Terazi Akrep Uyumu, Teraziyle Akrep Anlaşabilir mi?

Terazi Akrep Uyumu, Teraziyle Akrep Anlaşabilir mi?

Terazi Akrep Uyumu

Terazi Burcu Akrep Burcu Uyumu. Terazi ve akrep nasıl anlaşır? Terazi Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi? Terazi Akrep Aşk Uyumu Nasıl?

Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Akrep Erkeği Uyumu

 

Terazi Akrep “Uyum Analizi”

Terazi burcu hava grubu burçlarındandır. Genelde hava grubu burçları ile su grubu burçları anlaşamazlar. Hava grubu ruhsal değil dışsaldır. Akrep burcu derilerde terazi burcu ise yüzeyde yer alır. Buna rağmen terazi burcu akrep burcunun kararlılığı ve karizmasından çok etkilenir. Akrep burcu ise terazi burcunun canlılığından, etrafa pozitif enerji saçan gülümsemelerinden, güzelliğinden ve fiziğinden etkilenir.

Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve karizmatiktir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır.

Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin eksiklerini tamamlar. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu ve şehvet yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar.

Terazi Akrep Uyumu “İletişim”

Akrep onunla aynı duygusal yoğunluğa ulaşmanızı bekler, bu ise çok zor olmayacaktır. Onun duygusal yoğunluğuna ulaşabilecek çok az burç vardır. Terazi konuşkandır, Akrep ise sessiz. Akrep insanı morali bozuk olduğu zaman içine kapanır. Siz politik olup onu nazikçe açmaya çalışın. Bu arada dikkatli olmalısınız Akrep yalnız kalmak istiyorum diyerek patlayabilir. Yalnızlık sosyal Terazi’nin hiç anlayamadığı ve ihtiyaç duymadığı bir şeydir. Sizin için, sevgilinizin konuşmak için bile yanınızda olmaması ilişkinin sonu demektir.

Sizin popüler olmaya ve bir sürü arkadaşa ihtiyacınız vardır. Akrep burcunun böyle bir ihtiyacı yoktur. Siz dışarı çıkmak isterken o evde olmak, kapıyı kilitleyip perdeleri kapatmak isteyecektir.

Terazi ve Akrep Arkadaşlık Uyumu

Terazi akrep arkadaşlık uyumu nasıldır? Arkadaş olarak anlaşabilirler mi?

Terazi ve akrep burcu arasındaki birlikteliğin kalitesi birlikte olunan süre uzadıkça düşebilir. Sebebi hem grup hem de element olarak farklı özelliklere sahip oluşları ile ilgilidir. Terazi burcu hava grubu burçları arasında yer alır. Sosyal ve iletişim yönü güçlüdür. Akrep burcu ise su grubu burçları arasında en uç özelliklere sahip bir burçtur. Terazi burcunun aksine yalnızlığı sever, inatçı ve yüksek cinsel enerjiye sahiptir. Terazi burcu için cinsellik evliliktir, akrep burcu içinse cinsellik yaşamın olmazsa olmazlarındandır.

Terazi buru öncü burç, Akrep ise sabit burç özelliklerine sahiptir. Terazi için herşey sürekli değişir ve değişmelidir. Sosyal ve iletişim yönüyle insanları harekete geçirmeyi sever. Akrep ise sabittir herşey yerli yerinde ve her istediğinde ulaşılabilir olmalıdır.

Arkadaş olarak hem terazi için hem de akrep için muhteşem bir uyum vardır. Birbirlerini güçlü bir mıknatıs gibi çekerler. Ama evlilikte sorunlar ve karşılıklı fedakarlık gösterilmesi gereken konular sürekli artacaktır.

Terazi Akrep Aşk Uyumu

Terazi burcu kararsız ve denge arayışı içerisindedir. Akrep burcundaki istikrarı, karizmayı ve kararlılığı görünce kendisindeki eksikleri onda tamamlamak ister. Akrep burcu ise terazi burcunun cazibesine, gülüşlerine ve tatlı diline hayran kalır. İkisi arasındaki çekim birbirlerindeki eksikleri giderme çabasıdır. Kısa vadede iki pazılın bir araya gelmesi gibi mutlu ve heyecanlı olurlar.

Ancak uzun vadede terazi burcu akrep için güvensiz gelmeye başlar. Daha doğrusu akrep burcu terazinin güvensiz yanlarını keşfetmeye başlar. Akrep burcu da terazi için esnek değildir. Terazi burcu öncü olduğu için zamanla Akrep burcunu değiştirebileceğini düşünür ancak Akrep burcu sabit unsur olduğu için buna izin vermez. İşte bu nokta ipler kopmaya başlar. Terazi burcu bir şeyi elde edinceye kadar olmadığı gibi görünerek karşısındaki insanın isteklerini de gözönünde bulundurarak hareket eder. İstediğini elde ettiğinde ise kendi hedeflerine kenetlenir ve Akrep burcu bu noktada psikolojik savaş başlatır. İlişki kırıcı bir hal alabilir.

Kısa vadede arkadaş olarak çok mutlu olabilirler ancak evlilikte doğum haritalarında uyumlu olmalarını sağlayabilecek konumlar yoksa daha çok mutsuz olacaklardır. Terazinin enerjisi Akrep burcunun enerjisini dağıtırken, Akrep burcunun enerjisi de Terazi’yi baskılayarak dar bir alana hapsetmeye başlar. Terazi ve akrep arasındaki aşk uyumu daha çok kendi eksiklerini tamamlama çabasıdır.

Terazi ve Akrep “Cinsel Uyum”

Terazi ve Akrep burcu cinsellik uyumu nasıldır?

Cinsel yaşam Akrep burcu için çok önemlidir. Cinsel yönü güçlü olmayan uzun vadeli bir ilişkiyi hayal bile edemez. Bu konuda oldukça yeteneklidir. Onun için cinsellik kutsaldır ve yoğun yaşanması gerekir. Siz ise akılcı bir hava elementi olarak ona ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi evlilik burcudur. Akrep ise çok sahiplenicidir ve sevgilisini hiç kimse ile paylaşmak istemez. Farklı bakış açılarınız olmakla birlikte hedefleriniz aynıdır.

Bu ilişkiye bir şans verin, Akrep sizin rüyalarınızdaki sevgili ve iyi bir arkadaş olabilir. Aranızdaki ilişki sadece fiziksel çekime dayanıyorsa fazla sürmeyecektir. Bu ilişki ya çok iyi ya da çekilmez olacaktır ve kesinlikle ortası olmayacaktır.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Terazi ve Akrep burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Terazi Akrep aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

 • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
 • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
 • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
 • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
 • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Terazi akrep uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Akrep Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Akrep Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. secil dedi ki:

  Terazi ile akrep ayrı dünyaların insanları. Uyum sağlayabilecekleri noktalar yoksa zor. zor yani, gerçekten zor. terazi öncü yönetmek ister, akrep asla izin vermez. cicim ayları geçince fırtınalar kopar.

  Terazi ve Akrep burçları arasında anlaşma sağlamak zor olabilir. Terazi burcu kişileri, dengeli, adil ve duyarlı kişiliklere sahiptirler, bu da onların inatçı ve kararlı olmasına neden olur. Akrep burcu kişileri ise, tutkulu, sadık ve sadık kişiliklere sahip olurlar. Ancak, aynı zamanda gizemli, kaprisli ve kontrolcü kişilikleri de vardır. Bu iki burç arasındaki kişilik farklılıkları, ilişki için zorluklar oluşturabilir. Terazi burcu kişileri, Akrep burcu kişilerinin kontrolcü kişiliklerine tahammül edemeyebilirler, Akrep burcu kişileri ise Terazi burcu kişilerinin inatçı ve kararlı kişiliklerine tahammül edemeyebilirler. Ayrıca, Terazi burcu kişilerinin duyarlı ve duygusal kişilikleri ile Akrep burcu kişilerinin tutkulu ve duygusal kişilikleri arasında uyum sağlamak zor olabilir. Ancak, ilişki içinde iletişim ve anlayış varsa, bu iki burç arasında iyi bir ilişki oluşabilir.

 2. Müge dedi ki:

  cinsellik için yaşayanlar için ideal eş. etkileyici ve gerçekten karizmatikler ama cinsel çekimleri ile başetmek zor. dik kafalı ve inatçılar.

 3. Ersan dedi ki:

  Akrep burcuyum ne zaman arayışa girsem tanıştıktan bir süre sonra burcunu soruyorum hep terazilerle karşılaşıyorum. Ne kadar ilginç anlamıyorum boğa olsun istiyorum onlarla da karşılaşıyorum ama hepsi de evli çıkıyor. Bu nasıl bir iştir anlamadım. Biliyorum ki terazilerle yapamam mümkün değil bir terazi ile anlaşabilmem. Ama hep bir çekim var terazi kadınlarıyla aramda. Bu nedir böyle yani mutlaka bir teraziyle mi bitecek hikayem.

  1. Selam dedi ki:

   Aynı durumdayız. Sadece benim Terazi Burcu bir sevgilim var fark olarak.

 4. murat dedi ki:

  terazi akrep arkadaş uyumu için bir şey söyleyemem, farklıdır güzeldir gizemlidir kışkırtıcıdır ateşlidir. evlilik hayatı çekilmez. teraziler akrepteki karizmaya ve kararlı tutuma hayrandır akrep terazinin gülüşüne, tatlı diline. uzun süre aynı ortamda kalın görün neler olduğunu ondan sonra karar verin.

 5. Melinda dedi ki:

  Teraziyle akrep mümkün değil, sadece kaos. Arkadaş kalın

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.