Akrep Blog

Balık Akrep Uyumu, Balıkla Akrep Anlaşabilir mi?

09.11.2018
834

Balık Akrep Uyumu, Balıkla Akrep Anlaşabilir mi?

Balık Akrep Uyumu

Balık Burcu Akrep Burcu Uyumu. Balık Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu

 

Balık Akrep Uyumu “Uyum Analizi”

Hayatınız boyunca hep öbür yarınızı aramıştınız değil mi? Evet sevgili Balık, aradığınız diğer yarınız Akrep burcu olabilir. Ona sıkı sarılın çünkü sizi kimsenin anlamayacağı kadar derinden anlayacaktır. Akrep burcu da Balık burcu gibi derin duygulara sahiptir. İki burçta sezgileri ile hareket ederler. Akrep sizin 9. evinizi yani derin düşünceler evinizi yönetir.

Birlikte hayatla ilgili ciddi soruların cevaplarını ararsınız:

  • Ruhsal yönden ne kadar derinlere inebiliriz,
  • Telepatik özelliklerimizi istediğimiz zaman kullanabilir miyiz?,
  • Neden dünyaya geldik?,
  • Dinin görevi nedir?,
  • İnsan bir kere mi aşık olur? gibi.

Özellikle Akrep burcu çok spiritüeldir ve Balık bundan çok hoşlanır.

Balık Akrep Uyumu “İletişim”

Gizemli Akrep özel yaşamına çok önem verir. Siz bunu iyi anlarsınız. Birlikte sakin yerlere gitmek iyi bir fikir olacaktır. Akrep burcu da sizin gibi su elementidir. Sizler su kenarlarında yenilenir ve dünyaya hazırlanırsınız.

Akrep burcu yoğun duygulara sahiptir, bazen paranoyak bile olabilir. Kendi içine kapandığı zaman onu yumuşaklıkla konuşturmaya çalışın. Bazı zamanlar kendisi bile onu neyin üzdüğünü bilmemektedir. Duygularını ifade etmesine yardımcı olursanız kendi problemini bulabilir. Onu konuşturmak kolay olmayacaktır. Balık hassas yapısı ve sezgileri ile ne zaman ileri gitmesi ne zaman geri çekilmesi gerektiğini iyi bilecektir.

Kendinden emin Akrep sizin de kendinize güvenmeniz ve haklarınızı aramanız için sizi destekleyecektir. Başkalarının Balık burcunu kullanması onu sinirlendirir. Para konularında da oldukça akıllıdır. Balık insanı ondan bir şeyler öğrenebilir. Akrep ile olan beraberliğiniz zayıf yönlerinizi güçlendirecektir.

Balık Akrep Uyumu “Cinsel Uyum”

Akrep burcu sadık ve tedbirlidir. Bunlar Balık için iyi özellikleridir. Duyguları bir arada çok derin ve yoğun olacaktır. Cinsel uyumunuz ise çok heyecanlı olacaktır. Balık insanı için cinsel yaşam gerçek aşkın kutsal bir ifadesidir. Bu Akrep burcunun çok hoşuna gider. Akrep sahiplenici ve kıskançtır. Onun tek aşkınız olmasını istediğinizden emin olduktan sonra onunla fiziksel ilişkiye girmelisiniz. Bir kez birlikte olduktan sonra kesin sadakat bekleyecektir.

Akrep burcunun yoğun duygularına dayanabilirseniz güçlü bir beraberliğiniz olacaktır. Akrep duygu yelpazenizi genişletecektir. İkiniz de bu ilişkiden çok zevk alacaksınız.

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Akrep Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!