Akrep Blog

Balık Koç Uyumu, Balıkla Koç Anlaşabilir mi?

19.11.2018
1.244

Balık Koç Uyumu, Balıkla Koç Anlaşabilir mi?

Balık Koç Uyumu

Balık Burcu Koç Burcu Uyumu. Balık ve koç nasıl anlaşır? Balık Burcu ile Koç Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Koç Kadını Uyumu veya Balık Kadını Koç Erkeği Uyumu

 

Balık Koç Uyumu “Uyum Analizi”

Doğuştan lider olmak için gönüllü olan koç burcu ile birlikteliğe hazır mısınız? Koç burcunun herşeyi ve herkesi yönetme arzusunu yadırgar mısınız? Hiç sanmam. Sizin birileri tarafından korunmaya ve yönlendirilmeye ihtiyacınız var. Koç burcunun kendinden emin ve cesur yapısı hoşunuza gidecektir. İkiniz birbirinizin eksiğini çok güzel bir şekilde tamamlarsınız. Koçun ruhsal derinliğe, sizinse gerçek dünyaya bakan cesur bir insana ihtiyacınız var. Eksik yönlerinizi tamamlayarak uyum sağlayabilir misiniz?

Ateş grubu burçları ile Su grubu burçları astrolojik olarak uyumlu değillerdir ancak balık burcunun ihtiyaç duyduğu özelliklerin koç burcunda varolması ilişkiyi uyumlu hale getirebilir. Ancak uyumlu olmayan yönlerinizin ilişkinizi yıpratmasına izin vermemeniz gerekir.

Koç burcu bir şeyi yapmak istediğinde yapacaktır. Bunun için sizden izin almadığı zamanlarda olabilir. Sert ve emrivaki bir yapıya sahiptir. Başkaları tarafından beğenilmek koç burcunun hoşuna gider. Kıskançlık krizlerine girmeden önce mutlaka koçu dinlemeniz gerekir. Aksi taktirde aranızda sert tartışmalarda yaşanabilir.

Balık Koç Uyumu “İletişim”

Ama Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu değilsiniz. Bu Balık burcunun su, Koç burcunun ise ateş elementi taşımasından kaynaklanır. Kural olarak su ateşi söndürür. Koç burcunun kendine dönük, aceleci, dikkatsiz ve cüretkar olduğunu fark edeceksiniz. Koç hayatın derin anlamını düşünmek ya da düşünerek hareket etmek için yaratılmamıştır, bu da sizi sinirlendirebilir.

Siz Koç insanının planlı hareket etmesini, O ise sizin endişelenmemenizi isteyecektir. Sizden daha gerçekçi olduğu için de sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. Koç’un düşüncesiz konuşmaları, duygularınızı incitebilir. Koç burcunun sizin duygularınızı anlamaya ve diplomasiye zamanı yoktur bu da hassas Balık için sorun olacaktır.

Balıkla Koç Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta Koç burcu heyecanlı ve hünerli bir sevgilidir. Cinsel yaşam sizin için aşkınızın kutsal bir ifadesidir, Koç içinse bir eğlencedir. Bu fark sizi mutsuz yapacaktır. Koç burcu maymun iştahlıdır, daldan dala konmaya başlarsa ilişkiniz bitecektir. Yeni duygular ve deneyler maceracı Koç’u cezbeder. Siz hayal gücünüz ve oyunculuğunuzla onu büyüleyebilirsiniz.

Bütün bu zorlukları aşabilirseniz beraberliğiniz mutlu olacaktır. Onun yeni fikirlerini ve hevesli oluşunu beğenirsiniz, O da sizin ilgili, sempatik oluşunuza bayılacaktır.

Çoğu durumda ateş gurubu ile su gurubu anlaşamaz ancak balık burcu ile birlikte olan ateş gurubu Onun ruhsal derinliğine inebilirse sorun yaşanmayacaktır.

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Koç Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!