Akrep Blog

Terazi Akrep Uyumu, Teraziyle Akrep Anlaşabilir mi?

13.02.2019
199

Terazi Akrep Uyumu, Teraziyle Akrep Anlaşabilir mi?

Terazi Akrep Uyumu

Terazi Burcu Akrep Burcu Uyumu. Terazi Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Akrep Erkeği Uyumu

 

Terazi Akrep “Uyum Analizi”

Terazi burcu hava grubu burçlarındandır. Genelde hava grubu burçları ile su grubu burçları anlaşamazlar. Hava grubu ruhsal değil dışsaldır. Akrep burcu derilerde terazi burcu ise yüzeyde yer alır. Buna rağmen terazi burcu akrep burcunun kararlılığı ve karizmasından çok etkilenir. Akrep burcu ise terazi burcunun canlılığından, etrafa pozitif enerji saçan gülümsemelerinden, güzelliğinden ve fiziğinden etkilenir.

Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve karizmatiktir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır.

Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin eksiklerini tamamlar. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu ve şehvet yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar.

Terazi Akrep Uyumu “İletişim”

Akrep onunla aynı duygusal yoğunluğa ulaşmanızı bekler, bu ise çok zor olmayacaktır. Onun duygusal yoğunluğuna ulaşabilecek çok az burç vardır. Terazi konuşkandır, Akrep ise sessiz. Akrep insanı morali bozuk olduğu zaman içine kapanır. Siz politik olup onu nazikçe açmaya çalışın. Bu arada dikkatli olmalısınız Akrep yalnız kalmak istiyorum diyerek patlayabilir. Yalnızlık sosyal Terazi’nin hiç anlayamadığı ve ihtiyaç duymadığı bir şeydir. Sizin için, sevgilinizin konuşmak için bile yanınızda olmaması ilişkinin sonu demektir.

Sizin popüler olmaya ve bir sürü arkadaşa ihtiyacınız vardır. Akrep burcunun böyle bir ihtiyacı yoktur. Siz dışarı çıkmak isterken o evde olmak, kapıyı kilitleyip perdeleri kapatmak isteyecektir.

Terazi Akrep Uyumu “Cinsel Uyum”

Cinsel yaşam Akrep burcu için çok önemlidir. Cinsel yönü güçlü olmayan uzun vadeli bir ilişkiyi hayal bile edemez. Bu konuda oldukça yeteneklidir. Onun için cinsellik kutsaldır ve yoğun yaşanması gerekir. Siz ise akılcı bir hava elementi olarak ona ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi evlilik burcudur. Akrep ise çok sahiplenicidir ve sevgilisini hiç kimse ile paylaşmak istemez. Farklı bakış açılarınız olmakla birlikte hedefleriniz aynıdır.

Bu ilişkiye bir şans verin, Akrep sizin rüyalarınızdaki sevgili ve iyi bir arkadaş olabilir.Aranızdaki ilişki sadece fiziksel çekime dayanıyorsa fazla sürmeyecektir. Bu ilişki ya çok iyi ya da çekilmez olacaktır ve kesinlikle ortası olmayacaktır.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Akrep Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Akrep Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!