Balık Koç Uyumu, Balıkla Koç Anlaşabilir mi?

Balık Koç Uyumu, Balıkla Koç Anlaşabilir mi?

Balık Koç Uyumu

Balık Burcu Koç Burcu Uyumu. Balık ve koç nasıl anlaşır? Balık Burcu ile Koç Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Koç Kadını Uyumu veya Balık Kadını Koç Erkeği Uyumu

 

Balık Koç Uyumu “Uyum Analizi”

Doğuştan lider olmak için gönüllü olan koç burcu ile birlikteliğe hazır mısınız? Koç burcunun herşeyi ve herkesi yönetme arzusunu yadırgar mısınız? Hiç sanmam. Sizin birileri tarafından korunmaya ve yönlendirilmeye ihtiyacınız var. Koç burcunun kendinden emin ve cesur yapısı hoşunuza gidecektir. İkiniz birbirinizin eksiğini çok güzel bir şekilde tamamlarsınız. Koçun ruhsal derinliğe, sizinse gerçek dünyaya bakan cesur bir insana ihtiyacınız var. Eksik yönlerinizi tamamlayarak uyum sağlayabilir misiniz?

Ateş grubu burçları ile Su grubu burçları astrolojik olarak uyumlu değillerdir ancak balık burcunun ihtiyaç duyduğu özelliklerin koç burcunda varolması ilişkiyi uyumlu hale getirebilir. Ancak uyumlu olmayan yönlerinizin ilişkinizi yıpratmasına izin vermemeniz gerekir.

Koç burcu bir şeyi yapmak istediğinde yapacaktır. Bunun için sizden izin almadığı zamanlarda olabilir. Sert ve emrivaki bir yapıya sahiptir. Başkaları tarafından beğenilmek koç burcunun hoşuna gider. Kıskançlık krizlerine girmeden önce mutlaka koçu dinlemeniz gerekir. Aksi taktirde aranızda sert tartışmalarda yaşanabilir.

Balık Koç Uyumu “İletişim”

Ama Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu değilsiniz. Bu Balık burcunun su, Koç burcunun ise ateş elementi taşımasından kaynaklanır. Kural olarak su ateşi söndürür. Koç burcunun kendine dönük, aceleci, dikkatsiz ve cüretkar olduğunu fark edeceksiniz. Koç hayatın derin anlamını düşünmek ya da düşünerek hareket etmek için yaratılmamıştır, bu da sizi sinirlendirebilir.

Siz Koç insanının planlı hareket etmesini, O ise sizin endişelenmemenizi isteyecektir. Sizden daha gerçekçi olduğu için de sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. Koç’un düşüncesiz konuşmaları, duygularınızı incitebilir. Koç burcunun sizin duygularınızı anlamaya ve diplomasiye zamanı yoktur bu da hassas Balık için sorun olacaktır.

Balıkla Koç Uyumu “Cinsel Uyum”

Balık ve koç burcu cinsel uyumu nasıldır? Balık ve koç cinsel yönden anlaşabilirler mi?

Yatakta Koç burcu heyecanlı ve hünerli bir sevgilidir. Cinsel yaşam sizin için aşkınızın kutsal bir ifadesidir, Koç içinse bir eğlencedir. Bu fark sizi mutsuz yapacaktır. Siz sadece bedensel birliktelikle tatmin olabilecek bir insan değilsisiniz cinsel birliktelikle birlikte ruhsal birlikteliğe de ihtiyaç duyarsınız. Koç burcu maymun iştahlıdır, daldan dala konmaya başlarsa ilişkiniz bitecektir. Yeni duygular ve deneyler maceracı Koç’u cezbeder. Siz hayal gücünüz ve oyunculuğunuzla onu büyüleyebilirsiniz.

Bütün bu zorlukları aşabilirseniz beraberliğiniz mutlu olacaktır. Onun yeni fikirlerini ve hevesli oluşunu beğenirsiniz, O da sizin ilgili, sempatik oluşunuza bayılacaktır.

Çoğu durumda ateş gurubu ile su gurubu anlaşamaz ancak balık burcu ile birlikte olan ateş gurubu Onun ruhsal derinliğine inebilirse sorun yaşanmayacaktır.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Balık ve Koç burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Balık Koç aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Balık koç uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Koç Uyumu

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.