Koç Balık Uyumu, Koçla Balık Anlaşabilir mi?

Koç Balık Uyumu, Koçla Balık Anlaşabilir mi? koç burcu balık burcu uyumu

Koç Balık Uyumu

Koç Burcu Balık Burcu Uyumu. Koç ve Balık nasıl anlaşır? Koç Burcu ile Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Koç Erkeği Balık Kadını Uyumu veya Koç Kadını Balık Erkeği Uyumu

Koç Balık Uyumu “Uyum Analizi”

Balık burcu, sevgilisinin ona destek olmasını ister, siz ise bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Balık burcu insanı yumuşak, fedakar ve yaratıcıdır. İlişkinizde insiyatifin kendisinde olmasını istemez ve idareyi memnuniyetle size bırakır.

Balık burcu günlük işlerini yaparken bile kafası hep başka bir yerdedir. Onun çevresine yaptığı fedakarlıkları gördükçe şaşıracak, insanların onu kullandıklarını fark edince de dehşete düşeceksiniz. O ise bunu fark etse bile umursamayacak ve insanlara yardım etmenin daha önemli olduğunu savunacaktır.

Balık burcu sizin anlamakta zorlandığınız yüce manevi değerler için yaşamaktadırKoç burcu ise “herşeyden önce ben” diyen Zodyak’taki birinci burçtur. Balık ise kendisinden başka herkese öncelik veren sonuncu yani onikinci burçtur. Balık kendisinden önce gelen onbir burcun karışımıdır ve evrensel sevgiyi yönetir.

Koçla Balık Arasındaki İletişim Uyumu

Sizin için önemli olan şeylerin çoğu onun için önemsizdir. Balık burcu daha çok manevi değerlerle ilgilidir. Gene de sizin ateşli yapınıza ve dürüstlüğünüze hayran olur.

Sevgili Koç onu eleştirmeyin, Balık çok insancıldır. Sizin umurunuzda bile olmayan şeyler ona acı verebilir. Balık size yapışıp devamlı bir şeyler istemeyecektir. Onun üretken ve zengin bir iç dünyası vardır. Sizinle birlikte partilere, yemeklere gitmekten zevk alacak daha sonra da mutlu bir şekilde kendi iç dünyasında dinlenmeye çekilecektir.

Başkalarının sorunlarını kendisininmiş gibi dert ettiği için ara sıra yalnız kalıp toparlanmaya ihtiyacı vardır. Yalnız kaldıkça enerjisi yenilendiği için eski gücünü kazanana kadar bir köşede saklanmak ister. Toparlandıktan sonra yine herkesin dertlerini üstlenmek için dışarı açılır.

Koç ve Balık Arasındaki “Aşk Uyumu”

Gerçekten tam olarak ne olduğunu anlayamadığınız, ama hissedebildiğiniz büyülü, derin ve filozofik bir yapısı vardır. İç dünyasına girmeyi başarırsanız, kimsenin bilmediği bu zengin dünyaya hayran kalabilirsiniz. Aşk hayatınız göz kamaştırıcı olacaktır. Aşk onun için mutlu sonla biten büyüleyici bir masaldır. Hayatın acı gerçekleri ile karşılaşınca çok şaşırır.

Koçla Balık Uyumu “Cinsel Uyum”

Evliliği yıllar sürse bile her zaman el üstünde tutulmak, çok sevilmek ister. Cinsel yaşamda fiziksel arzunuz daha ön planda, duygularınız daha geride ise, Balık size karşılık vermeyecektir. Bunu gizlemeye çalışsanız da, o gerçek niyetinizi hissedecektir. Beraberliğinizde, onun derin duygularına neden karşılık vermediğinizi merak edecektir. Onun gibi derin duygulara sahip olmadığınızı anlamakta da güçlük çekecektir.

Balık burcu ile cinsel uyumu yakalamak istiyorsanız cinsel yaşamınıza duyguları da katmanız gerekir. Balık, su gurubunda yer aldığı için hayatına değer katan herşeyi duyguları ile değerlendirebilir. Koç balık uyumu için en ktirik nokta duygu yoğunludur. bunu unutmaz ve ihmal etmezseniz harika bir birlikteliğiniz olabilir.

Koç ve Balık Burcunun Uyumu “Uyum Özeti”

Sevgili Koç, Balık burcunun size olan düşkünlüğünün tadını çıkarın. Balık çoğu zaman kimsenin onu anlamadığının farkındadır. Ona özen gösterin ve incitmeyin. Balık insanını kırdığınız zaman sizi hiç uyarmadan, geri gelmemek üzere terk edecektir. Balık, bir ilişkinin kendine göre olmadığını anladığı an terk etme gücüne sahiptir. Ona kendinize davranılmasını istediğiniz gibi özenle yaklaşırsanız, saf aşkını ve kendisini kayıtsız şartsız size teslim edecektir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Koç ve Balık burcunun birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları görüşmeleri gerekir.

  • Olası sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanması da eşlerin karşılıklı iletişimi ile mümkün olacaktır.

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Koç Balık Uyumu

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.