Akrep Blog

Yengeç Boğa Uyumu, Yengeçle Boğa Anlaşabilir mi?

31.01.2019
178

Yengeç Boğa Uyumu, Yengeçle Boğa Anlaşabilir mi?

Yengeç Boğa Uyumu

Yengeç Burcu Boğa Burcu Uyumu. Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Yengeç Boğa “Uyum Analizi”

Boğa burcu toprak elementidir. Toprak grubu burçları birlikte oldukları su grubu burçlarını verimli hale getirirler. Sadık ve güvenilir olurlar. Yengeç burcu olarak hava ve ateş grubu burçlarına göre toprak grubu burçları ile daha iyi anlaşırsınız. Boğa’nın dikkat etmeniz gereken yönü inatçılığıdır. İnat ettiği konularda üzerine gitmemelisiniz. Sakin bir yapısı vardır ancak öfkelendiğinde emin olun yanında olmak istemezsiniz. Volkanın insanlaşmış halinin nasıl patladığını görmeniz sizi korkutabilir.

Boğa dengeli, maddi açıdan güvenli, erotik ve sadıktır. Bunlar sizin bir sevgilide aradığınız özelliklerdir. Ev hayatına olan düşkünlüğünüzü paylaşır ve sizin huzursuz duygusal dünyanıza sağlam bir zemin oluşturur. Siz duygusal olarak iniş çıkışlarla dolusunuz ve Boğa’nın sakin ve sağlam yapısı sizi çok rahatlatır.

Yengeç Boğa Uyumu “İletişim”

Her ikinizde evcilsiniz. Aşırı sosyal bir yaşamınız olmaz. Evde çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Toprak ve su grubu burçları eğer doğum haritalarında ava unsurları baskın değilse fazla konuşmazlar. Boğa daha çok yapması gereken işler varsa onlarla meşgul olur veya tembellik eder, Yengeçse ya mutfaktadır veya maziyi andığı eski eşyaları ile ilgilenir. Boğa burcu sizin kadar melankolik değildir. İstediğiniz bir şeyi yaptırmak için üzerinde duygusal baskı oluşturmaya çalışmamalısınız. Sizi kırmak istemeyecektir ancak alışkanlık haline getirirseniz sertleşip kalbinizi kırabilir.

İkinizde para konusunda akıllı davranırsınız. Boğa yatırımcıdır, Yengeç ise oldukça hesaplıdır. Kazandıklarınızı gereksiz harcamalarla tüketmezsiniz.

Yengeç Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta ise Boğa ihtiraslı, duyarlı ve özenlidir. Koku, görme, tat, dokunma, işitme gibi bütün duyulara hitap eder. Belki de en heyecan verici yönü tensel hissedişleri ve dokunuşlarıdır. Aynı zamanda sesi çok güzeldir. Boğa, sizin ona olan bağlılığınızdan çok memnun olacaktır. İkinizde kıskanç ve sadıksınızdır. Birlikte çok güzel bir yaşam sürebilirsiniz.

Sevgili Yengeç, Boğa sevgilinizi bırakmayın. Duygusal olarak sizi tatmin ederken maddi açıdan da güvenilirdir. Bu ilişki çok uzun vadeli olabilir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Boğa Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Boğa Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!