Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

Yengeç Burcu Kadını, Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Yengeç Burcu Kadını Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Yengeç burcu kadını nasıl bir kadındır, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak yengeç burcu kadını güzel bir kadın mıdır? Yengeç burcu kadınının kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak yengeç kadını nasıldır?

Yengeç Burcu Kadını Kişiliği Nasıldır?

Buna hiç kuşku yok. Başlangıçta sizin Yengeç kızının kibar bir Ay kızı mı, yoksa vahşi bir kuş mu olduğuna karar vermekte sıkıntı çekeceksiniz. Sonunda hangisi olduğunu hala bilemeyeceksiniz.

Yengeç burcu kadını, Yağmur mevsiminde, hüzünlü duygular içinde sizi boğacak; güneş bulutların arasından gizlice tekrar yeryüzünü gözetlemeye başlayınca, sizi kahkahalarla iki büklüm edecek ve size şefkatle yaklaşacaktır. Yengeç burcu kadınının değişen duygularına tanık olmak, eski zamanların sessiz filmlerini izlemeye benzer. İnsanları kahkahalardan kırıp geçiren şakaların hemen ardından, iliklerine kadar heyecanla titreten “Pauline’nin Korkulan” filmi gösterilir ve çukurdaki teneke sesli bir piyano baştan sona kadar bu gösteriye eşlik eder.. Piyanonun tonu bazen canlı ve neşeli; sonra da melankolik ve hüzünlü olur.

Müzik, duruma uyacak şekilde sürekli değişir, hiçbir zaman durgun veya monoton olmaz. Yengeç burcu kadını da buna benzer. Biraz çılgın, azıcık üzgün ve olağanüstü hayal dolu. O aynı zamanda gümüş sikkeleri nasıl biriktireceğini de iyi bilir.

Yengeç Burcu Kadını Utangaç Bir Kadındır

Doğal olarak evlenmeden önce O’nun yatağının altına bakamazsınız. Utangaçlık O’nun özelliklerinden biridir. Ancak, güvenerek bahse girebilirsiniz ki, orada kağıt paralarla dolu eski bir çorap vardır, Yükselen burcu savurgan bir yıldız ya da Ay olabilir, ama öyle olsa bile, açelya saksının altında veya on yıl önceki doğum gününde gelen ve hala hiç kullanmadığı dantel masa örtüsünün arasında sakladığı birkaç kuruşu bulunur. Şiir kitaplarından birini açarsanız, arasından gün ışığında gözlerini kırpıştıran buruşuk bir kağıt para düşebilir.

Bir Yengeç burcu kadını duyguları incindiği zaman birden para harcama tutkusuna kapılarak kırılan gururuna şifa arayabilir; ama çoğunlukla harcamaları gelirinin bir hayli gerisinde kalır. Sizin tasarruf hesabınız O’nun olağanüstü ilgisini çekebilir, ve para O’nun konuşmayı en çok sevdiği konulardan biri olabilir.

Eğer paranız yoksa, para kazanmaya çalıştığınız sürece yengeç burcu kadını sizi küçük görmeyecektir. Para kazanmanız ve biriktirmeniz için size yardım edecektir; ama harcamaya gelince, bu sizin bileceğiniz iştir. Fazla ileri gitmeyin, yoksa karşılıklı güvenliğinizin tehlikeye düştüğünü görecektir. Siz bu kıza korkunç pahalı bir hediye verince, size, “Bunu yapmamalıydın” derse, bilin ki bunu inanarak söylemiştir.

Yengeç Burcu Kadını Güzel midir?

Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. Yengeç burcu kadını güzel midir? Güzel olmasa da o kadar duygu yüklü ve güzel bir gülümsemesi vardır ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile duygusal hassasiyeti ile içinize işlemesini çok iyi bilir. Bakış açınıza göre tüm yengeç burcu kadınları tabiki güzel olamayabilir ancak yengeç burcu kadınlarının hemen hepsi doğuştan romantik bir güzelliğe sahiptirler.

Yengeç burcu kadını güzelliği ile sizi etkiler mi onu bilemem ancak anaç, duygusal ve ruhsal yapısı ile bunu çok iyi becerdiğini söyleyebilirim.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadınına Nasıl Davranmalısınız?

Yengeç kızının kafasını sigorta, ipotek, kira, faturalar ve bankadaki Yılbaşı hesabından uzaklaştırmak için, O’ nu gece yarısı mehtapta yürümek için deniz kıyısına götürün. Bu O’nun en çok formunda olduğu zamandır. Ay O’nun gizli rüyalarını ortaya çıkarır, suya yakın olmak O’nun gerginliğini gevşetebilir. Bir saatlik süre içinde tüm çeşitli duygularını gözlerinizle görebilirsiniz. O zaman bunlardan en beğendiğinizi seçerek, bu duyguyu geliştirmesi için O’nu heveslendirirsiniz.

Tipik bir Yengeç burcu kadınını yalnız olarak, dolunay altında plaja götürürseniz, tuhaf bir değişiklik olur. Gündüz gördüğünüz o soğuk, çekingen hanımefendi veya hatta arada sırada akşamları bir lokantada ya da tiyatroda dikkatinizi çekecek kadar kıkır kıkır gülen, taşkın flört, Ay’ın manyetik ışıkları gözlerinde parlayınca ve kıyıya çarpan dalgaların baştan çıkarıcı sesi kulaklarına dolunca, birdenbire başka dünyalardan gelen bir yaratık olacaktır.

Ay ile birlikte baş başa kaldığınızda yengeç burcu kadını, sizinle birlikte, hayallerinizin erişebileceği kadar uzaklara uçabilen bir deniz perisine dönüşecektir. Bu, onda dokuz kez böyle olacaktır. Ve herhalde onuncusunda yeni Ay’a rastlayacaksınız. Bu aynı amacı sağlamayacaktır. Ay küçülürken yengeç burcu kadını, utangaç ve tatlı bir kız olur; ama sizin asıl istediğiniz, O’nun tüm gizli yeteneklerini ortaya çıkaracak kadar bütün olan bir Ay’dır.

O dolunayın büyüsü altında, kendi içindeki denizin yükselmesi ve duygularının tasmasıyla, şiir yazabilir, şarkı besteleyebilir, filozofların yüzyıllardan beri düşünüp taşındıkları bilinmeyenlerin üstündeki perdeyi yırtabilir. En azından söylemek gerekirse, böyle zamanlarda, Yengeç burcu kadını, doğal olarak ilginç bir konuşmacı olur.

Diğer burçlarda da gördüğünüz gibi, pek az kadın kusursuzdur. Koç burcu kadını, elini kolunu sallayıp taksileri kendisi çağırarak ve tuğla duvarlara başıyla tos vurarak ortalıkta koşuşup durur. Yay burcu kadını, insana şok geçirtecek kadar açık sözlü ve patavatsızdır. Akrep burcu kadını, korkudan dudağınızı uçuklatabilir. ikizler burcu kadını, maymun iştahlı, dönek olur. Aslan burcu kadını, fazla mağrurdur, v.b. Yengeç kadınlarında genel olarak bu kusurların hiçbiri yoktur.

Yengeç Kadınına Karşı Bunları Asla Yapmayın

Ne var ki, Yengeç kızıyla ilişkinizde hatırlamanız gereken bazı, “sakın yapmayın” lar vardır,

 • Yengeç burcu kadını eleştirilmekten nefret eder; alaya alınmak O’nu derinden yaralar,
 • Yengeç burcu kadını reddedilmeye hiç katlanamaz.
 • İlk hareketi ondan beklemeyin
 • Yengeç burcu kadınını utandırmaya kalkışmayın
 • Annesini küçümsemeyin, eleştirmeyin, incitmeyin, O’ndan ayırmaya kalkışmayın
 • Kendisine özel olan eşyalarını karıştırmayın.

Bir, iki, üç. Bunlar esastır. Pek açıkça atak değildir, tipik Yengeç çekinir, ilk hareketi siz yapmak zorundasınız. O’nun hareket ettiği bir yer varsa, o da geriye ve iki yanadır, O’nun esasta utangaç yapısı ve kabul edilmeme korkusu, bu burcun erkeğiyle aynıdır. Tanıdığım bir yengeç kadınıyla bir Yengeç erkeği bir gece, kadının apartmanında tam yedi saat yan yana oturup, dergilere bakıyormuş gibi davranmışlardı. Nabızları sessizce hızlı hızlı atarken, bir yığın derginin eski sayılarını, sabah ve akşam gazetelerini gözden geçirip birkaç da bilmece çözmüşlerdi. Gördüğünüz gibi, Yengeçlerin hiçbiri ilk hareketi yapmak istememişti.

Annesine iyi davranın, yoksa sizi hiçbir zaman affetmez. Annesi, hiç kimsenin incitmemesi gereken bir hanımefendidir. Yengeç kızının mizah anlayışı, malum “kaynanaşakalarına itibar etmez. Ve O’nun beş yıllık günlüğünü asla okumayın. Nasıl olsa, anahtarı ve kilidi de vardır herhalde. Yengeçler sır tutmaktan hoşlanırlar, itiraf eden siz olmadıkça, Onlar itiraf etmeye pek yanaşmazlar.

Yengeç Burcu Kadını Kırılırsa!

Yengeç burcu kadını kırılırsa ne yapmanız gerekir?

Eğer bir yengeç kadınının kalbini kırmışsanız ona şefkatle yaklaşmanız gerekir. Yengeç burcu kadını ay etkisi altındadır ve aşırı duygusaldır. Eğer dolunay zamanına denk gelmişseniz çok gergin ve asabi olabilir. Böyle zamanlarda size büyük bir öfke ile karşılık verebilir.

 • Sabırlı olun
 • Önce sakinleşmesini bekleyin
 • Sinirli ise sinirleri yatışmadan harekete geçmeyin
 • İçten ve samimi bir şekilde özür dileyin
 • Ona kalbini ısıtacak sözler söyleyin
 • Başarabilirseniz başını omzunuza koyup saçlarını okşayın

Yengeç Burcu Kadını Nelerden Korkar?

Sizin Ay güzelinin korkuları, gerçekten sizi de zor durumda bırakabilir,

Yengeç burcu kadını,

 • Yeterince güzel olmadığından,
 • Yeterince zeki olmadığından,
 • Yeterince genç olmadığından,
 • Yeterince yaşlı olmadığından korkar.

Milo Venüs’ü gibi bir vücudu, Truvalı Helen gibi bir yüzü ve Aristo gibi zekası da olsa fark etmez: O gene kendisini yetersiz hissedecektir. O’nun genç, O’nun güzel, O’nun akıllı olduğuna ve sizin Ona ait olduğunuza O’nu inandırmaya çalışarak garanti verin. Yengeç burcu kadınının duyguları ve davranışları, Ay’ ın her çeyreğine göre ortalama ayda dört kez değişecektir, denizin alçalış ve yükselişine göre de günde iki kez ufak tefek dalgalanmalar olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? nasıl bir eştir, nasıl bir annedir

Duyguları Ayın Konumuna Göre Değişebilir

Yengeç Burcu Kadını, ne yapacağı belli olmayan bir tarzda, ne yapacağı bilinen biridir. Bu O’nu büyüleyici ve gizemli yapan bir özelliktir. Hüzünlü zamanlarında iyi yemek yapamadığından bile korkabilir. Bu son derece saçmadır. Çünkü tipik bir Yengeç kızının yanında bir Fransız aşçı başı, sizin askerlik kampındaki karavana çavuşu gibi kalır. Bu kadın, otomatik konserve açacağından veya dondurulmuş yiyeceklerden hoşlanan biri değildir?

Yengeç burcu kadını, fasulyeyi kendisi ayıklamaktan ve bisküvilerini kendisi pişirmekten daha çok zevk alır. O’nun yemekleri harikadır; patates püresi tüy gibi yumuşak, sebzeleri taze ve gevrek olur. Hepsinin üstünde, son derece nefis çilek reçeli yapar. Yengeç kadınları fırınlarıyla çok iyi geçinirler. Evin en çok sevdikleri odası, mutfaktır (çocuk odasından sonra). Yengeç kadını, bir anaç tavuk gibi üstünüze düşecektir ve siz de herhalde buna bayılacaksınız. Erkeklerin çoğu bayılır.

Size Bağlanmışsa Üzerinize Titreyecektir

Yengeç burcu kadını, İyi yemek yapamadığı konusundaki yersiz korkusunun yanısıra, sizin O’nu yeterince sevmediğinizden de korkabilir. Kanı kırmızı olan her normal erkek için bunun çaresini bulmak kolaydır. Buyurun, kanıtlayın ne kadar isterseniz, o kadar sık, O bunu çok güze! şekilde kabul edecektir. Bir kez siz yeşil ışığı yakınca, O da yetersizlik duygularından kendini kurtaracak olan sinyali mutlulukla karşılayacaktır. Ancak bu da yeni bir soruna neden olur. Gerçeği söylemek gerekirse, siz Yengeç burcu kadınını elde ettikten sonra biraz üstünüze düşebilir.

Sanki yaşadığı sürece sizi hiç bırakmayacakmış gibi. Bu hiçte kötü bir şey değil. Böyle bir sadakatin özlemini çeken birçok erkek var. O’nun aşkını kazanacak kadar şanslı olunca, artık ne aç kalacaksınız, ne de sevgisiz kalacaksınız. Buna eşlik eden çılgın kahkahalar da bir çeşit zevk olabilir. Başka alaycı kadınların sinsi imalarını ve riyakar kahkahalarını düşününce, Yengeç kızının esprileri daha da sıcak ve tatlı gelir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını nasıl bir eştir?

Bu kızın kalbiyle oynamak çok acımasızca bir haksızlık olur, çünkü O içten bir bağlılıkla sever, yüceltir, itaat eder ve birazcık da eleştirir. Aynı ateşle karşılık vermeyecekseniz, neden böyle az bulunan bir aşka cesaret veriyorsunuz? O’nun ayrılık tanımayan bağlılığını hatırlayın, Onunla sadece üstünkörü flört ediyor olabilirsiniz. Ancak, karşılaşmanın sonunu ilan ettiğiniz zaman, burnunuzdan gelecek. Yengeç burcu kadını, düdüğü işitmeyecek. Yengeç burcu kadınının duygularında yüzeysel ve yapmacık hiçbir şey yoktur. O, bir erkeğe veya bir çay fincanına sahip olduğu zaman, sonsuza kadar O’nun olacaklar demektir.

Yengeç burcu kadını, neşesi ve parlak iltifatlarıyla arkadaşlarınızın akıllarını başlarından almayabilir, ama çekiciliğiyle sizi etkileyecektir. Haziran’ da doğan kadınlar en derin duygularını, kendilerine en yakın olan insanlara saklarlar. Başka kızlarla flört ettikten sonra, onları yengeç kızıyla karşılaştırınca, gerisin geriye Yengecinize koşarak, tekrar size yapışması ve bırakmaması için yalvarabilirsiniz… Sıkıca…

O’nu idare etmenin en güç yanı, her zaman elinin altında hazır bulunan sert Yengeç kabuğunun içine kaçıp kapanmasına engel olmaktır, O’nun duyguları o kadar hassas ve incedir ki, istemeden yapılan en küçük bir ima O’nu çok kötü yaralayabilir. O’nun gizli imalara karşı ne zaman birdenbire hassaslaşacağını bilmek zordur, Bir gece vals yaparken, “Saçların harika görünüyor,” dersiniz. Hemen gözlerine yaşlar dolar. Neden? Meğer O’ nu son gördüğünüzde saçlarının korkunç göründüğünü söylemek istemişiniz. Yengeç burcu kadınları aşırı alıngan olabilirler. Çok ağlarlar. Yanınızda her zaman temiz bir mendil bulundurun.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? neden çok ağlar, ne kadar duygusaldır

Yengeç Burcu Kadınları Duygusal Değerli Olan Her şeyi Biriktirirler

Yengeç burcunda doğan kadınların ille de cimri olmaları gerekmez, ama her şeyi biriktirmek gibi bir huyları vardır. Siz buna düpedüz zorunluluk diyebilirsiniz. O, iplik parçalarını, düğmeleri, kavanozları, teneke kutuları, eski elbise patronlarım kolay kolay atmaz, Yengeç burcu kadını, lime lime olmuş tiyatro bileti koçanlarını, sararmış aşk mektuplarını ve kullanılmış çay paketlerini biriktirmenin bir amacı olmadığını siz söyleyemezsiniz.

Bilinmeyen bir gelecekte, şu kırılmış yılbaşı süsleriyle birlikte çekmecede sakladığı yanmış elektrik sigortalarına ihtiyacı olabilir. Uzun zaman önce eşlerinden boşanmış iki yüz çorap ve eldiven tekini nerede kullanacağını sakın sormayın. Kullanacak, kullanacak!.. Büyük halasının ördüğü değerli yatak örtüsünü, yakarak delik açsın diye eliyle başka birine götürecek bir kız değildir O. 1952 de iptal edilen çeklerden eski izci rozetlerine kadar her şeyin O’nun için duygusal bir değeri vardır. Kendisinin olan her şeye büyük değer verir ve onları kıskançlıkla saklar. Bunun içinde, kuşkusuz, siz de varsınız. O, her şeyi sahiplenecek kadar kıskanç değildir. Arada nüans var.

Yengeç Burcu Kadını, Sabırlıdır

Ateş burçlarında doğan kadınlar, yaşamdaki gecikmelere ve düş kırıklıklarına karşı çıkabilir ve protesto edebilirler. Ama Yengeç kızı genellikle, her şeyi karmakarışık ederek hiçbir şeyin değiştirilemeyeceğini veya üstesinden gelinemeyeceğini düşünür, işler istediği gibi gitmediği zaman, kimseler görmeden sessiz sessiz biraz gözyaşı dökebilir, ama normal reaksiyonu sükunetle ellerini kavuşturup, işlerin kendiliğinden düzelmesini sabırla beklemek olacaktır.

Sabır O’nun en güzel erdemlerinden biridir. Bununla birlikte, üzüntüye kapıldığı zaman O’nu kendisinden uzaklaştırmanın bir yolunu bulmak zorundasınız. Çok derin bir şekilde içine kapanmadan önce O’nu yakalamaya çalışın. Bebek gibi üstüne düşülmesini isteyen bir yanı vardır. Sevdikleri tarafından biraz şımartılma arzusu Yengeç yapısının derinlerine kök salmış gibidir.

Onsuz yaşayamayacağınızı bilmek için çaresiz bir ihtiyaç duyar; ve bazen acıma ve koruma duygularınızı uyandırmak, sizin için çok şey ifade ettiğinden emin olmak için bir hayli ileri gider. Karşılığında o kadar çok şey verir ki, bu kadarcık bir şey istemek O’nun hakkıdır. Ancak bu dönemlerdeki zayıflığı sakın sizi yanıltmasın. Şu soğuk, acımasız dünyadan korunmak için sizin kocaman, güçlü kollarınızı arayan bu çaresiz küçük bebek, gerektiği zaman mükemmel şekilde kendini idare edecek güçtedir.

Bir kavganın ortasında, sizin Ay kızı yaşlarla dolu, korkulu gözlerle size baktığı zaman, unutmayın ki, siz evi terk edip daha köşeyi dönerken, gözlerini silip pikaba bir yığın plak koyacak ve sükunetle dolaplarını temizlemeye koyulacaktır. Kuşkusuz, Yengecin tipik sempati aradığı zamanlar dışında, gerçek bir depresyona kapıldığı zamanlar olduğunu da gözden uzak tutmamalısınız. Böyle gecelerde siz en iyisi evde kalıp Onunla birlikte müzik dinleyin ve şefkatle O’nun elini avucunuzda tutun.

Yengeç Burcu Kadını Fedakardır

Yengeç kızının sevdikleri için yapabileceği kahramanca fedakarlıkların sonu yoktur. Bir yakını O’nun güçlü olmasına ihtiyaç duyduğu zaman, kendisi ve kendi korkuları için kendinde bulamadığı cesaret, pırıl pırıl ortaya çıkıverir. işler gerçekten içinden çıkılmaz hale gelince, Yengeç burcu kadını sizi asla yüzüstü bırakmayacaktır, o zaman size narin, gümüşi bir ay ışığından çok, görkemli sağlam bir kayayı hatırlatacaktır. Çocukları da O’nu bir güçlülük anıtı ve sığınak olarak göreceklerdir. Onlara hassas bir anlayışla, kendi yollarını bulmakta yardımcı olacaktır. Çocuklar O’ na dört elle sarılacaklar ve evleri bir kulübe bile olsa, O’nun sevgisinin sıcaklığıyla bir saray kadar zengin, rahat ve aydınlık olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Annedir?

Çocuklar olduktan sonra, eskisi kadar ilgi görmemekten yakınabilirsiniz. Yengeç burcu annelik duygularını yönetir, biliyorsunuz. Biraz geri çekilmek zorunda kalsanız da, hala size yer vardır. (Çocuğu olmayan bir Yengeç kadını, yüreğinde biriken annelik sevgisiyle bir hayvanı veya arkadaşlarını sevecektir, ve hayvanlarla arkadaşlar şanslı yaratıklar olacaklardır.) O’nun çocukları, yavru kuşlar gibi her ağızlarını açışta anneleri tarafından besleneceklerdir. Ve yemek de her zaman sıcak ve besleyici olacaktır.

Hiç bir şey O’nun ailesinden daha iyi değildir. Çocukların biri hapşırsa, karşı koyacak kadar büyüyünceye değin, hemen yatağa atılacak, ilaçlar, sıcak çay ve tavuk suyuyla beslenecektir. Yengeç annenin çocuğu soğuk bir gecede kalın süveterini, karda atkısını ve eldivenlerini, yağmurda çizmelerini giymeden evden çıkamaz. Yengecin koruyucu tutumuyla başa çıkabilmesi için, bir çocuğun çok güçlü iradesi olması gerekir. Şımarmaması için de oldukça dayanıklı olması lazımdır.

Bu çocuk dış dünyaya açılıp ta, herkes için dünyanın merkezi olmadığını anladığı zaman oldukça sarsılır. Kendisine annesi tarafından gösterilen böylesine bağlılık ve düşkünlük, hayatın katı gerçekleriyle karşılaştığı zaman sığınacağı harikulade güvenli bir kuş tüyü yatak olursa da, aynı zamanda aile bağlarına anormal derecede bağımlı hale gelmesine ve artık kendi kusurlarını görememesine neden olur.

Çoğunlukla Yengeç annelerin mi çocuklarını önlüklerinin bağlarıyla bağladıklarını, yoksa çocukların mı kendi elleriyle bu bağlara düğüm attıklarını anlamak olanaksızdır. Yengeç anne, her sınav kağıdını saklayacak, acemice yapılmış kreyon resimleri gururla duvarlara asacak ve bebek patiklerini şefkatle ipek kağıtlara saracaktır.

Bu minimini buruşuk patikler çok değerlidir, çünkü Yengeç anne o berrak, fotoğraf gibi belleğiyle, çocuğunun ilk adımlarını, yuvadan uçtuktan çok sonra bile sanki dünmüş gibi hatırlayacaktır. Yuvadan uçuş zor olabilir. Yengeç kadını evlilik bağları için çocuklarından vazgeçmeyi pek istemez. Onlar herkesten daha çok ve daha uzun süre çocuklarına yapışır kalırlar. Bazen, müstakbel damat veya gelin, Haziran doğumlu annenin onayını almak için tüm sınavları geçmek zorundadır.

Gözleri Ayın Sihirli Işıkları ile Parlayacaktır

Kendine has o tuhaf sahip çıkma anlayışı hiç sarsılmaz, ancak saldırgan değildir. Şuna gizlice inanır ki, rüyalarınızın peşinden ne kadar uzağa giderseniz gidin, bir gün mutlaka döneceksiniz ve O da orada sabırla sizi bekliyor olacak. Ayın sihirli ışıklarıyla parlayan gözleri hala güzel olacak, mutfak mis gibi baharat kokacak, ve O size işlerin nasıl gittiğini soracak; nasıl olduğunuzu da… Eğer işler kötü gitmiş ve siz de üzüntülüyseniz, güldürmek için şaka yapacaktır.

Sonra karnınızı doyuracak, siz biraz rahatladıktan sonra, makul öğütleri ve tatlı şakalarıyla sizi üzüntülerinizden kurtaracaktır. Sonra şöminenin aydınlığında O’nun sakin yüzüne bakacak ve bir kez daha kendinize soracaksınız, “Bu, gerçekten sisli bir bahçeden gelen Ay kızı mı, yoksa sevimli çılgın bir kuş mu?” Ama cevabı ne olursa olsun, önemi olmayacak.

 

Yengeç burcu erkeğini tanımak ister misiniz? Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

 

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 13 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. the othe one dedi ki:

  Yengeç burcu kadını hakkında olumsuz bir yazı olacak, fakat bazı gerçekleri öne sürmekte fayda var. Her burcun iyi ve kötü oldukları yönler var, kişiden kişiye göre değişen bu özelliklerin doğruluğu tartışmalara sebep olabilir. Yengeç burcu kadını için klasik olarak çok iyi bir ev hanımı ve çocukları için gerçekten iyi bir anne olacağı sözleri her zaman duyulur ve birçok erkeğin de gözünü boyamak için birebir yeterlidir gibi gözüksede kötü yönleri insanı bezdirecek niteliktedir. Tersine düşmek, yanlış algılanmak veyahut buna benzer durumlarda yengeç kadını ile karşı karşı kalmak gerçekten berbat bir şeydir. Kendisi öncül olduğu için insanları peşinden sürüklemeyi bilir, göz yaşlarını timsah göz yaşı olarak kullanmayı da iyi bilir. Peşine takılanlar yengeç kadını bir problem karşısında ağladığı zaman hemen onun önüne geçerek koruma altına alma eğilimi gösterebilirler. Bu da yengeç kadının istediği şeydir. En ufak yanlış anlaşılmada bile trip atar, ulaşılamaz durumlara gelebilir ve ayağınızı kaydırmak için kartlarını oynar. Çevresindeki insanları da kendisine inandırır ve size karşı bir topluluk ortaya koyabilir. En ufak problem sayılabilecek olan yanlış anlaşılma bile bir anda tonla iftiraya dönüşmüş şekilde yüzünüze çarpılabilir ve bütün itibarınız bir anda yerle bir olmakla karşı karşıya kalabilir. Kendisinin adalet kavramı ile uzaktan yakından alakası yoktur, haksız olmayacağını düşündüğü için bir çok konu bir anda devasa bir şekilde büyüyebilir, tıpkı çığ etkisi gibi, daha sonra hangi iftira ile uğraşmak istediğinizi siz seçin. Timsah gözyaşları ile insanları etkilemeyi çok iyi bilir, duygusalı oynar ve çok başarılı olduğu için insanları kendi etrafına toplar. Adalet kavramı olmadığı için kendi istediğini yapar, sıkıntı olduğunda gözyaşlarına kapılır ve insanları konuşmaları ile etki altına almaya çalışırlar. Kendi adaletsizliğini çevresine de yutturur ve buna göre hareket edilmesini sağlar. İyi tarafından bakarsak, yengeç bir tanıdığınız varsa ve aranız iyi ise muhtemelen sizin tarafınızı tutacaktır, siz haksız olsanız bile bunu yapar çünkü onun için çevresi ve ailesi çok değerlidir. Herkes bilir ki yengeçler için anneleri çok değerli ve önemlidir, diğer tüm burçlardan daha çok düşerler bu konu üstüne. Annesi ile tartıştığınız zaman sizi bile çöpe atabilecek kapasiteye sahiptirler. Bir anda sevdiğiniz kişinin size karşı mızrak doğrulttuğunu görürseniz şaşırmayın. Timsah gözyaşlarına inanmayın, eğer gerçekten kötü bir şey yapmadığınızı düşünüyorsanız ve inanıyorsanız iftiralarına kafanızı takmayın. Ufak bir övgüyü kendisine sarkıntılık olarak düşünebilecek ve bunu bir anda anlamsız bir şekilde iftiraya çekebilecek kadar adaletsiz ve acımasızdırlar.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.