Balık Akrep Uyumu, Balıkla Akrep Anlaşabilir mi?

Balık Akrep Uyumu, Balıkla Akrep Anlaşabilir mi?

Balık Akrep Uyumu

Balık Burcu Akrep Burcu Uyumu. Balık ve akrep nasıl anlaşır? Balık Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Balık Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Balık Kadını Akrep Erkeği Uyumu

 

Balık Akrep Uyumu “Uyum Analizi”

Hayatınız boyunca hep öbür yarınızı aramıştınız değil mi? Evet sevgili Balık, aradığınız diğer yarınız Akrep burcu olabilir. Ona sıkı sarılın çünkü sizi kimsenin anlamayacağı kadar derinden anlayacaktır. Akrep burcu da Balık burcu gibi derin duygulara sahiptir. İki burçta sezgileri ile hareket ederler. Akrep sizin 9. evinizi yani derin düşünceler evinizi yönetir.

Birlikte hayatla ilgili ciddi soruların cevaplarını ararsınız:

 • Ruhsal yönden ne kadar derinlere inebiliriz,
 • Telepatik özelliklerimizi istediğimiz zaman kullanabilir miyiz?,
 • Neden dünyaya geldik?,
 • Dinin görevi nedir?,
 • İnsan bir kere mi aşık olur? gibi.

Özellikle Akrep burcu çok spritüaldir ve Balık bundan çok hoşlanır.

Balık Akrep Uyumu “İletişim”

Gizemli Akrep özel yaşamına çok önem verir. Siz bunu iyi anlarsınız. Birlikte sakin yerlere gitmek iyi bir fikir olacaktır. Akrep burcu da sizin gibi su elementidir. Sizler su kenarlarında yenilenir ve dünyaya hazırlanırsınız.

Akrep burcu yoğun duygulara sahiptir, bazen paranoyak bile olabilir. Kendi içine kapandığı zaman onu yumuşaklıkla konuşturmaya çalışın. Bazı zamanlar kendisi bile onu neyin üzdüğünü bilmemektedir. Duygularını ifade etmesine yardımcı olursanız kendi problemini bulabilir. Onu konuşturmak kolay olmayacaktır. Balık hassas yapısı ve sezgileri ile ne zaman ileri gitmesi ne zaman geri çekilmesi gerektiğini iyi bilecektir.

Kendinden emin Akrep sizin de kendinize güvenmeniz ve haklarınızı aramanız için sizi destekleyecektir. Başkalarının Balık burcunu kullanması onu sinirlendirir. Para konularında da oldukça akıllıdır. Balık insanı ondan bir şeyler öğrenebilir. Akrep ile olan beraberliğiniz zayıf yönlerinizi güçlendirecektir.

Balık Akrep “Cinsel Uyum”

Balık akrep cinsellik uyumu nasıldır? Cinsel yönden birbirleri ile anlaşabilirler mi?

Akrep burcu sadık ve tedbirlidir. Bunlar Balık için iyi özellikleridir. Duyguları bir arada çok derin ve yoğun olacaktır. Cinsel uyumunuz ise çok heyecanlı olacaktır. Balık insanı için cinsel yaşam gerçek aşkın kutsal bir ifadesidir. Bu Akrep burcunun çok hoşuna gider. Akrep sahiplenici ve kıskançtır. Onun tek aşkınız olmasını istediğinizden emin olduktan sonra onunla fiziksel ilişkiye girmelisiniz. Bir kez birlikte olduktan sonra kesin sadakat bekleyecektir.

Akrep burcunun yoğun duygularına dayanabilirseniz güçlü bir beraberliğiniz olacaktır. Akrep duygu yelpazenizi genişletecektir. İkiniz de bu ilişkiden çok zevk alacaksınız.

Balık burcu ve Akrep burcu ortak özellikleri

Her ikisi de su grubu burcu olduğu için benzer ortak özelliklere sahiptirler.

 • Telepatik iletişime sahiptirler. (Telepati)
 • Sezgileri güçlüdür
 • İnsanların duygularını konuşmadan anlayabilirler
 • Her ikisi de evcimendir
 • Ruhsal iletişime sözel iletişimden daha fazla önem verirler
 • Güven her ikisi içinde önemlidir
 • Ruhsal analitik yeteneğe sahiptir
 • Doğum haritalarında destekleyen yeterli konum varsa Medyum özelliklerine sahiptirler (Medyum özellikleri ve konumları)
 • Birbirlerine sadıktırlar
 • Kendilerine has bir dünyaları vardır

Balık burcuna göre akrep akrep burcu daha sert hatlara sahiptir ancak iç dünyasında yoğun duygulara sahiptir. Bu nedenle anlaşmaları daha kolaydır. Birbirlerini gördüklerinde yabancılık çekmezler.

Balık Akrep Aşk Uyumu

Balık ve Akrep burcu aşk uyumu nasıldır?

Balık burcu ile akrep burcu arasındaki aşk uyumumükemmel” kelimesi ile tarif edilebilir. Ancak bu tarif doğal olarak doğum haritalarındaki uyumla da ilgilidir. Eğer her ikisi de burçlarının özelliklerini net olarak taşıyorlarsa tam bir ruhsal uyum yaşayacaklardır. Balık burcu akrep burcunun ruhsal açılımında, akrep burcu da Mars ve Pluto etkisi ile balık burcunun madde ötesi enerjilerini kontrol etmesinde yardımcı olurlar.

Balık burcu madde planında güvenebileceği bir insana ihtiyaç duyar. Bu konuda akrep burcu aradığı tüm özelliklere sahiptir ve ona büyük bir aşkla bağlanır. Hem madde boyutu hem de madde ötesi boyutunda büyük bir aşk yaşayacaklardır. Birbirlerini başka hiçbir insanın anlayamacağı kadar iyi anlarlar ve bu aşk doğum haritalarında olumsuz bir etki yoksa bir ömür boyu sürecek kadar yoğun olur.

Aşk uyumları sadece sevgi boyutunda değildir. Yaşamda birbirlerini geliştirme ve destekleme konusunda da çok iyilerdir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Balık ve akrep burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Balık Akrep aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

 • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
 • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
 • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
 • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
 • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Balık akrep uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Balık burcu erkeği ve kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Akrep Uyumu

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.