Akrep Blog

Yengeç Başak Uyumu, Yengeçle Başak Anlaşabilir mi?

02.02.2019
82

Yengeç Başak Uyumu, Yengeçle Başak Anlaşabilir mi?

Yengeç Başak Uyumu

Yengeç Burcu Başak Burcu Uyumu. Yengeç Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Başak Erkeği Uyumu

Yengeç Başak “Uyum Analizi”

Seçkin, zarif Başak çok iyi bir iletişimci ve hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanır ve çok iyi yazı yazar. Ona çok çabuk aşık olduğunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Başak ise toprak elementidir. Toprak ve Su gurubu burçları birbirleri ile kolay anlaşırlar. Beraberliğiniz çok iyi olabilir.

Bazı astroloji kaynakları utangaç yapılarından dolayı Başağı sıkıcı olarak tanımlamaktadır. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir eşle ateşli ve coşkulu yönleri ortaya çıkacaktır.

Yengeç Başak Uyumu “İletişim”

Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insanı, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayışı içindedir. Sizin gibi değişken ruh halleri olmadığından karamsar günlerinizde size destek olacaktır. İkinizin de evhamları meşhurdur bu durumda birbirinize destek olamazsınız. Neyse ki aynı zamanda endişelenme ihtimaliniz azdır. Siz üzüldüğünüz zaman daha çok mideniz ağrır onun ise bağırsakları hassastır. İkinizde ağır yağlı yemekler yememeli, bol sebzeli hafif yemekler yemelisiniz.

Başak sabırlıdır, sinirlendiği zaman bile kabalaşmaz. Hesaplıdır, asla savurgan değildir ve çok çalışarak başarılı olur. Ahlaki değerlere önem verir, hep doğrudan yanadır, aldatmayı sevmediğinden size sadık kalacaktır.

Yengeç Başak Uyumu “Cinsel Uyum”

Başak burcu sosyal yaşamda biraz çekingen olabilir ancak bu birlikte yaşadığı insan içinde geçerli olacak anlamını taşımaz. Uyum sağladığınızda sizinle çok güzel vakit geçirecektir. Temizlik konusundaki titizliliğini saymazsak cinsel yaşamınız neşeli geçer. Birbirinize yeterince zaman ayırabilirsiniz.

Başağın tatlılığı, esprileri, ilgisi, özeni sizi çok mutlu edecektir. Onun yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz, bu ilişki çok iyi olacaktır.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Başak burcu erkeği ve kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Başak Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Başak Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Başak Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!