Akrep Blog

Yengeç ikizler Uyumu, Yengeçle ikizler Anlaşabilir mi?

31.01.2019
807

Yengeç ikizler Uyumu, Yengeçle ikizler Anlaşabilir mi?

Yengeç İkizler Uyumu

Yengeç Burcu İkizler Burcu Uyumu. Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği İkizler Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını İkizler Erkeği Uyumu

 

Yengeç İkizler “Uyum Analizi”

İkizler sürekli hareket halinde ve sayısız arkadaşa sahip olan hava grubu bir burçtur. Merkür etkisi ile  nerede ise hiç durmak bilmez. Ya konuşur veya hareket eder. İkizler burcu ile anlaşabilir misiniz? İkizler’in etrafına yaydığı enerji sizi çekmiş olmalı. Toplumdaki rahatlığına, etrafına topladığı arkadaşlarına, meraklı, konuşkan oluşuna ve canlı sohbetlerine bayılmış olabilirsiniz.  İkizler, yeni ve güncel olan her şey ile ilgilidir. Peki, siz onun sürekli ilgisini çekebilmeyi başarabilecek misiniz?

Yengeç ikizler Uyumu “İletişim”

Siz Yengeç bir yengeç burcu olarak birliktelik, yakınlık ve kuvvetli duygularınızla güçlüsünüz. İkizler ise soğuk, ilgisiz ve uzak olabilir. Siz sempatik, merhametli ve duygusalsınız, İkizler ise objektif, mesafeli ve akılcıdır. İkizlerin hareketli ve arkadaş canlısı oluşu başta size cazip gelse de bir süre sonra bu ulaşılamaz hallerinden bıkkınlık gelebilir. Cıva gibi hareketli oluşu, yerinde duramayışı ve çabuk hareket etmesi eninde sonunda sinirlerinizi bozacaktır. Değişken nitelik taşıdığı için de sizin değişken ruh hallerinize çok kolay adapte olabilecektir.

İkizler, onu sahiplenmenize karşı koydukça siz farkına varmadan daha çok üstüne düşebilirsiniz. Bu konuda dikkatli olun, onu rahat bırakın ve sahiplenmeye kalkmayın. İkizler özgürlüğüne çok düşkündür.

Yengeç ikizler Uyumu “Cinsel Uyum”

İkizler yatakta konuşkan ve şakacıdır, siz ise daha ciddi ve derin olursunuz. İkizler yüzeyde yaşar, her şeyi hafife alır ve sizin gibi derinlere dalmayı hem istemez hem de beceremez. Onun her şeyi, cinsel yaşamı, aşkı bile analiz etme merakı size fazla gelecektir. İkizler sürekli değişiklik arar ve bağlılığa direnir. Siz ise tam tersisiniz, süreklilik ve denge ararsınız. İkizlerin hareketli yaşamına ayak uydurabilecek misiniz?

İkizler’in maceracı ruhu izin verirseniz sizi kabuğunuzdan çıkaracaktır. Siz ise karşılığında ona duygusal derinlik verebilirsiniz. Sizinle birlikte iken ne kadar savunmasız olsa da gene güvende olacağını bilmek onu rahatlatacaktır. Farklılıklarınızı biliyorsanız ve bu konularda çaba gösterirseniz, bu ilişki sürebilir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç ikizler Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. su dedi ki:

    Civa mıyım ben

    1. Akrep dedi ki:

      Mecazi anlatım

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!