Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

Boğa Burcu Kadını, Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Boğa Burcu Kadını tüm özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Boğa burcu kadını nasıl bir kadındır, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak boğa burcu kadını güzel bir kadın mıdır? Boğa burcu kadınının kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak boğa kadını nasıldır?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kişiliğe Sahiptir?

Birçok yönlerden Boğa burcu kadını dünyanın tuzu, her erkeğin aradığı ve nadiren bulduğu, en değerli kalitelerin bir karışımıdır. Bu kadının güçlü bir erkeği ormana kaçacak kadar  korkutabilen şiddetli bir öfkesi olabilir, ama iyice çileden çıkarılmadıkça gazaba gelmeyecektir. Genel olarak, her insanın sabrını taşıracak kadar damarına basmazsanız, ya da kader eline gerçekten çok kötü kartlar vermezse, Boğa burcu kadını hayat oyununu hayran olunacak bir sükunetle oynayacaktır.

O’nun riyasız, açık sözlü dürüstlüğü; normal kadınca aldatmacalar ve gözyaşlarıyla karışarak bozulmamıştır. Birçok Boğa burcu kadını, birçok sert erkekten daha çok mertliğe ve cesarete sahiptir, ama kendi cinsiyetine yeterince güvendiği için, eğer bu göreve talipseniz, aile reisliğini size bırakacaktır. Eğer bu işi beceremezseniz, kontrolü ele alıp işleri kendisi idare edebilir. Ancak, öbür şekli çok daha fazla tercih eder.

Boğa burcu kadını, gerçek bir erkek aramaktadır. Çünkü O, gerçek bir kadın olduğunu bilmektedir ve bununla gurur duymaktadır. O’na göre, kadın olmak ille de ıslah olmaz bir flört, boş kafalı biri, ya da kendi yolunu bulmak için çaresiz numarası yaparak miyavlayan bir kedi yavrusu olmak değildir. O’nun kendine has bir kafası olduğunu çok geçmeden anlarsınız; ve bu kafa, bir amaca ulaşmak için ağlayıp sızlayarak, çevresindekileri rahatsız edici davranışlara sığınmaya gerek duymayacak kadar güçlüdür.

Vasat bir Boğa kadınının yapısında, bir gurup atı tutmaya yetecek kadar kendi kendini kontrol gücü vardır; eğer bu gücü kullanmak isterse ki istemesini dileyelim. Koç, Aslan veya Ay etkisi almışsa, arada sırada zalimleşebilir, ya da sık sık öfke fırtınaları koparabilir. Doğum haritasında güçlü Balık veya ikizler etkisi varsa hiç yerinde duramayacak kadar hareketli ve aynı zamanda kararsız olur

Ancak, tipik Boğa burcu kadını çoğu zaman her yerde kendi disiplinini kullanır, iyi ki öyle, çünkü O’nun normal olarak sakin olan dış görünüşü biraz disiplin gerektiren şehvetli bir yapıyı gizlemektedir.

Boğa Kadını Güvendiklerine Sadık Kalır

Erkekler O’nun, iyi niyetle herkesi olduğu gibi kabul etme eğilimini takdir ederler. Kongo’daki bir çeşit sineği inceleyen bir bilim adamıyla, sirkteki gösteride kılıç yutan adam O’nun için birdir. Her ikisi de kendi işlerini yapıyorlar; şarlatan değiller. O’nun için önemli olan da budur. Yakın arkadaşları anlaşılmaz yaratıklar olabilirler. Ama onlar gerçek insanlardır; içi doldurulmuş gömlekler, ya da heykeller değil.

Hoşlanmadığı birine rastladığı zaman, onu mahvetmek veya ideallerini ve niyetlerini tehlikeye atmak için büyük bir kampanya açmaya kalkışmaz. Boğa burcu kadını düşmanlarına soğuk bir ilgisizlik gösterebilir, ama sizi bir dost olarak kabul etmişse, yaşamınızın tüm iniş çıkışlarında size bağlı kalacaktır. O’nun size bağlı kalma azmini görülmeye değerdir.

Bir Boğa burcu kadını sizin için bayrak direğine tırmanabilir, hapse girebilir; veya saçlarınıza papatyalar takabilir. Siz O’nun arkadaşısınız, ne yapıp edip sizin hareketlerinizi haklı çıkaracaktır. Burada dikkat etmeniz gereken küçük bir nokta var. O’nun bu körü körüne bağlılığına ve şaşmaz sadakatine sizin de karşılık vermenizi bekleyecektir. Karşılığında siz de tüm varlığınızı O’na adamazsanız, kasvetli, karanlık bir kırgınlık bulutu gibi bir köşeye çekilip surat asacaktır.

boğa burcu kadını nasıl bir kadındır, kıskanç mıdır

Boğa Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Ne var ki, bu kıskançlıkla aynı şey değildir. Vasat bir Boğa burcu kadını, erkeklerin kızlara bakma hobisini hoşgörüyle karşılayabilir. Koç veya Aslan burcu kadını gibi güzel bir kıza açıkça her hayranlık gösterişinizde öfkeden morarmayacaktır. Boğa’yı öfkelendirmek için, iyi bir kız arkadaşa rastgele gösterilen bir yakınlıktan veya yanağına kondurulan bir iyi geceler öpücüğünden daha fazlası gerekir. O’nun dürüst bir oyun anlayışının sınırlarını aşarsanız, paniğe kapılabilir, ancak sınır çizgisi cömert çizgilerle çizilmiştir. Tipik bir Boğa öfkesiyle infilak etmesi için, O’nun şu ya da bu şekilde gerçekten duvara kıstırılmış olması gerekir. Keyfinize bakıp şu çekici kasiyere göz kırpabilirsiniz, ancak O’nun sabrını fazla denemeyin. Sınırsızmış gibi görünse de, onun da bir sınırı vardır.

Boğa Burcu Kadını İlgi Alanları

Bu kadınlar tümüyle zeka isteyen amaçlara yönelmemişlerdir. Bu Boğa burcu kadının zeki olmadığı anlamına gelmez. En zeki erkekler ve kadınlarla zeka yarışına girebilir, ancak hırslı bir şekilde izafiyet teorisini hesaplamakla veya çapraşık konuları araştırmakla ilgilenmez. Birkaç üniversite bitirmiş olmak O’nu çok fazla etkilemez. Saygısını kazanmak için sadece biri yeterlidir. Pratik bir sağduyu ve herhangi bir konunun esaslarını kavrama yeteneği, O’nun için, esastır. Ama tipik bir Boğa kızı filozofların eserlerini okuyan bir entelektüel değildir, karışık ideolojiler de O’nun başlıca ilgi alanı olmaktan uzaktır.

Boğa burcu kadını, sağlam, pratik düşünen, gösterişli kafa sporlarına özenmeyen bir insandır. Ayakları sımsıkı toprağa bağlıdır ve sağlam basan topuklarının kesinlikle kanatları yoktur. Boğa burcu kadınları nadiren huzursuzdur, dengelerini iyi korurlar. Boğa’nın perspektifi, normal olarak, hiçbir eğilip bükülme, dönme ve bozulma göstermeden, dosdoğru ve dürüst yapısını korur (İkizlerdeki Ay O’nun biraz hızla dönmesine neden olsa bile ).

Boğa kızı kesinlikle fiziksel bir yaratıktır. Bu hiç kuşkusuz sizi ilgilendirir. Ama O’nu ilgilendirmek için, bir şey veya bir fikrin O’nun çok iyi ayarlanmış duyularına hitap etmesi gerekir. “Bu O’nun için iyidir“, “herkes böyle yapıyor“, “herkes ne der” gibi sözleri duymak bile istemez. Bu tür palavralar O’nun esnemesine neden olur. O’nun içtenlikle heyecanlanarak karşılık vermesi için, yaptığı her şeyden fiziksel bir zevk alması gerekir.

boğa burcu kadını nelerden hoşlanır

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Bir Boğa kadınının vazoya yapma çiçekler koyduğunu pek göremezsiniz. O’nun çiçekleri gerçek olmalı ve gerçekten kokmalıdır. İlkbahar ve sonbaharda kocaman buketler halinde püsküllü söğütler ve yabani yaseminler toplayacak, yazın da evini dayanıklı yıldız çiçekleri ve krizantemlerle dolduracaktır. O’nun parfümü egzotik ve uçmayan cinsten olacaktır. Ancak bazı Boğa burcu kadınları aksi yöne yönelirler ve saçlarının, ciltlerinin temizliğini uzaktan bile hissettiren bir kokuyu tercih ederler.

Boğa kızları, güneşin tatlı kokusunu, ya da fırında pişen ekmeğin leziz kokusunutertemiz yıkanmış çarşaflardan gözle görülecek kadar hoşlanırlar. Sabah gazetesinin kokusu, ilkbahar yağmurundan sonra biçilen çimenlerin kokusu, yanan mumların veya yakılan bir yığın sonbahar yaprağının dumanından yayılan koku da O’nun çok hoşuna gider. Bu size, iyi bir cins traş losyonu kullanmanız, kulaklarınızı nemli gazete kağıdı ile ovuşturmanız, ceketinizin göğüs cebine yanık bir yaprak koymanız, gece yatarken O’nu öpmeden önce sprey sıkmanız gerektiği konusunda ipucu verebilir.

Doğal Kokuları Sever

Hoş olmayan kokular da O’nu aynı derecede ters yönde, kötü bir şekilde etkiler. Bu, tüylerine deodorant sıkılsa bile, evde kokarca beslemekten hoşlanacak bir kız değildir. Yanınıza çiçek kokulu bir sprey almadan, O’nu kızarmış balık yemeye götürmeyin. Boğa burcu kadını doğal olan kokuları sever ama yemek kokuları sorun çıkarabilir.

Kızarmış ve her yere sinmiş kızarmış balık kokusundan rahatsız olur ama derede yeni tutulmuş taze balığın kokusu farklıdır; o doğaldır. Ahırlar da O’nun o hassas burun deliklerini rahatsız etmez. Ne de olsa, o da Doğa Ana’nın kokusudur. O’na ilanı aşk ederken koku alma duyusuna hitap ederek başarıya ulaşmak istiyorsanız, dikkatli bir şekilde bunların listesini yapmanız gerekir.

Renkler de O’nun duyularını etkiler; ne kadar parlak, canlı olursa o kadar iyidir. Toz maviden çivit rengine kadar, mavinin bütün tonları, O’nun güçlü mukavemetini kıracaktır. Açıklı koyulu pembeler de öyle… O’nu ziyarete giderken mavi bir kravat, göz alıcı pembe bir gömlek giyin, ama her ikisini aynı zamanda değil. O’nun aynı zamanda bir renk uyumu duyusu olduğunu unutmayın; herhalde karışık bir çocuk yuvası gibi görünmek istemezsiniz…

Yemek Konusunda Uzmandır

Boğa kızının yemekleri lezzetli olur, ve genellikle yemeklerinde başak veya oğlak etkisi almamışsa ,cömertçe baharat kullanır. O’nu mutlaka en iyi aşçıların çalıştığı lokantalara götürün, çünkü yalnızca hamburger yiyip bezelye çorbası içmekle yetinmekten hoşlanmaz Şansınız varsa sizi ev yemeği yemeye davet edecektir, siz de tatlı servisinden önce evlenme teklif edebilirsiniz.

Boğa burcu kadını, önüne önlüğünü bağlayınca, sadece tarçınlı tost yapmakla kalmaz. O’nun evine boş bir mideyle uğramak her zaman iyi bir fikirdir. Tipik Boğa burcu kadını pişirdiği yemeklerle dosdoğru kalbinize giden yolu bulabilir ve O’nun mutfağı gerçek bir erkek tuzağıdır.

Boğa Burcu Kadını Doğal Olanı Hissetmeyi Sever

Uyumlu sesler ve güzel bir görünüm O’nu bir mıknatıs gibi çeker. Boğa kadınlarının çoğunun müzik ve sanata karşı yabana atılmayacak bir yetenekleri ve beğenileri vardır. Telefonla konuşurken telefon defterine yaptığı karalamalar çoğunlukla çok zekice çizilmiş resimlerdir. Onunla buluştuğunuz zaman konserlere ve resim sergilerine gitmeniz gerçekten iyi bir seçimdir. Niyagara Şelalesi ve Grand Canyon gibi yerler balayı için seçeceğiniz en iyi yerlerdir. Boğa burcu kadını, doğanın ihtişamı karşısında çılgınca bir zevkle kendinden geçer.

Eğer O’nu Niagara’ya götürmeye mali gücünüz elvermezse, Lunaparka götürün. Herhalde dönme dolaba binmeye bayılacaktır; yanaklarına çarpan keskin rüzgarı hissetmek, renkli ışıklan izlemek ve çalan müzikleri dinlemek son derece hoşuna gidecektir. (Çılgınca bir hızla inen çıkan trenler, daha çok O’nun Koç ve İkizler burcundan kız kardeşlerinin hoşuna gider.) Hiç çiftliğe gitmemiş, kırda yürüyüşe çıkmamış olan ve ata binmeyi, balık tutmayı sevmeyen Boğa burcu kadınlarının sayısı çok azdır.

Tüm cinselliğine karşın, Boğa burcu kadını kalben bir romantiktir. Toprak huzur verici bir seslenişle Boğa kızını çağırır ve O’da kollarını içtenlikle Doğaya açarak karşılık verir. Eğer O’nun kollarını içtenlikle sizin boynunuza dolamasını istiyorsanız, gürültülü müzik çalmamaya, sarımsak yedikten sonra ağzınızı ve boğazınızı gargarayla temizlemeye ve uyumsuz renkler giymemeye dikkat edin.

Boğa Burcu Kadını Güzel midir?

Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. Boğa burcu kadını güzel midir? Güzel olmasa da o kadar marifetli ve anaçtır ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile insanın içine işleyen dokunuşları ve kadifemsi ses tonuyla sizi etkilemesini çok iyi bilir. Bakış açınıza göre tüm boğa burcu kadınları tabiki güzel olamayabilir ancak boğa burcu kadınlarının hemen hepsi kesinlikle çok marifetli ve tahrik edicidir.

Boğa burcu kadını güzelliği ile sizi etkiler mi onu bilemem ancak birbirinden güzel leziz yemekleri ile bunu çok iyi becerdiğini söyleyebilirim.

Hayatı Dokunma Duyusu İle Algılar

Sonunda, gelelim dokunma duyusuna… Süveterinizin “tırmalayıcı” olduğundan yakınan kadınlar Boğa burcundan olanlardır. Cildini “rahatsız etmektedir“. Gözleri kapalı dokunarak bir kumaşın rengini neredeyse tahmin edebilirler. Giydikleri kumaşlar yumuşak ve dokunma duyularını okşayan, hiçbir zaman tahriş edici olmayan kumaşlardır; sade ve zevkli giyinirler. Duyuları hassas olan yapısı, gösterişli iç çamaşırları ve süslü püslü giysilerden zevk alacak düzeye erişmemiştir (Balık, Aslan ya da Ay etkileri alanların dışında).

Boğa burcu kadını, spor ve sade, aşırı süsleri olmayan pahalı giysileri tercih eder; giysi satın alırken pratik yapısı ağır basar. Doğum haritasında güçlü Kova burcu etkileri varsa, bazen mağazalarda biraz fazla delice ve rüküşçe alışverişler yapacak, ancak seçtiği alışılmışın dışındaki ultra modern giysiler bile kullanışlı olmak amacına hizmet edecektir.

O’nu daha yakından tanıdıkça, bu kızın bir dayanıklılık anıtı olabileceğini anlayacaksınız. Sadakat konusunun dışında, pek az şey ister. Dış görünüşü, genellikle, sade, realist ve hoştur. İnsanlar O’nun açık sözlülüğünden ve uyumlu davranışlarından hoşlanırlar bu davranışlar sıcak bir banyo kadar rahatlatıcıdır. Kendisi de herhalde, bol miktarda güzel kokulu losyonlar ve yağlar katılmış bol köpüklü sıcak banyodan hoşlanmaktadır. Boğa kızlarının banyoları çoğunlukla Kleopatra’nın özel banyo odalarına benzer. Bir köşeden bir kölenin çıkarak palmiye yaprağından yelpazeyi sallamaya başlayacağını umabilirsiniz.

boğa burcu kadını nelerden hoşlanmaz

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz?

Boğa burcu kadınının, özellikle başkalarının önünde, kendisine kafa tutulmasından hiç hoşlanmadığını öğrenmek zorundasınız; ama O’nun burcunu iyice anlayarak kolay yolu öğrendikten sonra, öyle davranmaya zaten ne gerek var? O’nun her şeyi yavaş yavaş yapmaktan hoşlandığını unutmayın. Eğer O’nu acele ettirmeye kalkışırsanız öfkelenir, Boğa burcu kadınını öfkelendirmek de pek akıllıca bir şey değildir.

O’nun temposu, yavaştan temkinli ve istikrarlı olmaya kadar değişir; pek saldırganlığa varmaz, ama fazla dürtüklenirse iş şiddete kadar varabilir. Annelik O’na çok yakışır; O’nun sakin davranışlarıyla karışınca kadınca yapısına çok güzel uyar. Minik bebekçikleri şefkatle kucağına alır, yeni yürümeye başlayanlara bayılır; ama çocuklar büyüdükçe sen ve çok şey isteyen bir anne olabilir.

Boğa kadınında kararlı, inatçı bir huy vardır ki, buluğ çağındaki bir çok değişiklikleri kabul etmesini zorlaştırır. Boğa kadınının kurduğu disipline karşı gelinmesi O’nu sinirlendirir. İtaatsizliğe ve meydan okunmasına tahammül edemez. Tüm Boğaca öfkesi kabarır. Boğa burcu kadını, tembelliği ve şapşallığı da hoş göremez. Çocuklar herhalde odalarını derli toplu tutacaklardır yoksa kendileri bilirler…

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Annedir?

Boğa’nın güzelliğe ve uyuma olan tutkusu, O’nun dağınıklık alışkanlıklarını sükunetle karşılamasına engel olur. Karıştırıcı çocuklar ve ortalığın darmadağınık olması, O’nu kırmızı görmüşe çevirir. Bu birkaç kusurun dışında, Boğa burcu kadını iyi bir anne olacak ve yıllar geçtikçe çocuklarına anne imajı vermekten çok arkadaşça davranacaktır.

Mayıs’ta doğan bir kadının çocuklarının çoğu O’nu ilk yıllarda çok sıcak müşfik bir anne ve daha sonraki yıllarında şakacı bir arkadaş olarak hatırlayacaklardır. Bu iki dönemin arasındaki, gençlik heyecanının Boğa’nın katı disipliniyle çatıştığı yıllar, bazı hoş olmayan anılar bırakabilir. Boğa anne çocuklarını, dışarıdan gelebilecek tüm zarar ve üzüntülerden canla başla koruyacak ve onlara kendi dürüst cesaretini aşılayacaktır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Eştir?

Boğa burcu kadınları hiçbir zaman ağlayıp sızlayıp, halinden şikayet eden kadınlar değillerdir. Bu kadın sessizce tıp fakültesinde okuyan bir kocaya destek olma görevini üstlenecek ve ailede geçici mali bir kriz baş gösterdiği zaman evde çalışacaktır. Çoğunlukla yavaş temkinli olan davranışlarına ve sık sık dinlenme ihtiyacına karşın, boğa burcu kadını hiç de tembel biri değildir. Boğa kadınları çok çalışkandır. Portatif merdivene tırmanarak, bir erkek gücüyle duvarları boyayabilir, ya da ovuşturarak silip temizleyebilir.

Ancak, dayanıklılığını koruyabilmek için, öğle uykusuna ihtiyacı vardır. Boğa burcu kadını, erkeğinin yanında gururla yürüyecektir. Onu geçmeye çalışmaz ve onun gölgesinde kalmak istemez. Boğa eşlerin çoğu profesyonel bir işte özel kurs gören kocasının çalışmalarına yardım eder veya kocasının bürodan eve getirdiği iş mektuplarını daktiloda yazar. O, bu alanlarda kusursuz bir yardımcıdır.

Zayıflıktan Hoşlanmazlar

Boğalar kendi paylarına düşen yardımı yapmadan hiçbir zaman karşılarındaki kişilerden destek beklemezler. Yardım etmek için ellerinden geleni yaptıkları halde, kendi yardımını esirgeyen bir erkekle de mutsuz olurlar. Boğa burcu kadınları, hangi şekilde olursa olsun, zayıflıktan hiç hoşlanmazlar.

Mayıs’ta doğan kadınla evlenen bir erkek, ağlayan bir bebekle veya erkeklerden para ya da hediyeler koparmak için kadınca çekiciliğini kullanan bir kadınla evlenmiş olmaz. Bu kadın, kocasının kendisini ve ailesini akıllıca geçindirmesini bekler. O, aynı zamanda yiyeceğin ve ev eşyalarının en iyi kaliteden olmasını ister. Ancak alışveriş yaparken her zaman çok dikkatli davranır ve özlemini çektiği lüks şeyleri almak için beklemeyi bilir.

Sağlam bir temele dayanmadan çabucak elde edilen servetler. O’nun istikrar duygusuyla bağdaşmaz. Boğa burcu kadını sizin geleceğinizi dikkatle inşa ettiğinizi görmek ister. İyi bir izlenim bırakmak O’nun için önemlidir. Birçok Boğa kadını kocalarını güvenli bir gelecek sağlamak için nüfuzlu kişileri yemeğe davet etmek için özendirirler. Boğa burcu kadını çok konukseverdir.

Ruhsal ve Fiziksel Dayanıklılığa Sahiptir

O’nun ağrıya ve ruhsal gerginliğe dayanıklılığı hemen hemen inanılmaz boyutlara varır, çoğunlukla Akrep kadınınkini bile geçer. Bir zamanlar bir hastanede gördüğüm sahneyi hatırlıyorum. Bir Boğa burcu kadını ciddi bir ameliyat geçirmek üzere üst kata çıkıyordu; geçireceği ameliyat o kadar ciddiydi ki, kurtulma şansı çok azdı ve kendisi de bunu biliyordu. Bu önceden hesaplanmış bir riskti. Kadıncağız ameliyathaneye götürüleceği tekerlekli sedyeye yatırılırken kocası O’nu izliyordu ve kadın kocasının gözlerindeki yaşları fark etmişti. Ama hiçbir şey söylemedi. Hemşireler gülüşünceye ve doktor bile tebessüm edinceye kadar şakalar yaptı.

Görevliler sedyeyi iterek çekerek asansöre bindirmeye çalışırken, kadının söylediği ve ailesinin duyduğu son sözler tipik Boğa sözleriydi. Gerideki sevdiklerine veda etmek için yaşlı gözlerle dönüp bakacağına, bir dirseğinin üzerinde doğrulmuş ve genç adamlara ciddi ciddi şöyle demişti: “Beni tekrar bu meretin üstüne yatırmadan önce biraz yağ alın da, şu Allah’ın cezası tekerlekleri yağlayın.” Bir Boğa burcu kadını duygusallığın pratikliği önlemesine hiçbir zaman izin vermez.

Boğa Burcu Nasıl Bir Kadındır?

 • Boğa burcu kadını, hasta bir çocuğun başında geceler boyunca uyanık bekleyecek ve onun sağlığına kavuşması için çok sağlam bir inançla dua edecektir.
 • O, tüm dünyanın yenilgiye uğrattığı bir erkeğin umut deposunu yeniden doldurabilen, kendi cesur, gözü pek karakterini ona da aşılayabilen bir kadındır.
 • O bir büyük baba saati gibi güvenilir ve şaşmaz bir insandır.
 • Patlayan bir su borusunu veya atan bir sigortayı, sanki vişneli pay yapıyormuş ya da kopan bir düğmeyi dikiyormuş gibi, yetenekle onarır.
 • Yabancıları ve akrabaları evinde ağırlamak için, her zaman kalbinde yeterli yer ve yeterli sevgi vardır. Bir fırtınadan sonra O’nun evine sığındığınız zaman, evi sizi sıcaklıkla saracaktır.

 

Boğa burcu erkeğini tanımak ister misiniz? Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

 

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 12 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  21.04.1999
  Bingöl/Genç
  04.00
  doğum haritamı analiz edebilir misiniz lütfen sitenizi çok beğeniyorum her zaman okuduğum takip ettiğim bir sitedir.

  1. Akrep dedi ki:

   Teşekkür ederim, ancak şu an zamanım olmadığı için bakamıyorum.

 2. Fatma dedi ki:

  Boğa burcuyum(17.05.1994 Sivas Yıldızeli) yükselenim ve ay burcum aslan güneşim 10 evde galiba olumsuz açılardan almışım yazınızı okudum . Çünkü çalışıyorum çalışıyorum Bir türlü başarılı olamıyorum hayatım boyunca hep bu böyle mi olacak hep başarısız mı olacağım yorumlar mısınız rica etsem .

  1. Akrep dedi ki:

   Başarınızı etkileyen açılar, burç ve gezegen konumları varsa bu etkiler sona erdiğinde sonuçlar da değişmeye başlayacaktır. Mesela Satürn etkisi varsa Satürn bir burçta 2.5 yıl kalır. Tekrar ilk konumuna gelmesi 12 burç olduğuna göre 30 yıl kadar sürer. Bu sadece Satürn ile ilgili bir örnek.

   Burada dikkat etmeniz gereken nokta Doğum haritası sabit değildir bizim “doğum haritası” diye çıkarttığımız doğum anında aldığımız etkileri gösteren haritadır. Doğum haritasındaki konumlar sürekli değişmektedir. Olumlu açılar ve etkiler ortaya çıktığında tabi ki herşey değişecektir. O zamana kadar sabırla yapmamız gerekenleri yapmaya devam etmemiz gerekir.

   Uzun sürecek etkileri dağıtmak için esma çalışması yapanlar var dilerseniz onları araştırabilirsiniz.

  2. Fatma dedi ki:

   Çok teşekkür ederim vakit ayırıp bana bir cevap yazdığınız için şunu da merak ediyorum ben boğa burcuyum yükselenim ve ay burcum aslan güneşim 10. evde olduğu için mi . Kendimi oğlak Burcu gibi hissediyorum . Evlerin konumu burcumuz da etkili midir ? Derlediğiniz astrolog makaleleri çok yararlı olmuş çok teşekkür ederim şu ana kadar okuduğum en yararlı bilgilendirici metinler olmuş

   1. Akrep dedi ki:

    Rica ederim. Faydam olursa mutlu olurum. Bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.
    Güneşin 10. evinizde olması evin sahibinin Oğlak burcu olmasından dolayı mutlaka etkiler. Güneş 10. evinizde ise başkasına ait bir işte çalışmaktansa kendinize ait bir işin patronu olmak veya bir işte yönetici olmak size daha iyi gelir. Olumsuz açılar yoksa zengin olursunuz. Çünkü güneş enerjisini bu noktadan yansıtır. Olumsuz açılar varsa biraz zorlayabilir veya daha fazla çaba sarfetmeniz gerekir. Açılar ayrıntılı incelendiğinde daha net anlaşılabilir.

    Yükseleniniz Aslan ise dışa yansıyan yönünüz, karakteriniz ve tavırlarınız Aslan burcu gibi olur. Aslan burcu “gülümseyen, neşeli lider ve yönetici” dir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi sever. Cömerttir, paylaşmayı sever. Giyime ve gösterişe, lükse ve herkes tarafından ilgi görmeye ihtiyacı vardır. Ancak güneşi aslan burcu olanlar kadar belirgin olmayabilir.

    Ay burcunuz yani duygusal yanınızda Aslan burcu gibidir. Duygusal tepkileriniz aslan burcunu yansıtır.

    Acaba size uygun olmayan bir meslekte misiniz veya kendinize yanlış bir hedef mi belirlediniz?

    Boğa burcu olmanız sadece iç dünyanızda boğa burcu özelliklerini yansıtır. Diğer her konum kendine has özellikler sunar.

    1. Ev karakter, dışa yansıyan yönümüz
    2. Maddi konular, para
    3. İletişimimiz
    4. Aile

    gibi.

    1. Fatma Demir dedi ki:

     Ben yanlış meslek seçtim ondan dolayı tekrardan hayatımı yeniden başladım o yüzden yeniden ders çalışıyorum hedefim zor mu zor onu yapmak için çabalıyor muyum çabalıyorum fazlasıyla ama bir türlü yapamıyorum ve başarısız oluyorum ve sonra tekrar deniyorum hep böyle hayatım hep bu şekil olacakmış gibi geliyor bana hep hayatım başarısızlıklarla geçecekmiş gibi geliyor işte ondan dolayı dedim Satürn’ün olumsuz açılardan almışım büyük ihtimalle çünkü hep başarısızım .( Başarısızlığımla tanımıyorum 🙂 )sonra inatla tekrar ders çalışıyorum böyle bir kısır döngü . Bunaltıcı bi döngü …. Tabii ki başka alanlarda da bir şeyler deniyorum onlar da olmuyor maalesef bu şekil …..

     1. Akrep dedi ki:

      Sonunun güzel olacağına inanıyorum. Önemli olan mücadeleyi bırakmamak. Zaten isteseniz de aldığınız etkiler mücadeleyi bıraktırmayacaktır yeter ki yaptığınız herşeyi fayda umarak yapın.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.