Boğa Boğa Uyumu, Boğayla Boğa Anlaşabilir mi?

Boğa Boğa Uyumu, Boğayla Boğa Anlaşabilir mi?

Boğa Boğa Uyumu

Boğa Burcu Boğa Burcu Uyumu. Boğa Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Boğa Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa Burçlarının “Uyum Analizi”

İki boğa anlaşabilir mi? Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız.

Boğa’lar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkinizde erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz.

Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere düşkündür. Lezzetli bir yemek, kaliteli bir içecek, müzik, çiçekler, sanatsal olaylar ve konforlu bir ev tam ona göredir. Venüs tarafından yönetilen insanlar güzel şeylere nerede ise hava kadar ihtiyaç duyarlar. Siz iki Boğa bu konuda birbirinizi iyi anlarsınız.

Güzel sanatlar, emlak, sigorta, maliye gibi konularda kabiliyetlisiniz ve bu alanlarda çalışabilirsiniz.

Boğa’lar, pratik, kibar, sabırlı, dengeli ve duyarlıdırlar. İkinizde Boğa burcu olduğunuz için değer yargılarınız ve ihtiyaçlarınız birbirine çok benzer. Birbirinize çok benzediğiniz için hayatınız emniyetli, rutin, sağlam ve biraz da sıkıcı olabilir.

İki Boğa Burcunun Uyumu “İletişim”

Boğa burçları değişiklikten hiç hoşlanmazlar ve bu özellikleri her zaman iyi sayılmayabilir. Hayatınızın biraz daha heyecana, risk almaya, canlılığa ihtiyacı vardır. İkinizde bu şekilde davranamazsınız. Aynı şekilde ikinizde korkunç inatçı olduğunuz için anlaşamadığınız bir konunun içinden çıkamazsınız.

Risk almaya alışık olmadığınız içinde bir engelle karşılaşınca ne yapacağınızı bilemezsiniz. Hava elementlerinin sahip olduğu adapte olabilme, farklı çözümler üretme yeteneğinden yoksunsunuz. Boğa’lar bir konuda karar vermeden önce uzun süre düşünmek isterler ama bazı durumlarda bu imkansız olabilir.

İki Boğa birbirine güvenebildiği için çok mutludur. Boğa burcu hiç bir zaman sevgilisinin ya da bir başka birinin güvenini boşa çıkarmayı hayal bile etmez.

Her zaman ince eleyip sık dokursunuz, yaptığınız işe tüm dikkatinizi verir ve emeğinizle gurur duymak istersiniz. Sizin için ister iş ilişkisi olsun isterse aşk ilişkisi bu hep böyledir. Yavaş hareket ettiğiniz için kusurları ve hataları onarma imkanınız olur.

Boğa Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Her ikinizde güçlü bir erotik enerjiye sahipsiniz. Cinsel yaşamınız dokunsal olmanızdan dolayı kadife kumaşlar gibidir. İkinizde birbirinizi çok iyi anladığınız için nasıl zevk almanız gerektiğini çok iyi bilirsiniz. Cinsel yaşamınız “Boğa gibi güçlü” sözünü doğrular nitelikte olacaktır.

Sizi çok iyi anlayan birini buldunuz! Bu ilişkiye bir şans verin ve en önemlisi ilişkinizi ilginç tutmaya çalışın.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Boğa ve Boğa burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Boğa  Boğa aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanması da eşlerin karşılıklı iletişimi ile mümkün olacaktır.

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Boğa Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.