Yengeç Koç Uyumu, Yengeçle Koç Anlaşabilir mi?

Yengeç Koç Uyumu, Yengeçle Koç Anlaşabilir mi?

Yengeç Koç Uyumu

Yengeç Burcu Koç Burcu Uyumu. Yengeç ve koç burcu nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Koç Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Koç Erkeği Uyumu

 

Yengeç Koç “Uyum Analizi”

Yengeç ve Koç ilişkisi yürümesi oldukça zor bir ilişki. Yengeç Zodyak’taki ilk su burcu dolayısı ile su burçlarının en hassasıdır. Şefkat, ilgi, sıcaklık, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir eleştiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi ve ailesi gelir, Koç için ise önce yeni iş teşebbüsleri gelir. 

Koç sizin duygusal derinliğinize inemez. Siz de O’nun gibi yüzeylere çıkamazsınız. Sizin tavırlarınız ve davranışlarınız sürekli ilgi ve şefkat bekleyen çocuk gibidir. Sevginizi ve duygularınızı kolayca dışa vuramazsınız. Koç burcu ise dobradır ve sözünü sakınmaz. Sizin tavırlarınız bir süre sonra O’nu sıkar. Siz de anlaşılmadığınızdan şikayetçi olursunuz.

Yengeç Koç Uyumu “İletişim”

Koç ateş burçlarının birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldırgan ve düşüncesiz olabilir. Onunla tartıştığınız zaman kazanmak için her şeyi yapabilir, sizin duygularınız ve egonuzu incitebilir. Koç acımasızdır, aşırıya kaçabilir, Yengeç ise zaten alıngandır ortada bir şey yokken bile üstüne alınma huyu vardır.

Zorluklar burada bitmiyor. Yengeç olaylara daha geç tepki gösterirken, Koç anında tepki gösterir. Tartışma sırasında Koç sözleri ile sizi yerden yere vururken ağzınızdan hiç laf çıkmayabilir. Koç doğrucu ve açık sözlüdür, Yengeç ise adımlarını önceden hesaplayarak zigzaglar yapar. Koç bunu aldatıcı ve içten pazarlık olarak, Yengeç ise incelik olarak değerlendirir.

Yengeç evliliğinde, ev hayatında ve çocukları ile dengeli bir hayat isterken Koç adrenalinle dolu yaşamayı sever. Koç insanı aşkta heyecanını kaybetmiş ise bunu hemen başka yerde aramaya başlar.

Yengeç Koç Uyumu “Cinsel Uyum”

Koç ile cinsel yaşam başta çok heyecanlı olsa da bu size yetmeyecektir. Sizi, siz olduğunuz için derinden seven, içten bir beraberlik istersiniz. Koç ise aranızda bu bağ oluşana kadar bile yerinde duramayacaktır. Onun ateş olduğunu ama aynı zamanda sıcaklıktan yoksun olduğunu fark edeceksiniz.

Koç’tan fazla ilgi beklemeyin onun yapacak çok işi vardır. Herkesle yakından ilgilenen ve karşılığını bekleyen Yengeç, Koç’tan ilgi göremeyince mutsuz olacaktır.

Yengeç Koç Aşk Uyumu

Yengeç koç aşk uyumu nasıldır?

Yengeç duygular dünyasında yaşar. Koç ise gerçekler dünyasındadır. Yengeç ve koç farklılıklarından dolayı birbirlerinden etkilenmiş olabilirler ancak uzun süreli birlikteliklerde uyum sağlamaları zor olacaktır. Yengecin koç burcunda aradığı duygusal derinliği bulması zordur. Koç burcu o kadar meşguldür ki yengeç burcunun istediği duygusallığı ona sunmak için vakit ayıramaz. Yapısı da buna müsait değildir zaten.

Koç doğuştan lider özelliğe sahiptir. İnsanları organize edebilmesi ve onları yönetebilmek için sert bir yapıya sahip olmalıdır. Duygusallık ve zayıflık ona göre değildir. Yengeç ve koç arasındaki aşk hayatı ancak doğum haritalarında uyumlu konumlar bulunuyorsa mümkün olabilir.

Yengeç ile koç ilişkisi imkansız mıdır? Tabiki hayır. Burçları yengeç ve koç olan çok sayıda evli çift vardır. Konu sadece güneş burcu olarak ele alınmamalıdır. Doğum haritasındaki uyumlu konumlarla birlikte biraz sabır ve fedakarlık harika bir birliktelikte sunabilir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Yengeç ve Koç burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Yengeç Koç aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Yengeç koç uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Koç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Koç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Koç Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.