Akrep Blog

Boğa Yengeç Uyumu, Boğayla Yengeç Anlaşabilir mi?

19.12.2018
1.094

Boğa Yengeç Uyumu, Boğayla Yengeç Anlaşabilir mi?

Boğa Yengeç Uyumu

Boğa Burcu Yengeç Burcu Uyumu. Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği Yengeç Kadını Uyumu veya Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

 

Boğa Yengeç “Uyum Analizi”

Yengeç burcu sizin diğer yarınız gibidir. Bir yengeç burcu ile birlikte iseniz kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Siz ve Yengeç aynı şeyleri istersiniz: Aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk.

Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha ağzınızı açmadan bile aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilişkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Başbaşa kaldığınız zaman kucak kucağa ve yanak yanağa sevgi dolu saatler geçireceksiniz.

Bir Boğa olarak, Yengeç sevgilinizle bahçenizde yetiştirdiğiniz yeşillik ve çiçeklerden toplamak istersiniz. Yengeç insanı ise sevgisini birbirinden lezzetli yemekler pişirerek gösterecektir. İkinizde bu durumdan mutlu olursunuz. Başbaşa lezzetli bir yemekten sonra birbirinizi baştan çıkarmaya bayılırsınız. Boğa yengeç uyumu gerçekten harikadır ve siz tadını çıkarmayı bildiğiniz sürece de bu mükemmel aşk uyumu devam edecektir.

Boğa Yengeç Uyumu “İletişim”

Boğa toprak elementi Yengeçse su grubu burçları olarak doğal bir uyum sağlarlar. Yengeç boğayı kızdırıp öfkelendirmediği sürece aralarında sorun yaşanmaz. Birbirleri tamamlayan unsurlar aynı zamanda birbirlerini çok iyi anlarlar. Boğa yemek düşkünüdür, Yengeçse iyi bir aşçıdır. Marifetli elleri ile birbirinden güzel yemekler yapar. Yengeç ay etkisi altında olduğu için zaman zaman aşırı duygusallaşabilir. Dolunay zamanlarında gergin olabilir. Ancak Boğa hassas dokunuşları ile Yengeci sakinleştirecektir.

İkinizde güvenliğiniz için yeterli paranız olmasını arzularsınız. Boğa lüks için daha fazla para harcar. Yengeç iyi bir palto alıp senelerce kullanabilir. Boğa ise hisse senetleri, tahviller ve sigortasını aldıktan sonra kalanı ile en pahalı arabayı ya da müzik setini satın alacaktır. Buna karşılık Yengeç insanı kıtlıkta bile yetecek kadar yiyecek stoklamış geri kalanları ise bankaya yatırmıştır. Yengeç bir şey alacağı zaman ya indirimi bekler ya da toptan yerinden alır.

Boğa burcu ise pahalı mağazalardan alışveriş yapmayı sever. Yengeç burcu paraya ihtiyacı olduğu zaman masraflarını kısar, siz ise hemen daha iyi bir iş ya da daha fazla kazanmanın yollarını ararsınız. Bu önemli bir farklılık sayılmaz. Sonuç aynı olacak bankada daha fazla paranız birikecektir. Paraya Aslan ve Oğlak daha saygın olmak için, Boğa ve Yengeç ise daha güvende olabilmek için ihtiyaç duyarlar.

Boğa Yengeç Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta, sizin enerjik yapınız ve Yengeç’in derin duygusallığı birleşince tutkulu bir beraberlik ortaya çıkacaktır. Boğa’nın sevgilisini uzun zaman harcayarak baştan çıkarması Yengeç’in çok hoşuna gidecektir. Boğa gün geçtikçe daha iyi olur, hayatın ilerleyen yıllarında en iyi haline gelir.

Yengeç insanı yatak odasında mumlar, aşk notları ister. Onu mutlu etmek için biraz daha romantik olmaya çalışın. Aşk hayatınızda ikinizde duyarlı, duygularınızı ifade ederken de samimisiniz. Daha ne isteyeceksiniz!

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Yengeç Uyumu

Yazının kaynağı belirsiz. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!