Akrep Blog

Terazi Yengeç Uyumu, Teraziyle Yengeç Anlaşabilir mi?

14.02.2019
671

Terazi Yengeç Uyumu, Teraziyle Yengeç Anlaşabilir mi?

Terazi Yengeç Uyumu

Terazi Burcu Yengeç Burcu Uyumu. Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Yengeç Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

 

Terazi Yengeç “Uyum Analizi”

Terazi hava unsuru Yengeç ise su unsurudur. Terazi yüzeyde, Yengeç ise derinlerde yer alır. Terazi burcunun iletişim kabiliyeti, Yengeç burcunun ise sezgi ve his kabiliyeti gelişmiştir. Her ikinizde de öncüdür ve kendi istediğiniz yöne gidilmesini istersiniz. Terazi burcu sosyal olmasından dolayı evde durmayı sevmeyecektir. Yengeç ise evcildir ve gerekmedikçe dışa çıkmak istemez. Terazi anı yaşarken Yengeç çoğunlukla geçmişe takılı kalır.

Sevgili Terazi bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. Tabi ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey.

Terazi Yengeç Uyumu “İletişim”

Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. Bir çok Yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. İlişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. İkinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, Yengeç burcu ise akrabalarını.

Siz analitik, iletişimci ve entelektüel hava elementisiniz, Yengeç ise duygusal, romantik ve hassas su elementidir. Bu kulağa hoş gibi gelse de siz Yengeç burcunun sürekli değişen duygularını anlaşılmaz bulacaksınız. Ancak bir Balık yada Akrep burcu onun duygularını anlayacak sabır ve sezgiye sahiptir. Sizin ise sabrınız ve ilginiz kısa sürede tükenecektir.

Terazi Yengeç Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta ise Yengeç sizi ilgisi ve romantizmi ile şımartacaktır. Başta bu harika olacaktır ama zamanla Yengeç sizi sahiplenmeye kalkışacak ve kıskançlaşacaktır. Her gün ne yaptığınızı detayları ile anlatmanızı bile isteyebilir. Onun neden daha mantıklı olamadığını ve sizi kendi halinize bırakmadığını merak ederken, o ise sizin neden daha duygusal ve sevecen olmadığınızı merak edecektir.

Eğer Yengeç burcuna aşıksanız umudunuzu kesmeyin, doğum haritanızda uyumlu başka gezegenler olabilir. Burçlarınız uyumlu olmasa bile unutmayın ki astroloji kader değildir. Eğer birini çok seviyorsanız hiç bir engel aşılamayacak kadar büyük değildir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Yengeç Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!