Akrep Blog

Balık Oğlak Uyumu, Balıkla Oğlak Anlaşabilir mi?

15.11.2018
3.210

Balık Oğlak Uyumu, Balıkla Oğlak Anlaşabilir mi?

Balık Oğlak Uyumu

Balık Burcu Oğlak Burcu Uyumu. Balık ve oğlak nasıl anlaşır? Balık Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Balık Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

 

Balık Oğlak Uyumu “Uyum Analizi”

Somut dünyanın hırslı ve azimli oğlak burcu ile ruhsal dünyanın derin ve sezgisel balık burcunun birlikteliği muhteşem olabilir. Oğlak burcu aradığı derinliği, hisleri ve duygular Balık burcunda, Balık burcu ise aradığı disiplini, azmi, gerçekliği ve kararlılığı Oğlak burcunda bulabilir. Su ile toprak bir araya geldiğinde ortaya çok güzel bir karışım çıkabilir.

Bu ilişki Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Oğlak sevgiliniz finans ve kariyerle ilgili müthiş tavsiyelerde bulunacak, başarılı olmanız için size destek olacaktır. Oğlak burcunun pratik ve kararlı tutumundan sizde faydalanacaksınız.

Balıkla Oğlak Uyumu “İletişim”

Oğlak insanının mizah gücü sayesinde beraberliğiniz eğlenceli olacaktır. İkinizde aile ve ev hayatından zevk alırsınız. Oğlak burcu iyi kazancı ile ikinizi geçindiren taraf olacaktır.

Oğlak burcunun sevdiğinizden emin olmadığınız özelliği ise onun maddesel dünyaya verdiği önemdir. Onun için sosyal statü çok önemlidir, iyi bir çevreye ait olmak ister. Bu yüzden de giyiminin, arabasının, evinin bu çevreye uygun olmasını ister. Balık burcu ise bu tip şeylere önem vermez. Komşuları ile yarışmanın anlamsız olduğunu düşünür. Balık için manevi değerler daha önemlidir. Aranızda ki bu fark, ilginç sahnelere sebep olacaktır.

Oğlak burcunun toprak özelliği ile sizin su özelliğiniz bir arada verimli bir ilişki ortaya çıkarabilir. Beraberliğiniz “ilgi” ve “özen” ile özetlenebilir.

Balık Oğlak Uyumu “Cinsel Uyum”

Balık ve oğlak cinsel yaşamda çoğu zaman sorunsuzdur. Dikkat etmeniz gereken nokta oğlak burcunun işkolik yapısıdır. Oğlak burcu kendisini iş hayatına kaptırdığında özel yaşamını unutabilir veya eve iş getirebilir. Biraz sabırlı ve duyarlı olmanızda yarar vardır. Eğer zihni meşgulse önce onu rahatlatmanın bir yolunu bulmanız iyi olacaktır.

Yatakta da her şey mükemmel olacaktır. Oğlak bu konuda yavaş ve düşünceli davranır. Sizin özgün stiliniz ve ilişkinize olan derin bağlılığınıza hayran kalacaktır. Yaşamı ve karakteri maddesel seviyede olduğu için balık burcunun kendisini ulaştırdığı derinlikler oğlak burcunu hayran bırakacaktır.

Tüm ilişkilerde olduğu gibi oğlak balık ilişkisinde de dikkat edilmesi gereken nokta; farklılıkların ahengini yaşayabilme becerisini gösterebilmektir.

Bir oğlak ile bir balık mutlu olabilir mi? Kesinlikle evet!

 

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Oğlak burcu erkeği ve kadını

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Oğlak Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!