zamanla daha çok işkolik olduğunu görseniz de şikayetçi olmayacaksınız.

Yengeç Oğlak Uyumu “Cinsel Uyum”

Sevgili Yengeç, siz su elementi olarak bu ilişkiye sezgilerinizi ve duygusallığınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinizle çok uyumlusunuz. Oğlak ağırdan alacak ve size çok zaman ayıracaktır, siz de derin duygularınızla karşılık vereceksiniz.

Ruhsal yönden birbirinizle iyi anlaştığınız için ev hayatı tam istediğiniz gibi olabilir. Yalnız doğum haritasında farklı konumların olduğunu da unutmamalısınız. Güneş burcu bir insanın tüm özelliklerini temsil etmemektedir.

Eğer hemen her konuda anlaşabiliyorsanız ufak tefek sorunlara sabredin. Küçük sorunlar zamanla aşılabilecek sorunlardır. Birlikteliklerin temelinde iletişim yatmaktadır. İletişim sorunu yaşamıyorsanız bu birlikteliğe fırsat verin.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Oğlak burcu erkeği ve kadını

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Oğlak Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Oğlak Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Oğlak Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıdan derleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tawan dedi ki:

    erkek erkek veya kadın kadın diye de değerlendirirseniz çok güzel olur

    1. Akrep dedi ki:

      Erkek erkek, kadın kadın derken? Arkadaşlık olarak mı?

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!