Terazi Yay Uyumu, Teraziyle Yay Anlaşabilir mi?

Terazi Yay Uyumu, Teraziyle Yay Anlaşabilir mi?

Terazi Yay Uyumu

Terazi Burcu Yay Burcu Uyumu. Terazi ve yay nasıl anlaşır? Terazi Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Yay Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Yay Erkeği Uyumu

 

Terazi Yay “Uyum Analizi”

Bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksektir. Her ikinizde sosyal burçlarsınız. Yay burcu seyahat yapmayı, yeni insanlarla tanışmayı, entelektüel kişiliğini sergilemeyi sever. Terazi burcu da benzer özelliklere sahiptir. Terazi burcu sosyal ortamlara neşe kadar. Hoş sohbet ve estetik yönü ağır basan bir burçtur.

Terazi ve Yay hareketli ve iyimser kişilerdir. Siz Terazi yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise farklı kültürleri ve farklı dilleri tanımak için sık sık yolculuk yapmak ister. Terazi insanlarla birlikte olarak, Yay ise farklı yerlere giderek hayatı tanır ve keyif alır. Birbirinizi bu aktivitelere ikna etmek çok kolay olacaktır.

Terazi Yay Uyumu “İletişim”

Ancak Yay burcunun dobralığı sizi rahatsız edebilir. Yay burçlarının empati becerisi kısıtlıdır. Konuştuğunda kimin ne kadar incineceğini bilemez. Kimseyi kırmak ve incitmek için bilinçli hareket etmez ama sözleri size diken gibi gelebilir. Onun bu kadar dürüst ve açık olması egonuzu incitecektir.

Terazi “ortaklık” burcudur ve evlilikten yanadır. Yay ise “bekarlık” burcudur ve özgürlüğüne düşkündür. Bu farklılık problem yaşamanıza neden olabilir. Siz evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğinizde sevgilinizin bu konuda şüpheleri olduğunu göreceksiniz. Sakın üzerinize alınmayın, Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Kendi kendini böyle olmayacağına inandırırsa ikna olur. Ancak siz söz üstadı olarak onu nasıl ikna edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Terazi sözcükleri en iyi kullanan burçlardan biridir. Yapmak istediği bir şeyin olması onun için yeterlidir. Ne yapıp edip tatlı dili ile istediği insanı ikna edebilir.

Terazi Yay Uyumu “Cinsel Uyum”

Cinsel yaşamınız yıllarca canlı kalabilir. Bir çok konuda anlaşıyor olmanız bir arada geldiğinizde cinsel yönden tatmin olmanıza olanak tanıyacaktır. Yay insanı yıldızların altında açık havada bile aşk yapmak isteyebilir. Terazinin romantizmi ile Yayın farklılığı birleştiğinde cinsel yaşamınız bir hayli renkli geçecektir.

Yay burcunu aşkınızla kuşatın, sizin için doğru kişi olabilir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Terazi ve Yay burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Terazi Yay aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Terazi yay uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yay burcu erkeği ve kadını

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yay Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yay Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Yay Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.