Akrep Blog

Terazi Boğa Uyumu, Teraziyle Boğa Anlaşabilir mi?

18.02.2019
2.107

Terazi Boğa Uyumu, Teraziyle Boğa Anlaşabilir mi?

Terazi Boğa Uyumu

Terazi Burcu Boğa Burcu Uyumu. Terazi Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Terazi Boğa “Uyum Analizi”

Terazi burcu zarafeti ve inceliği ile, Boğa burcu ise dayanıklılığı ve maddi olanakları ile iyi bir ilişki vadedebilir. Klasik anlamda burç gruplarınız aynı değil. Terazi hava burcu, Boğa ise toprak burcudur ancak her ikinizde Venüs etkisi altındasınız.

Sevgili Terazi, ikinizde zarif Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olabilir. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatiksiniz ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa burcu sizin hoş görünüşünüze bayılacaktır ve bunun için yaptığınız harcamaları mesele etmeyecektir.

Terazi Boğa Uyumu “İletişim”

Terazi burcu boğa burcuna göre sosyal yönden daha aktiftir ve sohbet etmeyi sever. Boğa bu konuda biraz daha arka planda kalabilir ancak sıkıldıkça size eşlik etmek isteyecektir.

Bu ilişkide Boğa burcunun inatçılığı sorun olabilir. Siz Terazi esnek ve uzlaşmaya yatkınsınız, fakat Boğa kesinlikle sabit fikirlidir. Ona bir şey kabul ettirmek isterseniz erken davranmalısınız, bir kere karar verdikten sonra asla fikrini değiştirmez. Bu sizin için çıldırtıcı bir şeydir, bu kadar sabit fikirli olmasını anlayamazsınız.

Hava elementi Terazi konuşmayı sever, toprak elementi Boğa burcu ise sessizdir. Kendi başına kalıp düşünmekten ve okumaktan zevk alır. Onun bu tutumu yüzünden kendinizi dışlanmış ve yalnız hissedebilirsiniz. En sonunda Boğa’yı yalnız bırakıp arkadaşlarınızla çıkmaya başlarsınız. Bunlar sıklaşınca da ister istemez beraberliğinizin ne anlamı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konuda sabır göstermesi gereken taraf çoğunlukla siz olacaksınız. Boğa’nın sosyal bir burç olmadığını bilmeniz gerekir. O çoğunlukla sadece işleri ile ilgili konularda dışarı çıkmayı tercih edecektir.

Terazi Boğa Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta ise Boğa burcu, her anın zevkini çıkararak ağırdan almayı sever. Bu sizin çok hoşunuza gidecektir. Güzel sesli Boğa sizi hem sakinleştirir, hem tahrik eder. Onun sesi sizi her zaman heyecanlandırır. Boğa burcu dokunsal özelliklere sahip olduğu için sizin yumuşak okşayışlarınız da onun hoşuna gider. Boğa burcu cinsel yaşama düşkün ve şehvetlidir.

Boğa’yı tüm kalbinizle seviyorsanız ve ona yüzde yüz sadık kalabilecekseniz bu ilişki çok iyi olacaktır. Boğa insanı, arzu ettiğiniz tüm fiziksel zenginliklerle dolu güvenli bir hayat verecektir. Yanında da ateşli bir aşk! Sevgili Terazi Boğa’ya her şeyinizle bağlanın.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Boğa Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Boğa Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılarak konu genişletilmiştir. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!