Boğa Başak Uyumu, Boğayla Başak Anlaşabilir mi?

Boğa Başak Uyumu, Boğayla Başak Anlaşabilir mi?

Boğa Başak Uyumu

Boğa Burcu Başak Burcu Uyumu. Boğa ve başak nasıl anlaşır? Boğa Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Boğa Kadını Başak Erkeği Uyumu

Boğa Başak Uyumu “Uyum Analizi”

Boğa ve Başak burcu, İki toprak grubu burcunun bir araya gelmesi rüya gibi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Eğer bir Başak burcuna ilgi duyuyorsanız ona sıkı sarılın. İkinizde benzer şeyler isteyen toprak burçlarısınız. Birlikte çalışkan, üretken bir hayatınız, bankada yeterli paranız, kültürel aktivitelere ayıracak zamanınız olur.

Başak’ların endişeli yapılarına, Boğa’ların teskin edici, sakin yapısı çok iyi gelir. Başak fazla sorumluluk duygusu ile dolu olduğu için bu kadar çok endişelidir. Çocuklarına, arkadaşlarına, patronuna ya da size söz verdiği işi yetiştirememekten çok korkar. Sizde Başak gibi sözünüze sadıksınızdır ama onun gibi endişelenmezsiniz. Onun için onun bu huyu size sevimli gelir ve ona yardımcı olmak istersiniz.

Boğa Başak Uyumu “iletişim”

İkinizinde ayakları yere sağlam basar, gerçekçisiniz ve bütün önemli konularda aynı fikirdesiniz. Huzurlu olmak istersiniz ve Başak ile huzur bulabilirsiniz. En önemlisi de aradığınız sadakati bulursunuz, aynı şekilde Başak’ta size güvenebilir.

Başak burcunun keskin zekası ve mantığı sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Başak iyi bir öğretmen ya da iletişimci olabilir. Sevgiliniz çok düzenli ve dakiktir. Bir sorunla karşılaştığınız zaman, pratik Başak size bir sürü çözüm getirecektir. Akıcı, düzgün konuşma yeteneğine sahiptir ve yeni fikirlerle doludur.

Değişken nitelik taşıyan Başak insanının adapte olma kabiliyetine ve becerikliliğine hayran kalacaksınız. Başak ise sizin kararlılığınızdan, dayanma gücünüzden, sabırlı ve azimli oluşunuzdan etkilenecektir. Huzursuz bir yapıya sahip olan Başak sakin ve güçlü Boğa’nın yanında huzur bulacak, hayatın gerçekleri ile daha kolay baş edebilecektir.

Boğa Başak Uyumu “Uyum Analizi”

Yataktaki kabiliyetinize Başak’ta aynı şekilde cevap verecektir. Bütün fantezileriniz Başak ile gerçek olacaktır. Başta biraz çekingen olan Başak, Boğa’nın sabrı sayesinde açılabilecektir. Cinsel hayatınız tekdüzeliğe düşmeden Başak tarafından yeni fikirlerle renklenecektir.

Burçlar bu kadar uyumlu oldukları zaman sevgililer bir bakışta birbirlerini anlayabilirler. Başak sizin aşk eviniz olan 5. evin yöneticisidir, bundan daha iyisi olamaz.

Boğa ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Boğa ve başak burcu toprak grubu burçları arasında yer alır. Boğa toprak grubunda gücü ve dayanıklılığı, Başak ise hareketi ve zekayı temsil eder diyebiliriz. Başak boğa burcunu harekete geçirir, Boğa da başağın hareketli yaşamında biraz oturup dinlenmesini sağlar.

Boğa ve başağın hem grup hem de burç olarak ortak noktaları bulunur, birbirlerinde olmayan özellikleri de karşılıklı olarak kendilerinden öğrenebilirler. Aşk yüksek bir romantizm barındırmayabilir ancak her ikisi için kesinlikle yüksek bir çekim gücüne sahiptir. Birbirlerini kenetleyen aşk onların sorun çıkarabilecekleri farklı yönlerini görmezden gelmelerini sağlayabilir. Başak burcu herşeyi görmemeyi ve eleştirmeyi, Boğa burcu da inatçılığını ve öfke patlamalarını arka cebine koyduğunda güzel bir birliktelik yaşayabilirler.

Aşk uyumları daha iyi olan burçlarda vardır ancak benzer özelliklerin çokluğu bir süre sonra ilişkiyi sıkıcı hale getirebilir. Bu yönüyle boğa ve başak burcunun birlikteliği zaman zaman hareketli ve zaman zaman gürültülü geçse de oturup birbirlerini dinlemesini bileceklerdir.

İlişkiler doğum haritasında sadece güneş burcu olarak değerlendirilmemelidir. Uyumlu oldukları konumların fazlalığı veya azlığı ilişkinin seyrini büyük oranda belirleyecektir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Boğa ve Başak burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Boğa  Başak aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanması da eşlerin karşılıklı iletişimi ile mümkün olacaktır.

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Başak burcu erkeği ve kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Başak Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.