Yay Boğa Uyumu, Yay Burcuyla Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Yay Boğa Uyumu, Yay Burcuyla Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Yay Boğa Uyumu

Yay Burcu Boğa Burcu Uyumu. Yay ve boğa nasıl anlaşır? Yay Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Yay Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Yay Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Yay Burcu Boğa Burcu “Uyum Analizi”

Yay Boğa İlişkisi Nasıldır?

 • Zorlu
 • Kısıtlayıcı
 • Kıskançlık
 • Sadık
 • Sağlam
 • Farklı Hisler

Yay burcu ateş, Boğa burcu ise toprak unsurudur. Yay değişken niteliğe sahip iken, Boğa burcu sabit niteliktedir. Farklılıklar ilişkilere renk katar ancak, hem burç grubunun hem de niteliklerin farklı oluşu, ilişkinin nasıl olacağına, sabrın ve fedakarlıkların yön vereceği anlamına gelir. Yay ve Boğa uyumu için biraz sabır ve fedakarlık çok şeyi değiştirebilir.

 • Yay burcu dolaşmak isterken, Boğa burcu evde oturmak isteyecektir.
 • Yay burcu yemeği dışarıda yemek isterken Boğa burcu mutfağa geçip farklı bir lezzet ortaya çıkarmak isteyecektir.
 • Yay, girdiği her ortama adapte olursa Boğa seçici davranacaktır.
 • Yay burcu daha aktifken, Boğa sadece sorumluluklarını yerine getirirken aktiftir.
 • Yay, her an her yere gidebilecek bir burç iken, Boğa burcu atacağı her adımı önceden planlar ve önünü görmeden hareket etmez.

Farklılıklar Etkileyicidir

Yay burcu da Boğa burcu da ilk anda kendilerinde olmayan özellikleri karşı tarafta gördükleri için birbirlerinden etkilenirler. Ancak başta ilgi çekici olan farklılıklar uzun süre bir arada yaşanmaya başlandığında, ilişkiyi olumsuz etkilemeye başlayabilir. İki tarafta kendi özelliklerini bilerek ileride ortaya çıkabilecek olası sorunlara karşı bilinçli hareket edebilirlerse renkli bir yaşamları olabilir. Aksi taktirde er ya da geç, farklılıklar “neden böylesin” söylemlerine dönüşecektir.

Boğa burcu sahiplenici bir burçtur. Yay burcu için bu durum zaman zaman sıkıntı oluşturabilir. Boğa, kolay sinirlenmez ancak sinirlendiğinde de gözü bir şey görmez. Bu yüzden sizi kıskanabileceği veya rahatsız olabileceği görüntüler vermemeye özen göstermelisiniz.

Boğa burcu için maddi rahatlık çok önemlidir. Yaşamında ilk yapacağı şey öncelikle kendisini parasal yönden garantiye almak olacaktır. Her zaman zor anları için birikimi olsun ister. Parasal konularda sıkı bir tutum sergilemiyorsanız, sizi sık sık uyarmak zorunda kalabilir.

Yay Boğa Uyumu, “İletişim Uyumu”

Yay Boğa iletişim uyumu nasıldır? Yay ve Boğa arasında İletişim sorunu yaşanır mı?

Yay burcu değişken yapısı ile her ortama uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Bilgi birikimini, iletişim becerileri ile birleştirebilir. Boğa burcu ise sabit nitelikte olduğu için Yay burcu gibi her ortamda rahat bir iletişime sahip olamayabilir. Boğa burcu inatçı bir yapıya sahip olduğu için düşüncelerinden kolay kolay geri adım atmaz. Yay ile Boğa arasında yaşanabilecek olası bir tartışmada, boğa çok çabuk agresifleşebilir. Özellikle Yay burcunun eleştileri Boğa burcu tarafından düşüncelerine yapılan saldırı gibi algılanabilir.

Yanlışlar söylenebilir ancak her yanlış, her yerde, herkese karşı aynı tonda söylendiğinde sonuçlar farklı olacaktır. Yay burcu ile İkizler burcu bir konuda saatlerce tartıştıkları halde sorun yaşanmayabilir ancak aynı durum Yay-Boğa ikilisi için geçerli olmayacaktır. Amacınız kırmak veya sadırmak değildir ancak eleştirileriniz Boğa için kendisine fırlatılan bir ok gibi algılanır. Yay Boğa uyumu için, ok ve yaylarınızı derin bir çukurda tutmanız daha sağlıklı olacaktır.

İletişimde Sözel ve Dokunsal Özellikler

Yay burcu gün sonunda eve geldiğinde, gün içersinde yaşadıklarını Boğa burcu ile paylaşır, Boğa burcu sözel değil dokunsal özelliklere sahip olduğu için her ayrıntıyı paylaşmak istemeyebilir. Onun için size sarılmak ve size dokunmak sözlerden daha değerlidir. Güzel bir yemek, açık havada yapılan yürüyüşler ve doğa ile içe içe olmak Boğa burcunu canlandırır, bu zamanlarda boğa burcu daha eğlenceli olacaktır. Buğulu ses tonu ile insanı rahatlatan koyu bir sohbete dalabilir.

Yay burcu değişken yapısı ile sabit kalamaz. Sorunları çok çabuk geçiştirir. Boğa burcu ise sabit olduğu için en küçük sorunu bile günlerce gündemde tutabilir. Bu gibi durumlarda fırtına yatışıncaya kadar sessiz kalmanız sorunların büyümeden sona ermesinde çok önemlidir. “Ben susamam” diyorsanız, bu burca neden, “Boğa burcu” dendiğini anlamak zorunda kalabilirsiniz.

Yay Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Yay ve Boğa burcu cinsel yönden ne kadar uyumludur? Yay Boğa cinsel uyumu ilişki için tatmin edici olabilir mi?

Boğa burcu gücün estetikle birleştiği bir burçtur. Sağlam bir vücut yapısına sahiptir. Yay Boğa cinsellik uyumu için boğa’nın enerjisini sanatsal bir güçle icra ettiği bir seremoni, Yay burcunun da bu seremoniyi ateş elementi olması nedeniyle alevlendirdiği rahatlatıcı bir sportif etkilik diyebiliriz. Cinsel yaşam onun için boğa burcu için son derece önemlidir. Hayatını paylaşacağı insanla cinsel uyumunun iyi olmasına önem verir.

Boğa burcu evlendiğinde, evlendiği insanla bir ömür boyu birlikte olmak için evlenir. Alternatifler peşinde koşmaz. Aşırı sosyal bir burç değildir. Maddi kaygılarını aştıktan sonra bendensel hazlar peşinde koşabilir. Bu yönüyle Yay burcu unutulmaz bir cinsel yaşama sahip olacak diyebiliriz.

Yay ve boğa burcunun cinsel uyumu Yay burcunun ateş elementi olmasından dolayı sorunsuzdur. Dikkat edilmesi gereken önemli nokta, eğer Yay burcu sık sık seyahat yapmak zorunda kalacağı bir işte çalışıyorsa Boğa burcunu fazla yalnız bırakmamalıdır. Boğa burcu için cinsellik yaşamındaki vazgeçilmezler arasındadır.

Boğa Burcu ve Tensel Uyum

Boğa burcu tensel uyuma büyük önem verir. Dokunmak ve dokunarak hissetmek ister.

Yay Boğa ilişkisi kısaca nasıldır? Farklı ve zorlayıcı. İki burç, özelliklerinin farkında olarak bir araya gelirlerse sabır ve fedakarlıklar, renkli bir birliktelik getirebilir. Yay boğa uyumu, olumlu ile olumsuz arasında, çiftin hayata bakışına göre şekillenecektir.

Yay Boğa Uyumu için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar:

 • Boğa burcunun kadifemsi rahatlatıcı ses tonuna aldanarak her zaman sakin kalacağı yanılgısına kapılmayın. Çok inatçı ve öfkelendiğinde çok kırıcı olabilir.
 • Boğa burcunu eleştirirken çok dikkatli olun. Sizi yanlış anlama ihtimali yüksektir.
 • Boğa, damak tadına önem veren bir burçtur. Doğal bir yemek gurmesidir. Yemekleri siz yapıyorsanız fikrini alarak size eşlik etmesini isteyebilirsiniz. Çoğu boğa burcu, yemek yapmayı veya yapılan yemeğe bir şeyler eklemeyi çok sever.
 • Onu, bir fikrinden vazgeçirmek için eleştirmeyin. Daha da ısrarcı olacaktır. Ona dokunun ve sarılın. Sizi teniyle hissetmesi gerekir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Yay ve Boğa burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Yay Boğa aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

 • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
 • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
 • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
 • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
 • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Yay boğa uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Yay burcu erkeği ve kadını

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yay Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yay Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Boğa Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yay Boğa Uyumu

26 Haziran 2019
AkrepBlog.com

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.