Boğa Kova Uyumu, Boğayla Kova Anlaşabilir mi?

Boğa Kova Uyumu, Boğayla Kova Anlaşabilir mi?

Boğa Kova Uyumu

Boğa Burcu Kova Burcu Uyumu. Boğa Burcu ile Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği Kova Kadını Uyumu veya Boğa Kadını Kova Erkeği Uyumu

 

Boğa Kova Uyumu “Uyum Analizi”

Boğa ile Kova arasında bir çekim olduğu kesin olmakla birlikte ilişkinizin devam edip etmeyeceği kesin değildir.

Kova sevgilinizin insanın aklını başından alan gizemli bir çekiciliği var. Kova, mesafeli, soğuk, analitik, entelektüeldir ve aklı hep başka yerlerdedir. Onun kafa yapısına ve işindeki üstünlüğüne hayran olursunuz.

Dahilerin burcu olarak bilinen Kova’lar ileri teknoloji ile ilgili konularda oldukça beceriklidirler ve hep geleceğe dönük yaşarlar. Kova’nın görevi süre gelen düzenleri daha iyisi ve yenisi ile değiştirmektir. Boğa ise tam tersi alıştığı düzeni korumaya çalışır ve geçmişte yapılmış şeylere bağlıdır. Kova doğuştan asi ruhludur ve alışkanlıklara karşı çıkar. Siz toplum dışında kalmak istemez ve toplum tarafından onaylanmak istersiniz., bu ise Kova’nın umurunda bile değildir.

Boğayla Kova Uyumu “İletişim”

Siz sıcak kanlısınız ve paylaşmayı seversiniz. Aslında Kova’da böyledir ama o duygularını başka şekilde ifade eder. Ne yaparsanız yapın bir süre sonra Kova’nın aranızdaki mesafeyi koruduğunu fark edeceksiniz. Kova, Uranüs yani bireysellik gezegeni tarafından yönetilmektedir. Aranızda hissettiğiniz uzaklık Kova’dan kaynaklanmaktadır. Kova bireyselliğini kaybetmekten korktuğu için çok yakınlaşamaz. Siz bunu anlamasanız da hoş görmeye çalışın. Aşk ve sevgi gezegeni Venüs tarafından yönetildiğiniz için böyle bir korkuyu anlayamazsınız.

Kova ise hayat boyu kendi kimliğini bulmaya ve geliştirmeye çalışır. Sizin sahiplenici ve kıskanç huylarınız onu sizden uzaklaştıracaktır. Bu ilişkinin devamı için Kova’dan fazla bir yakınlık beklememeniz lazım. Siz çok daha samimi ve verici bir ilişki istersiniz, bu size yetmeyebilir.

İlişkinizde başka zorluklarda olacaktır. İkinizde sabit nitelik taşıdığınız için en ufak bir fikir ayrılığında bile anlaşmanız imkansız olacaktır. İkinizde şimdiye kadar ki tartışmaları ödün vermeden kazanmaya alışmışsınız. En azından birinizin yıldız haritanızda toprak ya da su burçları olmalı ki, hiç olmazsa biriniz uzlaşan taraf olabilsin. İkinizin de inatçılığınızdan vazgeçmeniz zor olduğu için anlaşmanız nerede ise imkansızdır.

Boğa Kova Uyumu “Cinsel Uyum”

Yatakta Kova heyecanlı ve özgündür ama sizi biraz tutucu bulabilir. Kova için cinsel yaşam, yaptığı diğer ilginç şeylerden sadece bir tanesidir. Sizin içinse daha derin bir anlamı vardır. Kova burcu gerçek bir aşkla sevse de fazla bağlanmadan özgür bir ilişki yaşamak ister. Bu size göre değildir. Siz Kova ile beraberken başkaları ile birlikte olmak istemezsiniz. Boğa sadık olmak için söz verirken, bu Kova’ya çok saçma gelmektedir. Birine ait olma fikri Kova’yı ürkütür.

Buradaki yorumumuz sadece güneş burçları içindir. Eğer Kova sevgilinizin doğum haritasında Oğlağa düşmüş gezegenler varsa mesela Ay, Merkür, Venüs gibi bu ilişkiyi yürütmek çok daha kolay olacaktır.

Sizi birbirinize bir şeyler çekmiş olmalı. Doğum haritanızda daha umut verici başka uyumlu gezegenler olabilir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Boğa ve Kova burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Boğa  Kova aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Boğa kova uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Kova burcu erkeği ve kadını

Kova Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Kova Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.