Yengeç Boğa Uyumu, Yengeçle Boğa Anlaşabilir mi?

Yengeç Boğa Uyumu, Yengeçle Boğa Anlaşabilir mi?

Yengeç Boğa Uyumu

Yengeç Burcu Boğa Burcu Uyumu. Yengeç ve boğa nasıl anlaşır? Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Yengeç Boğa “Uyum Analizi”

Yengeç ile boğa burcu uyumlu bir birlikteliğe sahip midir?

Boğa burcu toprak elementidir. Toprak grubu burçları birlikte oldukları su grubu burçlarını verimli hale getirirler. Sadık ve güvenilir olurlar. Yengeç burcu olarak hava ve ateş grubu burçlarına göre toprak grubu burçları ile daha iyi anlaşırsınız. Boğa’nın dikkat etmeniz gereken yönü inatçılığıdır. İnat ettiği konularda üzerine gitmemelisiniz. Sakin bir yapısı vardır ancak öfkelendiğinde emin olun yanında olmak istemezsiniz. Volkanın insanlaşmış halinin nasıl patladığını görmeniz sizi korkutabilir.

Yengeç boğa aşk uyumu başladığı gibi uzun süre devam edebilir. Yengeç evcimendir ve evini ihtiyaçları doğrultusunda donatmasını iyi bilir. Boğa burcu da evde zaman geçirmeyi sever. Yengeç maddi yönden geleceğini garanti altına almak ister, Boğa burcu da bu konuda çok başarılıdır. Birlikte çok iyi birikim yapıp istediğiniz olanaklara sahip olabilirsiniz. Boğa yemeğe düşkündür, yengeç ise mükemmel bir aşçıdır. Belki sizin için en büyük sorunlardan biri her ikinizinde kilo alması olacaktır.

Boğa dengeli, maddi açıdan güvenli, erotik ve sadıktır. Bunlar sizin bir sevgilide aradığınız özelliklerdir. Ev hayatına olan düşkünlüğünüzü paylaşır ve sizin huzursuz duygusal dünyanıza sağlam bir zemin oluşturur. Siz duygusal olarak iniş çıkışlarla dolusunuz ve Boğa’nın sakin ve sağlam yapısı sizi çok rahatlatır.

Yengeç Boğa Uyumu “İletişim”

Yengeç ile Boğa iletişimi nasıldır?

Her ikinizde evcilsiniz. Aşırı sosyal bir yaşamınız olmaz. Evde çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Toprak ve su grubu burçları eğer doğum haritalarında ava unsurları baskın değilse fazla konuşmazlar. Boğa daha çok yapması gereken işler varsa onlarla meşgul olur veya tembellik eder, Yengeçse ya mutfaktadır veya maziyi andığı eski eşyaları ile ilgilenir. Boğa burcu sizin kadar melankolik değildir. İstediğiniz bir şeyi yaptırmak için üzerinde duygusal baskı oluşturmaya çalışmamalısınız. Sizi kırmak istemeyecektir ancak alışkanlık haline getirirseniz sertleşip kalbinizi kırabilir.

İkinizde para konusunda akıllı davranırsınız. Boğa yatırımcıdır, Yengeç ise oldukça hesaplıdır. Kazandıklarınızı gereksiz harcamalarla tüketmezsiniz.

Yengeç Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta ise Boğa ihtiraslı, duyarlı ve özenlidir. Koku, görme, tat, dokunma, işitme gibi bütün duyulara hitap eder. Belki de en heyecan verici yönü tensel hissedişleri ve dokunuşlarıdır. Aynı zamanda sesi çok güzeldir. Boğa, sizin ona olan bağlılığınızdan çok memnun olacaktır. İkinizde kıskanç ve sadıksınızdır. Birlikte çok güzel bir yaşam sürebilirsiniz.

Yengeç burcu için en önemli konulardan biri maddi güvence arayışıdır. Boğa burcu bu güvenceyi kolaylıkla sağlayabilecektir. Eğer her ikinizinde doğum haritalarında uyumunuzu engelleyecek olumsuz açılar bulunmuyorsa uyumlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Yengeç ve Boğa burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Yengeç Boğa aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Yengeç boğa uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Boğa Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Boğa Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.