Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği, Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Boğa Erkeğinin Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa burcu erkeği nasıl bir erkektir, genel özellikleri nelerdir? Astrolojik olarak boğa burcu erkeği yakışıklı bir erkek midir? Boğa burcu erkeğinin kişisel özellikleri nelerdir? Genel olarak boğa erkeği nasıldır?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Kişiliğe Sahiptir?

Belki tipik Boğa burcu erkeğini, tümüyle eski bir çift pabuç kadar, sessiz, pratik ve makul biri olarak kafanızda canlandırıyorsunuzdur. Doğrudur – öyledir. Aynı zamanda O’nun harekete geçmekte yavaş, temkinli ve dikkatli olduğunu düşünüyorsunuz. Bu da doğru. Bu yüzden O’nun fazla romantik biri olmadığını kabul etmenin akla yakın olduğu sonucunu çıkarıyorsunuz. Kesinlikle yanlış.

Boğa burcu erkeğinin yapısını, yalnızca katışıksız mantık kullanarak tahlil edebileceğiniz düşüncesini de nereden çıkardınız? Herhalde bu fikri, sizi etkilemeye çalışan bir Terazi dostunuzdan almış olacaksınız. Öyle ise bu dostunuz yanılıyor. Venüs gibi sevgi dolu, huzur dolu bir yıldızın hükmettiği Boğa gibi güçlü bir erkeklik sembolünün bilinmeyenlerini çözmeye çalışırken mantığın fazla yardımı olmaz. Siz o Terazi’yi zekasıyla birlikte kütüphanesine geri gönderin.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Boğa burcu erkeği, istediği kadının siz olup olmadığınıza karar vermekte acele etmeyebilir. O, gösterişli bir şekilde aşk havuzuna balıklama dalıp da, dibe yaklaşırken, birinin havuzu suyla doldurmayı unuttuğunu görecek tipte bir erkek değildir. Ama, bir kez de sizin aradığı kadın olduğunuza karar verince ve sizi elde etmeyi aklına koyunca, Terazi aşık O’nun yanında acemi çaylak gibi kalacaktır. Hatta kalbinden vurulmuş Aslan’ la ihtiraslı Akrebi bile utandıracaktır.

Şu makul, pratik, yavaş, temkinli Boğa burcu erkeği, siz teklifini (evlenme teklifini) ya da her ne ise onu, kabul edinceye kadar her gün bir pembe gül göndermeyi de bilir. Hatta sizin için bir şarkı veya şiir yazar ve gönderenin kim olduğunu nasıl olsa tahmin edeceğinizi bildiğinden, imzalamadan, utanarak size postalar. Boğa burcu erkeği müşfik, nazik ve koruyucu bir aşık olabilir. Arzulu yapısı nedeniyle, egzotik parfümünüze, cildinizin pürüzsüzlüğüne ve saçlarınızın yumuşaklığına karşı çok hassastır. Bunu güzel sözlerle yüzünüze söylemeyebilir, ama mesajını iletmenin bir yolunu bulacaktır. Boğa burcunun dokunma duyusu hissedilir şekilde hassastır.

Bu olumsuz, sabit toprak burcu, aşkta çelişkilerle doludur. Boğa burcu erkeği sizin pahalı kürkler, çok renkli giysiler giydiğinizi görmekten hoşlanır. Sokağın köşesindeki ufak tefek yaşlı çiçekçi kadından kürkleriniz için bir demet taptaze kokulu menekşe alarak, kadının sepetine de yüklü bir bahşiş bırakabilir; çünkü kadın O’na annesini hatırlatmıştır (bununla birlikte, yaklaşmaya çalışan başka Boğaların bakışlarından sizi koruması gerektiği zamanların dışında, siz O’na kesinlikle ne annesini, ne de kız kardeşini hatırlatırsınız.) Müzik O’nu duygulandırır ve içindeki aşkı canlandırır. Hemen hemen her zaman, her duyuşunda O’na sizi hatırlatacak sevdiği bir şarkı vardır. Sürekli o parçayı dinler.

Boğa Erkeği Ne Kadar Romantiktir?

Eğer O’nun yüreğindeki romantik duyguların daha fazla kanıtını görmeniz gerekiyorsa; tipik Boğa burcu erkeği, çeyiz sandığınıza koymanız için size porselen ve gümüş doğum günü armağanları getirecektir. Özel günlerde elleri, kolları gizemli paketler ve ufak tefek anlamlı süs eşyalarıyla dolu olarak ziyaretinize geldiği zaman, size ne kadar özel bir insan olduğunuzu hatırlatacaktır. Boğa burcu erkeği, Size ay ışığında yüzmeyi, serin, gözlerden uzak ağaçlıklarda piknik yapmayı ve yıldızların altında kır yollarında yürüyüşlere çıkmayı önerecektir.

Şubat ayının 14′ ündeki Aşıklar Bayramında postacının getirdiği en büyük, en güzel, en anlamlı kart, gönderilen en değerli mesajlar; O’nun ki olacaktır. Bir Boğa burcu erkeği size kur yaptığı zaman, bunu tam anlamıyla yapar. Öyle sadece çevrenizde dönüp durmakla yetinmez. Sizi loş ışıkların aydınlattığı, kemanların çalındığı, şık lokantalarda yemeğe götürecek, ilk karşılaştığınız günün ve aranızdaki tüm anlamlı günlerin yıldönümlerini asla unutmayacaktır. Allah aşkına, daha ne kadar romantizm istiyorsunuz.

Boğa’nın, Kova erkeği kadar korkunç hayalci olmadığı kesinlikle doğrudur. Boğa burcu erkeği hiçbir zaman Aslan burcu erkeği gibi ayaklarınızı yerden kesmeyecek; ya da Koç burcu erkeği gibi sizi alıp kendisiyle birlikte yaşamak üzere uzaklardaki peri padişahının sarayına götüreceğine, sonsuza kadar pembe bulutlar üstünde yaşatacağına dair vaatlerde bulunmayacaktır. Bir Cumartesi gecesi, kolunun altında, sizin için gerçek keresteden gerçek parayla yaptırmayı düşündüğü evin mimara çizdirdiği planının Ozalit kopyalarıyla, ayak üstü evinize uğraması daha olasıdır.

Adımlarını Sağlam Atar

Herhalde nişanlanmanızdan önce, evin ya da apartman katının ilk taksitini ödemiş olacaktır. Boğa burcu erkeği iş demektir. Boğa erkeği, sizi kucağında yuvasının eşiğinden içeri atlattıktan ve peri padişahının sarayına uzaktan yakından hiçbir benzerliği olmayan bu yuvaya iyice yerleştirdikten sonra, evin ipotek karşılığının bankada güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Bu öyle pek de şikayet edilecek bir şey olmasa gerek. Bir kez Boğa’nın o yumuşak, güven dolu battaniyesine sıcacık ve rahatça sarıldıktan sonra, vaktiyle ne diye şu pembe bulutlara sarılmayı istemiş olduğunuza şaşacaksınız.

Yeni eşyalarınız ve bankada biriken paranızla (ya da bunların kapınızı çalmak üzere olduğuna güvenmekle) o kadar meşgul olacaksınız ki; belki de hiç gerçekleşmeyecek olan sisli hayaller için gözyaşı dökmeye vaktiniz olmayacak. Kuşkusuz bu, gerçek değeri takdir etmeyi bilen bir kadın için, böyledir. Çok yazıktır ki, bunu her kadın bilemez. Ama, on sekizinden seksenine kadar, tüm makul kızlar Boğa’nın huzur dolu uyumlu huylarının ve sakin, istikrarlı karakterinin değerini bilir.

Onun duygulu davranışları ve tatlı içtenlik dolu ilanı aşkları, en az, daha renkli aşıkların o anlamlı, şiirli iç çekmeleri, ya da daha gösterişli Don Juan’ların coşkulu heyecanlan kadar tatmin edici olabilir, inanmazsanız, güçlü bir Boğa burcu erkeği tarafından sevilerek mutlu olacak kadar makul olan herhangi bir kadına sorun. Çevrenizde bir çok mutlu inek var.

Boğa burcu erkeği, yarınını dikkatle planlar. Sincabın, yazın bolluğunda fındık fıstıklarını biriktirerek, kışın kıtlık günlerine güvence sağladığı gibi parlak bir öğleden sonranın geçici zevkleri de Boğa’yı köşe başında bekleyen karlı günler için hazırlanmaktan asla alıkoymaz. Tuhaf bir şey ama, Ocak ayında eşlerini tatil kentlerine götürecek ya da gönderecek kadar mali durumu iyi olan kocalar çoğunlukla Mayıs’ta doğmuşlardır.

boğa burcu erkeği tüm özellikleri, nasıl bir babadır, nelerden hoşlanır, neleri sever, hangi hediyeler alınır

Boğa Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır? Nelerden Hoşlanmaz?

Boğa burcu erkeği ile birlikte iseniz nelere dikkat etmeniz gerekir?

Doğal olarak, Boğa burcu erkeği ile yapılan bir kaçamağın da kaçınılması gereken yönleri vardır herşey dikensiz gül bahçesi değildir.

 • Bir kere hanımefendice hareketlerinizi bozmamaya dikkat etmek zorundasınız.
 • Hiçbir Boğa burcu erkeği, bir hayvan terbiyecisi gibi kırbaç şaklatan, kaba, erkeksi bir kadına katlanamaz.
 • Eğer bazı zorlu fikirleriniz varsa, bunları O’na zorla kabul ettirmeye ya da beyin gücünüzle ulu orta övünmeye kalkışmayın.

Yalın bir sağ duyuya daha fazla prim verirse de, zeki ve bilgili bir kadına da içten içe saygı duyar. Ama, birlikte, yanak yanağa dans etmek için bir yere gittiğinizde hatta bir lokantada diz dize otururken, en iyisi bırakın takımın akıllısı boğa burcu erkeği olsun.

Eğer arkadaşlarının önünde serbest bir kadın gibi davranırsanız; iki tepkiden birini gösterecektir. Eğer ilkel bir Boğa’ysa (ortalıkta bunlardan ne kadar çok bulunduğunu bilseniz şaşarsınız ) sizi itip kakabilir, hatta belki eve gidince uygun yerinize güzel bir şaplak da atabilir daha da kötüsü, bunu eve gitmeden de yapabilir. Daha mektep medrese görmüş bir tipse, herkesin önünde size çok kötü bir bakış fırlatarak, kocaman buz tutmuş bir taş parçası gibi oturacak, ve siz utançtan yerin dibine geçinceye kadar bütün gece bir tek söz söylemeyecektir. Arkadaşlarınız da son derece rahatsız olacaklardır. Böyle bir olay, gerçekten, sizi ne yapacağınızı bilemez duruma sokması bir yana, bütün bir geceyi de mahvedebilir.

Boğa Burcu Erkeği Sinirlendiğinde Ne Yapmanız Gerekir?

İlk işiniz bozulan durumu düzeltmek olacaktır, ancak olayın kendi seyrini izlemesine meydan vermeden Boğa burcu erkeğini, o inatçı havasından kurtarmaya çalışmak, kelimenin tam anlamıyla olanaksızdır. Bu tıpkı Cebelitarık Kayasını yerinden oynatmaya çalışmaya benzer. Aslında O’nu normal davranışına döndürmeye çalışırsanız, kendi haline bırakmadığınıza pişman olabilirsiniz. Kocaman bir taş parçası gibi oturması, O’nu öfkelendirdikten sonra, gönlünü almaya çalışmanıza gösterdiği tepkiden son derece daha kolay katlanabileceğiniz bir harekettir.

Çok fazla üstüne düşerseniz, o sessiz sfenks böğüren bir Boğa’ya dönüşerek ve öyle utandıracak bir dil kullanacaktır ki, alev alev yanan yanaklarınız daha da kızaracaktır. Yahut da, sükunetle orada bulunanlara dönerek, “partiyi böldüğüm için özür dilerim.” diyecektir. “ama bu gevşek ağızlı kadını eve götürüp biraz ders vermem gerekiyor.” Ondan sonra haftalarca tanıdığınız herkesten saklanacaksınız. O’nun paltosuna uzandığını görürseniz, siz de kendi mantonuzu giyseniz iyi olur. Bir Boğa burcu erkeği kendisini ne kadar kızdırmış olursa olsun, kadını tek başına savunmasız, kurtların arasında bırakamaz. Onu da, gerekirse saçından sürükleyerek, yanında götürecektir. Bu yüzden başkalarının sempatisini kazanmak için sakın geride kalmak gibi bir fikre kapılmayın. Boğa burcu erkeği, oradan ayrıldığı zaman, siz de O’nu takip edin.

Eve varmadan önce özür dilemenizi size içtenlikle öneririm. Çünkü Boğa burcu erkeği asla özür dilemeyecektir. Koşarak anneciğinizin kollarına sığınmanızın bir yararı yoktur. Kirayı kocanız ödediği sürece, O’nun yatağını ve sofrasını paylaşacaksınız. İşe kayın validenin karışması, tipik bir Boğa’nın katlanabileceği en son şeydir. “Eve, annenize” koşma yolunu bir kez denersiniz ve herhalde sonuncusu olur. Boğa’nın öfkesinin ne demek olduğunu bir kez öğrenmiş olan kendi aileniz de, kendi kapılarını kapayıp sizi kendi sorunlarınızla baş başa bırakacaklardır.

İstemediği Olaylara Verdiği Tepkiler

Saldırgan bir eşi olan, ve bu sorununa eşsiz bir çözüm bulan bir Boğa burcu erkeği tanıyorum. Eşiyle herkesin içine çıkmayı reddediyor. Kadının karşı konulamaz gücünün karşısına sabit bir engel çıkıyor; kocası. Kadın çıkıp, istediği kadar, başka erkeklerin erkekliğini ellerinden alabilir, ama Boğa’nınkini alamaz. Adam eşinden çok hoşlanıyor, birçok bakımlardan oldukça hoş bir çift oluşturuyorlar; birbirilerine çok büyük saygı duyuyorlar, ancak kadın boyun eğmeyi, ağzını sıkı tutmayı ve erkekliği kocasına bırakmayı öğreninceye kadar, partilere, toplantılara, sinema ve tiyatroya eşi olmadan gitmek zorunda.

Bu bizim Boğa, birkaç başka çiftle birlikte lüks bir yerde yemeğe gittikleri bir geceden beri, eşiyle bir yere gitmeyi reddediyor. O gece eşi menüyü O’nun elinden kapmış ve tüm gurubun ne yiyip içeceğini garsona kendisi söylemişti. Ayrıca, kocasının saç biçimi ve kravatı için hoş olmayan şeyler söylemiş ve yaptığı şakaların üçünü alaya almıştı. Şimdi kadın, Boğa eşi kalesinden kımıldamak istemediği için, sosyal toplantılara yalnız gidiyor. Boğa burcu erkeğini suçlayamazsınız. O yalnızca burcunun gerektirdiği şeyleri yapıyor. Bu hala sağlam bir evlilik. Ama siz bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Onun için Boğa’nızı fazla itiştirmeye kalkmayın.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir?

Boğa burcu erkeği son derece sabırlıdır, ama burnuna halka taktırmaz. Kendisine kul köle olan bir kadın da istemez. Çok pratiktir, ve kendisine zamk gibi yapışan, sulu gözlü bir kadından hoşlanmayacak kadar da özgürlüğüne düşkündür. Biraz ateşli ve cüretli bir kadına itirazı yoktur. Böyle bir kadın Boğa’nın daha istikrarlı olgunluğunu dengeler, biraz da hoşuna gider. Belli etmek istemediği bir zevkle gülümseyerek, eşinin tipik kadınca tavırlar ve neşeyle çevresinde koşuşmasını ister. Tıpkı sevilen, şirin bir kedi yavrusunun parlak renkli bir yün yumağıyla oynayışını izleyen biri gibi… Kedicik de, Boğa yünü kuvvetlice çekince oyunu eğlenceyi bırakıp sahibinin sesini dinlemesi gerektiğini bilir.

Boğa’nın erkeklik gururu ve onuru güvende olduğu zaman, hiç kimse O’ndan daha müşfik, daha nazik ve gerçekten hoşgörülü olamaz. O, sevdiği kadın için, pantolon giymesine izin vermenin dışında, dünyada her şeyi yapacaktır. Boğa burcu erkeği bazen hantal bir sirk ayısı gibi davranabilir; mizah anlayışı çoğunlukla kaba ve maskaracadır. Ama, eğlence bitince maskaralık da biter.

Boğa Burcu Erkeği Evlenmek İster mi?

Boğa burcu erkeği hangi burç gruplarıyla uyumludur?

Boğa burcu erkeği, ciddi bir gönül işine pek paldır küldür girişmez. Bir yıl boyunca, her Cumartesi gecesi sinemaya götürdüğü kızcağız, ateşin bacayı ne zaman saracağını merak eder durur. Boğa’ya göre motorun tam hızla çalışmasını sağlamak için kazanda buharın birikmesi zaman alır. Ama bir kez de birine göz koyunca, artık bir kenara çekilip bekleyemez. Hatta artık makul ve dikkatli olmayı bile unutabilir. Tipik Boğa burcu erkeği Eros’un okuyla vurulunca, gözü hiçbir şey görmez olur, uyarı filan dinlemez.

Arkadaşları ne kadar yaptığı işin sakıncalarını göstermeye çalışırlarsa da Boğa o kadar inatlaşır ve O’nun ne kadar inatçı olabileceğini biliyorsunuz. Sonuç olarak, Boğa burcu erkeği çoğunlukla, toprak ve su burçlarıyla daha iyi anlaşabilecekken, ateş ve hava burçlarıyla haşır neşir olma hatasına düşer. Bu bazen iyi sonuç verir. Karşıtlar birbirini çeker ve hep çekmeye devam eder. Ama bir de öyle olmazsa, Boğa huylarına ve görüşlerine daha uygun bir eşle yeni bir yaşam kuruncaya kadar, bir boşanmanın yaralarını sarmak epeyce uzun bir zaman alacaktır.

Ekonomi ve Para Yönetimi

Bir Boğa burcu erkeğiyle çizilecek mali tablo genellikle kusursuzdur. Onu açık koyu pembelerle boyayabilirsiniz. Zengin olmayan veya en azından güven içinde yaşayacak kadar para kazanamayan pek az Boğa burcu erkeği vardır. Bazıları gerçek parayla Monopoli oynarlar. Ve kazanırlar. Hem mal mülk, hem de para Boğa burcu tarafından kolayca fethedilir.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği toprak gurubundan olduğu için doğası gereği kır hayatını, futbolu, balık tutmayı ve kamp yaşamını sevebilir. Bunların hiç birini sevmezse, çiçekleri, toprakla uğraşmayı ve uzun yürüyüşleri sever. Ağır konular ya da derin felsefe içeren kitaplardan çok, geçmiş zamanların parlak kahramanlarım, imparatorluk kuranların biyografilerini yazan kitapları okumayı tercih eder. Boğa burcu erkeklerin çoğu; bazıları pratik ve cinsel, diğerleri kadın güzelliğini sergileyen yaldızlı sayfalar içeren çeşitli erkek magazinlerine abone olurlar.

Boğa, erkekler içinde en erkekçe olanıdır. Bu yüzden O’na pasta dilimleriyle cici bici çay sandviçleri ikram etmeye kalkışmayın. Boğa burcu erkeği, bol salçalı ve patatesli, iyi pişirilmiş eski usul ev yemeklerini, ve eskiden annesinin yaptığı tarzda yapılmış elmalı pastayı sever. Kendinize iyi bir yemek kitabı bulun. O, aynı zamanda, sizi sık sık; dışarıda yemeğe götürmek isteyecektir. Tipik Boğalar eşlerinin mutfak kölesi olmalarını istemezler. (Ancak, Pazar günleri aşçıbaşı rolü oynamaya kalkıştığı zaman, mutfaktaki tencerelerinizi, tavalarınızı karmakarışık ortalığa döküp saçınca, sizin de bulaşıkçı temizlikçi rolünü üstlenmenizi bekleyebilir!)

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Babadır?

Baba olarak, tadına doyum olmaz. Aile ismini sürdürecek bir oğula sahip olmanın önemli olduğunu düşünecektir; ama küçük kız çocuklarını da özel bir şefkatle sevecektir. Boğa burcu erkekleri sevecen, müşfik, sıcak ve sempatik babalar olurlar. Çocuklarına yüksek standartlara uygun yaşamlar hazırlayacaklar ve çocuklarının da sahip oldukları mallara mülklere saygı göstermelerini bekleyeceklerdir. Boğa baba sabırlıdır. Çocuklar derslerini doğru öğrendikleri sürece, yavaş öğrenmelerine aldırmaz. O’nun tutumu şudur ki; genç kafalar yavaş yavaş olgunluğa doğru eğitilmelidir.

O’nun maddi şeylere fazla önem verdiğini ve çocuklarını pahalı armağanlara boğarak şımarttığını görebilirsiniz. Ancak aynı bollukla kendi zamanını ve tüm varlığını da onlara adayacak, ve gerektiğinde sıkı bir disiplin uygulamaktan da kaçınmayacaktır. Genelde, Mayıs’ta doğan bir babayla yaşanan hayat, sevgiyle dolup taşan, sıcak bir deneyim olabilir. Boğa’nın gözü hiç birşey görmeyecek kadar korkunç bir öfkeye kapıldığı ve tüm aile bireylerinin piyanonun arkasına saklanmak zorunda kaldıkları o nadir zamanlar dışında, kuşkusuz…

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Eştir?

Tipik Boğa koca, eşine karşı aşırı cömerttir. Size güzel giysiler, parfüm ve gereksiz süsler, çekici ama pratik möbleler almaktan geri kalmayacak; kileriniz de her zaman dolu olacaktır. Boğa burcu erkeği nadiren mobilya, giyim ve yiyecek almakta cimrilik eder. Gene de para O’nun cebini yakmaz (doğum haritasında güçlü mali etkiler yoksa.) Lüksü çok sever ama aynı şekilde değere de aşıktır, ve parasının satıcının palavralarından daha çok şey almasına dikkat eder.

Bu adam çok çalışır ve çok dinlenmeye ihtiyacı vardır. Yeterince dinlenmesine dikkat edin, çünkü yorgun ve keyifsiz olduğu zamanlar çok da huysuz ve suratsız olabilir. Sakın O’na kusur bulup dır dır etmeyin ve onu tembellikle suçlamayın. Bu onun yüzüne kırmızı bir bayrak sallamaya benzer. O hayatını kendi acelesiz temposuyla yaşar ve acele ettirilip itilmeye gelemez. O’nun hız ölçeri bir tek hıza ayarlanmıştır, düşünceli davranmak.

Boğa burcu erkeğini sürekli dönüp duran bir sosyal faaliyet içinde neşeyle fırıl fırıl döndürme girişimleri başarısızlığa uğramaya mahkûmdur. Konuklarını kendi evinde ağırlamaktan hoşlanır; ancak, aynı şeye ilgi duyan birkaç kişiyi ağırlamayı büyük kalabalıklara tercih eder. Eski arkadaşlarınızı, ya da ciddi hedefleri, amaçları olan dostlarınızı davet edin; Boğa onlara çok hoş ve konuksever davranacaktır. Eğer O’nun kalesini boş kafalı, hafifmeşrep, deli dolu tiplerle gürültü patırtıya boğmakta ısrar ederseniz, sahneyi terk edip ortadan kaybolabilirbazen hiç geri dönmemek üzere…

Nasıl Bir Ev Ortamı İster?

O’na şu, uzayan, boylu boyuna uzanma pozisyonuna giren baba koltuklarından bir tane alın. Hiçbir gürültü, patırtı, boru gibi öten radyolar ve TV setleri, karışıklık, ve oraya buraya dağılmış oyuncaklar olmasın, lütfen. Evinizi müzikle, güzellik ve huzurla doldurun. Pantolonların sizden çok O’na yakıştığını unutmayın. O’nun kadını olun; o zaman Ondan daha iyi bir erkek düşünemezsiniz. Başka hiç kimse size böylesine müşfik bir ilgi gösteremez. Bunun için gerçekten saygı görmek hakkıdır.

Boğa’nın aşkı sade, gösterişsiz ve dürüsttür. O’nun sevecen tabiatı ve gururunuzu okşayan ilgisi, sizi kesinlikle sevildiğinize inandıracaktır; tüm o küçük kusurlarınıza ve başka erkeklerin sürekli olarak eleştirebilecekleri yanlışlarınıza rağmen… Boğa burcu erkeği size tüm varlığıyla, sürekli bir sadakat ve dürüst bir kalple bağlanır. Buna ruhsal güvenliği de ekleyin. Bunlar mali güvenlik ve romantizmle birleşince, geriye isteyecek bir şey kalmıyor. Pekiyi, tamam, O inatçıdır. Ama, unutmayın ki inatçılık baş aşağı gelince sabır oluyor, ve bu da az bulunan bir erdem.

Tüylü yumuşacık bir battaniye alın (Boğa burcu erkeği yumuşacık şeylere dokunmaya bayılır), kocanız o aldığınız baba koltuğunda uzanırken battaniyeyi üstüne örtün ve O’na borsa, yatırım ve ekonomi raporlarını okuyun. İçine kokulu banyo yağı katılmış sıcak banyosunu mutlaka yapmasını ve bol bol güzel kokulu sabun kullanmasını sağlayın. Sonra da O’na kocaman bir kase etli sebze çorbası getirin. O zaman sizi tüm fırtınalardan koruyacak olan güçlü, nazik bir erkeğe sahip olduğunuza emin olabilirsiniz.

Buna mutluluk denir.. Kulağa ne hoş geliyor değil mi?

 

Boğa burcu kadınını tanımak ister misiniz? Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir

www.akrepblog.com

Linda Goodman‘ın Burçları, Yaşamın İçinden Gerçekçi Bir Dille Anlatan Muhteşem Eserinden Derlenmiştir.

Son Güncelleme 12 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. wanderlust dedi ki:

  Tamamen cinsiyetçi ve ataerkil kafa yapısının hakim olduğu bu yorumlar gerçek dışıdır. Kınıyorum sizi. Bir daha sitenizden bir yorum okumayacağım.

  1. Akrep dedi ki:

   Bizde sizi yorum olmayan bir yazının altına bu şekilde bir yorum yazdığınız için kınıyoruz ve bir daha yorumlarınızı takip etmemeye karar veriyoruz.

   1. D dedi ki:

    ne biçim bir yazı şiddeti normal karşılayan hoşgörüden yoksun bir çalışma. Acilen silinmeli ve özür dilenmeli

    1. Akrep dedi ki:

     : ) Yapılan ironileri anlamıyorsanız lütfen uzak durun.

     Bunun dışında incelenmesini istediğiniz bir bölüm, paragraf veya cümle varsa lütfen iletin özel olarak inceleyelim.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.