Kova Terazi Uyumu, Kovayla Terazi Anlaşabilir mi?

Kova Terazi Uyumu, Kovayla Terazi Anlaşabilir mi?

Kova Terazi Uyumu

Kova Burcu Terazi Burcu Uyumu. Kova ve terazi nasıl anlaşır? Kova Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

Kova Burcu Terazi Burcu “Uyum Analizi”

Kova Terazi İlişkisi Nasıldır?

 • Heyecanlı
 • Hareketli
 • Sosyal
 • Neşeli
 • Biraz da kararsız

Kova burcu da Terazi burcu da hava grubunda yer alır. Benzer grupların birliktelikleri doğum haritalarında grup özelliklerini azaltan etkiler yoksa çoğu zaman sorunsuz olur. Benzer çok sayıda özellikleri bulunur.

 • Her ikisinin de çok sayıda arkadaşı vardır
 • Konuşmayı ve sohbet etmeyi severler
 • Kova bilimsel, terazi ise sanatsal ve estetiktir
 • Sosyal ortamların ayrılmaz ikilileridirler

Birlikte çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Kova burcu olarak sıkıntı yaşayabileceğiniz tek nokta Terazinin teknoloji konusundaki ilgisizliği ve yeteneksizliği olacaktır. Ne kadar çaba sarfederseniz sarfedin terazi burcu teknoloji konusunda istediğiniz seviyeye gelemez. Tersinden düşünecek olursak, sizde asla onun istediği gibi estetik ve sanatsal bir ruhsa sahip olamayacaksınız.

Siz varolanı değiştirmeye, terazi ise varolanı güzelleştirmeye programlısınız.

Kova Terazi Uyumu, ayrıntılara takılmadığınız sürece verimli bir birlikteliktir.

Aranızdaki küçük farklılıkları olumlu yönde dengeleyebilirseniz renkli ve tebessümlerin eksik olmayacağı bir birlikteliğiniz olabilir. Ancak! unutmayın ki Terazi burcu için evlilik herşeyden önce gelir. Bu konuda sizi bir hayli sıkıştıracaktır. Özgürlük konusunda bekarlığı sultanlık olarak lanse ediyor olsanız da bir terazi ile birlikte iseniz yakanızı bırakmayacaktır. Kararınızı henüz tanışmanızın ilk günlerinde verseniz iyi edersiniz.

Kova Terazi Uyumu, “İletişim Uyumu”

Kova Terazi iletişim uyumu nasıldır? Kova ve Terazi arasında İletişim sorunu yaşanır mı?

Çoğu konuda iyi anlaşacaksınız. Mutfak bu ilişkinin en zayıf noktasıdır. Her ikinizde diğer hava grubu burçları gibi mutfak işlerinden pek anlamadığınız için yemeği kimin ısmarlayacağı konusunda kararları terazi burcuna bırakmamaya çalışın. Çünkü kararsızlık terazi burcunun en hassas yanıdır. O karar verinceye kadar yemek vaktinin geçmesi olağan bir durumdur.

Her ikinizde sözel iletişim kanalını kullanacağınız için iletişim sorunu yaşamazsınız. Her ikiniz de yemek sırasında gün boyu yaptıklarınızı ayrıntılı bir şekilde anlatırsınız.

Birlikteliğinizde romantik rolü, terazi burcu üstlenecektir. Kova terazi uyumu, romantizmi sekteye uğramış bir ilişki gibi durabilir. Çünkü siz terazi kadar romantik ve duygusal olamazsınız. Siz daha çok yenilikler, mantık, zeka, akıl, bilim ve teknoloji ile ilgilenirsiniz. Sizden yakın ilgi beklediğinde bu kadar sosyal bir insanın nasıl bu kadar romantik olabileceğine şaşırabilirsiniz. Ona karşı ilgisiz kalmamaya çalışın. Sevgi ve ilgi ilişkinizin seyrini belirleyecek noktadır.

Kova Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Kova ve Terazi burcu cinsel yönden ne kadar uyumludur? Kova terazi cinsel birlikteliği tatmin edici olabilir mi?

Kova ve terazi uyumu cinsel yönden romantik olmayabilir ama kesinlikle eğlenceli olacaktır.

Fısıltılar ve arayışlar cinsel yaşamınızın anahtar unsurlarıdır. Terazi burcu bakımlı ve kendisine bakmasını iyi bilen bir burçtur. Dışarıya karşı nasıl göründüğünü her zaman sorun edecektir. Bu sorun, cinsel yaşamınıza renk katacaktır.

Bu ilişkide dikkat etmeniz gereken nokta, canınız sıkıldığında arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanlarda kısıtlamalar yapmanız gerekebilir. Terazi burcunun sosyal yönü sizi yanıltmamalı. Evlilik burcu olduğu için eşini her zaman evinde, yanıbaşında görmek ister. Onu uzun süre yalnız bırakmamaya özen gösterin. Sizin ilginize her zaman ihtiyacı olacaktır.

Zaman zaman aklınıza yapmak istediğiniz projeler gelir ve kendinizi çalışma odanıza kapatırsınız. Terazi burcu bu yoğun ve uzun süren yalnızlık dönemlerinize ayak uydurmakta zorlanabilir. Terazi burcuna garip gelen herşeyi açıklamaya çalışın. İlişkinizde açıklanmayan her davranış ilerleyen zamanda birikerek kar topu halinde sorun olarak her ikinizi de sürüklemeye başlayabilir.

Genel olarak baktığımızda doğum haritanızda olumsuz etkiler fazla değilse kova terazi birlikteliği, eğlenceli bir birliktelik olabilecek potansiyele sahiptir.

Yaşayabileceğiniz olası sorunlar

 • Terazi burcunun kararsızlığı
 • Terazinin evlilik konusunda aşırı baskıcı tutumları
 • Mutfakta her ikinizinde iyi olmamanız
 • Terazinin kova burcu kadar özgürlükçü olmaması
 • Terazinin kıskanma potansiyelinin kovaya göre yüksek olması
 • Kova burcunun canı sıkıldığında arkadaşları ile geçirdiği zamanın fazla olması

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Kova ve Terazi burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Kova Terazi aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

 • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
 • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
 • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
 • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
 • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Kova terazi uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Kova burcu erkeği ve kadını

Kova Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Kova Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Kova Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Kova Terazi Uyumu

27 Mayıs 2019
AkrepBlog.com

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.