Akrep Blog

Terazi Yay Uyumu, Teraziyle Yay Anlaşabilir mi?

15.02.2019
1.676

Terazi Yay Uyumu, Teraziyle Yay Anlaşabilir mi?

Terazi Yay Uyumu

Terazi Burcu Yay Burcu Uyumu. Terazi ve yay nasıl anlaşır? Terazi Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Yay Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Yay Erkeği Uyumu

 

Terazi Yay “Uyum Analizi”

Bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksektir. Her ikinizde sosyal burçlarsınız. Yay burcu seyahat yapmayı, yeni insanlarla tanışmayı, entelektüel kişiliğini sergilemeyi sever. Terazi burcu da benzer özelliklere sahiptir. Terazi burcu sosyal ortamlara neşe kadar. Hoş sohbet ve estetik yönü ağır basan bir burçtur.

Terazi ve Yay hareketli ve iyimser kişilerdir. Siz Terazi yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise farklı kültürleri ve farklı dilleri tanımak için sık sık yolculuk yapmak ister. Terazi insanlarla birlikte olarak, Yay ise farklı yerlere giderek hayatı tanır ve keyif alır. Birbirinizi bu aktivitelere ikna etmek çok kolay olacaktır.

Terazi Yay Uyumu “İletişim”

Ancak Yay burcunun dobralığı sizi rahatsız edebilir. Yay burçlarının empati becerisi kısıtlıdır. Konuştuğunda kimin ne kadar incineceğini bilemez. Kimseyi kırmak ve incitmek için bilinçli hareket etmez ama sözleri size diken gibi gelebilir. Onun bu kadar dürüst ve açık olması egonuzu incitecektir.

Terazi “ortaklık” burcudur ve evlilikten yanadır. Yay ise “bekarlık” burcudur ve özgürlüğüne düşkündür. Bu farklılık problem yaşamanıza neden olabilir. Siz evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğinizde sevgilinizin bu konuda şüpheleri olduğunu göreceksiniz. Sakın üzerinize alınmayın, Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Kendi kendini böyle olmayacağına inandırırsa ikna olur. Ancak siz söz üstadı olarak onu nasıl ikna edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Terazi sözcükleri en iyi kullanan burçlardan biridir. Yapmak istediği bir şeyin olması onun için yeterlidir. Ne yapıp edip tatlı dili ile istediği insanı ikna edebilir.

Terazi Yay Uyumu “Cinsel Uyum”

Cinsel yaşamınız yıllarca canlı kalabilir. Bir çok konuda anlaşıyor olmanız bir arada geldiğinizde cinsel yönden tatmin olmanıza olanak tanıyacaktır. Yay insanı yıldızların altında açık havada bile aşk yapmak isteyebilir. Terazinin romantizmi ile Yayın farklılığı birleştiğinde cinsel yaşamınız bir hayli renkli geçecektir.

Yay burcunu aşkınızla kuşatın, sizin için doğru kişi olabilir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Yay burcu erkeği ve kadını

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Yay Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Yay Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Yay Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılarak konu genişletilmiştir. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!