Akrep Blog

Boğa Başak Uyumu, Boğayla Başak Anlaşabilir mi?

04.01.2019
408

Boğa Başak Uyumu, Boğayla Başak Anlaşabilir mi?

Boğa Başak Uyumu

Boğa Burcu Başak Burcu Uyumu. Boğa Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Boğa Kadını Başak Erkeği Uyumu

Boğa Başak Uyumu “Uyum Analizi”

Boğa ve Başak burcu, İki toprak grubu burcunun bir araya gelmesi rüya gibi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Eğer bir Başak burcuna ilgi duyuyorsanız ona sıkı sarılın. İkinizde benzer şeyler isteyen toprak burçlarısınız. Birlikte çalışkan, üretken bir hayatınız, bankada yeterli paranız, kültürel aktivitelere ayıracak zamanınız olur.

Başak’ların endişeli yapılarına, Boğa’ların teskin edici, sakin yapısı çok iyi gelir. Başak fazla sorumluluk duygusu ile dolu olduğu için bu kadar çok endişelidir. Çocuklarına, arkadaşlarına, patronuna ya da size söz verdiği işi yetiştirememekten çok korkar. Sizde Başak gibi sözünüze sadıksınızdır ama onun gibi endişelenmezsiniz. Onun için onun bu huyu size sevimli gelir ve ona yardımcı olmak istersiniz.

Boğa Başak Uyumu “iletişim”

İkinizinde ayakları yere sağlam basar, gerçekçisiniz ve bütün önemli konularda aynı fikirdesiniz. Huzurlu olmak istersiniz ve Başak ile huzur bulabilirsiniz. En önemlisi de aradığınız sadakati bulursunuz, aynı şekilde Başak’ta size güvenebilir.

Başak burcunun keskin zekası ve mantığı sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Başak iyi bir öğretmen ya da iletişimci olabilir. Sevgiliniz çok düzenli ve dakiktir. Bir sorunla karşılaştığınız zaman, pratik Başak size bir sürü çözüm getirecektir. Akıcı, düzgün konuşma yeteneğine sahiptir ve yeni fikirlerle doludur.

Değişken nitelik taşıyan Başak insanının adapte olma kabiliyetine ve becerikliliğine hayran kalacaksınız. Başak ise sizin kararlılığınızdan, dayanma gücünüzden, sabırlı ve azimli oluşunuzdan etkilenecektir. Huzursuz bir yapıya sahip olan Başak sakin ve güçlü Boğa’nın yanında huzur bulacak, hayatın gerçekleri ile daha kolay baş edebilecektir.

Boğa Başak Uyumu “Uyum Analizi”

Yataktaki kabiliyetinize Başak’ta aynı şekilde cevap verecektir. Bütün fantezileriniz Başak ile gerçek olacaktır. Başta biraz çekingen olan Başak, Boğa’nın sabrı sayesinde açılabilecektir. Cinsel hayatınız tekdüzeliğe düşmeden Başak tarafından yeni fikirlerle renklenecektir.

Burçlar bu kadar uyumlu oldukları zaman sevgililer bir bakışta birbirlerini anlayabilirler. Başak sizin aşk eviniz olan 5. evin yöneticisidir, bundan daha iyisi olamaz.

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Başak burcu erkeği ve kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Başak Uyumu

Yazının kaynağı belirsiz. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!