Yengeç Yay Uyumu, Yengeçle Yay Anlaşabilir mi?

Yengeç Yay Uyumu, Yengeçle Yay Anlaşabilir mi?

Yengeç Yay Uyumu

Yengeç Burcu Yay Burcu Uyumu. Yengeç ve yay nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Yay Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Yay Erkeği Uyumu

 

Yengeç Yay “Uyum Analizi”

Yengeçle yay burcu birbirleri ile uyumlu mudur? Yengeçle yay bir araya geldiklerinde anlaşır mı?

Bu beraberlik pek iyi bir fikir sayılmaz. Yay, iyi eğitim almış, kültürlü, değişik ilgi alanları olan, farklı konularda söz sahibi olan biridir. Onun ilgi çekici konuşması sizi büyülemiş olmalı. Yay hayatın önemli konuları hakkında felsefe yapar. “Neden kötü şeyler hep iyilerin başına gelir?”, “Ön yargı yok edilebilir mi?”, “Kader diye bir şey var mı?” gibi zor sorularla uğraşır. Sizi etkilemesine şaşmamalı! Yay insanı konuşmaya başladığı zaman Yengeç dinlemeye bayılır.

Yengeç Yay Uyumu “İletişim”

Siz sezgilerinizle hareket edersiniz, Yay ise akılcı ve analitiktir. Siz kendi fikrinizi söylediğiniz zaman, Yay bunu saçma ve olanaksız bulabilir. Yay zaman zaman kibirli, küstah ve nezaketsiz olabilir. Kırıldığınızı söylediğiniz zaman “gene mi” diye kabalaşacak ve kendinizi mızmız biri gibi hissetmenize sebep olacaktır.

Siz sözlerinizi karşınızdaki insanı da dikkate alarak söylersiniz ancak Yay burcu öyle değildir. Sözlerinin kimin canını yakacağını düşünerek söylemez. Söylemek istediğini doğrudan söyler ve bu durum kendinizi değersiz hissetmenize neden olabilir.

Bir ilişkiyi değerli kılan o ilişki içerisinde kendinizi değerli hissetmenizdir. Birlikte olduğunuz insan bilinçli bir şekilde sizi kırmak istemez ancak yapısı sizin hassasiyetinizi anlamaktan uzak olabilir. Yay burcu ile birlikte iken ne kadar değerli olup olmadığınızı sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Yay her zaman tartışmaya hazırdır ancak sizin yapınız tartışmalara açık değildir. Canı yanan her zaman siz olabilirsiniz.

Sevmek ve sevilmek güzeldir ancak bir birlikteliği değerli kılan iki insanın birlikte iken kendilerini değerli ve güçlü hissetmeleridir.

Yengeç Yay Uyumu “Cinsel Uyum”

Yengeç Yay Cinsellik Uyumu Nasıldır? Cinsel Yönden Anlaşabilirler mi?

Farklılığınızı yatakta bir kere daha keşfedeceksiniz. Yay yatakta eğlenceli ve atletiktir. Siz ise derin ve duygusalsınız. Yay’dan zevk alsanız da aradığınız ilgi ve özeni onda bulamayacaksınız. Cinsellik her ikiniz içinde farklı anlamlara sahiptir. Yengeç duygularına hitap edilmesini ister. Yay burcu için cinsellikte duygusallık gerekli olmayan bir olgu gibidir.

Onu çok seviyorsanız pes etmeyin, belki de doğum haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır ve anlaşmanız mümkündür. Burada incelenen sadece güneş burçlarıdır. Yay değişken guruptan olduğu için esnektir, belki de zaman içinde kendi görüş açınızı ona anlatabilirsiniz. Denemeye devam edin.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Yengeç ve Yay burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Yengeç Yay aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Yengeç yay uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yay burcu erkeği ve kadını

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yay Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yay Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Yay Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.