Akrep Blog

Başak Yengeç Uyumu, Başakla Yengeç Anlaşabilir mi?

29.11.2018
590

Başak Yengeç Uyumu, Başakla Yengeç Anlaşabilir mi?

Başak Yengeç Uyumu

Başak Burcu Yengeç Burcu Uyumu. Başak ve yengeç nasıl anlaşır? Başak Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Başak Erkeği Yengeç Kadını Uyumu veya Başak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

 

Başak Yengeç Uyum Analizi

Başak ve yengeç ilişkisi tatmin edici olacaktır. Toprak elementi Başak ile Su elementi Yengeç insanının beraberliği grup uyumlarından dolayı “doyurucu” bir birlikteliktir. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar oluşturan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını gösterir.

İkinizde güvenilir insanlarsınız bu yüzden de hep endişelisinizdir. Sizin Yengeç sevgiliniz üzerinde sakinleştirici bir etkiniz var. Hemen olmasa da ilişkiniz ilerledikçe Yengeç insanının sizden çok daha fazla duygusal olduğunu göreceksiniz. Yengeç burcunun duyguları tahmin edemeyeceğiniz kadar sık ve hızlı değişir. Bu değişimleri önceden kestiremezsiniz. Onun yüzünde değişen duygularını görebilirsiniz. Bir an mutlu, neşeli hemen ardından karamsar ve üzgün olabilir.

Başak Yengeç Uyumu “iletişim”

Başak burcu Merkür etkisi altındadır. Çok hızlı düşünür, hızlı konuşur ve hızla harekete geçer. Sözel iletişim becerileri muhteşemdir. Yengeç burcunun iletişiminde ise duygusal faktörler ön plandadır.

Başak burcu ayrıntıların insanıdır. analitik yeteneğinden dolayı hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz ve anında refleks gösterir. Yengeç burcu olaylara hemen tepki göstermez. Bir süre duyguları ile durumu sindirmeye çalışır. Takıldığı konu ile ilgili olabilecek her türlü farklı tepkiyi gösterirken sizde onun değişen duygularına tanık olursunuz. Aslında sinir bozucu bir durumdur. Ne zaman hangi yönde değişeceğini bilemezsiniz. Mutlu mu mutsuz mu olacağını tahmin bile edemezsiniz yapacağınız en iyi şey gülümseyerek üzerinde durmamak olacaktır.

Onun bu durumu da fazla uzun sürmeyecektir. Siz de bu karmaşadan etkilenmemek için biraz uzaklaşabilirsiniz. Yengeç insanı bu uzaklaşmayı anlayamayacaktır. Siz olayları anlamak ve analiz etmek için yalnız kalıp düşünmek istersiniz. Yengeç sevgiliniz yeteri kadar akıllı ise sizin bu yalnız kalma ihtiyacınıza anlayış gösterecektir. Aranızdaki bu esneklik sizi bir arada tutacaktır. Bu uzaklıktan sonra bir araya geldiğiniz zaman eskisinden daha kuvvetli olursunuz.

İkiniz farklı sebeplerden dolayı çalışmayı seversiniz. Yengeç kötü günlerin yakında olduğuna inanır ve bir kenarda birikimi olsun ister. Bu yiyecek, bankada para ya da her hangi bir felakette ailenin ihtiyacı olacak bir şey olabilir. Saklama, biriktirme içgüdüsü bazen Yengeç burcunu çok zengin yapar. Başak insanı ise işi çok sevdiği için çalışır. Başardıklarından duyduğu gurur onu daha üretken yapar. Yaz sonunda yani hasat zamanı doğmuş olan Başak burcu hasat etmek, çalışmak için programlanmıştır.

Başak Yengeç Uyumu “Cinsel Uyum”

Başak yengeç cinsellik uyumu nasıldır? Başak yengeç cinsel yönden uyumlu mudur?

Yatakta da uyumlusunuz. Toprak ile su birbirinin ihtiyaçlarını giderir. Yengeç burcu sizin hassas, narin, zarif yapınıza saygı duyar. İkiniz için de cinsel yaşam sıradan bir olay değildir. Ruhların kutsal bir şekilde bir araya gelişi ve kutsal bir bağlılıktır. Bu ilişkide aradığınız derinliği ve güzelliği bulacaksınız. Başak yengeç cinsel uyumu birlikteliğiniz için önemli bir nokta haline gelecektir.

Başak burcu için yengeç duygusal bir terapi gibi olabilir. Yengeç sevgilinize sarılın! Yengeç ilişkinizin en başında bile sizi sahiplenmeye kalkacaktır. Bu size aykırı gelse de hemen bırakıp gitmeyin ve ona biraz zaman tanıyın. İkiniz doğal bir uyum içindesiniz. Zorluklar karşısında birbirinize destek olma, iyileştirme ve affetme kapasiteniz var.

Birlikteliklerde önemli olan noktanın farklılıklara saygı olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Her birimiz eksiğin bir parçası gibiyiz. Bizde olmayan karşı tarafta, karşı tarafta olanda bizde olabilir. Gerçekten seviyorsanız uyumlu olan yönlerinizle mutlu olmayı, uyumsuz olan yönlerinizle de farklı bakış açıları geliştirmeyi öğrenebilirsiniz.

 

Başak burcu erkeği ve kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Başak Yengeç Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!