Akrep Blog

Balık Yay Uyumu, Balıkla Yay Anlaşabilir mi?

16.11.2018
1.241

Balık Yay Uyumu, Balıkla Yay Anlaşabilir mi?

Balık Yay Uyumu

Balık Burcu Yay Burcu Uyumu. Balık ve yay nasıl anlaşır? Balık Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Yay Kadını Uyumu veya Balık Kadını Yay Erkeği Uyumu

 

Balık Yay Uyumu “Uyum Analizi”

Sözlerini keskin bir bıçak gibi kullanan Yay, Kırılgan yapısı ile Balık burcu birlikte uyumlu ve mutlu olabilirler mi?

Yay çok açık sözlü, Balık ise kırılgan ve diplomatik olduğu için bu ilişki özellikle iletişim bakımından zor olacaktır. Yay burcu patavatsızlığının yanı sıra umursamaz, ilgisiz ve bazen de bilerek kırıcı olabilir. Bu tutumu için hesap sorduğunuz zaman bunu aslında sizin istediğinizi söyleyecek, tartışmalarınız uzayacak ve sonuçta ilişkiniz bitebilecektir. Yay ateş elementi, Balık ise su elementidir, bu ikisi astrolojide uyumlu sayılmaz.

Balıkla Yay Uyumu “İletişim”

Bütün bunlara rağmen Yay burcunun eğitime olan merakını ve insanlık dahil her konuda ki felsefi fikirlerini beğenirsiniz. Yay’ın uzak ülkelere olan seyahat merakı da hoşunuza gider.

Balık insanının her şeye endişelenme huyu Yay’ı çıldırtabilir. Siz de bütün bu ortama rağmen hala Yay’ın bu kadar iyimser olmasını anlayamazsınız. Aşırı iyimserliği ve sizi eleştirmesi sinirinizi bozacaktır.

Yay atletik bir vücuda sahiptir, Balık ise hantal olabilir. Yay burcu sizi spor salonunda form tutmanız için heveslendirebilir. Siz de onun yüzmeye olan ilgisini artırabilirsiniz. Fazla yorucu ve rekabet gerektiren spor türleri sizi yıpratır. Başka ortak hobileriniz olsa bile farklı sporlar yapma konusunda anlaşabilirsiniz.

Balık Yay Uyumu “Cinsel Uyum”

Balık ve yay burçları Neptün etkisi altında kaldıklarında birlikte hayal aleminde farklı heyecanlar yaşayabilirler. Yay burcu ateş grubu burcu olduğu için enerjisi yüksektir. Doğum haritalarınızda uyumlu olduğunuz noktalar fazla ise ilginç ve sıradışı bir cinsel yaşamınız olabilir.

Yatakta Yay burcu oyuncu ve esprilidir ama aradığınız duygusal yoğunluğa sahip değildir. Yay patavatsızlığını özel anlarınıza taşırsa ilişkiniz bitebilir. Onun tipik yorumlarına hazırlıklı olmalısınız. Eleştirel dilinde sınırları kaldırırsa sizin için kırıcı da olabilir. Sorun yaşamadan önce özelliklerinizi gözönüne alarak karşılıklı konuşmak sorun yaşamanızın önüne geçebilir.

Yay bekarlar burcudur, bunu bilmenizde fayda var. Özgürlük onun için çok önemlidir. Yay’ın kimseye hesap vermeme gibi bir takıntısı vardır ve bu yüzden evlilikten kaçar. Aslında sadıktır. Balık burcu da zaten her zaman evlilikten yana değildir, bu yüzden bu ilişki iyi gidebilir.

İkinizde değişken nitelik taşıdığınız için esnek ve uyumlusunuz. Entelektüel açıdan Yay ile uyuşursunuz. Bu sayede birbirinizi idare edebilirsiniz. Eğer bu ilişki başarılı olursa sizin emekleriniz sayesinde olacaktır.

 

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Yay burcu erkeği ve kadını

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Yay Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Yay Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!