Akrep Blog

Yengeç Akrep Uyumu, Yengeçle Akrep Anlaşabilir mi?

24.01.2019
280

Yengeç Akrep Uyumu, Yengeçle Akrep Anlaşabilir mi?

Yengeç Akrep Uyumu

Yengeç Burcu Akrep Burcu Uyumu. Yengeç ve akrep nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

 

Yengeç Akrep “Uyum Analizi”

Uyumunuz ve buluşmanız birbirlerini arayan iki aşığın bir araya gelmesi gibi olacaktır. Bu ilişki için, Uzun ömürlü ve uyumlu diyebiliriz. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep’te bir su burcudur.

İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak’ın cinsel bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir. Son derece sadık bir eş olacaktır.

Yengeç Akrep Uyumu “İletişim”

İletişim uyumu sorunu yaşamazsınız. Birbirinizin dilinden anlarsınız. Her ikinizin de ruhsal iletişimi ön plandadır. Çoğu zaman konuşmadan da anlaşabilirsiniz.

Akrep burcu da sizin istediklerinizi ister. Uyum hayatınızın her alanında varolacaktır. Ev hayatı, kendine ait özel hayat, çocuklar ve hayatının sonuna kadar harika bir cinsel yaşam. Sadakat Akrep için çok önemlidir, sahiplenici ve kıskançtır, bu da aslında onun gerçek niyetini gösterir.

Birbirinizin yoğun duygusal ihtiyaçlarını iyi karşılarsınız ve konuşmadan da anlaşabilirsiniz. Akrep’te sizin gibi iyi bir alıcıdır ve karşısındakinin sıkıntısını hemen anlar. Akrep insanının da sizin gibi ruh hali sık sık değiştiği için birbirinizi iyi anlarsınız.

Onun arada bir size yönelen kızgınlığı ile nasıl başa çıkacağınızı sezgileriniz sayesinde iyi bilirsiniz. Aynı şekilde kendini incinmiş hissettiğinde ya da egoistleşmeye ve mantıksız olmaya başladığında nasıl davranacağınızı, sınırı ne zaman ve nerede çizeceğinizi iyi bilirsiniz.

Onu tatlılıkla, sezgilerinizle ve konuşarak yola getirmeye çalışın. Akrep sabit nitelikli bir burç olduğu için sabit fikirlidir. Siz, öncü nitelik taşıyan bir burç olduğunuz için ondan daha esnek sayılırsınız. Onunla bir çok konuda konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışın.

Bütün bunlar önemli sorunlar sayılmaz. Akrep sevgiliniz sizinle çok iyi vakit geçirecektir. Eşine az rastlanan harika bir ilişkiniz olacak. Akrep sevgilinize sıkı sarılın ve onu sakın bırakmayın.

Yengeç Akrep Uyumu “Cinsel Uyum”

Bu konuda son derece şanslı sayılırsınız. Akrep burcu hem sadık hem de cinsel enerjisi yüksek bir burçtur. Evliliğinizin ilk günlerini dışarı hiç çıkmadan geçirebilirsiniz. Akrep tutkuludur siz O’na göre daha romantik sayılırsınız. İlişkiniz tutkulu ve romantik bir ilişki olacaktır.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Akrep Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Akrep Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!