Akrep Blog

Koç Boğa Uyumu, Koçla Boğa Anlaşabilir mi?

18.09.2018
142

Koç boğa uyumu, koç burcu boğa burcu uyumu, koç erkeği boğa kadını, koç kadını boğa erkeği, anlaşır mı, uyum, aşk uyumu
Koç Boğa Uyumu

Koç Burcu Boğa Burcu Uyumu. Koç Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Koç Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Koç Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Bir Boğa’ya aşık olmuşsanız bilinç altınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayı sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir Boğa burcunun sinirleri Koç burcu kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir.

Koç Boğa Uyumu “Cinsellik”

Boğa burcu çok yavaştır. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satın alırken) sonuçlar doğurabilir. Kadın ve erkek Boğa’lar seksten önce en iyi başlangıcın iyi bir yemek olduğunu düşünürler.

Koç Boğa Uyumu “İlişki”

Boğa sevgilinizin çok hoş ve sakinleştirici bir ses tonu vardır aynı zamanda çok iyi sırt masajı yapar. Işıklar karardığında oldukça duyarlı, şehvetli, ilgili bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Aceleci Koç burcu bu durumda yavaşlayıp vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Herşeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Koç Burcu İle Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa’nın son derece üretken, pratik ve iyi kazanan biri olduğunu göreceksiniz. Sizin maceracı ruhunuz ile onun evde oturmayı seven sakin yapısı çatışacaktır. Boğa alışkanlıklarına ve ev hayatına o kadar bağlıdır ki onu evinin dışına çıkarmanız nerede ise imkansızdır. Sizin hareketli yapınızla onun sakin yapısı aslında hiç uymamaktadır. Kısa bir süre içinde ondan sıkılabilirsiniz.

Bu ilişkinin yürümesi için ikinizde çok çaba göstermelisiniz.

Uzun süreli ilişkilerde farklılıklar ancak karşılıklı saygı ve sevgi ortamı oluştuğunda olumlu sonuçlar doğurabilir. Ancak bu saygı ve sevgi ortamı yakalanmazsa farklılıklar birlikteliği içinden çıkılmaz bir kaosa dönüştürebilir. Sorunlar her zaman birlikte konuşularak giderilmeye çalışılmalıdır. İletişim sürdüğü sürece birliktelikler mutluluk kaynağı olmaya devam edecektir.

 

Koç burcu erkeği ve kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Koç Boğa Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!