Akrep Blog

Yengeç Terazi Uyumu, Yengeçle Terazi Anlaşabilir mi?

29.01.2019
142

Yengeç Terazi Uyumu, Yengeçle Terazi Anlaşabilir mi?

Yengeç Terazi Uyumu

Yengeç Burcu Terazi Burcu Uyumu. Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

Yengeç Terazi “Uyum Analizi”

Teraziye aşık olmanıza şaşırmamalı! Terazi insanı, hoş, çekici ve dayanılmaz bir cazibeye sahiptir. O, sofistike, zarif, seçkindir ve gözü okşar, kaba saba hiç bir yönü yoktur. Bulunduğu ortamları güzelleştirir ve neşelendirir. Yaşamını ve yaşadığı ortamı estetik zerafeti ile güzelleştirmeye çalışır. Sohbetlere renk katar. Etrafa yaydığı pozitif enerji sizi etkilemiş olmalı. Sorununuz varsa size çözüm üretmek için sizi saatlerce dinleyebilir.

Yengeç Terazi Uyumu “İletişim”

Aranızdaki sorun ise Terazi’nin sürekli dış dünya ile ilişki içinde olmasıdır. Sessiz Yengeç daha içe dönük ve ailesine bağlıdır. Terazi sizi hafta ortası dışarı davet ettiği zaman, aklınıza evde yapmanız gereken işler yada varsa çocuklarınız gelir onları bakıcıya bırakıp gidemezsiniz. Terazi’nin ise eğlenceye ve insanlara ihtiyacı vardır. Astrolojide Terazi sosyal alanı siz ise ruhsal alanı temsil edersiniz.

Terazi yaşadığı herşeyi anlatmayı ve paylaşmayı sever. Siz ise sadece gerekli olanı konuşuruz. Çoğu zaman terazi konuşur siz ise dinlersiniz. Sizin yaşamınızın büyük bölümü evde geçerken, Terazinin yaşamının büyük bölümü dışarıda ve arkadaşları ile geçer.

Dışarıda yemek yemek yada hazır yemek almak Terazi’nin hoşuna gider. Siz ise bunu hem pahalı bulursunuz hem de daha iyisini pişirdiğiniz için beğenmezsiniz. Sizin kafanızdaki mutlu aile tablosunu mutfağında yemek pişen bir ev tamamlamaktadır. Terazi ise mutfağa girmekten hoşlanmaz ve bunu vakit kaybı olarak görür. Mutfakta daha az zaman geçirirseniz birlikte daha çok zaman geçireceğinizi düşünür.

Terazi geleceğini pek düşünmez ya da düşündüğü kadarı size yeterli gelmez. Sık sık tatile gitmesine itiraz etmemeye çalışın.

Yengeç Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Terazi sosyal bir insandır ve cinsellik yaşamının olmazsa olmazlarından değildir. Eğlencelidir, güzel vakitler geçirirsiniz, romantiktir ama tutkulu değildir. Ruhunuzun derinliklerine inemeyecektir. Ancak tüm bunlara rağmen zarafeti ve estetik anlayışı ile herşeyi güzelleştirmeyi çok iyi bilir. Fazla bir beklentiniz yok ve sevdiğiniz insanla birlikte olmaktan mutlu iseniz herşeyin güzel yanını görmeye odaklanın.

Kolay olmamakla birlikte çok isterseniz bu ilişki yürüyebilir. Terazi’ye aşıksanız elinizden geleni yapmalısınız.

 

Yengeç burcu erkeği ve kadını

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yengeç Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yengeç Terazi Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!