Koç Oğlak Uyumu, Koçla Oğlak Anlaşabilir mi?

Koç Oğlak Uyumu Koçla Oğlak Anlaşabilir mi? koç burcu oğlak burcu uyumu, koçla oğlak anlaşabilir mi

Koç Oğlak Uyumu

Koç Burcu Oğlak Burcu Uyumu. Koç ve oğlak nasıl anlaşır? Koç Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Koç Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Koç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Koç Oğlak Uyumu “Uyum Analizi”

Hayata farklı bakış açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oğlak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir işi vardır. Genellikle büyük firmalarda başarılı ve iyi bir mevkiye sahiptirler. Yaptıkları işle tanınmak onlar için önemli olduğundan işlerinde ağır sorumluluklar alır ve isimlerini duyururlar.

Koçla Oğlak Uyumu “İletişim”

Koç hükmetmek ve kontrol etmek ister. İstediklerinin yapılması kendisini iç dünyasında tatmin etmesi açısından çok önemlidir. Eğer koçla oğlak bu noktada sorun yaşamazlarsa birliktelikleri iyi olabilir. Oğlak burcu daha içe kapanıktır, ne zaman parlayacağı belli olmayabilir. Doğa ve toprakla iç içe olduğu sürece enerjisini dengeleyebilir. Koç burcu gibi konuşmaya fazla ihtiyaç duymaz. Koç ve oğlak karşılıklı konuşarak anlaşamazlarsa iletişim sorunlu olabilir. Bu konuda ortak çözümler üretilmelidir.

Siz sürekli olarak yeni, heyecanlı fikirler üretirken Oğlak tedbirlidir ve adımlarını düşünerek atar. İyimser yapınızla her kötü günden sonra aydınlık günler beklerken Oğlak sizi en kötüsüne hazırlamaya çalışır. Birbirinizi dengeleseniz de bu sizin maneviyatınıza zarar verebilir. Gene de ikinizin olumlu özellikleri bir araya geldiği zaman (sizin atılganlığınız ve Oğlağın üretkenliği) sağlam temeller oluşturabilirsiniz.

Koç Oğlak Uyumu “Cinsel Uyum”

Ateş elementi olan Koç ile toprak elementi Oğlak burcunun birlikteliği yatakta iyi olabilir. Onu ne kadar uzun zamandır tanırsanız tanıyın, baştan çıkarmak için acele etmeyin ve gerekli zamanı ayırın. İşkolik Oğlak insanının cinsel birlikteliklere hazır olabilmesi için gevşemeye ve kafasını boşaltmaya ihtiyacı vardır. Oğlak günün yirmidört saati işini ve sorumluluklarını düşünür. Öncelikle onu bu düşüncelerinden uzaklaştırıp sakinleştirmeniz gerekmektedir. Koç olarak tutkulu ve acelecisinizdir ama ona zaman tanımalısınız. Oğlak daha kapalıdır, onu sabırla açabilirseniz nazik ve duyarlı yönleri ortaya çıkacaktır.

Siz bir koç burcu olarak yeterince sabırlı olabilir misiniz? Koç oğlak aşk ve cinsellik kavramları sabırla yoğrulmadığı sürece koç burcunun tahammül sınırları her an tavan yapma riski taşır. Davranışların, doğuştan gelen özelliklerle ilgili olduğu ve sorunların ancak anlayış ve sabırla aşılarak uyum sağlanabileceğinin benimsenmediği birlikteliklerde koç ve oğlak burcu arasında olası sorunların aşılması zor olacaktır.

Koçla Oğlak Uyumu “Uyum Özeti”

Bu ilişkinin sürmesi için gösterdiğiniz çabalar sonucunda heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Onunla olan birlikteliğiniz sayesinde hayalini kurduğunuz servetin sahibi olabilirsiniz. Girişimci ve atılgansınız ama aynı zamanda hesapsızca risk alırsınız bu yüzden kendi başınıza başarılı olamayabilirsiniz.

İlişkiyi Oğlak yönetirse durağan ama huzurlu, siz yönetirseniz dağınık ama canlı olacaktır. Sadece Oğlak burcunun insiyatifindeki bir ilişki ise çok sıkıcı olabilir. Kontrol tamamen sizde olursa bu kez Oğlak yorulacak ve yıpranacaktır. Orta yolu bulup uzlaşabilirseniz ikiniz için de iyi olacaktır.

Koç oğlak aşkı ve birlikteliğinin seyrini büyük oranda doğum haritalarınızdaki konumların ne kadar uyumlu olduğu belirleyecektir. Doğum haritanızda yükselen, Merkür, ay, 3. ev ve 7. ev konumları uyumlu ise çok güzel bir birliktelikte yaşayabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Koç ve Oğlak burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Koç oğlak aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanması da eşlerin karşılıklı iletişimi ile mümkün olacaktır.

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Oğlak burcu erkeği ve kadını

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Koç Oğlak Uyumu

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 22 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.