Akrep Blog

Balık Aslan Uyumu, Balıkla Aslan Anlaşabilir mi?

24.11.2018
3.053

Balık Aslan Uyumu, Balıkla Aslan Anlaşabilir mi?

Balık Aslan Uyumu

Balık Burcu Aslan Burcu Uyumu. Balık Burcu ile Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Aslan Kadını Uyumu veya Balık Kadını Aslan Erkeği Uyumu

 

Balık Aslan Uyumu “Uyum Analizi”

Aslan Ateş Grubunda yer alır. Balık ise su gurubunda. Aslan burcu sürekli sevilmek, ilgi görmek, beğenilmek ve alkışlanmak ister. Balık burcu ise derinlerde yüzer.

Her iki burçta kendi alanlarında çok üretkendirler ancak özellikleri göz önüne alındığında anlaşabilirler mi? Bu ilişkinin gücünü göz ardı etmemek gerekir. Siz Aslan burcunun cömertliğini ve gücünü beğenirsiniz, o da sizin hayal gücünüzü ve hassasiyetinizi. Bu iki burç birlikte, özellikle sanat ve edebiyata büyük katkıda bulunabilirler. Aslan, Balık insanına cesur olmayı öğretirken, Balık ise Aslan’a kurnaz olmayı öğretecektir.

Balık Aslan Uyumu “İletişim”

Aslan insanın hayran olunmaya ve ilgi görmeye çok ihtiyacı vardır. Balık değişken nitelik taşıdığı için esnektir, kolay adapte olur. Aslan ise sabit nitelik taşır, inatçı ve kibirlidir. Balık burcu, Aslan’dan daha vericidir ama Aslan da cömert ve sadıktır. Aslan burcu sizi hediyelere boğacak ve şık yemeklere götürecektir. Onunla hayat kesinlikle eğlenceli olacaktır.

Aslan burcu harcamayı sevdiği, Balık burcu da maddeye önem vermediği için para biriktirmeleri söz konusu değildir. Bu konuya dikkat edilmesi gerekir.

Balık Aslan Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta Aslan burcu hayran olunmak isteyecek, Balık burcu ise bunu severek yapacaktır. Balık mütevazı ve uysaldır. Eşinin güçlü ve güvenli olması hoşuna gider. Aslan burcu da Balık burcunun üretken, romantik ve cinsel yönden arzulu olmasını beğenir.

Astrolojide ateş elementi Aslan ile su elementi Balığın beraberliği klasik anlamda uyumlu sayılmaz. Aslan’ın diktatör tutumu ve Balığın buna izin vermesi sorunlara neden olacaktır. Balık insanının istekleri çoğu zaman göz ardı edilecektir. Kendi istediklerinizi Aslan’a yaptırmak için diretin ve eşit bir çift olmaya çalışın. Aslan burcu ile birlikte iken biraz çaba göstermeye hazırlanın. Çaba olmadan yürümesi zor bir ilişki olabilir.

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Aslan burcu erkeği ve kadını

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Aslan Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!