Akrep Blog

ikizler Terazi Uyumu, ikizlerle Terazi Anlaşabilir mi?

20.01.2019
376

ikizler Terazi Uyumu, ikizlerle Terazi Anlaşabilir mi?

ikizler Terazi Uyumu

ikizler Burcu Terazi Burcu Uyumu. ikizler Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya ikizler Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

ikizler Terazi Uyumu “Uyum Analizi”

Bu beraberlik çok hoş olacaktır. İki hava grubunun bir araya gelmesi neşeli bir birliktelik sağlayacaktır. İkizler ve Terazi birbirlerinin ihtiyaçlarını doğal olarak karşılar. Terazi, kültürlü, entelektüel, terbiyeli, nazik, zarif, adil, iyimser ve mutlu bir insandır. Bu özelliklerinden dolayı da bulunduğu ortama neşe katar. İkinizde hava elementi ve iletişimci olduğunuz için, ilişkinizin büyük bir bölümü canlı sohbetler ve ilginç konularla dolu olacaktır.

Terazi’de sizin gibi yerinde duramayan bir tiptir, eve tıkılıp kalmak ikinizi de çıldırtabilir. Terazi son moda restoranları, kulüpleri, kültürel aktiviteleri yakından takip eder ve hemen herkesi tanır. Siz de sık sık uçakla uzak yerlere gitmek, hayatınıza yeni bir bakış açısı getirmek istersiniz. Terazi sizinle gelmekten büyük mutluluk duyacaktır. Zaten Terazi ‘ortaklar‘ burcudur. Birbirinizi yeni aktivitelerin içine sokarken beyninizin öbür yarısını bulmuş olmaktan mutlu olacaksınız.

ikizler Terazi Uyumu “iletişim”

Hava grubu burçları iletişim konusunda diğer tüm burçlara göre daha beceriklidirler. İkizler burcu da Terazi burcu da yaşamlarında karşılaştıkları, hissettikleri ve yaşadıkları herşeyi anlatmak isterler. Birlikte uzun ve doyumsuz sohbetleriniz olacaktır. Sıkıldıkça dışarı çıkıp yolda yürürken soluk almadan anlatmaya devam edersiniz. Sustuğunuzda ise zihninizde yeni bir sohbetin satır başlarını oluşturmaya başlamışsınızdır bile.

Kavga ettiğiniz zaman bu adilce olacak ve konuyu uzatmadan barışacaksınız, ikinizde kin tutmazsınız.

Terazi sizden daha fazla evlilik yanlısıdır, onun için ilişkinin başında gerçek niyetinizi söylemenizde fayda var. Hazır değilseniz zaman istemelisiniz. Terazi evli iken daha mutludur ve sizin gibi sıkıldığı zaman kaçıp gitmez. Terazi, İkizleri süprizleri ile çok mutlu ettiğinden İkizlerin bu ilişkiden sıkılıp gitme ihtimalide azdır. Evcimen Terazi sıcacık bir ev ortamı oluşturur, evi de arkadaşları, aile üyeleri ile doldurarak herkesi eğlendirir.

ikizler Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Aşk hayatınızda ise birbirinizin ihtiyaçlarını içgüdüsel olarak karşılayacaksınız. Cinsel yaşamınız her ikiniz için de ihtiyaçtan öteye geçmez. Zaman ayırmanız gereken çok daha renkli bir hayatınız ve henüz tanımadığınız çok sayıda insan ve gitmediğiniz çok yerdir.

Terazi’nin ruh hali komikten ciddiye doğru her an değişebilir. Siz de değişen ruh hallerine çok çabuk adapte olduğunuzdan uyum içinde olursunuz. Terazi’nin zarif ve hoş stiline bayılırsınız, genelde çok gösterişlidir. İkizler öbür yarınıza sıkı sarılın Terazi tam size göre.

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

ikizler Terazi Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!