Akrep Blog

Balık ikizler Uyumu, Balıkla ikizler Anlaşabilir mi?

20.11.2018
274

Balık ikizler Uyum, Balıkla ikizler Anlaşabilir mi?

Balık ikizler Uyumu

Balık Burcu ikizler Burcu Uyumu. Balık Burcu ile ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği ikizler Kadını Uyumu veya Balık Kadını ikizler Erkeği Uyumu

 

Balık ikizler Uyumu “Uyum Analizi”

Su ile hava bir araya geldiğinde ne kadar uyumlu olabilir? Birliktelikleri bir ömür boyu sürebilir mi?

Siz su elementisiniz, İkizler burcu ise hava. Bu ikisinin karışımı canlı bir ilişki yaşatabilir ama önce aşkınızı bitirmeyecek bazı konuları halletmeniz gekir. Bu çift Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu sayılmaz.

Balık ikizler Uyumu “İletişim”

İkizler burcunun canlı sohbetlere, harekete ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile sinemaya, tiyatroya, yeni sergilere ya da internet kafelere gitmeye bayılır. Evde olduğu zamanlarda ise binlerce dergi ve kitaplarından birini okuyordur. Balık burcu olarak onun bu hareketliliği ve kalabalık arkadaşları sizi yorar. İkizler, hafta sonu evde oturma sebebinizi anlıyorsa sizin onu yalnız bırakmanıza bozulmayacak ve her şey yolunda gidecektir.

Bir sorun olduğu zaman, İkizler onu analiz ederek, Balık ise sezgilerini kullanarak çözmeye çalışır. Her şey göründüğü kadar basit değildir, ona görüntünün altında yatan gerçekleri ispatlamaya kalkışmayın zamanla kendisi şahit olacaktır. Siz derinlere inmeyi, ikizler ise yüzeyde gezinmeyi sever.

Derinlik anlayışındaki farklılıklar bazı anlaşmazlıkların yaşanmasına sebep olabilir. Sizin neden bu kadar duygusal olduğunuzu veya üzüldüğünüzde neden üzüldüğünüzü anlamayabilir. Siz de O’nun neden bu kadar çok şey anlatmaya ihtiyacı olduğunu; bu kadar arkadaşa neden ihtiyaç duyduğunu anlayamazsınız.

Eğer değişiklik arıyorsanız, bu ilişki sizi canlandıracak bir ilişki olacaktır. İkizler size hiçbir zaman görmediğiniz bir dünya getirecektir. İkinizde değişken burç olduğunuz için değişiklere kolay adapte olabilirsiniz.

Balık ikizler Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta ise İkizler konuşkan olmanızı isteyecektir. Siz ise onun derin duygularını ortaya çıkarmasına yardımcı olursunuz. Ona her şeyin sadece yüzeyde görünenden ibaret olmadığını öğretebilirsiniz.

Bu beraberlik heyecan, üretkenlik, yeni fikirler, yeni arkadaşlar ve gezilecek yerlerle dolu olacaktır. Denemeye değer!

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık ikizler Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!