Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği, Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Yengeç Burcu Erkeği Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç burcu erkeği nasıl bir erkektir, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak yengeç burcu erkeği yakışıklı bir erkek midir? Yengeç burcu erkeğinin kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak yengeç erkeği nasıldır?

Yengeç Burcu Erkeği Kişiliği Nasıldır?

Yengeç burcu erkeği, dolambaçlı sözler söylemeyen, suskun bir insandır. Dağınık fikirli ve sürekli gevezelik eden bir insan değildir. Bu adamın sizinle ilk karşılaşmasında hemen içini dökmesini beklemeyin. Yengeç burcu insanları yabancılara güvenmezler; hatta en yakın arkadaşlarının bile bilmedikleri bazı şeyleri vardır. O’ nu gerçekten tanımak için uzun bir zamana ve büyük bir sabra gerek vardır. O’na aksiliği tuttuğu zamanda rastlarsanız, yakından tanımayı pek istemeyebilirsiniz de. Ama bir kez daha deneyin. Bu kadar kolay vazgeçmeyin.

Yengeç burcu erkeği, flörtçü ve dönek olabilir, ama aynı zamanda hassas ve sadık da olabilir. Birdenbire, kaşlarının arasındaki o kırışıklığın yerini tatlı bir tebessüm alabilir. Yengeççe yakınmaları ve huysuz hali yavaş yavaş ısınarak müşfik bir tona dönüşür ve hemen arkasından ağzını kapatarak kıkır kıkır gülmeye veya yüksek sesle isterik kahkahalar atmaya başlar. Mahzun ve dalgın olduğu zaman kollarınızı boynuna dolayıp, O’ nu o melankoliden kurtarmak istersiniz. Keskin zekasını ve derin sezgilerini gösterdiği zaman, O’na huşu içinde bakar kalırsınız, ihtiyatı sizi etkiler, karamsarlığı da üzer.

Yengeç  burcu erkeği, Bazen öyle nazik olur ki, neredeyse sizi dansa davet edeceğini sanırsınız. O’nun romantik bir hayalci olduğundan hiç kuşku yoktur, gene de düşmanlarını çatlatacak kadar makul ve beceriklidir. Böyle bir adamla ne yaparsınız?

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir?

O’nu anlamaya çalışın. Bunlar kişilik değişmesi değildir. Gelip geçici, bugün olan yarın olmayan huylardır. Bu değişik davranışlar arasında veya sırasında, Yengeç burcu erkeği neyse odur, içinden geldiği gibi hareket eder. Dış görünüşündeki ifade değişikliklerine karşın, asıl karakterinden hiç sapmaz. Şunu hiç aklınızdan çıkarmamaya çalışın; bir Yengecin tavrı ne kadar sert ve ilgisiz olursa olsun, yüreği her zaman yumuşak ve sevgi doludur ve öyle hassastır ki, çoğunlukla çok çabuk kırılabilir. O zaman kabuğunun içine çekilir (bu kabuğu her zaman yanında taşır), böylece bir süre kendi duygularından korunmuş olur. O sırada O’nun gerçek bir Yengeç olduğunu düşünür ve küskün sessizliğine çekildiğinde üstüne varmaktan vazgeçersiniz.

Ama, yengeç burcu erkeği, gün ışığını görmek için tekrar ihtiyatla kabuğundan çıkınca, siz de baştan çıkar ve gene O’na yaklaşmak istersiniz, Ne yazık ki, bir Yengeç nurcu erkeği arada sırada ıslak bir bulaşık bezine dönerek, her şeyi ve herkesi küçültüp, tepeden tırnağa tüm benliğinize kocaman mavi kasvet damlaları saçabilir. Sonra, başka zamanlarda, hıçkırıp duran bir orangutan kadar koroik olabilir. O’na sırtınızı mı döneceğinizi, yoksa O’ nu sıcak bir şekilde kucaklayacağınızı mı bilemeyişinize şaşmamak gerekir.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

En Kötü Davranışlarını Kaybetme Korkusu Yaşadığında Sergiler

Bir Yengecin ısı değişiklikleri herkesi şaşırtabilir. Önce buz gibi bakışları altında tir tir titrersiniz, sonra üstünüze düşmesinden boğulacak hale gelirsiniz. Bir şeyi kaybetmekten en çok korktuğu zaman, en kötü davranışları gösterir. Belki de kaybetmekten korktuğu şey sizsiniz. Tamamıyla O’nun olduğunuz konusunda bin bir kez güvence verin. Aşk sözleri O’nun kulağına müzik gibi gelir.

Kuşkusuz, bir gece dolunayın altında sevgi dolu bir sahnenin tam ortasında delice huylarından biri tutabilir. Siz tam o güzel rüyalar ülkesine doğru sürüklenirken, O size en çok sevdiği şiirini okumayı önerir, içinizi çekerek başınızı O’nun omuzuna dayar ve gözlerinizi kaparsınız. Derken yengeç burcu erkeği gıdaklar gibi bir sesle şöyle bir şeyler söyler, “Havva’nın yanındaki yalnız adam içmişti içkisini -Ay dansediyordu Monan deresinde- O burnunu sümkürdü ve parlattı pabuçlarını- ve Dağ içkisini içti bir dikişte!” Bu sözler sizi sarsarak o sihirli dünyanızdan çıkarabilir; gelin görün ki, Dolunay Yengecin duygularında böyle acayip etkiler oluşturabilir. Yani, demek istiyorum ki, Yengeç burcunda doğan bir erkek, bir milyon dolar kazanıp onu elinde tutacak kadar zeki bile olsa gene de böylesine şaşkınca davranabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Para ve Ekonomi Konusunda Nasıldır?

Para konusu açtığımız iyi oldu. Bu sizin de hoşunuza gidecek. Kirayı tam zamanında ödemekten hoşlanan bir kızsanız, tam kendinize göre bir erkeğe aşıksınız demektir. Hemen hemen sizden hoşlandığı kadar, yengeç burcu erkeği güvende olmaktan da hoşlanır. Parayı en tehlikeli rakibiniz olarak görebilirsiniz. Günlerinin çoğunu, bir çeşit sessiz, dini bağlılıkla paranın peşinden koşmakla geçirecektir. (Geceler, peşinden koşacağı başka şeyler getirebilir.) Bu, başınıza gelebilecek en kötü şey değildir.

Para konusu, çocukluğundan beri O’ nu kendine çekmiştir ve para biriktirmek aslında O’nun için para harcamaktan daha çekicidir. Tam olarak cimri sayılmaz; ama diyelim ki, pahalı bir eğlence olarak piposunu dolarla yakmaz.

Yengeç erkeğinin mizah anlayışında para yoktur. O’na göre para, gülünecek bir konu değildir. O herhalde alfabeden önce, kafasında sayıları toplamayı öğrenmiştir. Eğer ilk kumbarasının hala açılmadığını görürseniz şaşırmayın. Gümüş paranın şıkırtısı ve kağıt paranın hışırtısı O’nun sinirlerini yatıştırır, ancak, borsadaki parasıyla ve hisse senetlerinin değeriyle övünmeyecektir. Yengeçler para biriktirmeyi toplum içinde daha fazla saygınlık kazanmak için istemezler.

Parayı para olarak sevdikleri için biriktirirler. Aslında, Yengeç para konusundaki sihirbazlığını herhalde küçümseyecektir. O, “hayatını kazanmaya çalışan ve geçinmek için elinden geleni yapan zavallı bir çocuktur, işte.” Hatta O’na acıyıp bankadan borç para sağlamayı bile önerebilirsiniz. Sakın böyle bir şey yapmayın. Herhalde o bankanın bir kısmının sahibi kendisidir.

Yengeç Burcu Erkeği Parayı İhtiyaçlarının Tam Karşılığını Almak İçin Kullanır

Yükselen burcu bir ateş burcuysa, bu O’ nu savurganlığa zorlayabilir, ama yengeç burcu erkeği, hayran olunacak bir cesaretle buna karşı koyacaktır. Hatta bazen karamsarlığından kurtulup neşelenmek için para harcayarak eğlenme hevesine kapılsa bile, bunu bir adet haline getirmeyecektir. Dişlerinizin arasından mırıldanarak “cimri “diye söylenmeye başlamadan önce, Yengeç erkeğinin ekonomi konusunda ilginç fikirlere sahip olduğunu bilmeniz gerekir.

O ikinci sınıf bir yerde fazla pişmiş kuzu pirzolası ve ilgisiz bir servisle yetineceğine, sizi en iyi lokantaya götürerek parasının karşılığını almayı tercih eder. Bir vizon kürk veya şinşila yıllarca dayanacakken, kumaş mantoya para harcamayı aptallık sayar. O’nun düşüncesine göre, daha köşeyi döner dönmez aşınacak olan ucuz bir araba almaktansa; iyi, dayanıklı bir Cadilac veya Bentley almak daha güvenilir bir yatırımdır. Yengeç için kalite ve ekonomi eş anlamlıdır, işte böyle, sanırım bu anlattıklarım gözlerinizi tekrar parlatacaktır!..

Ay Etkisi ve Sanat

Yaşamı müzik, resim ve diğer kültürel olaylar içinde geçen en şair ruhlu ve hayalci Yengeçler bile, paranın değerini çok iyi bilen bir anlayışa sahiptirler. Ay’ın etkisindeki ressam bir tavan arasında çalışıyor olabilir, ama O’na yiyecek paketleri göndermenize hiç gerek yoktur. Herhalde tavan kirişleri arasında saklı yiyecek stoku ve bonoları vardır. Resimlerini de hiç kimseye bağışlamaz. Profesyonelse, onları oldukça iyi bir fiyata satacaktır. Ama, onlar da buna değecektir.

Yengeç burcu erkeği bir meslek sahibi olunca, o mesleğin en yüksek düzeyine erişecektir. O, sanat yeteneğiyle doludur. Yengeç burcu erkeğinize yılbaşı kartları çizmesini ve boyamasını önerebilirsiniz. Bir amatör bile olsa, çizip boyadığı kartlar kuşkusuz çok güzel olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Giyiminde Ciddiyet Vardır

Erkeğiniz eğer gerçek bir Yengeç’ se spor giysilere düşkün değildir. O’nun giyim – kuşamında belirli bir ciddilik vardır. Milyarder de olsa, sadece birkaç bin lirası da olsa, geleneksel ve iyi bir terzi elinden çıkmış giysilerden hoşlanır. Çoğunlukla, eski tip yaka düğmeleri (evet, onları hala satıyorlar- Yengeçler için), Fransız kol manşetleri, toptancıdan aldığı, genellikle monogramsız (monogram çok gösterişli oluyor; O fazla göze çarpmamayı tercih eder) pahalı gömlekler kullanır. Henüz ilk milyonunu biriktirmeye çalıştığı sırada, kısa bir süre için para sıkıntısı çekerken bile, ayakkabıları her zaman boyalı ve çorapları iyi cinsten olacaktır.

Mali durumunun iyi olmadığı zamanda bile (ki bu dönem geçicidir) bir Yengeç burcu erkeği soylu bir zengin veya görmüş geçirmiş bir adam havasını taşır. Eğer henüz öyle değilse, öyle olacaktır. Bir gün bu adama yüklü bir para gelecektir, veya büyük paralar kazanma fırsatını elde edecektir. Yengeç her zaman zengin olmaz, ama işsiz bir Yengeç, Sibirya’ da bir ananas ağacı kadar az bulunur. O’nun gizli ilkesi şudur: “Hep oynayıp, hiç çalışmamak sıska bir cüzdandan başka birsey sağlamaz“, ve Yengeç iyice tombul bir cüzdanı yeğ tutar.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Annesi İle İyi Geçinseniz İyi Edersiniz

Umalım ki anasıyla özellikleriniz aynı olsun. Aslında öyle olması için dua edelim. Kuşkusuz O’nun konuşmalarında annesi sık sık boy gösterecektir, örneğin, “Annem hiç bu kadar makyaj yapmaz, ve çok güzel bir kadındır. Göz farın biraz fazla değil mi, sevgilim?” Ya da, “Dondurulmuş kekler ve hazır patates püresi kullanıyorsun. Ben çocukken annem kendi ekmeğini kendi pişirirdi.” Bu erdem örnekleri hiç beklemediğiniz zamanda sık sık karşınıza çıkacaktır. “Sevgilim, bu akşam tiyatrodaki randevumuzu iptal etmek zorundayım. Annemi birkaç gün için çiftliğe götürüyorum.

Kısacası, Yengeç burcu erkeği annesini tahtından indirip, yeni kraliçesi olarak size taç giydirmeye pek hevesli olmayabilir. Zaman zaman gezip dolaşmak heyecanına kapılsa bile, O son derece evcil bir Yengeçtir. Hele annesi evini sıcacık, rahat bir yuva haline sokmuşsa, O’nun orayı terk etmeye hiç acelesi olmayacaktır. Yengeçler annelerine ya, çok yakındırlar, ya da onlardan tamamıyla soğumuşlardır.

Onlarla hiçbir zaman sıradan bir ilişkileri olmaz. Annelerine çok büyük saygı ve sevgiyle bağlı olmayanlar ya evlat edinilenlerdir ya da babalarına karşı duyduğu sevgiyi kıskandıkları için annelerinden soğuyanlardır. O zaman annelerine karşı doğal olmayan bir soğukluk ve uzaklık duyarlar.

Bırakın Annesi İstediği Yemeği Yapsın

Bununla birlikte, tipik bir Yengeçle ortaya çıkan asıl sorun, anneye yakınlıktan doğmaktadır. Hayatın gerçeklerini saklamanın hiçbir yararı yok. Annesine düşkün tipte bir Yengece aşıksanız, annesinin dostluğunu kazanmak zorundasınız. Annesine komplimanlar yağdırırken, aynı zamanda rakibi olacaksınız. Dostluk kazanmaya çalışırken, aynı zamanda rekabet etmek kolay değildir, ama sizin için gerekli olan strateji budur. Sakın onun yemek pişirme ve diğer ev işlerini ele almasına fırsat vermeyin. Bırakın, size limonlu pastanın nasıl yapılacağını öğretsin. Eşiniz bundan hoşlanacaktır. Siz iki hanımın böyle güzel güzel geçinmenizden…

Sonra dönüp, kendi hesabınıza nefis bir tatlı yapın. En az annesi kadar O’nu şımartmaya dikkat edin, bu da bir hayli olabilir… Herhalde annesinin gözünün bebeği olarak büyümeye alışmıştır. Üstüne düşülmesi, düzenli olarak beslenmesi, her ihtiyacının sağlanması, hastalandığı zaman çevresinde pervane gibi dönülmesi, ve geceleyin şefkatle yatağına yatırılması O’ nu son derece tatlı bir Yengeç yapabilir. Yengeç burcu erkekleri bunu hiçbir zaman doğrulamazlar, ancak hanımlar tarafından bebek gibi sevilip okşanmaya bayılırlar.

Yengeç Burcu Erkeği İyi Bir Aşçıdır, Kadınlara Karşı Naziktir

Gene de, ilişkinizde skoru eşitleyebilecek olan bazı hususlar vardır. Bir kere, Yengeç burcu erkeği de oldukça iyi bir aşçıdır. Güzel yemek pişirme yeteneğiyle sizi şaşırtabilir. Bu adam sizi apartmanına akşam yemeğine çağırdığı zaman, genellikle oldukça ciddidir. Gravürlerine bakmanızı istese de, gizli bir niyeti olmayabilir. Tipik bir Yengeç burcu erkeği, hayattaki güzel şeylere düşkündür. Kısacası, kültürlü bir adamdır. Gerçekten, çok değerli gravürleri, ya da en azından harika bir plak koleksiyonu olabilir. O’nun kaya mağarasına şaperonsuz gitmeyi göze aldığınız zaman, oldukça güvende sayılırsınız; çünkü tipik bir Ay erkeği kadınlara karşı son derece naziktir.

Siz hanımefendilikten vazgeçmedikçe, o da genellikle bir beyefendidir. Büyükannesinin zamanında öyle davranırlardı, ve O’na göre, o günler güzel günlerdi… (O şöminenin üstündeki de herhalde anneannesinin fotoğrafıdır.) O’na aile ağacı konusunda sorular sorun. Size bildiklerini anlatmaya can atacaktır. Yengeçlerin çoğu geçmişlerinden ve atalarından söz etmekten çok hoşlanırlar. Yengeç, büyükannesinin kendisinden, ilk kez yurt dışına gittiğinde satın aldığı on sekizinci yüzyıla ait antika masaya kadar, eskiye ait şeyleri çok sever.

Tarih, Astroloji ve Para İle Yakından İlgilidir

Yengeç burcu erkeği resminizi çekmek isterse, hemen eşarbınızı kapatarak kaçmayın. Fotoğrafçılık, Ay etkisindeki insanların olağan hobisidir, ve hayatlarında en az bir fotoğraf makinesine sahip olmadan yaşayan Yengeçlerin sayısı yok denecek kadar azdır. Kuşkusuz, bu Yengecin Venüs’ ü Akrep’ te, veya bir Aslan Ay olabilir; bu yüzden, herhangi birşeyi kabul etmeden önce doğum haritasını incelemek daha akıllıca bir davranış olur. Her neyse siz şöyle söyleyin: “Çok isterdim, canım, ama önce astroloğumla konuşmamın bir sakıncası var mı, acaba? Doğum gününü öğrenmem gerekiyor” Şaka yaptığınızı düşünürse, bunu hemen düzeltebilirsiniz.

O’na deyin ki, “J.P, Morgan, astrolog Evangeline Adams’ la görüşmeden borsada parmağını bile oynatmazdı.” Evangeline Adams, John Quincy Adams’ in torunu ve John Adams’ ın büyük torunuydu. Tarihle paranın bir araya gelmesi, Yengecin gözlerini ilgiyle fal taşı gibi açacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Bir Yengeç erkeğinin her ne kadar bazı ufak tefek flörtleri olursa da, ciddi şekilde aşık olmadan önce birçok yıllar geçmesi gerekebilir, çünkü O’nun, ilgisine değer bulacağı bir kadına rastlaması kolay değildir. Aradığı kadını bulduğu zaman, çok duygulanır, hassaslaşır ve onu armağanlara, hayranlık ve sevgiye boğar. Ama O’nun standartları yüksektir. Her genç kız bunları karşılayamaz. Yengeçlerin çoğu sebepsiz yere kendilerini yakmaktan korkarlar. Uygunsuz bir ilişki, sıradan bir erkeğin birkaç hafta üzülmesine neden olurken, Yengeç için bir felaket olabilir. Herhangi bir şey çok yakınlaştığı birinden O’ nu ayırırsa, Yengeç yıllarca matem tutabilir.

Doğal olarak hemen ilişki kurmaktan çekinir, ama bir kez duygularından emin olunca, kolay kolay önüne geçilemez. Yengeç burcu erkeği romantik aşık rolünü ustalıkla oynayabilir. Duygularını açtıktan ve sizi elde etme umuduna kapıldıktan sonra, çekingenliği bir gecede inançlılığa dönüşür ve kendinizi, yapmayı düşündüğü hiçbir teklife hayır cevabı almayacak kadar azimli ve dürüst bir erkeğin sevgisiyle sarılmış bulursunuz.

Yengecin Kıskaçları

Posta kutunuza el koyması (tabii, mecazi olarak), kapınızın önündeki paspasa kamp kurması, telefonunuzu kendi tekeline alması işten bile değildir. Yengecin kıskacından kurtulmak zordur. Herhalde siz de kurtulmak istemeyeceksiniz, kuşkusuz. Pek çok genç kız, birinin kendilerini sımsıkı sarıp kapıdaki hain kurttan koruyacağı, Yengecinki gibi ay ışığıyla aydınlanmış bir dünyada rüya alemine dalmak ister.

Şimdi Yengeç burcu erkeğinin, şapşalca giyinen ve parasını har vurup harman savuran biri olmadığını, rüya gibi yemek pişirebildiğini, mükemmel bir zevki olduğunu, sevgili babacığının evlendiği kız gibi geleneklere bağlı bir genç kız aradığını, kumrular gibi öten bir sevda kuşu olduğunu (huysuzluğu tutmadığı zaman), öğrenmiş bulunuyorsunuz. Başka öğrenmek istediğiniz birşey kaldı mı? Baba olarak nasıl biri olduğunu mu merak ediyorsunuz? işte, haberlerin en güzeli, bu. Yengeçlerin hepsi yürekten annedir. Erkekler bile

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Babadır?

Asıl söylemek istediğim, Yengecin aşık olduğunuz o ilgili, nazik, sempatik, anlayışlı kişiliği nedeniyle çok iyi bir baba olacağıdır. Yengeç Burcu Erkeği, Çocuklara karşı sonsuz bir sabrı olacak, onların ezilen başparmağı, kınlan oyuncağı ve diş ağrılarıyla teker teker içtenlikle ilgilenecektir. Onların doğum günü partilerinde kağıt şapkalar giyecek, tüm mahallenin çocuklarına eğlenceli bir oyun arkadaşı olacak, ve küçük insanları ağırlamak için sayısız saatlerini harcayacaktır. Yengeç babalar oğullarıyla gurur duyar, kızlarını hararetle korurlar.

Çocuklar küçükken, Yengeçler düşünebildiğiniz en yüce, en mükemmel baba olurlar. Bununla birlikte, gençlik döneminde sular epeyce dalgalanabilir. Yengeç burcu erkeği, sevdiklerinin sonsuza kadar kendisine dayanmalarını ister, çocuklar bağımsızlık belirtileri göstermeye başlayınca, tekrar bir dönem için aksi bir Yengeç olabilir ve onların dışarıdaki dünyaya açılma isteklerine karşı çıkabilir.

Dolunay Zamanına Dikkat!

Genç erkek, arabayı alıp gece yarısından sonraya kadar dışarıda kalınca veya güzel kızı, dansa gidip izin aldığı saatte dönmeyince Yengeç baba bir aşağı bir yukarı dolaşmaktan halıyı aşındırabilir. Sayıların O’ nu nasıl etkilediğini hatırlıyorsunuz, değil mi? Tutumunun yanlışlığını O’na göstermek için, düpedüz aritmetiğe başvurun. “Bu şuna benzer şekerim” deyin, “Şimdi iki çocuğumuz var. Onlar evlendikleri zaman, tıpkı bankadaki paranın kar hissesiyle çoğalması gibi, altı veya sekiz torunumuz olabilir. Altı veya sekiz, ikiden daha çok mutluluk demektir, öyle değil mi?” (işte O’nu yakaladınız.) “Benimle aynı fikirde olmana çok sevindim, sevgilim. Şimdi lütfen Lucy’nin gelinliğini nereye sakladığını bize söyler misin, ve Henry’ nin evlenme cüzdanını alabilmesi için lütfen şu kelepçeleri bileğinden çıkartır mısın?”

Bunu sakın dolunay zamanı denemeyin. Yanlış anlayabilir. Ayrıca, Ay’ in titreşimleri bu kadar güçlüyken, hiçbir Yengeç doğru düşünemez. Başkalarının kontrolünü elinde tutmaktan vazgeçmek O’nun için zordur, ancak hala sizin yanında olduğunuz ve hala size yaslanabileceği kendisine hatırlatılınca, kıskaçları gevşeyecektir.

Yengeç Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Evet, bunların hepsi gelecekte olacak şeyler. Sizin şu andaki sorununuz, Yengecinizi dosdoğru evlenme teklif etmeye yönelmesi için baştan çıkarabilmek; akıllıca bir o yana, bir bu yana gidip gelerek asıl konuya yan çizmekten vazgeçirebilmek. Daha cesur mağara adamı tipli biri için kendisini terk edecekmiş gibi davranabilirsiniz. Genellikle Yengeç burcu erkeği, elde etmek istediği obje, (bu siz oluyorsunuz) kendisinden uzaklaşma belirtileri gösterince, geri geri gitmekten vazgeçer. Ancak, bu da; O’ nu uykudan uyandıracak başka bir erkek bulmak için çevrede keşfe çıkmayı gerektirir. Sizi çok yakından gözlediği için, böyle bir işe kalkışmak gerçek bir sıkıntıya neden olabilir.

Sizi sımsıkı yakalamasını ve her gece zik zak oynamaktan vazgeçmesini sağlamanın en kolay yolu, O’nun duygularını etkilemektir, bu duygular da her zaman, hesap makinesine benzeyen aklının hemen altındadır.

 • Müzik,
 • Şiir,
 • Çiçekler,
 • Güzel giysiler,
 • Azar azar kullanılan pahalı bir parfüm,
 • Yumuşak sözler,
 • Tatlı okşayışlar,

O’nun romantik bir ilişkiye karşı zaten zayıf olan dayanma gücünü büsbütün kırabilecek olan silahlardır.

O’nun kalbiyle midesi arasındaki direkt hattı sakın küçümsemeyin.

 • Dergilerden bebek resimleri kesin,
 • dikiş makinenizi tüm görkemiyle ortada bırakın,
 • O’ nü bebekmiş gibi biraz şımartın.
 • Yabancı paralardan yapılan şu bileziklerden birini takın.

Bu, iki hassas tele birden vuracaktır uzak kıyılara seyahat ve para… Bir gece ansızın, heyecanla, annesiyle tanışmak isteyip istemediğinizi soruverir. Hemen ertesi sabah da rahatça ve güvenle düğün davetiyelerinizi ve çeyizinizi ısmarlayabilirsiniz. Böylece bin bir gizli rüyayla dolu, biraz huysuz bir Ay erkeğinin kalbini çelmiş olacaksınız.. ve de tabii gözdesinin onayını..

Ondan sonra, “bir yıl bir gün süreyle denizlere açılacaksınız” ve “Ay ışığında dans edeceksiniz“. iyi yolculuklar!.

Yengeç Erkeğine Karşı Bu Konulara Dikkat Edin?

Sakın unutmayın,

 • O’nun delik deşik eski şapkasını,
 • Paramparça tenis ayakkabılarını,
 • Pul kolleksiyonunu,
 • İlkokul karnelerini,

hiçbir zaman atmayacaksınız.

Bunlar O’nun en değerli servetidir. Şemsiyenizi yanınıza almayı ihmal etmeyin. Rutubetli geceler olacak. Çinçilanızın içinde çok güzel göründüğünüzü söyleyebilir miyim? Ama tabii.. Bir kadın sevildiği zaman güzeldir ve siz seviliyorsunuz…

 

Yengeç burcu kadınını tanımak ister misiniz? Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir

www.akrepblog.com

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 13 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.