Boğa ikizler Uyumu, Boğayla ikizler Anlaşabilir mi?

Boğa ikizler Uyumu, Boğayla ikizler Anlaşabilir mi?

Boğa ikizler Uyumu

Boğa Burcu ikizler Burcu Uyumu. Boğa Burcu ile ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa Erkeği ikizler Kadını Uyumu veya Boğa Kadını ikizler Erkeği Uyumu

Boğa ikizler Uyumu “Uyum Analizi”

Boğa ve ikizler birbirleri ile uyumlu olabilirler mi? Hızlı ve sabırsız ikizler ile Ağır ve temkinli Boğa mutlu bir aşk hayatı yaşayabilirler mi? Zodyak’ta her burç bir öncekinin eksiklerini tamamlamaktadır. Boğa’dan sonra gelen İkizler ise onun eksiklerini tamamlar. İkizler burcu, sizin karar verirken çok uzun zaman düşündüğünüzü ve bu yüzden önünüze çıkan fırsatları kaçırdığınızı, fazla tedbirli olduğunuz için de hayallerinizi gerçekleşemediğinizi bilir. Bu yüzden bazen dikkatsizce hareket etse bile, İkizler hep ileriye gider ve karşısına çıkan fırsatları anında değerlendirmeye çalışır.

İkizler burcu, zeki, hazır cevap, espirili, çok yönlü, düşüncelerini açıkça ifade edebilen ve yeni durumlara kolay uyum sağlayabilen biridir. İkizler burcu iletişim, yayımcılık, satış, halka ilişkiler, insan kaynakları ve seyahatle ilgili işlerde çok başarılıdır.

Boğa insanı ise risk almayı sevmez, her konuda uzun uzun düşünmek ister. Boğa’nın hayali şehir dışında, yeşillikler içinde bir eve sahip olmak ve burada kök salmaktır. İkizler insanı için bu son derece sıkıcıdır. O, dizüstü bilgisayarı, cep telefonu ve bavulu ile seyahat ederek yaşamaktan, özellikle hareketli, kalabalık şehirlerde bulunmaktan çok zevk alır.

Boğa ikizler Uyumu “iletişim”

İkizler fikir insanıdır, yeni bilgiler, haberler peşinde koşar. Onun mutlu olması için konfora ya da lüks eşyalara ihtiyacı yoktur, tam tersi fazla eşya ona ağırlık verir. Boğa’nın ise hayattan zevk alabilmesi için konforlu bir evi ve içinin güzel eşyalarla dolu olması gerekir. Boğa, İkizler’in koltukta iki saat uyuduktan sonra bile sabahın köründe kalkıp yeni işler peşinde koşabilmesine akıl erdiremez. İkizler ise Boğa’nın nasıl bu kadar çok uyku uyuyabildiğine inanamaz.

Aynı şekilde çözümü belli olan bir konu üzerinde, Boğa’nın neden bu kadar çok düşündüğünü de anlayamaz. Aranızda halletmeniz gereken konulardan biri de Boğa’nın sonsuz sabrına karşı İkizler’in sabırsızlığıdır.

Boğa’nın hissederken düşünmeyi, düşünürken de hissetmeyi öğrenmesi gerekir. Boğa burcu ikisini aynı anda yapamaz. Bu ilişkide sorunlar olduğu zaman Boğa’nın inatçılığından vazgeçmesi gerekiyor.

Boğa ikizler Uyumu “Cinsel Uyum”

Aşk hayatınızda İkizler adapte olma yeteneği ile size ayak uydursa da burada da sabırsız ve aceleci olabilir. Boğa bunu anlayamadığı için üstüne alınabilir. İkizler ise Boğa gibi duygusal ve erotik olmadığı için sizin neden bozulduğunuzu anlamayacaktır. İkizler’in sizin gibi sahip olma ve elde tutma içgüdüleri yoktur, hatta evlilik onlar için ürkütücü bir sondur. İkizler insanı eninde sonunda evlilik fikrine alışsa bile sizin için çok geç olabilir.

İkizler için cinsel yaşam, hayatta ki birçok şey gibi heyecan vericidir. Onun yeniliğe ve farklılığa, sizin ise alıştığınız şeylere ihtiyacınız vardır. İkinizin hayata yaklaşımınız tamamen farklıdır, orta yolu bulmanız gerekiyor.

Siz fiziksel dünyaya eşya, mal-mülk ile bağlıyken, İkizler fikirleri ile bağlıdır. Siz tutucusunuz, İkizler modern. Siz cevap vermeden uzun uzun düşünürsünüz, İkizler çok hazır cevaptır. İkizler sizi kırdığı zaman özür dilemezse, kırgınlığınız uzun sürecektir. Kırıldığınız zaman bunu hemen İkizler’e söylemelisiniz, konuşmak bu ilişkiye yardımcı olacaktır.

Boğa ikizler ilişkisi devam etmesi zor bir ilişkidir, eğer hala birlikte iseniz farklı yeteneklerinizi paylaşıyor olmalısınız. İkizler’i seviyorsanız ve o da sizi seviyorsa en azından birşeyleri paylaşmaya başlamışsınız demektir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Boğa ve İkizler burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Boğa  İkizler aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanması da eşlerin karşılıklı iletişimi ile mümkün olacaktır.

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

ikizler burcu erkeği ve kadını

ikizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

ikizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa ikizler Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.