Akrep Blog

ikizler Başak Uyumu, ikizlerle Başak Anlaşabilir mi?

24.01.2019
188

ikizler Başak Uyumu, ikizlerle Başak Anlaşabilir mi?

ikizler Başak Uyumu

ikizler Burcu Başak Burcu Uyumu. ikizler Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler Erkeği Başak Kadını Uyumu veya ikizler Kadını Başak Erkeği Uyumu

 

ikizler Başak “Uyum Analizi”

Hasat zamanı doğan Başak üretken ve çalışkandır, onun bu özelliklerine hayransınızdır. Başak, istekleri bitmeyen tiplerden değildir. İkinizde o kadar meşgul insanlarsınız ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmanız gerekebilir. Sizler akılcı ve objektif Merkür tarafından yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsınız ki etrafınızı unutursunuz.

İkizler’in daha iyi organize olması ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Başak’ın en becerikli olduğu konulardan biridir, size her konuda yardımcı olup hayatınızı düzene sokabilir.

ikizler Başak “İletişim”

Başak insanı ahlaki değerlere önem verir ve çok sadıktır, sizi aldatma ihtimali çok azdır. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kırıklığına uğratmayın.

İkinizde gergin ve endişelisinizdir. Başak sizden biraz daha fazla endişelenir. İkinizde birbirinizi sakinleştiremeyeceğinizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevşemek için zaman ayırmalısınız.

Burçlarınız klasik anlamda uyumlu olmasa da, isterseniz yürüyebilir. Başak’taki toprak elementi özellikleri ayaklarınızın yere sağlam basmasına yardımcı olarak, hayatınıza pratiklik ve gerçekçilik getirecektir. En önemlisi de kargaşa dolu hayatınızda Başak insanın yanında kendinizi emniyette hissedeceksiniz.

ikizler Başak “Cinsel Uyum”

Başak’ın cinsel yaşamında istek ve duygularını rahatlıkla dile getirmesi İkizler’i baştan çıkaracaktır. Toprak elementi olan Başak cinsel yaşamı hayatın en önemli olaylarından biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlıdır. Sizi yavaşlatarak daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. İkinizde kelimeleri seversiniz, birbirinize erotik şeyler söyleyebilirsiniz. Başak başta çekingen gözükse de aşık olduğu zaman inanılmaz tutkuları su yüzüne çıkacaktır.

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Başak burcu erkeği ve kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Başak Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Başak Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

ikizler Başak Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!