Akrep Blog

Balık Boğa Uyumu, Balıkla Boğa Anlaşabilir mi?

23.11.2018
779

Balık Boğa Uyumu, Balıkla Boğa Anlaşabilir mi?

Balık Boğa Uyumu

Balık Burcu Boğa Burcu Uyumu. Balık Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Balık Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Balık Boğa Uyumu “Uyum Analizi”

Balık burcu Boğa burcuna aşık olmuşsa şanlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Boğa insanı duyarlı, pratik, yatakta ise harikadır. Sizin ilgili, sıcak oluşunuza ve hayallerinize hayrandır. Ayrıca yardımseverliğinizden çok etkilenir.

Aranızdaki küçük sorun ise Boğa burcunun biraz maddeci olması, sizin ise hiç öyle olmamanızdır. Toprak elementi Boğa emeklerinin somut karşılığını almak ve tutmak ister. Balık burcu içinse en büyük zevk başkalarına yardım etmektir. Bu yüzden Boğa burcunun zengin olma, değerli şeyler biriktirme zevkini anlayamazsınız. Onun bu dürtüsü sayesinde gelecek için birikiminiz olacaktır. Balık ise bu tip konularla hiç ilgilenmez.

Farklı yönlerinizi birbirinizi tamamlamak için kullanırsanız bu durumu avantaj haline dönüştürebilirsiniz. Boğanın biraz ruhsal derinliğe, sizin de gerçeklik olgusuna ihtiyacınız var. Bu yönlerinizi tamamlayarak mutlu olabilirsiniz.

Balık Boğa Uyumu “İletişim”

İletişim konusunda Maddesel ve Ruhsal yönleriniz dışında fazla sorun yaşamazsınız. Boğa burcu çok geveze bir insan değildir. Siz de eğer farklı konumlardan etki almamışsanız Boğa burcunun kafasını ütüleyecek kadar konuşmazsınız.

Balık Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Balık burcu için cinsel yaşam bu dünyayı aşan manevi bir olaydır. Boğa burcu içinse bol bol yatakta vakit geçirmektir. Boğa çok tensel yani dokunsaldır, dokunmak, dokunarak hissetmek ister ve sizin gibi ruhsal bir olay yaşamaz. Sizin yaklaşımınız farklı olduğu için kafanız karışacaktır. Gene de Boğa burcunun sizi içten sevdiğine, gönül eğlendirmediğine inandığınız sürece ilişkiniz iyi gidecektir.

Duygusuz cinsel yaşam sizin derin duygularınıza zarar verse de Boğa’nın yavaş hareketleri ve tüm duyularını kullanması sizi uyuşturacaktır. Onun sizi sahiplenmesi hoşunuza bile gidecektir. Elde etmek ve elinde tutmak Boğa’nın özelliğidir. Boğa burcu cinsel enerjisi ile göz dolduran bir burçtur. O’nu fazla ihmal etmemeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir.

Boğa burcunun sadakatini, sağlam, güvenilir, sözünden dönmeyen özelliklerini her şeyin üzerinde tutabilirsiniz.

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Boğa Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!