Akrep Blog

Balık Terazi Uyumu, Balıkla Terazi Anlaşabilir mi?

17.11.2018
1.083

Balık Terazi Uyumu, Balıkla Terazi Anlaşabilir mi?

Balık Terazi Uyumu

Balık Burcu Terazi Burcu Uyumu. Balık Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Balık Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

Balık Terazi Uyumu “Uyum Analizi”

Zarif Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu, seçkin, doğal, görgülü, ince ve kibardır. Bu çift Astrolojide klasik anlamda uyumlu olmasa bile Terazi’nin bu özellikleri Balık ile çok bağdaşır.  Terazi hava elementidir. Balık ise su. Doğru davranırsanız hoş bir beraberliğiniz olacaktır.

Balık Terazi Uyumu “İletişim”

Terazi burcu en sosyal burçlardan biridir, her zaman gezmek ister. Balık burcu ise arada bir yalnız kalarak düşüncelerini toparlamak ister. Terazi, sizin çok fazla yalnız kaldığınızı düşünür. Birbirinizin ihtiyaçlarını saygı ve anlayışla karşılarsanız bu beraberlik çok eğlenceli olacaktır.

Terazi burcu kültürel olayları, iyi restoranları yakından takip eder ve sizi de yanında götürür. Son moda popüler eğlence yerlerini iyi bilir ve modaya uygun giyinir. Balık için manevi değerler her tür maddesel değerlerin üzerinde olduğu için sosyal yarışlara girmez. Terazi’nin gösterişli yaşam tarzına uyabilir ya da hiç umursamaz. Onunla arada bir barlara, kokteyllere gidecek, buralarda onun arkadaşları ile tanışacaktır ama hiç bir zaman Terazi kadar dışarıda vakit geçirmek istemez. Yorucu bir günün sonunda evinde kitap okumak ya da TV seyretmek onu rahatlatır.

Terazi insanı her şeyi en ince detayına kadar analiz etmek ister. Siz içgüdülerinizle hareket ederken bunu mantıklı Teraziye açıklamakta zorlanırsınız. Terazi burcu aslında otoriterdir ama otoritesini her zaman tatlılıkla uygular. Siz Balık olarak insanların gerçek niyetlerini hissedersiniz. Terazi’nin bu huyunu anlasanız da kibarlılıkla maskelediği için hoşunuza gidecektir. İlişkinizde idareyi ona bırakabilirsiniz.

Balık Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Balık su gurubunda yer aldığı için cinsel yaşamında tutku ve duygusal derinlik arar. Terazi burcu balık burcunun aradığı derinliği tam olarak karşılayamayabilir. Ancak Terazi’nin dengeleyici yaklaşımları tüm dengesizlikleri ortadan kaldıracaktır. Terazi burcu sizin 8. evinizin yani fiziksel aşk evinizin yöneticisidir.

Siz fiziksel yakınlığın baskın çıkmasını istemezsiniz, aynı oranda duygusallığa da ihtiyacınız vardır. Coşkulu Terazi’nin yavaşlayıp aradığınız duygusal yakınlığı size verebilirse bu ilişki harika olacaktır.

Anlaşmadığınız konularda bile birbirinize hoşgörülüsünüz. Diplomatik Terazi sizin hassas duygularınızı incitmeyecektir. Terazi burcu sembolü olan Terazi gibi adil bir çözüm arar ve çoğunlukla sizin istedikleriniz olabilir.

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Terazi Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!