Akrep Blog

ikizler Aslan Uyumu, ikizlerle Aslan Anlaşabilir mi?

24.01.2019
313

ikizler Aslan Uyumu, ikizlerle Aslan Anlaşabilir mi?

İkizler Aslan Uyumu

ikizler Burcu Aslan Burcu Uyumu. İkizler ve aslan nasıl anlaşır? ikizler Burcu ile Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler Erkeği Aslan Kadını Uyumu veya ikizler Kadını Aslan Erkeği Uyumu

 

ikizler Aslan Uyumu “Uyum Analizi”

“Beni sevin, beni görün ve beni alkışlayın” Aslan kraldır, kral gibi karşılanmak ve görülmek ister. Aslan burcu hayatı büyük ölçekle yaşamayı sever. Onun hayatı havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. İkizler insanı ise özgürce, kısıtlanmadan yaşamayı sever. Gene de hava ve ateş karışımı iyidir. Hava elementi İkizler, Aslan’ın ateşini alevlendirir.

Aşk hayatınızda Aslan insanın kendine olan güveni sizi çok heyecanlandırır. Sevgiliniz ise sizin onun yastığı altına, ceketinin cebine koyduğunuz şiirlerden ve aşk notlarından çok etkilenir. Aslan aşkı ciddiye alır ve siz izin verirseniz bu aşk hayat boyu sürebilir. Gerçek bir romantiktir, aşkın tadını çıkarmayı bilir. Sizi hediyelere boğacak, sizi memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. Bu hem kadın hem erkek Aslan için geçerlidir ve ilişkiniz yıllarca sürse de değişmeyecektir.

ikizler Aslan “İletişim”

Sizi eğlendirmek için elinden geleni yapacaktır. İletişim uyumunuz, sizin ona karşı tavırlarınızla doğru orantılıdır. O’nu görmezden gelmemeniz gerekir. Taktir edilmeyi ve beğenilmeyi ister. Siz eğlendikçe O’da eğlenir ve hayatınıza renk katar. İletişim konusunda ikizler Aslan uyumu tatminkar ve keyiflidir.

Aslan burcunun göz alıcı görüntüsü evlendikten sonra da değişmeyecektir. O zarif ve gösterişlidir ve de öyle kalacaktır. Bakkala verecek parası olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktır. Aslan’ı hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. Sadece sizin değil, bütün dünyanın hayranlığına ihtiyacı vardır. Her zaman hoş görünmesi gereken hayranları olduğuna inanır.

Sosyal ihtiyaçlarınız birbirine benzer, ikinizde gezmekten zevk alırsınız. İkizler, Aslan’dan daha mütevazidir, neden en pahalı restorana gitmeleri gerektiğini anlamasa bile bundan zevk alır. Aslan’ın ne düşündüğünü merak eder, bu İkizler’in sonsuz merakının bir parçasıdır.

Aslan’ın sahipleniciliğini unutmamalısınız. Siz daha hazır olmadan aşkınızı ve sadakatinizi ilan etmenizi isteyecektir. Aslan insanı herkes için ne kadar cazip olursa olsun eğer İkizler bir ilişkiden sıkıldı ise onu kimse tutamayacaktır. Bu özelliğiniz yüzünden sürekli ya da düzgün bir ilişkinizin olmadığını da unutmamalısınız.

ikizler Aslan “Cinsel Uyum”

Aslan burcu ateş elementidir. Cinsel yaşama büyük önem verir. Romantik ve ateşlidir. Birlikte çok hoş vakitler geçirebilirsiniz. Yalnız siz çok hareketli ve herkesle anında diyalog kurabilen biri olduğunuz için O’nu kıskandırmamaya çok dikkat etmelisiniz. Bir anda atmosferi değiştirebilir.

Sözleriniz ve ışıltınızla onu etkileyin. Sizi bırakmak istemeyecektir.

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Aslan burcu erkeği ve kadını

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Aslan Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Aslan Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

ikizler Aslan Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!