Akrep Blog

Terazi ikizler Uyumu, Teraziyle ikizler Anlaşabilir mi?

16.02.2019
73

Terazi ikizler Uyumu, Teraziyle ikizler Anlaşabilir mi?

Terazi ikizler Uyumu

Terazi Burcu ikizler Burcu Uyumu. Terazi Burcu ile ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği ikizler Kadını Uyumu veya Terazi Kadını ikizler Erkeği Uyumu

 

Terazi ikizler “Uyum Analizi”

Her ikinizde hava grubunda yer alırsınız. Başka hiç bir burç sizi birbirinizden daha iyi anlayamaz, demek çok iddialı olmaz sanırım. Terazi ve İkizler birbiri ile en uyumlu burçlar arasında yer alır. İkizler burcu sizin en derin ihtiyaçlarınızı anlayan dost hava burcudur. İki analitik, iletişimci hava burcunun ilişkisinde duygusal derinlik az olur diyenlere aldırmayın. Zaten ikinizinde kalbini aklı yönetmektedir. Kimse size Terazi ve İkizlerin birbiri için yaratılmadığını söylemesin.

Beyin vücudun en erotik organıdır! Sizinkiler fazla mesai yapıyor. İkizler burcunun sözleri ile sizi baştan çıkarması çok heyecan vericidir. Siz ise ne istediğinizi rahatlıkla dile getirebildiğinizden birlikte tutkuların doruğuna çıkabilirsiniz.

Terazi ikizler Uyumu “İletişim”

Terazi burcu da ikizler burcu da iletişim ve sosyal yaşamın yıldızlarıdır. Zekaları sözel, iletişim ve ifade ağırlıklıdır. Her ikinizinde sayısız arkadaşı olur ve hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. Sizin stres atma yollarınız sosyal hayattır. Kalabalıkların en neşeli insanlarısınız. Ne kalabalıklar sizsiz, ne de siz onlarsız yapabilirsiniz.

İkiniz bir araya geldiğinizde birbirinize her zaman anlatacak çok şeyiniz olur. Yaşadığınız en küçük ayrıntıyı bile saatlerce anlatabilirsiniz. Bir arada iken sıkılmak kelimesini kullanma ihtiyacı duymazsınız. İkizler size göre daha aktif ve enerjiktir. Hava grubunun özelliklerini en belirgin taşıyan burçtur.

İkizler burcunun keskin zekasına ve hazır cevaplığına hayransınızdır. O da, sizin insanlarla olan ilişkilerinizi beğenir. Birlikte arkadaş çevreniz iki üç katına çıkacaktır. İkizler sizin 9. evinizin yani uzak seyahatler evinizin yöneticisidir. Birlikte egzotik ülkelere harika seyahatler yapabilirsiniz. İkinizde monotonluktan hoşlanmadığınız için aradığınız değişiklikleri beraber oluşturabilirsiniz.

Terazi ikizler Uyumu “Cinsel Uyum”

Enerjinizi sosyal ortamlarda ve hayatın içerisinde diğer insanlarla o kadar yoğun bir şekilde kullanırsınız ki cinsel yaşamı unuttuğunuz zamanlar olabilir. Ancak hayata biraz mola verip dinlenmek istediğinizde çok eğlenceli zamanlar geçirirsiniz.

İkizler burcu sözcükleri en az sizin kadar ustalıkla kullanır. O’nun sözcükler ve düşüncelerle ilgili zeka hızı o kadar yüksektir ki, cinsel yaşantınız da bile ona yetişmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Bu çift on üzerinden on alacak kadar birbirine uygundur.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay ikizler Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen ikizler Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi ikizler Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılarak konu genişletilmiştir. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!